Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Devolli
 
Lushnja
 
0 0
2 1
Albpetrol Patos
 
Gramozi Ersekë
 
   
2 0
Delvina
 
Përmeti
 
   
2 0
Klosi
 
Ada Velipojë
 
   
3 0
Luzi 2008
 
Kamza
 
   
4 1
Mirdita
 
Vllaznia Shkoder II
 
   
1 0
Naftëtari Kuçovë
 
Këlcyra
 
   
0 1
Partizani Tirana II
 
Tirana II
 
0 0
0 0
Selenicë
 
Butrinti Sarandë
 
   
0 6
Sopoti Librazhd
 
Gramshi
 
   
2 0
Spartaku Tiranë
 
Internacional Tirana
 
   
1 0
Tepelena
 
Maliqi
 
   
0 2
Tomori Berat
 
Skrapari
 
   
3 0
Laçi
 
Bylis Ballsh
 
0 0
0 0
Kukësi
 
Vllaznia Shkodër
 
0 1
1 2
Bordj Bou Arreridj U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
2 2
NA Hussein Dey
 
Aïn M'lila
 
0 0
1 1
CA Bordj Bou Arreridj
 
JS Saoura
 
1 1
1 2
JS Kabylie
 
ES Sétif
 
0 0
1 0
Paradou AC
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 0
Penya Encarnada
 
Ranger's
 
   
6 0
Carroi II
 
Lusitanos
 
   
0 10
Inter Club d'Escaldes II
 
Encamp
 
   
3 3
Atlètic Amèrica
 
UE Santa Coloma II
 
   
2 6
Atlètic Club d'Escaldes
 
Inter Club d'Escaldes
 
0 2
1 3
Carroi
 
Engordany
 
   
0 3
UE Santa Coloma
 
Sant Julià
 
   
1 0
Ordino
 
FC Santa Coloma
 
   
0 5
Cubango
 
1º de Agosto
 
   
0 1
Villa San Carlos
 
Talleres Remedios
 
0 0
0 1
Colegiales
 
Argentino Quilmes
 
0 0
0 1
Deportivo Morón
 
Barracas Central
 
1 0
1 0
San Martín Tucumán
 
Defensores de Belgrano
 
0 0
0 0
Gimnasia Jujuy
 
All Boys
 
0 0
0 0
Independiente Rivadavia
 
Estudiantes Caseros
 
0 1
0 2
Temperley
 
Agropecuario
 
0 0
0 0
Berazategui
 
Luján
 
2 0
2 1
General Lamadrid
 
Excursionistas
 
0 0
2 0
Liniers
 
Atlas
 
1 2
3 2
Vélez Sarsfield
 
Independiente
 
1 0
2 0
Lanús
 
Rosario Central
 
0 0
1 1
Unión Santa Fe
 
Colón
 
0 0
1 0
River Plate
 
Patronato
 
0 0
2 0
Defensa y Justicia
 
Boca Juniors
 
0 1
0 1
Sportivo Belgrano
 
Chaco For Ever
 
2 0
2 1
Deportivo Camioneros
 
Sportivo Desamparados
 
1 0
1 0
Circulo Deportivo
 
Juventud Unida Univ.
 
1 0
1 1
Villa Mitre
 
Sol de Mayo
 
2 0
2 0
Gimnasia Concepción
 
Boca Unidos
 
0 1
1 2
Sportivo Peñarol
 
Deportivo Madryn
 
0 0
0 0
CDJU Gualeguaychu
 
Club Atlético Güemes
 
0 0
1 2
Deportivo Maipú
 
Sansinena
 
2 0
2 0
Defensores Belgrano VR
 
Douglas Haig
 
0 1
0 1
Unión Sunchales
 
Crucero del Norte
 
0 1
0 1
Ferro Carril Oeste LP
 
Olimpo
 
0 1
0 1
Sarmiento Resistencia
 
Sportivo Las Parejas
 
0 0
0 0
Ani Yerevan
 
BKMA
 
0 6
0 8
Junior Sevan
 
Lokomotiv
 
2 2
2 2
Banants II
 
Ararat II
 
1 0
1 0
Noah
 
Gandzasar
 
2 0
2 1
United
 
Britannia
 
   
1 4
Austria Lustenau
 
Liefering
 
2 1
3 2
Ardagger
 
Kilb
 
   
   
