Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

JS Kabylie U21
 
US Biskra U21
 
0 0
2 2
JSM Skikda U21
 
WA Tlemcen U21
 
0 0
1 0
MC Alger U21
 
JS Saoura U21
 
2 1
3 2
Olympique Médéa U21
 
NC Magra U21
 
0 0
0 0
JSM Skikda
 
Tlemcen
 
1 2
1 2
Olympique Médéa
 
NC Magra
 
0 0
0 0
MC Alger
 
JS Saoura
 
1 0
1 0
JS Kabylie
 
US Biskra
 
0 1
1 1
Santa Rita
 
Desportivo Huíla
 
   
1 0
Wiliete
 
Ferroviário do Huambo
 
0 0
0 0
Dakota
 
Caravel
 
4 1
5 1
Estrella
 
Britannia
 
0 3
0 5
Brisbane Roar
 
Adelaide United
 
0 2
1 2
St George Willawong
 
Bayside United
 
1 0
3 2
St. George Willawong Res
 
Bayside United Res.
 
0 2
3 4
Tuggeranong United
 
Canberra FC
 
0 0
0 1
Canberra W
 
Woden Weston W
 
   
4 1
Wagga City Wanderers W
 
Tuggeranong United W
 
   
3 0
Canberra United Academy W
 
Belconnen United W
 
   
0 2
Gungahlin United W
 
Canberra Olympic W
 
   
2 3
Rockdale City Suns
 
Blacktown City
 
1 2
2 4
Sydney United
 
Marconi Stallions
 
0 0
1 0
Gold Coast Knights
 
SC Wanderers
 
3 2
4 2
Logan Lightning
 
Moreton Bay United
 
2 1
2 2
Brisbane Strikers
 
Queensland Lions
 
0 5
2 7
Virginia United W
 
FQ QAS W
 
   
1 2
Brisbane Olympic W
 
Mitchelton W
 
2 0
3 0
The Gap W
 
Western Pride W
 
1 3
2 3
Rochedale Rovers
 
Sunshine Coast
 
1 2
2 3
Balcatta W
 
Subiaco W
 
1 0
3 1
Perth W
 
Curtin University W
 
0 0
5 0
Feldkirchen
 
Völkermarkt
 
   
   
Ferlach
 
Gmünd
 
   
   
Klagenfurter AC 1909
 
Wolfsberg
 
   
   
Köttmannsdorf
 
Bleiburg
 
   
   
Lendorf
 
Dellach im Gailtal
 
   
   
St. Jakob Rosental
 
Kraig
 
   
   
St. Michael Bleiburg
 
Maria Saal
 
   
   
Treibach
 
SAK Klagenfurt
 
   
   
Krems
 
St. Pölten II
 
   
   
Langenrohr
 
Kilb
 
   
   
Mannersdorf
 
Scheiblingkirchen
 
   
   
Ortmann
 
Waidhofen/Thaya
 
   
   
Schrems
 
Retz
 
   
   
Spratzern
 
Ardagger
 
   
   
USC Rohrbach
 
Zwettl
 
   
   
Völs
 
Zirl
 
   
3 0
Vorwärts Brigittenau
 
Stadlau
 
0 1
1 3
ASV 13
 
Post
 
   
   
Donaufeld
 
Stadlau
 
   
   
Elektra
 
Union Mauer
 
   
   
Gerasdorf Stammersdorf
 
First Vienna
 
   
   
Mannswörth
 
Donau
 
   
   
Vorwärts Brigittenau
 
Favoritner AC
 
   
   
