Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Kaizer Chiefs
 
Wydad Casablanca
 
0 0
0 0
Al Ahly
 
ES Tunis
 
1 0
3 0
Bordj Bou Arreridj U21
 
ASO Chlef U21
 
0 0
0 1
Olympique Médéa U21
 
Aïn M'lila U21
 
1 0
1 1
USM Bel Abbès U21
 
US Biskra U21
 
0 0
0 1
CA Bordj Bou Arreridj
 
ASO Chlef
 
0 0
1 0
Olympique Médéa
 
Aïn M'lila
 
0 0
1 0
USM Bel Abbès
 
US Biskra
 
0 0
1 0
Annaba
 
CRB Ouled Djellal
 
4 0
4 0
AS Khroub
 
MSP Batna
 
1 1
1 4
ASM Oran
 
SKAF Khémis Mélina
 
2 1
3 1
Ben Aknoun
 
Kouba
 
0 0
0 0
CA Batna
 
MO Constantine
 
   
6 1
CRB Ain Ouessara
 
MC Saïda
 
3 0
3 2
DRB Tadjenanet
 
Teleghma
 
2 1
2 3
JSM Tiaret
 
Arzew
 
   
6 2
MC El Eulma
 
USM Khenchela
 
1 0
2 1
MO Béjaïa
 
Amal Bou Saâda
 
0 0
5 1
Msila
 
JSM Béjaïa
 
   
1 2
Remchi
 
RC Oued Rhiou
 
   
2 0
SC Aïn Defla
 
IRB El Kerma
 
   
2 0
Temouchent
 
MCB Oued Sly
 
1 1
2 1
US Chaouia
 
HB Chelghoum Laïd
 
0 0
4 0
USM Blida
 
RC Arbaâ
 
0 0
0 0
USM El Harrach
 
Lakhdaria
 
   
0 1
WA Boufarik
 
CR Béni Thour
 
0 0
0 0
Sagrada Esperança
 
Interclube
 
   
1 0
Académica do Lobito
 
1º de Agosto
 
2 0
3 1
Progresso
 
Ferroviário do Huambo
 
   
2 2
Deportivo Merlo
 
Defensores Unidos
 
1 1
1 1
Acassuso
 
Los Andes
 
0 0
1 0
Cañuelas
 
Colegiales
 
0 0
2 0
Flandria
 
Fénix
 
1 0
2 0
Sacachispas
 
Argentino Quilmes
 
0 0
1 0
San Miguel
 
Villa San Carlos
 
1 0
1 0
UAI Urquiza
 
Comunicaciones
 
0 1
2 3
Talleres Remedios
 
Deportivo Armenio
 
1 0
1 0
Boca Unidos
 
Gimnasia y Tiro
 
0 1
1 3
Deportivo Madryn
 
Sol de Mayo
 
   
1 1
BG Pathum United
 
Kaya
 
2 0
4 1
Ceres Philippines
 
Beijing Guoan
 
1 0
1 1
Viettel
 
Ulsan
 
0 0
0 1
Kawasaki Frontale
 
Daegu
 
1 1
3 2
Athletic 220
 
Eastern
 
0 0
0 1
Warriors
 
Tainan City
 
3 0
4 1
Canberra Olympic
 
Woden Weston
 
0 0
1 0
Belconnen United W
 
Gungahlin United W
 
   
3 2
Sutherland Sharks
 
Sydney II
 
   
   
Marconi Stallions
 
APIA Leichhardt Tigers
 
   
   
Mt Druitt Town
 
Blacktown City
 
   
   
