Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Galaxy
 
Simba
 
0 0
0 0
TP Mazembe
 
Mamelodi Sundowns
 
0 0
1 0
Nouadhibou
 
Pyramids FC
 
1 0
2 0
Young Africans
 
Al Ahly
 
0 0
1 1
ASEC Mimosas
 
Wydad Casablanca
 
0 0
1 0
Etoile du Sahel
 
Petro de Luanda
 
0 1
0 2
Besa Kavajë
 
Apolonia Fier
 
0 0
0 0
Burreli
 
Vora
 
0 0
0 0
Flamurtari
 
Kastrioti Krujë
 
1 0
1 0
Korabi Peshkopi
 
Luzi 2008
 
0 0
0 0
Tomori Berat
 
Bylis Ballsh
 
0 0
0 2
AF Elbasani
 
Lushnja
 
2 1
3 2
Albanët
 
Sopoti Librazhd
 
1 2
3 6
Iliria Fushë-Krujë
 
Valbona
 
0 0
1 1
Luftëtari
 
Oriku
 
1 0
1 0
Murlani
 
Gramshi
 
2 2
4 3
Naftëtari Kuçovë
 
Shënkolli
 
2 0
4 0
Egnatia Rrogozhinë
 
Vllaznia Shkodër
 
3 0
3 0
Skënderbeu Korçë
 
Erzeni Shijak
 
1 0
1 0
ASO Chlef
 
US Souf
 
1 0
2 0
JS Saoura
 
ES Sétif
 
0 0
0 0
MC Oran
 
JS Kabylie
 
0 0
1 3
Aïn M'lila
 
AS Khroub
 
0 0
1 1
JS Bordj Ménaïel
 
Oued Magrane
 
1 0
2 0
MC El Eulma
 
IB Khémis El Khechna
 
0 0
1 0
MO Constantine
 
E Sour El-Ghozlane
 
2 0
2 1
MSP Batna
 
CA Batna
 
0 0
0 0
RB Ouargla
 
Oued Akbou
 
0 1
0 1
Teleghma
 
HB Chelghoum Laïd
 
0 0
2 1
USM El Harrach
 
Annaba
 
0 0
2 0
JS Saoura U21
 
ES Sétif U21
 
1 0
1 1
Atlètic Amèrica
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 2
0 3
Recreativo do Libolo
 
União de Malanje
 
1 0
1 1
Sporting de Cabinda
 
Santa Rita
 
   
   