Krumkachy
 
Volna
 
2 0
4 0
Lida
 
Baranovichi
 
0 1
1 2
Arsenal
 
Slonim
 
1 0
3 0
Chayka Zelva
 
Schuchin
 
   
2 3
Granit
 
DYUSSH Stolin
 
   
5 0
Pripyat
 
Nadezhda
 
   
2 3
Prodcenter
 
Niva Tolochin
 
   
3 0
FC Chashniki
 
Gorodok lions
 
   
0 1
FK Viliya
 
Uzda
 
   
1 2
Kolos Cherven
 
SMI Autotrans
 
   
2 0
Lepel
 
Polotsk
 
   
3 0
Pruzhany
 
Krechet
 
   
0 3
Krupki
 
Berezino
 
   
8 1
Slonim City
 
Lida II
 
   
8 1
Zhlobin
 
BC Maxline
 
   
1 8
Gorki
 
Belshina II
 
   
0 3
HCS-Olympia
 
Svislach
 
   
4 2
Isloch
 
Dinamo Brest
 
0 0
1 1
Ruh Brest
 
Torpedo BelAZ
 
0 0
3 0
Cavaliers
 
Dadjè
 
   
1 1
USSK
 
Adjidja
 
   
1 0
ASPAC
 
Avrankou Omnisport
 
   
2 0
Damissa
 
Buffles
 
0 0
0 0
Dynamique Djougou
 
Tonnerre
 
   
0 1
Energie
 
Panthères
 
   
1 2
Esae
 
Béké Bembèrèkè
 
   
1 2
Eternel
 
Dragons
 
   
0 1
JSP
 
Police Benin
 
   
0 2
Requins
 
Ayema
 
0 0
0 0
Tukunnin
 
Dynamo Abomey
 
   
2 3
UPI-ONM
 
Djeffa
 
   
0 0
Artsul
 
Duque de Caxias
 
1 0
1 1
Flamengo RJ U20
 
Macaé U20
 
6 1
9 1
Coritiba U20
 
Botafogo U20
 
1 0
1 1
Três Corações U20
 
Serranense U20
 
0 0
0 1
Ipatinga U20
 
Bétis U20
 
   
1 0
Atlético Mineiro
 
São Paulo
 
1 0
1 0
Flamengo
 
América Mineiro
 
1 0
2 0
Grêmio
 
Athletico PR
 
0 1
0 1
Bahia
 
Internacional
 
0 1
0 1
Bragantino
 
Fluminense
 
2 0
2 2
Chapecoense
 
Ceará
 
0 0
0 0
Fortaleza
 
Sport Recife
 
0 0
1 0
Cruzeiro
 
Goiás
 
0 1
1 1
Avaí
 
Brusque
 
0 0
1 2
Botafogo
 
Remo
 
1 0
3 0
Coritiba
 
Londrina
 
1 0
1 1
Vitória
 
Operário PR
 
0 0
0 0
Criciúma
 
Ypiranga Erechim
 
2 0
2 1
Tombense
 
Altos
 
1 2
2 2
Botafogo PB
 
Volta Redonda
 
0 0
1 2
Paraná
 
Figueirense
 
1 1
1 1
Campinense
 
América RN
 
3 0
3 0
Central
 
Caucaia
 
1 1
3 2
Madureira
 
Portuguesa
 
0 0
1 1
Marcílio Dias
 
Cascavel
 
0 1
1 1
Rio Branco-VN
 
Boa
 
1 1
2 1
Santo André
 
Boavista
 
0 0
0 1
Sergipe
 
Retrô
 
1 0
1 0
ABC
 
Sousa
 
1 0
4 0
Caldense
 
Ferroviária
 
0 0
0 1
Caxias
 
Rio Branco PR
 
1 0
5 1
Cianorte
 
Inter de Limeira
 
0 0
0 0
Goianésia
 
União Rondonópolis
 
1 1
3 3
Juazeirense
 
ASA
 
0 0
2 0
Nova Mutum EC
 
Jaraguá EC
 
1 0
2 0
Paragominas
 
Tocantinópolis
 
1 0
4 1
Peñarol
 
Castanhal
 
0 0
0 1
Porto Velho
 
Brasiliense
 
0 3
1 3
Ypiranga AP
 
Atlético Acreano
 
1 0
2 1
Galvez
 
GAS
 
1 1
2 1
Millonarios
 
Junior
 
2 0
2 0
Maniema Union
 
RCK
 
   
2 1
AFAD
 
SOA
 
0 0
0 0
San-Pedro
 
ASEC Mimosas
 
0 0
1 1
Admira Praha
 
Povltava FA
 
   
   
Chlumec nad Cidlinou
 
Slovan Velvary
 
   
   
Hradec Kralove II
 
Slovan Liberec II
 
   
   
Rakovnik
 
Sparta Praha II
 
   
   
Slavia Praha II
 
Písek
 
   
   
Viktoria Plzen II
 
Baník Sokolov
 
   
   
Banik Ostrava II
 
Velké Meziříčí
 
   
   
Frýdek-Místek
 
Vysočina Jihlava II
 
   
   
Odra Petrkovice
 
Hanácká
 
   
   
Slovan Rosice
 
Vyškov
 
   
   
Uherský Brod
 
Dolní Benešov
 
   
   
Uničov
 
Slovácko II
 
   
   
Viktoria Otrokovice
 
Sigma Olomouc II
 
   
   
Zlín II
 
Vrchovina
 
   
   
Znojmo
 
Hlučín
 
   
   
Kolín
 
Náchod
 
   
   
Břeclav
 
Stara Rise
 
   
   
Havlickuv Brod
 
Zbrojovka Brno II
 
   
   
Slavoj Polná
 
Start Brno
 
   
   
Sokol Lanžho
 
Bystřice nad Pernštejnem
 
   
   
Sokol Tasovice
 
Humpolec
 
   
   
Velka Bites
 
Hodonín-Šardice
 
   
   
Ždírec nad Doubravou
 
Žďár nad Sázavou
 
   
   
FC Vsetin
 
Brumov
 
   
   
HFK Olomouc
 
Kozlovice
 
   
   
Hranice
 
Skaštice
 
   
   
Nove Sady
 
Strani
 
   
   
Slavičín
 
Viktorie Přerov
 
   
   
Šumperk
 
Valašské Meziříčí
 
   
   
Tatran Všechovice
 
Bzenec
 
   
   
Beskyd Frenštát
 
Frydlant
 
   
   
Havířov
 
Bospor Bohumín
 
   
   
Hermanice
 
Trinec II
 
   
   
