Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

JS Kabylie
 
Cotonsport
 
3 0
3 0
Raja Casablanca
 
Pyramids FC
 
0 0
0 0
CS Constantine U21
 
JSM Skikda U21
 
3 0
6 1
MC Oran U21
 
CR Belouizdad U21
 
0 1
1 2
NA Hussein Dey U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
1 3
Paradou AC U21
 
NC Magra U21
 
2 0
4 0
RC Relizane U21
 
USM Alger U21
 
0 0
0 0
CS Constantine
 
JSM Skikda
 
2 0
4 0
MC Oran
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 3
NA Hussein Dey
 
JS Saoura
 
1 0
1 1
Paradou AC
 
NC Magra
 
0 1
1 1
RC Relizane
 
USM Alger
 
1 2
2 4
Recreativo da Caála
 
Cubango
 
1 0
1 1
Wiliete
 
Desportivo Huíla
 
1 1
2 1
Baixa de Kassange
 
Recreativo do Libolo
 
   
1 1
Petro de Luanda
 
Sporting de Cabinda
 
1 0
1 0
Guillermo Brown
 
Barracas Central
 
0 0
0 1
Chacarita Juniors
 
Tigre
 
1 0
2 2
San Telmo
 
Ferro Carril Oeste
 
0 0
1 0
Villa Dálmine
 
Tristán Suárez
 
1 0
1 1
Almagro
 
All Boys
 
1 0
3 0
Atlético Rafaela
 
Independiente Rivadavia
 
1 1
2 1
Deportivo Santamarina
 
Club Atlético Güemes
 
1 2
1 2
Berazategui
 
Dock Sud
 
1 1
1 2
Central Córdoba
 
Claypole
 
0 0
0 0
Deportivo Español
 
Atlas
 
0 0
1 2
El Porvenir
 
Victoriano Arenas
 
0 0
0 0
Excursionistas
 
Deportivo Laferrere
 
2 1
2 3
Leandro Nicéforo Alem
 
Ituzaingó
 
1 2
2 2
Luján
 
Midland
 
0 1
1 1
San Martín Burzaco
 
Real Pilar
 
0 2
0 3
Sportivo Italiano
 
General Lamadrid
 
0 0
0 0
Cipolletti
 
Sportivo Desamparados
 
1 0
3 1
Circulo Deportivo
 
Villa Mitre
 
1 0
1 0
Ciudad de Bolívar
 
Ferro Carril Oeste LP
 
0 1
1 3
Douglas Haig
 
Sportivo Belgrano
 
0 0
0 0
Gimnasia Concepción
 
Def. de Pronunciamiento
 
0 0
0 1
Independiente Chivilcoy
 
Sansinena
 
1 0
3 1
Olimpo
 
Huracán Las Heras
 
0 0
1 0
Racing Córdoba
 
Defensores Belgrano VR
 
2 0
3 0
Sportivo Peñarol
 
Deportivo Camioneros
 
1 0
1 0
Central Norte
 
Crucero del Norte
 
2 1
4 1
Chaco For Ever
 
Unión Sunchales
 
1 1
2 2
Estudiantes de San Luis
 
Juventud Unida Univ.
 
0 0
0 4
Sportivo Las Parejas
 
Sarmiento Resistencia
 
1 0
2 2
Port FC
 
Guangzhou Evergrande
 
1 0
3 0
Cerezo Osaka
 
Kitchee
 
0 1
2 1
Melbourne City
 
Sydney
 
2 1
3 1
Acacia Ridge
 
Brisbane Knights
 
1 1
1 3
St George Willawong
 
The Lakes
 
2 0
3 2
Toowong
 
Mt Gravatt Hawks
 
1 2
2 3
Acacia Ridge Res.
 
Brisbane Knights Res.
 
0 2
1 3
St. George Willawong Res
 
The Lakes Res.
 
   
3 0
Toowong Res.
 
Mt Gravatt Res.
 