Gaflenz
 
Langenrohr
 
   
   
Kottingbrunn
 
Krems
 
   
   
Mannersdorf
 
St. Pölten II
 
   
   
Ortmann
 
USC Rohrbach
 
   
   
Spratzern
 
Schrems
 
   
   
Waidhofen/Thaya
 
Retz
 
   
   
Zwettl
 
Scheiblingkirchen
 
   
   
ASV 13
 
Donau
 
   
   
Elektra
 
Wienerberg
 
   
   
Favoritner AC
 
Post
 
   
   
Feldkirchen
 
Bleiburg
 
   
   
First Vienna
 
Austria XIII
 
   
   
Gerasdorf Stammersdorf
 
Mannswörth
 
   
   
Klagenfurter AC 1909
 
Treibach
 
   
   
Köttmannsdorf
 
Dellach im Gailtal
 
   
   
Kraig
 
Gmünd
 
   
   
Lendorf
 
Spittal
 
   
   
St. Michael Bleiburg
 
Maria Saal
 
   
   
Stadlau
 
Donaufeld
 
   
   
Völkermarkt
 
St. Jakob Rosental
 
   
   
Vorwärts Brigittenau
 
Slovan HAC
 
0 0
0 0
Admira II
 
Stripfing
 
0 0
0 0
Leobendorf
 
Mattersburg II
 
0 0
0 3
Dornbirner SV
 
Austria Lustenau II
 
2 1
3 1
Hartberg
 
LASK Linz
 
0 0
1 2
Wolfsberger AC
 
St. Pölten
 
2 0
4 0
Austria Wien
 
Sturm Graz
 
0 0
1 0
Zira
 
Qabala
 
0 0
1 1
Qarabağ
 
Sabah
 
1 0
2 0
Isloch
 
Dinamo Minsk
 
0 1
1 1
Ynergetyk-BDU
 
Vitebsk
 
1 0
2 0
Gomel
 
Dnyapro
 
0 0
0 0
Liège
 
RWDM
 
0 0
1 0
Sint-Eloois-Winkel
 
Dessel Sport
 
2 0
2 1
URSL Visé
 
Rupel Boom
 
1 1
1 2
Union Saint-Gilloise
 
Beerschot-Wilrijk
 
0 0
1 1
Club Brugge
 
Gent
 
2 0
4 0
Antwerp
 
Standard Liège
 
1 0
2 2
Genk
 
Royal Excel Mouscron
 
0 0
2 1
Eendracht Zoersel
 
VC Herentals
 
   
2 0
Hoboken
 
Berg en Dal
 
   
2 1
Nivellois
 
Union Lasne-Ohain
 
   
1 1
Boitsfort
 
Stade Everois
 
   
2 2
Genappe
 
Villers-La-Ville
 
   
1 3
Meise
 
Huldenberg
 
   
1 1
Melsbroek
 
Kester
 
   
2 0
Saint-Josse
 
Etterbeek
 
   
4 0
Schaerbeek-Evere
 
Waterloo
 
   
2 0
Sporting Kampenhout
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
3 1
Stockel
 
Football Club Schaerbeek
 
   
2 2
US d'Ophain
 
BX Brussels
 
   
0 3
Woluwe-Zaventem
 
Grimbergen
 
   
2 2
Stade Bierbeek
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
2 3
Antoing
 