Adamstown Rosebuds
 
Weston Bears
 
1 1
1 1
Darwin Hearts
 
Casuarina
 
0 1
1 4
Hellenic Athletic
 
Uni Azzurri
 
2 0
2 2
Gold Coast Knights
 
Queensland Lions
 
0 0
0 1
Magpies Crusaders
 
Brisbane Strikers
 
0 2
1 2
Redlands United
 
Moreton Bay United
 
0 2
1 5
Campbelltown City
 
Adelaide Raiders
 
1 0
3 1
Cumberland United
 
Sturt Lions
 
0 1
0 3
NE MetroStars
 
Adelaide Olympic
 
0 0
2 0
South Adelaide Panthers
 
Adelaide City
 
0 2
0 3
Clarence Zebras
 
Devonport City
 
1 0
1 2
Glenorchy Knights
 
Riverside Olympic
 
2 0
5 0
Launceston City
 
Olympia Warriors
 
2 0
2 1
Kingborough Lions
 
South Hobart
 
1 2
3 3
Eastern Lions
 
St. Albans Saints
 
0 0
2 1
South Melbourne
 
Altona Magic
 
1 1
1 2
Armadale
 
ECU Joondalup
 
2 2
3 2
Bayswater City
 
Balcatta
 
1 1
5 1
Floreat Athena
 
Perth Glory II
 
0 0
0 2
Gwelup Croatia SC
 
Sorrento
 
0 1
1 1
Rockingham City
 
Cockburn City
 
0 1
0 2
Peninsula Power W
 
Eastern Suburbs NPL
 
0 5
0 11
FQ QAS W
 
Moreton Bay United W
 
   
1 0
Souths United W
 
Lions W
 
0 2
0 2
Holland Park Hawks
 
WDSC Wolves
 
0 1
2 2
Rochedale Rovers
 
Southside Eagles
 
1 1
2 3
Western Pride
 
Sunshine Coast
 
1 1
2 2
Croydon Kings Res.
 
Blue Eagles Res.
 
   
0 0
Campbelltown City Res.
 
Adelaide Raiders Res.
 
1 2
2 5
Cumberland United Res.
 
Sturt Lions Res.
 
1 1
4 2
MetroStars Res.
 
Adelaide Olympic Res.
 
0 1
2 1
South Adelaide Res.
 
Adelaide City Res.
 
