Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Annaba
 
US Chaouia
 
0 0
1 1
AS Khroub
 
HB Chelghoum Laïd
 
0 0
0 0
ASM Oran
 
MC Saïda
 
2 1
3 4
Ben Aknoun
 
Amal Bou Saâda
 
1 0
1 0
CA Batna
 
CRB Ouled Djellal
 
2 0
2 1
CRB Ain Ouessara
 
Temouchent
 
1 1
2 1
DRB Tadjenanet
 
MO Constantine
 
2 2
2 4
JSM Tiaret
 
SKAF Khémis Mélina
 
0 0
1 0
Kouba
 
CR Béni Thour
 
2 1
2 1
MC El Eulma
 
MSP Batna
 
1 0
1 0
MO Béjaïa
 
Lakhdaria
 
1 0
1 0
Msila
 
RC Arbaâ
 
0 0
0 1
RC Oued Rhiou
 
Arzew
 
2 0
2 1
Remchi
 
IRB El Kerma
 
0 0
0 0
SC Aïn Defla
 
MCB Oued Sly
 
0 1
1 2
USM Blida
 
USM El Harrach
 
0 1
0 1
USM Khenchela
 
Teleghma
 
1 0
2 0
WA Boufarik
 
JSM Béjaïa
 
1 0
2 1
Onze Bravos
 
1º de Agosto
 
   
0 0
Académica do Lobito
 
Recreativo da Caála
 
   
0 0
Sporting de Cabinda
 
Wiliete
 
   
2 3
Brisbane Roar
 
Sydney
 
0 1
0 2
Central Coast Mariners
 
Western United
 
1 0
2 0
Newcastle Jets
 
Perth Glory
 
0 1
1 1
Acacia Ridge
 
The Lakes
 
1 0
1 2
Toowong
 
The Gap
 
3 0
5 1
Univ. Queensland
 
Western Spirit
 
0 0
1 0
Acacia Ridge Res.
 
The Lakes Res.
 
   
0 0
Toowong Res.
 
The Gap Res.
 
   
5 0
Univ. Queensland Res.
 
Western Spirit Res.
 
1 0
2 0
Sutherland Sharks
 
APIA Leichhardt Tigers
 
0 0
0 2
Adamstown Rosebuds
 
Hamilton Olympic
 
1 0
2 0
Lambton Jaffas
 
Weston Bears
 
2 1
4 1
Maitland
 
Edgeworth Eagles
 
2 1
2 4
Verdi
 
Hellenic Athletic
 
   
1 2
Darwin Olympic
 
Uni Azzurri
 
0 0
1 0
Peninsula Power
 
Capalaba
 
1 0
3 0
Gold Coast United
 
Redlands United
 
1 0
2 0
Eastern Suburbs Brisbane
 
Gold Coast Knights
 
0 0
1 0
Queensland Lions
 
Magpies Crusaders
 
3 1
5 1
Adelaide Blue Eagles
 
Adelaide Comets
 
0 0
1 1
Adelaide Raiders
 
Adelaide United ||
 
1 0
1 1
Campbelltown City
 
Cumberland United
 
2 0
4 0
Sturt Lions
 
Adelaide Olympic
 
0 0
0 2
Adelaide City
 
NE MetroStars
 
0 0
3 1
Devonport City
 
Riverside Olympic
 
2 0
6 1
Clarence Zebras
 
Olympia Warriors
 
2 1
4 1
Glenorchy Knights
 
Kingborough Lions
 
3 0
3 0
Launceston City
 
South Hobart
 
1 0
1 1
Armadale
 
Gwelup Croatia SC
 
1 2
4 3
Balcatta
 
Perth
 
1 0
3 0
ECU Joondalup
 
Cockburn City
 
1 0
1 2
Inglewood United
 
Perth Glory II
 
0 1
2 1
Rockingham City
 
Floreat Athena
 
1 1
1 2
Sorrento
 
Bayswater City
 
0 1
1 1
The Gap W
 
SWQ Thunder W
 
7 0
9 0
Eastern Suburbs NPL
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
2 1
3 1
Virginia United W
 
Moreton Bay United W
 
1 2
3 5
Souths United W
 
Brisbane City W
 
0 0
1 0
Western Pride
 
Rochedale Rovers
 
1 0
2 3
Croydon Kings Res.
 