Jiskra Rýmařov
 
Vítkovice
 
   
   
Karvina II
 
Nový Jičín
 
   
   
Opava II
 
Detmarovice
 
   
   
Slavoj Olympia
 
Polanka nad Odrou
 
   
   
Universidad O&M
 
Atlético de SF
 
2 0
4 0
Vega Real
 
Don Bosco Jarabacoa
 
0 2
1 3
Cibao
 
San Cristobal
 
2 0
3 0
Gualaceo
 
Puerto Quito
 
1 0
3 0
Guayaquil
 
Duros del Balón
 
0 0
1 0
Independiente Juniors
 
El Nacional
 
0 1
1 3
Stockport County
 
Hartlepool United
 
0 0
0 1
Rakvere Tarvas
 
Noorus 96
 
   
1 2
Tartu Welco II
 
Trans II
 
   
1 5
FC Elva II
 
FCI Tallinn
 
   
0 0
Hiiumaa
 
Saue
 
   
0 3
Viimsi II
 
Raplamaa
 
   
1 1
Helios
 
Sillamäe Kalev
 
   
1 6
Võru FC Helios
 
Maardu II
 
   
3 3
Flora
 
Vaprus
 
1 0
2 0
Eston Villa II
 
JK 32.KK
 
   
5 1
England
 
Croatia
 
0 0
1 0
Austria
 
North Macedonia
 
1 1
3 1
Netherlands
 
Ukraine
 
0 0
3 2
EB / Streymur
 
NSÍ
 
0 0
2 1
HB
 
Víkingur
 
0 1
1 2
 
TB
 
2 0
4 0
B68
 
B36
 
1 3
1 3
Honka U20
 
Komeetat U20
 
   
4 1
TPV U20
 
GrIFK U20
 
   
1 3
HJK U20
 
VJS U20
 
   
5 1
KuPS U20
 
PPJ U20
 
   
4 1
OLS
 
Kemi City
 
0 0
2 0
PKKU
 
PEPO
 
0 2
0 2
Atlantis
 
PeKa
 
1 0
2 1
GBK
 
VIFK
 
0 1
0 2
GrIFK
 
I-Kissat
 
1 0
2 3
Honka Akatemia
 
Jazz
 
1 0
1 0
Ilves II
 
SalPa
 
0 0
0 2
KäPa
 
JäPS
 
1 1
1 2
NJS
 
Reipas
 
0 1
2 1
OTP
 
SJK Akatemia
 
3 1
3 1
TP-47
 
Roi United
 
   
2 2
KajHa
 
Raahe
 
3 0
4 0
OTP W
 
Tarmo W
 
   
12 0
PK-35
 
KPV
 
0 0
3 0
RoPS
 
TPS
 
0 1
0 1
Gnistan
 
MP
 
0 2
0 2
JIPPO
 
Jaro
 
0 0
0 2
MuSa
 
VPS
 
2 0
3 0
Samtredia
 
Dinamo Tbilisi
 
0 1
0 2
Shukura
 
Saburtalo
 
0 0
0 0
Chikhura
 
Sioni
 
0 3
2 5
Merani Martvili
 
Gareji
 
1 0
3 1
WIT Georgia
 
Rustavi
 
0 1
1 1
Turbine Potsdam II W
 
Arminia Bielefeld W
 
   
3 0
Alfter
 
Fortuna Köln II
 
   
   
Borussia Freialdenhoven
 
Eilendorf
 
   
   
Hennef 05
 
BCV Glesch / Paffendorf
 
   
   
Hürth
 
Wesseling-Urfeld
 
   
   
Viktoria Arnoldsweiler
 
SV Breinig
 
   
   
Frechen
 
Siegburger SV
 
   
   
Pesch
 
FC BW Friesdorf
 
   
   
VfL Vichttal
 
Düren Merzenich
 
   
   
Cronenberger SC
 
FC M'gladbach
 
   
   
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
 
Monheim
 
   
   
SC Velbert
 
Germania Ratingen
 
   
   
Schonnebeck
 
Schwarz-Weiß Essen
 
   
   
SF Baumberg
 
Teutonia St.Tönis
 
   
   
SF Niederwenigern
 
Meerbusch
 
   
   
Sterkrade-Nord
 
TVD Velbert
 
   
   
Union Nettetal
 
Kray
 
   
   
Dusseldorf-West
 
Velbert
 
   
   
FSV Duisburg
 
TuRU 1880 Düsseldorf
 
   
   
Hilden
 
FC Bocholt
 
   
   
Greifswalder FC
 
CFC Hertha
 
   
   
Hertha Zehlendorf
 
BSC Süd 05
 
   
   
Neustrelitz
 
Lok Stendal
 
   
   
Pampow
 
SV Blau-WeiY 90 Berlin
 
   
   
Rostocker FC
 
Staaken
 
   
   
RSV Eintracht
 
Torgelower SV Greif
 
   
   
Tasmania Berlin
 
Hansa Rostock II
 
   
   
Victoria Seelow
 
Stern
 
   
   
An der Fahner Höhe
 
Ludwigsfelder FC
 
<