2 0
5 1
Canberra FC
 
Monaro Panthers
 
1 1
2 1
Cooma Tigers
 
Belconnen United
 
1 0
1 0
Gungahlin
 
Tuggeranong United
 
1 0
2 1
Canberra Olympic W
 
Canberra W
 
   
0 1
Tuggeranong United W
 
Canberra United Academy W
 
   
1 1
Wagga City Wanderers W
 
Woden Weston W
 
   
0 1
Wollongong Wolves
 
Sydney United
 
   
   
Rockdale City Suns
 
North Shore Mariners
 
   
   
Sydney Olympic
 
Manly United
 
   
   
Broadmeadow Magic
 
Charlestown City Blues
 
3 1
5 1
Maitland
 
Hamilton Olympic
 
1 0
3 1
Valentine
 
Lambton Jaffas
 
0 0
1 1
Capalaba
 
SC Wanderers
 
1 0
1 2
Brisbane Roar II
 
Eastern Suburbs Brisbane
 
3 0
5 0
Inglewood United
 
Perth
 
0 1
1 2
SWQ Thunder W
 
Virginia United W
 
1 0
2 4
Sunshine Coast Wanderers W
 
Mitchelton W
 
2 0
3 1
Ipswich Knights
 
SWQ Thunder
 
0 2
1 3
Melbourne Knights U21
 
Avondale Heights U21
 
   
1 2
Balcatta W
 
West NTC W
 
   
3 4
Perth W
 
Fremantle City W
 
0 0
0 1
Subiaco W
 
Murdoch Uni Melville W
 
0 3
0 5
Völs
 
Fügen
 
   
1 3
Abahani
 
Mohammedan Dhaka
 
1 1
1 1
Shakhtyor Petrikov
 
Krumkachy
 
0 1
0 3
Gomelzheldortrans
 
Slonim
 
2 0
4 1
Arsenal
 
Volna
 
0 1
0 2
Granit
 
Ivatsevichi
 
   
1 3
FK Glubokoe
 
Miory
 
   
0 1
Pripyat
 
Ivanovo
 
   
6 2
Spartak Slutsk
 
Veras
 
   
6 1
Drogichin
 
Euroexport
 
   
0 0
Prodcenter
 
AviaDor Orsha
 
   
0 2
Stroitel Kapyl
 
Viktoriya Maryina Horka
 
   
0 2
Svislach
 
Belaya Rus
 
   
3 2
Dnepr Mogilev II
 
Kostyukovichy
 
   
9 1
Kobrin
 
Brestzhilstroy
 
   
2 2
Krupki
 
FK Viliya
 
   
1 1
Leskhoz
 
BC Maxline
 
   
1 4
Schuchin
 
Oshmyany
 
   
3 0
Chayka Zelva
 
Slonim City
 
   
0 2
Isloch
 
Minsk
 
1 1
1 1
Ruh Brest
 
Slutsk
 
0 0
1 0
BATE
 
Torpedo BelAZ
 
1 0
3 0
Sputnik Res.
 
Vitebsk Res.
 
