Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Flamurtari
 
Albpetrol Patos
 
   
4 1
Gramozi Ersekë
 
Këlcyra
 
   
2 1
Labëria
 
Devolli
 
   
1 1
Memaliaj
 
Tepelena
 
   
1 0
Naftëtari Kuçovë
 
Luftëtari
 
   
1 0
Sopoti Librazhd
 
Përmeti
 
   
3 0
Lushnja W
 
Tirana AS W
 
   
1 3
KF Tirana W
 
Skënderbeu W
 
   
10 0
NA Hussein Dey
 
CR Belouizdad
 
2 1
3 5
Ranger's
 
Penya Encarnada
 
   
1 11
Extremenya
 
Atlètic Amèrica
 
2 0
3 1
UE Sant Julia II
 
Atlètic Club II
 
0 1
3 3
La Massana
 
FC Santa Coloma II
 
0 0
2 0
Sacachispas
 
Atletico Mitre
 
0 1
1 1
Chacarita Juniors
 
Alvarado
 
2 0
5 0
All Boys
 
Deportivo Riestra
 
1 0
1 1
Guillermo Brown
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 0
0 1
San Telmo
 
Villa Dálmine
 
0 2
0 4
Gimnasia Mendoza
 
Belgrano
 
0 0
0 1
San Martín San Juan
 
Gimnasia Jujuy
 
2 0
3 0
Chaco For Ever
 
Almirante Brown
 
0 0
0 0
Argentino Merlo
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
0 1
Atlas
 