Old Road
 
Empire
 
2 1
3 2
Parham
 
SAP
 
0 0
0 2
Huracán
 
Platense
 
1 0
1 1
Deportivo Maipú
 
Deportivo Riestra
 
0 0
0 1
Sol de Mayo
 
Sportivo Divisadero
 
   
2 2
Andes
 
El Porvenir Mendoza
 
   
1 3
San Miguel San Juan
 
Villa Don Arturo
 
   
4 1
Luján de Cuyo
 
Academia Chacras
 
2 0
2 1
Juventud Puerto Tirol
 
Deportivo Makallé
 
0 0
0 0
Unión Sáenz Peña
 
Amistad Quitilipi
 
   
1 0
La Merced Salta
 
Mitre de Salta
 
   
3 0
Deportivo Camioneros
 
Pabellón Argentino MP
 
3 0
3 0
Deportivo Malvinas
 
Defensores Esperanza
 
   
1 0
Trocha
 
Orientación Juvenil
 
   
2 1
Kimberley Mar del Plata
 
Atlético Ayacucho
 
   
1 1
Estudiantes Olavarría
 
Sportivo Piazza
 
   
2 1
San Francisco BB
 
Racing Carhue
 
1 0
3 0
Deportivo Rincón
 
San Patricio
 
   
3 0
Britannia
 
Bubali
 
2 0
6 0
La Fama
 
Santa Fe
 
1 0
4 0
Northern Mariana Islands W
 
Hong Kong W
 
   
1 6
Guam W
 
Macao W
 
   
6 0
North Korea W
 
Mongolia W
 
   
19 0
Western United
 
Wellington Phoenix
 
0 0
0 1
Sydney
 
Perth Glory
 
2 0
3 2
Araz
 
Sebail
 
1 0
1 1
Turan
 
Sumqayıt
 
0 2
2 2
Al Hala
 
East Riffa
 
0 0
1 0
Al-Hidd
 
Al Ahli
 
0 1
0 1
Dinamo Brest
 
Belshina
 
1 1
3 2
Dinamo Minsk
 
Torpedo BelAZ
 
1 0
1 0
Gomel
 
Slutsk
 
1 2
4 5
Minsk
 
Isloch
 
2 0
2 1
Neman Grodno
 
Naftan
 
1 0
6 1
Shakhtyor
 
BATE
 
1 0
3 0
Ynergetyk-BDU
 
Slavia
 
0 1
3 1
Club Brugge II W
 
OH Leuven II
 
0 0
2 1
Alken W
 
Anderlecht II W
 
0 0
1 4
Gent II W
 
Famkes Merkem W
 
0 0
3 3
Zulte-Waregem II W
 
Moldavo W
 
0 0
1 4
Genk II W
 
Tienen W
 
   
7 0
Renaissance Mons 44 W
 
Chastre W
 
0 0
7 1
Standard Liège II
 
Zulte-Waregem
 
1 1
1 3
Deinze
 
Club Brugge II
 
0 0
1 3
RSC Anderlecht II
 
Waasland-Beveren
 
0 0
0 2
Heist
 
Excelsior Virton
 
0 0
0 1
Hoogstraten
 
URSL Visé
 
0 0
2 1
Knokke
 
Dessel Sport
 
1 0
2 0
Lokeren-Temse
 
Tienen
 
1 0
3 0
Olympic Charleroi
 
KAA Gent II
 
1 2
3 3
La Louvière
 
Sporting Charleroi II
 
0 0
2 0
RWDM
 
Sporting Charleroi
 
0 0
0 0
AS Eupen
 
Kortrijk
 
0 0
1 1
Antwerp
 
OH Leuven
 
1 0
1 0
K. Kontich
 
Antonia
 
   
0 2
Ternesse
 
Mariekerke
 
   
2 2
Zandhovense
 
's Gravenwezel-Schilde
 
   
2 0
Bertem-Leefdaal
 
Linden
 
   
0 1
Huldenberg
 
Herent
 
   
2 1
Kraainem
 
Fenixx BeigHum
 
   
0 3
Ixelles
 
Saint-Josse
 
   
0 0
Achel
 
Zonhoven United
 
   
4 1
Weerstand Koersel
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
3 0
Meeuwen
 
Beringen
 
   
0 2
Park Houthalen
 
Groen Star Beek
 
   
0 3
Condruzien
 
Loyers
 
   
1 2
US Dinantaise
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
0 1
Sottegem
 