0 4
0 7
Minsk FK W
 
Gomel W
 
   
11 0
Zorka-BDU W
 
Dinamo Brest W
 
   
6 0
Neman W
 
Dinamo-BGU W
 
0 4
0 4
Vitebsk W
 
Bobruichanka W
 
2 4
3 6
Druk Lhayul
 
Paro Rinpung
 
2 1
3 1
Camacari
 
Botafogo BA
 
   
1 2
Colo Colo
 
Camacariense
 
   
1 0
Grapiuna Itabuna
 
Barcelona BA
 
   
2 1
Atlético GO U20
 
Palmeiras U20
 
   
1 1
Ceará U20
 
Atletico-MG U20
 
1 0
1 1
Cruzeiro U20
 
Fortaleza U20
 
   
4 0
Gremio U20
 
Botafogo U20
 
   
0 2
Sport Recife U20
 
Santos U20
 
   
0 1
Sao Paulo U20
 
Atletico-PR U20
 
1 0
1 0
Juventude
 
Flamengo
 
1 0
1 0
Fluminense
 
Corinthians
 
0 1
1 1
Athletico PR
 
Chapecoense
 
1 1
2 2
Grêmio
 
Fortaleza
 
0 0
0 0
Palmeiras
 
Bahia
 
1 1
3 2
América Mineiro
 
Internacional
 
1 0
1 1
Ceará
 
São Paulo
 
1 0
1 1
Santos
 
Atlético Mineiro
 
0 0
2 0
Sport Recife
 
Cuiabá
 
0 0
0 0
Náutico
 
Remo
 
0 1
1 1
CSA
 
Cruzeiro
 
2 1
2 1
Botafogo SP
 
Oeste
 
1 0
1 0
Floresta
 
Paysandu
 
0 0
0 2
Criciúma
 
Novorizontino
 
0 0
1 0
ABC
 
Uniclinic
 
0 1
0 2
Aimoré
 
Cascavel
 
1 0
1 3
Bangu
 
Boavista
 
0 2
0 2
Central
 
Campinense
 
0 0
0 1
Juventus SC
 
Rio Branco PR
 
0 0
0 0
Rio Branco ES
 
Ferroviária
 
0 1
0 3
Águia Negra
 
Rio Branco-VN
 
0 2
2 2
ASA
 
Itabaiana
 
0 1
0 2
Bahia de Feira
 
Retrô
 
0 0
1 1
Cianorte
 
Madureira
 
0 0
0 0
Juazeirense
 
Atlético Alagoinhas
 
1 0
1 0
Paragominas
 
Moto Club MA
 
1 1
2 2
Peñarol
 
Galvez
 
1 0
2 0
Sergipe
 
Murici
 
1 0
2 1
Tocantinópolis
 
Guarany de Sobral
 
1 0
4 2
Treze
 
Sousa
 
0 0
1 1
Ypiranga AP
 
São Raimundo RR
 
0 1
0 1
Atlético Acreano
 
Fast Clube
 
0 0
0 0
Kasuka
 
MS PDB
 
   
4 0
Kota Ranger
 
Panchor Murai
 
   
11 0
Setia Perdana
 
IKLS
 
   
0 1
DPMM FC
 
Bakes
 
   
16 1
Indera
 
Rimba Star
 
   
10 0
Jerudong
 
Kuala Belait
 
   
   
Forge
 
Valour
 
0 2
0 2
Cavalry
 
York9
 
1 0
2 1
Universidad Católica
 
Deportes Iquique
 
1 2
4 4
Unión Española
 
Puerto Montt
 
1 1
2 3
Cobreloa
 
O'Higgins
 
0 1
2 1
La Serena
 
Colina
 
2 0
5 0
Ñublense
 
Melipilla
 
0 0
0 0
Palestino
 
Barnechea
 
2 2
5 2
Concepcion
 
Santiago Wanderers
 
0 1
1 1
Independiente
 
Rodelindo Román
 
2 0
5 0
Atlético Huila
 
Deportes Quindío
 
0 1
1 1
Kondzo
 
Leopards de Dolisie
 
   
3 2
Maniema Union
 
TP Mazembe
 
   
0 1
SITHOC
 
Centro Dominguito
 
   
1 1
SUBT
 
Jong Holland
 
0 0
0 1
VESTA
 
Victory Boys
 
   
0 2
Banik Ostrava II
 
Viktoria Otrokovice
 
   
   
Frýdek-Místek
 
Velké Meziříčí
 
   
   
Hlučín
 
Vyškov
 
   
   
Odra Petrkovice
 
Sigma Olomouc II
 
   
   
Slovan Rosice
 
Slovácko II
 
   
   
Uherský Brod
 
Vysočina Jihlava II
 
   
   
Uničov
 
Hanácká
 
   
   
Zlín II
 
Dolní Benešov
 
   
   
Znojmo
 
Vrchovina
 
   
   
Kolín
 
Poříčany
 
   
   
Břeclav
 
Hodonín-Šardice
 
   
   
Havlickuv Brod
 
Sokol Tasovice
 
   
   
Slavoj Polná
 
Bystřice nad Pernštejnem
 
   
   