1 1
1 4
Adelaide Victory
 
Western Strikers
 
0 1
1 1
Fulham United
 
Modbury Jets
 
0 0
1 3
Playford City Patriots
 
Para Hills Knights
 
0 1
0 1
Eastern Lions U21
 
St. Albans Saints U21
 
   
2 1
South Melbourne U21
 
Altona Magic U21
 
   
4 0
Green Gully U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
   
1 0
Port Melbourne U21
 
Dandenong Thunder U21
 
   
1 1
North Geelong Warriors
 
Moreland Zebras
 
1 0
1 2
Werribee City
 
Brunswick City
 
2 1
2 3
Northcote City
 
Langwarrin
 
1 0
1 2
Goulburn Valley Suns
 
Manningham United Blues
 
0 1
0 2
Pascoe Vale
 
Bulleen Lions
 
1 1
2 1
Curtin University W
 
Northern Redbacks W
 
0 2
2 2
Forrestfield United
 
Mandurah City
 
0 0
0 1
Joondalup United
 
Swan United
 
3 0
5 0
Olympic Kingsway
 
Western Knights
 
0 2
2 2
Stirling Lions
 
Fremantle City
 
0 0
2 1
Subiaco
 
Quinns
 
0 3
1 3
UWA Nedlands
 
Ashfield
 
   
1 0
SAK Klagenfurt
 
Treibach
 
0 1
2 3
Bleiburg
 
Köttmannsdorf
 
0 2
2 3
Maria Saal
 
St. Michael Bleiburg
 
0 0
1 0
Dellach im Gailtal
 
Lendorf
 
   
5 1
Gmünd
 
Ferlach
 
0 1
0 3
Wolfsberg
 
Klagenfurter AC 1909
 
0 0
0 2
Kundl
 
Mils
 
   
4 2
Natters
 
Ebbs
 
   
4 0
Silz / Mötz
 
Kematen
 
   
3 1
St. Johann in Tirol
 
SV Innsbruck
 
   
1 3
Union Innsbruck
 
Söll
 
   
3 0
Elektra
 
Stadlau
 
0 2
2 2
Post
 
Donau
 
0 1
1 1
Wienerberg
 
Austria XIII
 
0 0
1 0
ASV 13
 
Vorwärts Brigittenau
 
2 0
2 4
Bashundhara Kings
 
Rahmatgonj MFS
 
2 1
2 1
Pruzhany
 
Niva
 
   
0 14
SMI Autotrans
 
Smolevichy-STI
 
   
4 2
Lida II
 
Grodnensky
 
   
1 1
Postavy
 
Polotsk
 
   
2 2
FC Chashniki
 
Niva Tolochin
 
   
4 1
Gazovik
 
Gorodok lions
 
   
5 0
Lepel
 
Senno
 
   
3 0
Berezino
 
Falko
 
   
2 3
Dinamo Malorita
 
Krechet
 
   
4 0
Kronon
 
Starye Dorogi
 
   
0 0
Lyuban'
 
Energosbyt-BSATU
 
   
1 3
DYUSSH Stolin
 
Nadezhda
 
   
1 1
DYuSSh-3 Pinsk
 
Luninets
 
   
4 1
Gorki
 
Krasnopole
 
   
4 0
Neman Mosty
 
FC Ostrovets
 
   
0 5
Osipovichy
 
Belshina II
 
   
4 1
Svetlogorsk
 
Montazhnik
 
   
2 2
Uzda
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
   
1 4
FK Cementnik
 
HCS-Olympia
 
   
0 0
Kletsk
 
BGU Minsk
 
   
0 0
Livadija
 
Kolos Cherven
 
   
2 2
Smorgon
 
Gomel
 
1 0
1 2
Slavia
 
Ynergetyk-BDU
 
1 0
2 3
Shakhtyor
 
Dinamo Brest
 
1 0
1 1
Isloch Res.
 
Minsk Res.
 
0 0
0 1
BATE Res.
 
Torpedo Zhodino Res.
 
2 2
4 2
FK Ruh Brest Res.
 
Slutsk Res.
 
1 0
4 1
Neman Grodno Res.
 
Dinamo Minsk Res.
 