Kleit Maldegem
 
   
4 3
Svelta Melsele
 
DT Borsbeke
 
   
1 1
Beveren
 
Ardennen
 
   
2 1
Sassport Boezinge
 
Wevelgem City
 
   
2 0
Dottignies
 
Ardooie
 
   
0 1
Meulebeke
 
Moen
 
   
0 1
Jette
 
La Louvière Centre
 
2 0
2 1
Tournai
 
Tubize
 
1 1
1 1
Albert Quévy-Mons
 
Rebecq
 
2 0
2 2
Rochefort
 
Stade Verviers
 
0 1
3 3
Verlaine
 
La Calamine
 
0 2
2 2
Zulte Waregem II
 
Oostkamp
 
0 0
0 0
Torhout
 
Sparta Petegem
 
0 0
0 0
Dikkelvenne
 
Eendracht Aalst
 
0 1
1 1
Gent-Zeehaven
 
Ninove
 
1 0
1 0
Hades
 
Tongeren
 
1 0
1 1
Berchem Sport
 
Tempo Overijse
 
0 0
2 0
Houtvenne
 
Racing Mechelen
 
0 0
0 3
KSC City Pirates
 
Lille
 
0 2
3 3
Mechelen II
 
FC Lebbeke
 
1 0
1 0
Ladies Genk III W
 
Sint-Truiden W
 
   
3 1
Loenhout W
 
Kontich W
 
   
2 1
Leeuw Brucom W
 
Staden W
 
   
2 2
VVC Brasschaat W
 
Bilzen United W
 
   
2 3
Sainte-Ode W
 
Pays Vert Ostiches W
 
   
1 1
Svelta Melsele W
 
Lierse Kempenzonen W
 
   
5 0
Loyers W
 
White Star Woluwe II W
 
   
1 1
Charleroi II W
 
RFC de Liege II W
 
   
3 4
Renaissance Mons 44 II W
 
Union Saint-Gilloise W
 
   
2 3
Standard Liège III W
 
Andennais W
 
   
7 0
Irlande-Auderghem W
 
Sibret W
 
   
2 6
Bosdam Beveren W
 
Mechelen II W
 
   
0 5
Noorse W
 
Vosselaar W
 
   
3 10
DT Borsbeke W
 
Wolvertem Merchtem W
 
   
3 1
Aische
 
Rapid Symphorinois
 
   
1 1
Arquet
 
Ostiches
 
   
0 3
Perwez
 
Jeunesse Tamines
 
   
2 0
Marloie Sport
 
Waremme
 
   
1 3
Eendracht Wervik
 
Blankenberge
 
   
0 3
Roeselare Daisel
 
Elene-Grotenberge
 
   
2 0
Eendracht Aalter
 
Wambeek-Ternat
 
   
4 2
KFC Eksel
 
Beerschot VA II
 
   
1 2
Turnhout
 
Esperanza Pelt
 
   
0 2
Witgoor Sport
 
Nijlen
 
   
0 3
Betekom
 
Diest
 
   
0 1
Geel
 
Zepperen-Brustem
 
   
2 1
Adjidja
 
Etoile Filante
 
   
1 0
Aïnonvi
 
Coton Sport Ouidah
 
   
0 0
Cavaliers
 
Buffles
 
   
0 0
Dynamo Unacob
 
Bani Gansè
 
   
0 0
Hodio
 
Dynamo Abomey
 
   
0 1
JSP
 
Avrankou Omnisport
 
   
1 2
Tonnerre
 
Espoir Savalou
 
   
0 0
USSK
 
Dragons
 
   
1 0
Thimphu Raven
 
Druk Lhayul
 
   
2 6
Wilstermann
 
The Strongest
 
0 0
1 1
Always Ready
 
Oriente Petrolero
 
1 0
4 1
Independiente Petrolero
 
Santa Cruz
 
1 0
1 0
Libertad
 
Aurora
 
0 0
0 1
Vaca Díez
 
Blooming
 
0 2
0 3
Tuzla City
 
Zeljeznicar
 
3 0
3 0
Sloga Doboj
 
Borac Banja Luka
 
0 4
0 4
Masitaoka
 
VTM
 
0 0
1 0
Morupule Wanderers
 
Orapa United
 
1 0
3 1
Nico United
 
Holy Ghost
 
0 1
1 2
Police XI
 
Gaborone United
 
0 2
0 4
Duque de Caxias
 
Serrano RJ
 
1 0
1 0
Corinthians
 
Internacional
 
0 1
1 2
Lokomotiv Ruse
 
Ludogorets III
 
0 0
0 1
Asenovets
 
