Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Apolonia Fier
 
Pogradeci
 
1 0
2 0
Burreli
 
Kastrioti Krujë
 
0 1
1 1
Erzeni Shijak
 
Egnatia Rrogozhinë
 
0 0
0 1
Iliria Fushë-Krujë
 
Devolli
 
0 1
3 3
Lushnja
 
Elbasani
 
0 0
3 0
Shënkolli
 
Besa Kavajë
 
0 0
0 1
Shkumbini Peqin
 
Besëlidhja Lezhë
 
   
   
Tërbuni Pukë
 
Veleçiku Koplik
 
2 0
2 1
Turbina Cërrik
 
Oriku
 
0 0
0 0
Klosi
 
Kamza
 
   
   
Luzi 2008
 
Spartaku Tiranë
 
   
1 0
Memaliaj
 
Përmeti
 
   
5 1
Mirdita
 
Internacional Tirana
 
   
4 1
Partizani Tirana II
 
Ada Velipojë
 
   
3 1
Sopoti Librazhd
 
Vllaznia Shkoder II
 
   
4 1
Vora
 
Gramshi
 
   
1 0
Kukësi
 
Laçi
 
1 1
3 1
Skënderbeu Korçë
 
Bylis Ballsh
 
0 0
1 1
Partizani Tirana
 
Flamurtari
 
0 0
2 0
Teuta Durrës
 
Luftëtari Gjirokastër
 
1 0
1 1
Bordj Bou Arreridj U21
 
USM Bel Abbès U21
 
1 0
1 0
CA Bordj Bou Arreridj
 
USM Bel Abbès
 
0 0
2 0
NA Hussein Dey
 
ASO Chlef
 
0 1
0 3
NC Magra
 
CR Belouizdad
 
0 0
1 1
USM Alger
 
CS Constantine
 
0 0
1 3
JS Saoura
 
Aïn M'lila
 
0 0
2 1
MC Oran
 
ES Sétif
 
0 0
1 1
Amal Bou Saâda
 
Tlemcen
 
   
3 0
Annaba
 
RC Arbaâ
 
   
1 1
AS Khroub
 
DRB Tadjenanet
 
   
4 0
ASM Oran
 
JSM Béjaïa
 
1 1
1 2
JSM Skikda
 
MC El Eulma
 
   
2 1
MC Saïda
 
Arzew
 
0 0
0 0
MO Béjaïa
 
Olympique Médéa
 
1 0
2 0
USM El Harrach
 
RC Relizane
 
1 0
1 0
Penya Encarnada
 
UE Santa Coloma II
 
1 0
3 0
1º de Maio
 
Interclube
 
   
   
Desportivo Huíla
 
Recreativo do Libolo
 
   
3 1
Ferroviário do Huambo
 
1º de Agosto
 
   
1 1
Sagrada Esperança
 
Petro de Luanda
 
   
0 0
Five Islands
 
Liberta
 
   
1 1
Pigotts Bullets
 
Old Road
 
   
0 1
Almirante Brown
 
Sacachispas
 
0 1
1 1
Comunicaciones
 
Colegiales
 
1 0
1 0
Talleres Remedios
 
San Telmo
 
1 1
1 1
Atlético Rafaela
 
Brown de Adrogué
 
1 0
2 0
Temperley
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 0
0 0
Gimnasia Jujuy
 
Deportivo Riestra
 
0 1
0 1
All Boys
 
Chacarita Juniors
 
1 1
1 1
Estudiantes Caseros
 
Atletico Mitre
 
1 0
3 2
Platense
 
Ferro Carril Oeste
 
0 2
0 3
San Martín San Juan
 
Belgrano
 
0 1
0 1
Deportivo Español
 
Real Pilar
 
0 0
0 2
Atlas
 
Centro Español
 
1 0
1 0
Puerto Nuevo
 
Deportivo Paraguayo
 
0 0
0 1
Boca Juniors Res.
 
Atlético Tucumán Res.
 