South Adelaide Res.
 
1 0
2 0
Adelaide City Res.
 
MetroStars Res.
 
2 5
4 5
Adelaide Raiders Res.
 
Adelaide United Res.
 
   
1 2
Blue Eagles Res.
 
Adelaide Comets Res.
 
   
2 1
Campbelltown City Res.
 
Cumberland United Res.
 
1 2
1 2
Sturt Lions Res.
 
Adelaide Olympic Res.
 
1 1
2 1
Para Hills Knights
 
White City Woodville
 
0 0
0 0
Playford City Patriots
 
Adelaide Victory
 
2 1
3 2
West Adelaide
 
Adelaide Cobras
 
0 1
0 2
Adelaide Hills Hawks
 
Fulham United
 
3 0
4 0
Curtin University W
 
Balcatta W
 
0 2
0 5
Forrestfield United
 
Stirling Lions
 
1 2
1 5
Fremantle City
 
Quinns
 
   
2 3
Joondalup United
 
UWA Nedlands
 
2 0
2 0
Mandurah City
 
Olympic Kingsway
 
0 0
0 1
Swan United
 
Subiaco
 
   
1 2
Western Knights
 
Ashfield
 
1 0
5 0
Burgenland U18
 
Ried U18
 
   
3 0
Tirol U18
 
St. Pölten U18
 
   
   
Ritzing
 
Horitschon
 
   
   
Bad Sauerbrunn
 
St. Margarethen
 
   
   
Klingenbach
 
Güssing
 
   
   
Markt Allhau
 
Leithaprodersdorf
 
   
   
Oberpetersdorf
 
Deutschkreutz
 
   
   
Siegendorf
 
Pinkafeld
 
   
   
Oedt
 
Donau Linz
 
   
   
Pöttinger Grieskirchen
 
St. Martin i.M.
 
   
   
SPG Kornspitz Pregarten
 
Zebau Bad Ischl
 
   
   
SV Wallern
 
Grün Weiß Micheldorf
 
   
   
Union Edelweiß
 
Mondsee
 
   
   
Union Perg
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
   
Union St. Florian
 
St. Valentin
 
   
   
Weißkirchen / Allhaming
 
Bad Schallerbach
 
   
   
Bürmoos
 
Altenmarkt
 
   
   
Eugendorf
 
Adnet
 
   
   
Golling
 
Siezenheim
 
   
   
Neumarkt
 
Bramberg
 
   
   
Puch
 
Bergheim
 
   
   
Straßwalchen
 
ÖTSU Hallein
 
   
   
Thalgau
 
Hallwang
 
   
   
Stripfing
 
Draßburg
 
   
   
Wiener Viktoria
 
Mannsdorf
 
   
   