Soignies Sports
 
   
4 1
Molenbaix
 
Belœil
 
   
1 2
Montignies
 
Péruwelz
 
   
0 3
Pâturages
 
Binche
 
   
0 2
Snef-Tyber
 
Olympic Warcoing
 
   
3 1
Solre-sur-Sambre
 
Hornu
 
   
3 3
FC Du Geer
 
UCE Liège
 
   
4 3
JS Fizoise
 
Mélen-Micheroux
 
   
1 1
Stade Disonais
 
Ambleve
 
   
6 0
Ster-Francorchamps
 
Espoir Minerois
 
   
1 3
Wanze / Bas-Oha
 
Rechain
 
   
1 3
Weywertz
 
Ougrée
 
   
2 2
Groen Star Beek
 
Herk
 
   
1 1
Schoonbeek-Beverst
 
Achel
 
   
1 0
Torpedo Hasselt
 
Meeuwen
 
   
3 0
Weerstand Koersel
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
6 2
Zepperen-Brustem
 
MD Halen
 
   
1 0
Zonhoven United
 
Herkol
 
   
3 3
Gouvy
 
Marloie Sport
 
   
1 3
Lorraine Arlon
 
Vaux-Noville
 
   
2 3
Nassogne
 
Florenville
 
   
0 2
Saint-Louis-Saint-Léger
 
Sartoise
 
   
1 4
Beauraing
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
1 2
Chevetogne
 