Sokol Lanžhot
 
Žďár nad Sázavou
 
   
   
Start Brno
 
Stara Rise
 
   
   
Velka Bites
 
Humpolec
 
   
   
Ždírec nad Doubravou
 
Zbrojovka Brno II
 
   
   
HFK Olomouc
 
Valašské Meziříčí
 
   
   
Hranice
 
Viktorie Přerov
 
   
   
Nove Sady
 
FC Vsetin
 
   
   
Skaštice
 
Kozlovice
 
   
   
Slavičín
 
Bzenec
 
   
   
Šumperk
 
Brumov
 
   
   
Tatran Všechovice
 
Strani
 
   
   
Beskyd Frenštát
 
Havířov
 
   
   
Detmarovice
 
Polanka nad Odrou
 
   
   
Hermanice
 
Nový Jičín
 
   
   
Jiskra Rýmařov
 
Bospor Bohumín
 
   
   
Karvina II
 
Frydlant
 
   
   
Opava II
 
Trinec II
 
   
   
Slavoj Olympia Bruntál
 
Vítkovice
 
   
   
Delfines Del Este
 
San Cristobal
 
0 1
0 3
Cibao
 
Deportivo Pantoja
 
0 0
0 0
Independiente Juniors
 
Chacaritas
 
2 0
3 2
Puerto Quito
 
Duros del Balón
 
1 0
2 1
El Geish
 
National Bank of Egypt
 
0 1
0 2
Smouha
 
Ismaily
 
0 1
0 3
Levadia II
 
Elva
 
1 2
4 2
Tallinna Kalev
 
Pärnu
 
2 1
3 2
Kuressaare II
 
Vaprus II
 
   
4 1
Rakvere Tarvas
 
Maardu II
 
   
1 2
Flora U19
 
Raasiku Joker
 
   
7 1
Keila
 
Paide III
 
   
2 3
Tartu Kalev
 
Sillamäe Kalev
 
   
3 0
Viimsi II
 
Rummu Dünamo
 
   
6 2
Tartu Welco II
 
Noorus 96
 
   
8 0
Saue
 
Raplamaa
 
   
1 6
Tallinn Piraaja
 
Hiiumaa
 
   
2 4
Tulevik II
 
Kose
 
   
3 1
Netherlands
 
Czech Republic
 
0 0
0 2
Belgium
 
Portugal
 
1 0
1 0
B71
 
Skála
 
0 0
0 3
Fleury 91
 
Vannes
 
   
   
Waa Banjul Football
 
Sporting Real FC
 
   
2 1
Samtredia
 
Dila
 
0 0
1 2
Lokomotivi Tbilisi
 
Telavi
 
0 2
2 3
Dinamo Batumi
 
Shukura
 
1 1
2 2
Torpedo Kutaisi
 
Dinamo Tbilisi
 
0 1
0 1
Chikhura
 
WIT Georgia
 
0 1
1 1
Gagra
 
Merani Martvili
 
0 0
1 1
Didube 2014
 
Varketili
 
   
3 2
Henstedt-Ulzburg W
 
Viktoria Berlin W
 
   
3 1
Sportfreunde Siegen W
 
Göttelborn W
 
   
0 1
Eleven Wonders
 
Berekum Chelsea
 
2 0
3 1
Aduana Stars
 
Dreams
 
2 0
2 0
Ashanti Gold
 
WAFA
 
0 0
0 0
Bechem United
 
Medeama
 
0 0
0 0
Elmina Sharks
 
Great Olympics
 
1 0
1 1
Hearts of Oak
 
Asante Kotoko
 
0 0
1 0
Inter Allies
 
Liberty Professionals
 
0 2
0 2
Almopos
 
Kavala
 
2 1
3 1
Olympiakos Volos
 
Pierikos
 
2 1
3 3
Pontion Karagiannion
 
Apollon Pontou FC
 
0 0
1 1
Thesprotos
 
Panserraikos
 
2 1
3 2
Triglia FC
 
Veria
 
0 0
0 0
Irodotos
 
Panionios