Belshina
 
Gomelzheldortrans
 
1 0
1 1
Naftan
 
Shakhtyor Petrikov
 
1 1
2 1
Volna
 
Lida
 
1 0
1 2
FC Chashniki
 
Prodcenter
 
   
0 8
DYUSSH Stolin
 
Pripyat
 
   
2 5
Falko
 
Smolevichy-STI
 
   
4 3
Gazovik
 
Niva Tolochin
 
   
4 1
Luninets
 
Granit
 
   
3 0
Miory
 
Senno
 
   
0 0
Nadezhda
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
2 4
Postavy
 
Lepel
 
   
1 1
Starye Dorogi
 
Energosbyt-BSATU
 
   
4 4
Vertykal
 
Svetlogorsk
 
   
4 2
Berezino
 
Livadija
 
   
2 1
Svislach
 
Slonim City
 
   
0 2
Kletsk
 
Spartak Slutsk
 
   
2 2
Kostyukovichy
 
Krasnopole
 
   
0 3
Uzda
 
Krupki
 
   
5 2
BC Maxline
 
Bumprom
 
   
0 0
Osipovichy
 
Gorki
 
   
1 2
Belshina II
 
Spartak
 
   
4 1
Niva
 
Dinamo Malorita
 
   
2 3
Smena Vawkavysk
 
Oshmyany
 
   
8 1
Neman Mosty
 
HCS-Olympia
 
   
0 2
Neman W
 
Gomel W
 
   
12 0
Dnepr Mogilev W
 
Dinamo Brest W
 
   
11 0
Zorka-BDU W
 
Vitebsk W
 
0 0
3 0
Béké Bembèrèkè
 
Dragons
 
   
0 1
Buffles
 
ASOS
 
   
3 0
Dadjè
 
Panthères
 
   
2 1
Dynamo Abomey
 
Cavaliers
 
   
1 0
Esae
 
Eternel
 
   
2 1
JSP
 
Soleil
 
   
2 1
Police Benin
 
Djeffa
 
   
1 0
High Quality United
 
Transport United
 
0 2
0 4
Bratstvo Gracanica
 
Vis Kosova
 
   
0 4
Buducnost Banovici
 
Posusje
 
0 0
1 0
GOSK Gabela
 
Rudar Kakanj
 
2 0
3 0
Jedinstvo Bihac
 
Orasje
 
   
2 1
Slaven Zivinice
 
Radnik Hadžići
 
1 1
1 3
TOSK Tesanj
 
Igman Konjic
 
2 0
3 0
Travnik
 
Capljina
 
0 1
0 2
Zvijezda Gradačac
 
Gorazde
 
3 1
4 1
Flamengo W
 
Botafogo W
 
1 1
1 1
América RJ
 
Angra dos Reis
 
1 0
1 1
Cabofriense
 
Friburguense
 
0 1
2 1
Duque de Caxias
 
Americano
 
0 0
1 1
Gonçalense
 
Artsul
 
0 1
1 2
Macaé
 
CFRJ / Marica
 
0 0
0 0
Sampaio Corrêa RJ
 
Audax Rio
 
0 0
0 0
Boavista U20
 
Macaé U20
 
2 0
2 0
Nova Iguaçu U20
 
Portuguesa RJ U20
 
1 0
1 0
Fluminense U20
 
Resende U20
 
1 0
1 0
Madureira U20
 
Volta Redonda U20
 
1 0
3 0
Avaí U20
 
Botafogo U20
 
1 0
1 0
Atletico-MG U20
 
Nacional AC MG U20
 
   
2 2
Betim U20
 
Cruzeiro U20
 
0 4
0 5
Bétis U20
 
América TO U20
 
0 0
1 0
Inter de Minas U20
 
Minas Boca U20
 
0 0
0 0
Tupi U20
 
Santarritense U20
 
0 2
0 3
Boston City U20
 
Três Corações U20
 
1 1
2 1
Atlético GO
 
São Paulo
 
1 0
2 0
Grêmio
 
Flamengo
 
   
   
Londrina
 
Brusque
 
0 1
0 1
CSA
 
Sampaio Corrêa
 
0 0
0 0
Remo
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
1 0
Ituano
 
Novorizontino
 
0 3
1 4
Ferroviário
 
Altos
 
1 0
1 0
Figueirense
 
Oeste
 
1 0
1 0
Mirassol
 
Ypiranga Erechim
 
0 2
1 2
Santa Cruz
 
Floresta
 
0 0
0 0
Paraná
 
Botafogo SP
 
0 1
0 1
América RN
 
Central
 
0 0
1 0
Bangu
 
Santo André
 
1 1
1 2
Brasiliense
 
Goianésia
 
1 0
1 1
Guarany de Sobral
 
Paragominas
 
1 0
1 0
Juventude MA
 
4 de Julho
 
0 0
0 0
Jaraguá EC
 
Gama
 
1 2
1 3
Bahia de Feira
 
Sergipe
 
1 1
1 1
Cascavel
 
Joinville
 
2 0
3 3
Sousa
 
Uniclinic
 
1 1
2 1
Boa
 
Águia Negra
 
2 0
4 0
Fast Clube
 
Ypiranga AP
 
2 3
3 3
Ferroviária
 
Uberlândia
 
0 2
0 3
Portuguesa
 
Cianorte
 
2 1
2 2
Rangers
 
Fernández Vial
 
   
   