1 0
2 0
Argentinos Juniors
 
Lanús
 
0 0
0 0
Defensa y Justicia
 
Colón
 
0 0
0 0
Gimnasia La Plata
 
Patronato
 
1 0
1 1
Banfield
 
Rosario Central
 
0 0
1 1
Newell's Old Boys
 
Estudiantes
 
0 0
0 0
Ferro Carril Oeste LP
 
Sportivo Peñarol
 
1 0
1 0
Brisbane Roar
 
Adelaide United
 
0 0
2 1
Peninsula Power
 
Magpies Crusaders
 
2 0
8 1
Austria Lustenau
 
Wattens
 
0 0
1 1
LASK Linz
 
Sturm Graz
 
0 0
2 0
Sumqayıt
 
Zira
 
1 1
2 1
Qarabağ
 
Neftçi
 
0 0
0 0
Brittons Hill
 
Ellerton
 
0 0
0 0
UWI Blackbirds
 
St. Andrew Lions
 
0 1
1 1
SG-Tertre-Hautrage W
 
Mechelen W
 
   
2 1
Eendracht Aalst W
 
OH Leuven II
 
   
0 1
Eva's Tienen W
 
Kontich W
 
   
3 0
White Star Woluwé W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
3 2
Zulte-Waregem W
 
Tongeren W
 
   
   