Excursionistas
 
1 2
1 2
Berazategui
 
El Porvenir
 
0 0
1 0
Claypole
 
Liniers
 
1 1
2 1
Deportivo Laferrere
 
Central Córdoba
 
0 0
1 1
Luján
 
Deportivo Español
 
1 0
2 2
Victoriano Arenas
 
Midland
 
1 2
2 3
Douglas Haig
 
Def. de Pronunciamiento
 
1 0
2 0
CDJU Gualeguaychu
 
Crucero del Norte
 
0 0
0 1
Ciudad de Bolívar
 
Sansinena
 
1 0
1 0
Independiente Chivilcoy
 
Argentino Monte Maíz
 
1 1
1 1
Boca Unidos
 
Juventud Antoniana
 
0 0
0 0
Defensores Belgrano VR
 
San Martín Formosa
 
0 1
1 2
Racing Córdoba
 
Atlético Paraná
 
1 0
2 0
Villa Mitre
 
Huracán Las Heras
 
1 0
2 0
Estudiantes de San Luis
 
Liniers Bahía Blanca
 
1 1
1 1
Gimnasia Concepción
 
Sportivo Las Parejas
 
0 1
2 1
Sportivo Desamparados
 
Ferro Carril Oeste LP
 
0 0
0 1
Cipolletti
 
Sportivo Peñarol
 
1 0
1 1
Melbourne Victory
 
Western Sydney Wanderers
 
0 0
1 1
Sydney W
 
Melbourne Victory W
 
0 0
1 2
North Shore Mariners
 
Sydney United
 
0 1
4 2
Sydney II
 
Manly United
 
1 1
2 2
Broadmeadow Magic
 
Cooks Hill United
 
1 1
4 1
Charlestown City Blues
 
Lambton Jaffas
 
1 0
3 1
South Cardiff
 
Nelson Bay
 
   
2 0
Mayfield United Junior
 
Stockton Sharks
 
   
1 0
New Lambton
 
Metford Cobras
 
   
21 0
Swansea
 
West Wallsend
 
   
3 2
Brisbane Roar II
 
Olympic
 
0 2
0 5
SC Wanderers
 
Logan Lightning
 
2 0
3 0
Heidelberg United
 
Altona Magic
 
0 2
1 2
St. Albans Saints
 
Melbourne Knights
 
0 0
0 2
Ipswich Knights
 
Sunshine Coast
 
0 2
0 3
Eastern United
 
Adelaide University
 
1 1
2 1
Heidelberg United U21
 
Altona Magic U21
 
   
1 2
St. Albans Saints U21
 
Melbourne Knights U21
 
0 0
0 1
Emerald
 
Jaguar
 
   
3 0
St. Michael Bleiburg
 
ASK Klagenfurt
 
   
2 5
Gmünd
 
Feldkirchen
 
   
2 3
Bramberg
 
Puch
 
   
1 0
Union Innsbruck
 
Prutz / Serfaus
 
3 1
3 1
Völs
 
Volders
 
0 1
0 1
Münster
 
Silz / Mötz
 
   
1 6
Ebbs
 
Kematen
 
   
3 1
Mils
 
Zirl
 
   
6 0
Nenzing
 
Bizau
 
   
3 3
Slovan HAC
 
Ostbahn XI
 
1 1
2 2
Admira II
 
Bruck/Leitha
 
1 0
1 1
Leobendorf
 
Wiener Viktoria
 
0 0
0 0
Kuchl
 
Bischofshofen
 
0 0
1 0
Rot-Weiß Rankweil
 
Admira Dornbirn
 
1 1
1 1
Wolfurt
 
Röthis
 
0 0
1 1
Al Tadamun Buri
 
Malkiya
 
0 0
0 0
Bobruichanka W
 
Zorka-BDU W
 
0 0
0 2
Dinamo-BGU W
 
Minsk FK W
 
1 1
3 2
Knokke
 
URSL Visé
 
0 0
2 1
Liège
 
Dender
 
1 0
3 0
Rupel Boom
 
Patro Eisden
 
0 0
2 1
Berg en Dal
 
Wezel
 
   
2 3
Bevel FC
 
Ternesse
 
   
0 2
Bornem
 
Geel
 
   
0 4
Rapid Leest
 
Oppuurs
 
   
1 0
Retie
 
Ranst
 
   
0 0
Vosselaar
 
Vorselaar
 
   
0 2
BX Brussels
 
Kosova Schaerbeek
 
   
0 2
Football Club Schaerbeek
 
Ixelles
 
   
1 2
Grez-Doiceau
 
Tubize II
 
   
4 0
Léopold
 
Nivellois
 
   
10 0
Stade Everois
 
Sportive Brainoise
 
   
2 2
Bertem-Leefdaal
 
Borght-Humbeek
 
   
0 1
Genappe
 
Saint-Josse
 
   
0 0
Grimbergen
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
2 0
Hoegaarden-Outgaarden
 
Veltem
 
   
1 6
Liedekerke
 
Bodegem Kapelle United
 
   
0 2
Sporting Bruxelles
 
NSeth Berchem
 
   
0 1
Union Lasne-Ohain
 
Etterbeek
 
   
5 0
Wambeek
 
Melsbroek
 
   
2 0
Excelsior Biévène
 
Montignies
 
   
1 2
Hornu
 
Soignies Sports
 
   
3 1
Péruwelz
 
Morlanwelz
 
   
5 1
Solre-sur-Sambre
 
Belœil
 
   
2 3
Beaufays
 
Elsautoise
 
   
2 4
Etoile de Faimes
 
Pontisse Cite
 
   
2 0
Jehaytois
 
Malmundaria
 
   
1 7
JS Fizoise
 
Sprimont-Comblain II
 
   
1 0
Mélen-Micheroux
 
FC Du Geer
 
   
4 0
Rechain
 
Ster-Francorchamps
 
   
2 3
UCE Liège
 
Weywertz
 
   
1 1
Helson Helchteren
 
Achel
 
   
0 3
Herderen-Millen
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
0 3
Verbroedering Maasmechelen
 
Bregel Sport
 
   
3 3
Zonhoven United
 
Juve Hasselt
 
   
2 1
Lorraine Arlon
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
3 0
Vaux-Noville
 