Karnobat
 
1 0
2 0
Atletik Kuklen
 
Beroe II
 
1 1
3 2
Yambol 1915
 
Botev Plovdiv II
 
0 1
0 2
Septemvri Sofia II
 
Chavdar Etropole
 
0 0
0 1
Hebar 1918
 
CSKA 1948 Sofia
 
0 1
1 3
Etar
 
Cherno More
 
0 0
1 2
Levski Sofia
 
Lokomotiv Plovdiv
 
2 0
3 0
Belasitsa
 
Yantra 1919
 
0 0
0 0
Dunav 2010
 
Spartak Pleven
 
0 0
0 1
Strumska slava
 
Chernomorets Balchik
 
0 1
2 2
Kirivong Sok Sen Chey
 
Cambodia Tiger
 
1 1
1 3
Audax Italiano
 
Magallanes
 
0 2
0 2
Palestino
 
Curicó Unido
 
0 0
4 0
Universidad Católica
 
Copiapó
 
2 2
2 2
Everton
 
O'Higgins
 
0 1
0 2
Tatung
 
Fu Jen University
 
0 0
3 1
Hualien W
 
Taichung Blue Whale W
 
1 1
1 2
Deportes Tolima
 
Rionegro Águilas
 
0 0
0 1
Étoile du Congo
 
Jeunesse Unie de Kintélé
 
0 1
2 1
Nathaly's
 
Cheminots
 
   
0 0
Kondzo
 
Otôho d'Oyo
 
   
1 1
Santa Ana
 
Escorpiones Belén
 
0 0
2 0
Lys Sassandra
 
Mouna
 
1 1
2 1
SOA
 
Korhogo
 
0 0
1 2
Sporting Gagnoa
 
Bouake
 
0 0
1 0
Osijek
 
Rijeka
 
0 0
0 0
Hajduk Split
 
Gorica
 
1 0
3 0
Cibalia
 
Šibenik
 
1 0
1 3
Dugopolje
 
Vukovar
 
0 2
1 2
Lučko
 
Samobor
 
0 0
1 0
Maksimir Zagreb
 
Zelina
 
1 1
7 2
Mladost Petrinja
 
Trešnjevka
 
0 1
1 1
Ponikve
 
HAŠK
 
2 3
4 3
Tondach
 
Dinamo OO
 
1 2
2 2
Vrapče Zagreb
 
NK Lukavec
 
0 2
2 3
Zagorec
 
Segesta Sisak
 
0 0
0 0
Dugopolje U19
 
Slaven Koprivnica U19
 
1 1
3 1
Istra 1961 U19
 
Šibenik U19
 
0 0
1 0
Rudeš U19
 
Rijeka U19
 
0 1
1 1
Dinamo Zagreb U19
 
Mladost Ždralovi U19
 
3 1
3 1
Lokomotiva Zagreb U19
 
Osijek U19
 
0 0
0 1
HNK Gorica U19
 
Sesvete U19
 
0 1
1 2
Jong Holland
 
Centro Dominguito
 
0 0
0 2
Jong Colombia
 
Victory Boys
 
   
1 1
Anorthosis
 
AEK Larnaca
 
0 0
0 0
Ethnikos Achna
 
Apollon
 
1 1
2 2
Ayia Napa
 
ENAD
 
0 0
2 0
MEAP Nisou
 
Ahironas / Onisilos
 
0 1
1 1
Olympiakos
 
Ermis
 
1 0
2 0
Omonia Aradippou
 
Digenis Morphou
 
0 0
0 0
Peyia
 
Xylotympou
 
0 0
1 0
ASPIS
 
Olympiada Lympion
 
1 0
2 0
Ethnikos Latsion
 
Omonia Psevda
 
0 0
0 1
Halkanoras
 
APEP
 
0 0
2 0
Kedros Agia Marina
 
Anagennisi Deryneia
 
0 0
1 2
Kouris Erimi
 
APEA
 
0 0
1 1
Ormideia
 
AEP Polemidion
 
1 0
1 0
Spartakos Kitiou
 
Ethnikos Assias
 
2 0
3 0
Sigma Olomouc
 
Slovácko
 
1 0
1 1
SønderjyskE
 
Hillerød
 
0 2
0 2
Nordsjaelland U19
 
Randers Freja U19
 
1 0
1 0
Vejle U19
 
Brøndby U19
 
0 0
1 2
Port
 
Arta / SIHD
 
1 0
1 1
ASAS
 
SDC Group / H. Balbala
 
0 1
1 2
El Nacional
 
Independiente del Valle
 
0 1
2 1
Guayaquil City
 
Gualaceo
 
0 1
0 2
Libertad
 
Cumbaya
 
2 0
3 1
LDU Quito
 
Mushuc Runa
 
2 1
3 1
Fuerte San Francisco
 
Alianza
 
1 1
1 1
West Bromwich Albion
 
Leicester City
 
0 0
1