Gent II W
 
Massenhoven W
 
   
2 2
Famkes Merkem W
 
Moldavo W
 
   
2 0
Standard Liège II W
 
Genk II W
 
   
0 3
Meux
 
US Givry
 
   
4 0
RES Durbuy
 
Stockay-Warfusée
 
   
2 1
Union Namur
 
Hamoir
 
   
1 3
Voorwaarts Zwevezele
 
Sparta Petegem
 
   
1 1
Oudenaarde
 
Mandel United
 
   
0 1
Sint-Niklaas
 
Harelbeke
 
   
1 1
Temse
 
Gullegem
 
   
3 0
Geel
 
Hoogstraten
 
   
1 1
Londerzeel
 
Tienen
 
   
2 3
Sporting Hasselt
 
Eendracht Aalst
 
   
0 2
Dessel Sport
 
Olympic Charleroi
 
2 0
2 1
Deinze
 
La Louvière Centre
 
0 1
3 1
Heist
 
Tubize
 
1 0
1 1
Lierse Kempenzonen
 
Dender
 
1 1
1 2
RFC Seraing
 
Liège
 
0 2
1 2
RWDM
 
Patro Eisden
 
   
2 1
OH Leuven
 
Lommel United
 
2 0
3 0
Excelsior Virton
 
Union Saint-Gilloise
 
0 0
0 0
Sporting Charleroi
 
Zulte-Waregem
 
1 0
4 0
Cercle Brugge
 
Mechelen
 
2 1
3 2
Sint-Truiden
 
AS Eupen
 
3 2
5 2
Royal Excel Mouscron
 
KV Oostende
 
0 1
3 1
De Kempen
 
Eendracht Zoersel
 
   
3 4
Nijlen
 
VC Herentals
 
   
5 0
Ternesse
 
Lille
 
   
1 5
K. Kontich
 
Antonia
 
   
2 0
Racing Mechelen
 
Oppuurs
 
   
3 0
Sint-Dymphna
 
Berg en Dal
 
   
0 2
Huldenberg
 
Meise
 
   
3 0
Ixelles
 
Stade Everois
 
   
3 3
Groen Star Beek
 
Herkol
 
   
0 0
Leopoldsburg
 
MD Halen
 
   
2 3
Weerstand Koersel
 
Herk
 
   
1 2
Alken
 
Park Houthalen
 
   
1 0
Schoonbeek-Beverst
 
Bregel Sport
 
   
3 4
Berlare
 
Jong Zulte
 
   
3 1
Haasdonk
 
SK Denderhoutem
 
   
1 1
Latem
 
Adegem
 
   
2 2
Blankenberge
 
Vlamertinge
 
   
5 1
Club Brugge W
 
Genk W
 
1 0
1 2
PAC Buzet
 
Ganshoren
 
   
2 3
Racing Jet Wavre
 
Tournai
 
   
2 1
Albert Quévy-Mons
 
Léopold
 
   
3 2
SG-Tertre-Hautrage
 
Kosova Schaerbeek
 
   
4 0
Aische
 
Richelle United
 
   
1 1
Ciney
 
Warnant
 
   
0 2
Rochefort
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 0
Ninove
 
Tempo Overijse
 
   
3 0
Wingene
 
Olsa Brakel
 
   
2 1
Esperanza Pelt
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
1 3
Helson Helchteren
 