Cobresal
 
Unión La Calera
 
0 1
0 1
Santiago Wanderers
 
Universidad Católica
 
0 0
0 1
Palestino
 
Universidad Chile
 
0 0
0 0
Rodelindo Román
 
San Antonio Unido
 
   
1 1
Colina
 
Deportes Valdivia
 
1 0
1 0
Recoleta
 
Lautaro de Buin
 
   
   
Colchagua
 
Independiente
 
0 1
1 3
Deportes Limache
 
Iberia
 
0 0
0 2
Wuhan Three Towns
 
Shenyang Urban
 
2 1
2 3
BIT
 
Suzhou Dongwu
 
1 1
2 2
Zhenjiang Huasa
 
Nanjing City
 
0 0
1 1
Bistra
 
Udarnik Kurilovec
 
1 0
2 3
HAŠK
 
Mladost Petrinja
 
3 0
4 0
Maksimir Zagreb
 
Jarun
 
0 2
1 3
Ponikve
 
Dugo Selo
 
1 1
4 2
Segesta Sisak
 
Gaj
 
   
0 0
Spansko Zagreb
 
Karlovac 1919
 
0 1
2 2
Trešnjevka
 
Lučko
 
1 0
2 1
Vrbovec
 
Vrapče Zagreb
 
2 0
8 1
Zagorec
 
Trnje
 
0 1
0 3
Vihor
 
Zrinski Jurjevac
 
   
1 4
Hrvatski vitez
 
Urania Baška Voda
 
   
2 1
Jadran LP
 
Kamen Ivanbegovina
 
1 0
1 1
Neretvanac Opuzen
 
Otok
 
1 0
3 0
Primorac Biograd
 
Neretva Metković
 
0 0
0 3
Sloga Mravince
 
GOSK Dubrovnik
 
3 0
3 1
Vodice
 
Uskok Klis
 
0 1
2 2
Zagora
 
Hrvace
 
1 0
2 1
Zmaj Makarska
 
Split
 
0 0
0 0
Cres
 
Naprijed Hreljin
 
   
1 1
Buje
 
Krk
 
2 1
3 1
Grobničan Čavle
 
Uljanik
 
1 2
4 2
Jadran Poreč
 
Crikvenica
 
0 1
0 3
Novigrad
 
Nehaj
 
0 0
0 0
Rudar Labin
 
Pazinka
 
1 1
2 2
Vinodol
 
Rovinj
 
4 2
9 4
Baník Sokolov
 
Benesov
 
   
   
Motorlet Praha
 
Loko Vltavín
 
   
   
Příbram II
 
Jiskra Domažlice
 
   
   
Jablonec II
 
Sokol Zápy
 
   
   
Karlovy Vary
 
Králův Dvůr
 
   
   
Mlada Boleslav II
 
Sokol Živanice
 
   
   
Povltava FA
 
Rakovnik
 
   
   
Přepeře
 
Zbuzany
 
   
   
Slovan Velvary
 
Hradec Kralove II
 
   
   
Sokol Hostoun
 
Admira Praha
 
   
   
Teplice II
 
Dukla Praha II
 
   
   
Ústí nad Orlicí
 
Chlumec nad Cidlinou
 
   
   
Hořovicko
 
Spartak Sobeslav
 
   
   
Doubravka
 
Marianske Lazne
 
   
   
Hvězda Cheb
 
Rokycany
 
   
   
Jindrichuv Hradec
 
Klatovy
 
   
   
Petřín Plzeň
 
Český lev - Union Beroun
 
   
   
Prestice
 
České Budějovice II
 
   
   
Sokol Lom
 
Otava Katovice
 
   
   
Tatran Sedlcany
 
Slavoj Mýto
 
   
   
Neratovice-Byškovice
 
Chomutov
 
   
   
Český Brod
 
Tatran Rakovnik