Aubange
 
   
3 1
Meix-Devant-Virton
 
Longlier
 
   
1 3
Andennais
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
2 4
Biesme
 
Loyers
 
   
2 1
Condruzien
 
ES de la Molignée
 
   
4 0
Malonne
 
Beauraing
 
   
1 3
US Dinantaise
 
Chevetogne
 
   
2 1
Spy
 
Nismes
 
   
7 3
Drongen
 
Lokeren Doorslaar
 
   
3 0
Eendracht Zele
 
HO Kalken
 
   
1 1
Grembergen
 
St-Joris Sleidinge
 
   
2 1
Ardennen
 
SK Denderhoutem
 
   
3 2
Munkzwalm
 
Eendracht Aalter
 
   
2 3
Excelsior Zedelgem
 
Blankenberge
 
   
0 5
Oostnieuwkerke
 
Roeselare Daisel
 
   
2 3
Racing Waregem
 
Wielsbeke
 
   
1 3
Sparta Heestert
 
SC Zonnebeke
 
   
0 0
Couvin-Mariembourg
 
Acren
 
   
1 0
Ganshoren
 
Meux
 
   
1 3
Hamoir
 
Warnant
 
   
0 0
Jette
 
Verlaine
 
   
0 1
RES Durbuy
 
Rebecq
 
   
0 4
Solières Sport
 
US Givry
 
   
6 0
Stockay-Warfusée
 
Tubize
 
   
1 0
Waremme
 
La Louvière
 
   
0 6
Olsa Brakel
 
Gullegem
 
   
1 1
Sparta Petegem
 
Gent-Zeehaven
 
   
1 0
Voorwaarts Zwevezele
 
Dikkelvenne
 
   
3 0
Zelzate
 
Harelbeke
 
   
1 2
Diegem Sport
 
Berchem Sport
 
   
1 2
Eendracht Aalst
 
Sporting Hasselt
 
   
3 1
Club Brugge W
 
St. Liege W
 
0 2
1 2
OH Leuven W
 
Genk W
 
0 0
0 0
Braine
 
Albert Quévy-Mons
 
   
0 4
Gosselies Sports
 
Union Namur
 
   
0 4
Ostiches
 
Tournai
 
   
0 0
Rapid Symphorinois
 
Binche
 
   
3 1
Schaerbeek-Evere
 
Aische
 
   
4 2
Stockel
 
Jeunesse Tamines
 
   
3 3
PAC Buzet
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
0 0
Aywaille
 
Raeren-Eynatten
 
   
1 3
Gouvy
 
Marloie Sport
 
   
1 0
Jodoigne
 
Mormont
 
   
4 2
Onhaye
 
Habay-la-Neuve
 
   
0 1
Richelle United
 
Herstal
 
   
0 1
Stade Disonais
 
Oppagne-Wéris
 
   
2 0
Wanze / Bas-Oha
 
Sprimont-Comblain
 
   
0 2
Anzegem
 
Eppegem
 
   
1 0
Lochristi
 
Jong Lede
 
   
1 2
Rhodienne-De Hoek
 
Svelta Melsele
 
   
1 1
Wolvertem Merchtem
 
Avanti
 
   
2 1
Eendracht Termien
 
Turnhout
 
   
2 1
Béké Bembèrèkè
 
Loto Popo
 
   
0 1
Cavaliers
 
Espoir Savalou
 
   
0 1
Coton Sport Ouidah
 
ASVO
 
   
2 1
Dadjè
 
Buffles
 
   
1 1
Damissa
 
Dynamo Unacob
 
   
1 1
Djeffa
 
Adjidja
 
   
1 1
Dragons
 
Avrankou Omnisport
 
   
3 2
Eternel
 
JSP
 
1 1
2 2
Sitatunga
 
JAC
 
   
1 0
Tonnerre
 
USB
 
   
3 0
Tukunnin
 