Houtvenne
 
   
1 3
Witgoor Sport
 
Eendracht Termien
 
   
1 1
Zwarte Leeuw
 
Bilzerse Waltwilder
 
   
2 1
Beringen
 
Sint-Lenaarts
 
   
3 2
Betekom
 
Turnhout
 
   
4 3
KSC City Pirates
 
Heur Tongeren
 
   
0 4
Esae
 
Béké Bembèrèkè
 
   
1 0
SBRC
 
X-Roads Warriors
 
   
6 2
CST
 
Druk Stars
 
   
2 5
Paro Rinpung
 
GOMO
 
   
2 0
Aurora
 
Municipal Vinto
 
0 0
0 0
Nacional Potosí
 
Royal Pari
 
0 0
0 0
The Strongest
 
Wilstermann
 
0 1
0 1
Plácido de Castro
 
Atlético Acreano
 
0 2
0 2
Kindermann-Avaí
 
Vitória BA
 
4 0
7 0
Ferroviária
 
Audax
 
1 0
4 0
Grêmio
 
Minas ICESP
 
2 0
2 1
Santos
 
Flamengo
 
1 0
4 0
Ceilândia
 
Gama
 
0 3
0 6
Paranoá
 
Real FC
 
0 2
0 4
Sobradinho
 
Paracatu
 
0 0
2 1
Rio Branco ES
 
Serra
 
1 0
2 1
Linhares
 
São Mateus
 
   
0 1
América RJ
 
Friburguense
 
2 1
2 2
Nova Iguaçu
 
Americano
 
0 0
0 4
Bangu
 
Macaé
 
1 0
1 0
Boavista
 
Volta Redonda
 
2 0
2 1
Flamengo
 
Madureira
 
0 0
2 0
Juventus SC
 
Joinville
 
2 2
2 3
Brusque
 
Atlético Tubarão
 
0 0
1 1
ABC
 
Ceará
 
0 0
0 0
Botafogo PB
 
Náutico
 
1 0
2 1
Fortaleza
 
Santa Cruz
 
2 0
3 0
Bahia
 
Vitória
 
0 2
0 2
Frei Paulistano
 
Confiança
 
1 1
2 4
Brasil de Pelotas
 
EC São José
 
0 0
1 0
Internacional
 
Novo Hamburgo
 
1 0
2 0
Juventude
 
Ypiranga Erechim
 
0 0
0 0
Goiás
 
Goianésia
 
1 1
1 1
Grêmio Anápolis
 
Iporá
 
1 0
2 2
Jaraguá EC
 
Aparecidense
 
1 1
3 1
Pinheiro
 
Sampaio Corrêa
 
1 1
1 2
São José MA
 
Moto Club MA
 
0 0
0 0
Dom Bosco
 
Nova Mutum EC
 
2 0
2 0
Tombense
 
CAP Patrocinense
 
2 0
2 0
Athletic Club
 
Democrata SL
 
0 0
1 0
Guarani MG
 
Betim
 
   
1 0
Pouso Alegre
 
Tupi
 
   
2 2
Mamoré
 
Democrata GV
 
0 0
0 0
CAP Uberlândia
 
Ipatinga
 
0 1
0 1
Serranense
 
Nacional AC MG
 
1 0
1 1
Bragantino PA
 
Tapajós
 
1 0
2 0
Itupiranga
 
Águia de Marabá
 
   
2 2
Perilima
 
São Paulo Crystal
 
1 0
1 0
Coritiba
 
União PR
 
2 1
6 1
Mirassol
 
Bragantino
 
1 0
2 0
Água Santa
 
Ferroviária
 
0 0
1 0
Ponte Preta
 
Palmeiras
 
0 1
0 1
Atibaia
 
XV de Piracicaba
 
0 0
0 1
Osasco Audax
 
São Bernardo
 
1 0
2 1
Penapolense
 
Votuporanguense
 
0 0
0 0
São Caetano
 
Sertãozinho
 
0 0
1 1
Rio Claro
 
Juventus
 
0 0
0 0
São Bento
 
RB Brasil
 
0 1
1 1
Desportivo Brasil
 
Nacional SP
 
0 0
1 1
EC São Bernardo
 
Olímpia
 
0 0
1 0
Primavera SP
 
Rio Preto
 
0 1
0 3
Comercial
 
Velo Clube
 
0 1
0 1
Noroeste
 
Paulista
 
2 0
2 0
Retrô
 
Salgueiro
 
0 0
0 1
Piauí
 
Picos
 
1 2
1 3
Guaporé
 
Vilhenense
 
   
1 2
Rondoniense
 
Real Ariquemes
 
   
0 1
Dorense
 
Boca Júnior
 
1 1
2 1
Lagarto
 
Sergipe
 
1 0
1 3
Nova Andradina
 
Ponta Pora
 
   
0 0
ASEC Koudougou
 
Police
 
   
1 1
KOZAF
 
ASFB
 
   
0 1
RC Bobo-Dioulasso
 
SONABEL
 
   
3 3
Fauve Azur Elite
 
Leopard de Douala
 
   
2 0
OFTA
 
Stade de Bertoua
 
   
2 0
FAP
 
Matelots
 
   
1 1
Les Astres
 
Unisport Bafang
 
   
1 0
Ngaoundéré
 
Foncha ST
 
   
1 2
Racing
 
Yafoot
 
   
2 1
La Serena
 
Cobresal
 
1 1
1 2
Huachipato
 
Univ. Concepción
 
0 1
1 1
Universidad Chile
 
Unión La Calera
 
1 0
3 0
Curicó Unido
 
Deportes Iquique
 
0 0
1 0
Deportes Tolima
 
Envigado
 
1 0
3 0
Cúcuta Deportivo
 
Alianza Petrolera
 
0 1
0 2
Deportivo Cali
 
América de Cali
 
1 0
2 1
Deportes Quindío
 
Llaneros
 
3 0
3 0
Fortaleza CEIF
 
Leones FC
 
1 1
2 2
Tongo FC Jambon
 
Leopards de Dolisie
 
   
1 1
Racing Club Brazzavile
 
Cheminots
 
   
0 2
RCK
 
Vita Club
 
   
1 1
Curridabat
 
CS Uruguay de Coronado
 
1 0
1 1
Aserrí
 
Santa Rosa
 
0 0
1 1
Consultants Moravia
 
Juventud Escazuceña
 
3 0
3 1
Puma Generaleña
 
Santa Ana
 
1 1
2 2
Guadalupe
 
Grecia
 
   
3 0
WAC
 
Racing d'Abidjan
 
   
1 2
ASEC Mimosas
 
Bouake
 
   
1 0
Osijek
 
Inter Zaprešić
 
1 1
1 1
Hajduk Split
 
Lokomotiva Zagreb
 
1 0
1 0
Ciego de Ávila
 
Las Tunas
 
   
2 1
Cuba U20
 
Artemisa
 
1 1
3 4
La Habana
 
Santiago de Cuba
 
   
1 1
Matanzas
 
Villa Clara
 
   
1 0
Pinar del Río
 
Granma
 
   
2 0
Olympiakos
 
Anorthosis
 
1 0