1 1
1 3
Paro FC
 
Ugyen Academy
 
2 1
2 1
Vasco U20
 
Chapecoense-SC U20
 
1 0
2 0
Corinthians U20
 
Internacional U20
 
0 1
1 1
Bahia U20
 
Fluminense U20
 
2 1
2 2
América RJ
 
Macaé
 
1 0
5 1
Americano
 
Gonçalense
 
0 0
1 0
Angra dos Reis
 
Audax Rio
 
0 1
0 1
Cabofriense
 
Duque de Caxias
 
1 0
3 2
CFRJ / Marica
 
Sampaio Corrêa RJ
 
1 0
1 0
Friburguense
 
Artsul
 
0 1
0 1
Portuguesa RJ U20
 
Flamengo RJ U20
 
1 1
1 2
Resende U20
 
Macaé U20
 
2 0
6 1
Volta Redonda U20
 
Botafogo U20
 
0 0
0 0
América TO U20
 
Ipatinga U20
 
1 0
1 0
Coimbra U20
 
Inter de Minas U20
 
1 0
1 2
Serranense U20
 
Betim U20
 
   
2 0
Figueirense MG U20
 
Nacional AC MG U20
 
1 1
1 2
Santarritense U20
 
Minas Boca U20
 
1 1
2 3
América Mineiro U20
 
Pouso Alegre U20
 
1 1
3 1
Vila Nova
 
Goiás
 
0 0
0 0
Sampaio Corrêa
 
Botafogo
 
1 0
2 0
Vitória
 
Londrina
 
1 0
1 2
Paraná
 
EC São José
 
3 0
3 1
Jacuipense
 
Ferroviário
 
1 0
1 0
Manaus
 
Tombense
 
1 0
2 1
Mirassol
 
Ituano
 
1 0
1 2
Volta Redonda
 
Santa Cruz
 
0 0
0 0
Marcílio Dias
 
Joinville
 
0 0
1 1
Santo André
 
São Bento
 
0 1
1 1
Gama
 
Nova Mutum EC
 
0 2
0 3
Aparecidense
 
Jaraguá EC
 
1 0
1 0
Caldense
 
Uberlândia
 
2 0
3 1
CAP Patrocinense
 
Boa
 
1 0
1 3
Caucaia
 
América RN
 
1 2
2 2
Imperatriz
 
Juventude MA
 
1 1
1 1
Palmas
 
4 de Julho
 
1 0
1 2
Porto Velho
 
Goianésia
 
0 1
0 1
União Rondonópolis
 
Brasiliense
 
2 1
2 1
GAS
 
Castanhal
 
1 1
2 2
Inter de Limeira
 
Portuguesa
 
1 0
1 1
Esportivo
 
Caxias
 
0 0
1 1
Majestic
 
Douanes
 
   
0 2
Ouagadougou
 
KOZAF
 
1 1
2 2
Rahimo
 
Police
 
   
0 1
RC Bobo-Dioulasso
 
SONABEL
 
0 2
2 3
RCK
 
ASEC Koudougou
 
   
0 3
Royal
 
ASFA-Yennenga
 
   
0 2
Salitas
 
ASFB
 
2 0
3 1
USFA
 
Etoile Filante
 
   
0 1
Vitesse
 
Léopards
 
   
1 0
Penticton
 
Kamloops City
 
   
0 2
Edmonton
 
Atlético Ottawa
 
0 0
0 1
Pacific
 
HFX Wanderers
 
2 0
2 0
Rangers
 
Curicó Unido
 
0 0
1 1
Cobresal
 
Fernández Vial
 
1 1
2 2
Coquimbo Unido
 
Antofagasta
 
0 0
1 0
Huachipato
 
San Antonio Unido
 
3 0
3 2
Deportes Santa Cruz
 
Everton
 
0 0
1 1
Unión La Calera
 
Deportes Temuco
 
0 1
0 2
Deportes Valdivia
 
General Velásquez
 
1 0
1 0
Dauphins Noirs
 
AC Rangers
 
   
3 0
ASEC Mimosas
 
San-Pedro
 
0 0
0 0
SOA
 
AFAD
 
1 0
1 0
UNDEBA
 
Scherpenheuvel
 
   
0 0
Inter Willemstad
 
Centro Barber
 
   
2 0
Hořovicko
 
Hvězda Cheb
 
   
   
České Budějovice II
 
Petřín Plzeň
 
   
   
Český lev - Union Beroun
 
Tatran Sedlcany
 
   
   
Klatovy
 
Otava Katovice
 
   
   
Marianske Lazne
 
Sokol Lom
 
   
   
Rokycany
 
Jindrichuv Hradec
 
   
   
Slavoj Mýto
 
Prestice
 
   
   
Spartak Sobeslav
 
Doubravka
 
   
   
Kladno
 
Štětí
 
   
   
Arsenal Česká Lípa
 
Neratovice-Byškovice
 
   
   
Banik Sous
 
Slaný
 
   
   
Český Brod
 
Meteor Praha
 
   
   
Chomutov
 
Ostrov
 
   
   
Dobris
 
Olympie Brezova
 
   
   
FK Brandys nad Labem
 
Aritma Praha
 
   
   
Tatran Rakovnik
 
Louny
 
   
   
Velke Hamry
 
Čáslav
 
   
   
Dvůr Králové
 
Polaban Nymburk
 
   
   
Hlinsko
 
Letohrad
 
   
   
Horky nad Jizerou
 
Benatky nad Jizerou
 
   
   
Kosmonosy
 
Sparta Kutná Hora
 
   
   
Náchod
 
Vysoke Myto
 
   
   
Sokol Libiš
 
Trutnov
 
   
   
Ostrava U19
 
Sigma Olomouc U19
 
   
   
Meteor Praha U19
 
Brno U19
 
   
   
Pribram U19
 
Plzen U19
 
   
   
Hradec Kralove U19
 
Slovacko U19
 
   
   
Opava U19
 
Ceske Budejovice U19
 
   
   
FC Fastav Zlin U19
 
Mlada Boleslav U19
 
   
   
Sparta Praha U19
 
Karvina U19
 
   
   
FK Pardubice U19
 
Slavia Prague U19
 
   
   
Atlético de SF
 
Atlántico
 
0 1
1 1
Universidad O&M
 
Don Bosco Jarabacoa
 
2 0
2 1
Vega Real
 
Moca
 
0 0
0 2