Dynamique Djougou
 
   
2 0
Robin Hood
 
Devonshire Cougars
 
   
0 0
Devonshire Colts
 
X-Roads Warriors
 
   
0 2
PHC Zebras
 
Somerset Trojans
 
   
4 1
St. George's Colts
 
Dandy Town Hornets
 
   
0 3
Gradina Srebrenik
 
Zvijezda Gradačac
 
   
3 1
TOSK Tesanj
 
Mladost Doboj Kakanj
 
   
1 0
Slavija
 
Krupa na Vrbasu
 
0 1
0 2
Nauas
 
Rio Branco
 
1 0
1 0
Humaitá
 
Galvez
 
   
1 1
Princesa Solimões
 
Fast Clube
 
1 0
2 0
Barcelona BA
 
Jacuipense
 
0 0
0 0
Atlético Mineiro W
 
Kindermann-Avaí W
 
0 0
0 0
Santos W
 
Corinthians W
 
0 1
1 2
ESMAC W
 
São José W
 
0 0
1 0
São Paulo W
 
Grêmio W
 
2 0
3 0
Ferroviária W
 
Internacional RS W
 
2 0
2 0
Gama
 
Ceilândia
 
0 0
0 1
Brasiliense
 
Capital Brasilia
 
0 1
0 1
Resende
 
Nova Iguaçu
 
1 0
1 1
Fluminense
 
Botafogo
 
0 1
1 2
Boavista U20
 
Nova Iguaçu U20
 
0 0
0 0
Brusque
 
Concórdia Atlético Clube
 
0 0
1 0
Sport Recife
 
CRB
 
2 0
3 1
Cordino
 
Juventude MA
 
   
5 0
Iape
 
Tuntum
 
0 0
1 1
Sampaio Corrêa
 
Moto Club MA
 
2 0
3 1
Villa Nova
 
Democrata GV
 
0 0
1 3
Atlético Mineiro
 
Caldense
 
2 0
3 0
Águia de Marabá
 
Paysandu
 
0 2
1 3
Botafogo PB
 
Sousa
 
0 0
1 0
Coritiba
 
Athletico PR
 
1 0
1 1
Maringá
 
Operário PR
 
0 0
0 0
São Paulo
 
Corinthians
 
1 0
2 1
São Bento
 
XV de Piracicaba
 
1 0
1 0
CA Linense
 
Oeste
 
1 0
1 0
Velo Clube
 
Rio Claro
 
2 1
2 2
Afogados
 
Íbis
 
0 0
1 1
Vera Cruz
 
Sete de Setembro PE
 
0 2
2 2
Corí-Sabbá
 
Flamengo PI
 
2 0
2 0
ASSU
 
Globo
 
0 1
0 1
Gênus
 
Rondoniense
 
   
3 1
Pimentense
 
Uniao Cacoalense
 
   
1 4
Real Ariquemes
 
Porto Velho
 
   
1 1
Dourados Atlético
 
Aquidauanense
 
   
2 3
Operário MS
 
Costa Rica - MS
 
0 0
1 0
Naviraiense
 
Chapadão
 
1 1
2 1
Capital FC
 
Interporto
 
0 0
0 0
Ustrem Donchevo
 
Riltsi
 
   
2 0
Sayana Haskovo
 
Nesebar
 
   
1 0
Majestic
 
Douanes
 
   
   
RC Bobo-Dioulasso
 
ASEC Koudougou
 
0 0
0 0
RCK
 
SONABEL
 
2 0
2 1
Vitesse
 
ASK
 
1 0
2 1
USFA
 
Etoile Filante
 
0 0
0 0
Renaissance
 
Cotonsport
 
0 1
1 1
UMS de Loum
 
Eding Sport
 
0 0
1 2
General Velásquez
 
Deportes Santa Cruz
 
1 0
3 0
Iberia
 
Deportes Temuco
 
0 0
0 2
Provincial Ranco
 
Puerto Montt
 
1 2
1 4
San Antonio Unido
 
San Luis
 
0 0
0 0
San Bernardo Unido
 
Magallanes
 
0 1
0 6
Cobreloa
 
Deportes Iquique