ES de la Molignée
 
   
1 3
Condruzien
 
Rhisnes
 
   
5 1
Jeunesse Tamines
 
Andennais
 
   
1 0
Nismes
 
Pesche
 
   
5 0
Bambrugge
 
Eendracht Zele
 
   
2 2
HO Kalken
 
Jong Zulte
 
0 0
0 0
Kruibeke
 
Eendracht Aalter
 
   
2 1
Voorde Appelterre
 
Excelsior Mariakerke
 
   
3 0
Ardennen
 
Elene-Grotenberge
 
   
0 1
Anzegem
 
Vlamertinge
 
   
4 2
Lauwe
 
Dadizele
 
   
4 0
Racing Waregem
 
Oostkamp
 
   
1 1
Sassport Boezinge
 
Excelsior Zedelgem
 
   
1 2
Varsenare
 
Poperinge
 
   
0 2
Wielsbeke
 
Wevelgem City
 
   
2 2
Tilleur
 
Rebecq
 
   
1 2
Verlaine
 
Onhaye
 
   
3 3
Waremme
 
Stockay-Warfusée
 
   
3 1
Acren
 
Hamoir
 
   
3 4
Gullegem
 
Temse
 
   
5 1
Harelbeke
 
Sint-Niklaas
 
   
2 1
Knokke
 
Dikkelvenne
 
   
3 1
Sparta Petegem
 
Voorwaarts Zwevezele
 
   
0 3
VW Hamme
 
Westhoek
 
   
4 1
Berchem Sport
 
Bocholt
 
   
2 2
Diegem Sport
 
Cappellen
 
   
0 4
Eendracht Aalst
 
Sporting Hasselt
 
   
4 0
Spouwen-Mopertingen
 
Duffel
 
   
2 4
Tienen
 
Londerzeel
 
   
1 0
Vosselaar
 
Olympia Wijgmaal
 
   
4 2
Braine
 
Ganshoren
 
   
1 1
Jette
 
Tournai
 
   
0 1
Stade Brainois
 
Ostiches
 
   
0 2
Walhain
 
Léopold
 
   
2 1
Habay-la-Neuve
 
Richelle United
 
   
3 2
Jodoigne
 
Spy
 
   
3 4
Mormont
 
Herstal
 
   
4 3
Raeren-Eynatten
 
Aywaille
 
   
4 2
Bornem
 
Lochristi
 
   
1 3
Olsa Brakel
 
Wingene
 
   
0 2
Wolvertem Merchtem
 
Oostnieuwkerke
 
   
0 1
Lyra-Lierse Berlaar
 
Esperanza Pelt
 
0 0
0 0
Bilzerse Waltwilder
 
Zwarte Leeuw
 
   
2 1
Eendracht Termien
 
Witgoor Sport
 
   
1 3
Linden
 
Wellen
 
   
2 1
Altitude
 
Belmopan Bandits
 
   
2 2
Placencia Assassins
 
San Pedro Pirates
 
   
2 3
Belize Defence Force
 
Wagiya
 
   
2 1
Freedom Fighters
 
Hankook Verdes
 
   
1 10
Dragons
 
Dynamo Unacob
 
   
1 1
Boulevard Blazers
 
Southampton Rangers
 
   
0 1
Dandy Town Hornets
 
Robin Hood
 
   
0 1
Somerset Trojans
 
SBRC
 
   
1 1
X-Roads Warriors
 
PHC Zebras
 
   
4 2
Guabirá
 
Aurora
 
1 0
3 1
Real Potosí
 
Oriente Petrolero
 
0 0
0 1
Bolívar
 
Wilstermann
 
0 1
1 1
San José
 
The Strongest
 
0 0
2 0
Club Destroyers
 
Sport Boys
 
1 0
1 0
TOSK Tesanj
 
Bratstvo Gracanica
 
   
3 2
Mladost Doboj Kakanj
 
Velez
 
2 0
2 2
Borac Banja Luka
 
Zeljeznicar
 
1 0
3 0
Gremio U20
 
Cruzeiro U20
 
1 0
1 1
Vasco U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 0
0 0
EC São Bernardo
 
CA Linense
 
   
5 2
Mirassol
 
Santo André
 
   
2 1
Paysandu
 
Remo
 
0 0
3 1
Fernandópolis
 
Rio Branco SP
 
   
3 0
Flamengo SP
 
Francana
 
2 2
3 3
XV de Piracicaba U20
 
Palmeiras U20
 
0 1
0 1
Botafogo SP U20
 
Corinthians U20
 
1 0
1 1
Guarani U20
 
Novorizontino U20
 
0 0
1 0
Cruzeiro
 
Internacional
 
0 1
1 1
Chapecoense
 
Flamengo
 
0 1
0 1
Botafogo
 
Fluminense
 
0 1
0 1
Ceará
 
Goiás
 
0 1
0 1
Palmeiras
 
Atlético Mineiro
 
0 1
1 1
CSA
 
Avaí
 
1 0
3 1
Sampaio Corrêa
 
Náutico
 
1 0
2 2
Benkovski Byala
 
Chernolomets
 
   
1 3
Ustrem Donchevo
 
Topolite
 
   
2 1
Drenovets
 
Lokomotiv Mezdra
 
   
1 0
Juventus Malchika
 
Sevlievo
 
   
1 2
Lokomotiv Dryanovo
 
Kom Berkovitsa
 
   
4 2
Partizan
 
Tryavna
 
   
3 0
Parva atomna
 
Bdin
 
   
3 1
Vihar Slavyanovo
 
Akademik Svishtov
 
   
3 1
Yantra 1919
 
Pavlikeni
 
   
0 1
Haskovo 1957
 
Minyor Radnevo
 
   
1 1
Levski Karlovo
 
Chernomorets 1919 Burgas
 
   
0 1
Arda
 
Dunav 2010
 
0 1
0 2
Ludogorets
 
Levski Sofia
 
1 0
2 0
Hebar 1918
 
Kariana Erden
 
1 1
2 1
CSKA 1948 Sofia
 
Chernomorets Balchik
 
0 0
2 0
Ouagadougou
 
ASEC Koudougou
 
0 0
0 0
Rahimo
 
RCK
 
   
3 0
KOZAF
 
Etoile Filante
 
0 0
0 0
Brantford Galaxy
 
Real Mississauga
 
0 0
0 0
Forge
 
York9
 
0 0
1 0
Magallanes
 
Santiago Wanderers
 
0 0
0 2
Cobreloa
 
Deportes Valdivia
 
0 0
2 1
Melipilla
 
Unión San Felipe
 
0 1
0 2
Copiapó
 
Santiago Morning
 
1 0
1 0