Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Anorthosis
 
Omonia Nicosia
 
 
 
 
APOEL
 
Doxa
 
 
 
 
Apollon
 
Olympiakos
 
 
 
 
Aris
 
AEL
 
 
 
 
Ethnikos Achna
 
AEK Larnaca
 
 
 
 
PAEEK
 
Paphos
 
 
 
 
Brechin City
 
Nairn County
 
 
 
 
Buckie Thistle
 
Brora Rangers
 
 
 
 
Deveronvale
 
Clachnacuddin
 
 
 
 
Fraserburgh
 
Wick Academy
 
 
 
 
Huntly
 
Formartine United
 
 
 
 
Inverurie Loco Works
 
Fort William
 
 
 
 
Keith
 
Lossiemouth
 
 
 
 
Rothes
 
Strathspey Thistle
 
 
 
 
Turriff United
 
Forres Mechanics
 
 
 
 
Academica Clinceni
 
SSC Farul
 
 
 
 
CFR Cluj
 
Botoşani
 
 
 
 
Chindia Târgovişte
 
Mioveni
 
 
 
 
Dinamo Bucureşti
 
FCSB
 
 
 
 
Rapid Bucuresti
 
UTA Arad
 
 
 
 
Sepsi
 
Universitatea Craiova
 
 
 
 
U Craiova 1948
 
Argeş
 
 
 
 
Voluntari
 
Gaz Metan Mediaş
 
 
 
 
Archena U19 II
 
FC Cartagena U19 II
 
 
 
 
Beniaján U19
 
UCAM Murcia U19
 
 
 
 
Cartagena FC U19 II
 
Lorca CFB U19
 
 
 
 
EF Murcia Promesas U19
 
Académico Murcia U19
 
 
 
 
EF San Miguel U19
 
Lorca Deportiva U19
 
 
 
 
Lorquí U19
 
Real Murcia U19 II
 
 
 
 
Pinatar U19
 
Guadalupe U19
 
 
 
 
Puente Tocinos U19
 
CFB Totana U19
 
 
 
 
Ranero U19
 
Mar Menor U19
 
 
 
 
Yecla U19
 
Torre Pacheco U19
 
 
 
 
Debrecen
 
Várda SE
 
 
 
 
Honvéd
 
Gyirmót
 
 
 
 
Mezőkövesd-Zsóry
 
MTK
 
 
 
 
Paksi SE
 
Zalaegerszegi TE
 
 
 
 
Puskás
 
MOL Vidi
 
 
 
 
Újpest
 
Ferencváros
 
 
 
 
Atalanta U19
 
Inter U19
 
 
 
 
Empoli U19
 
Verona U19
 
 
 
 
Juventus U19
 
Fiorentina U19
 
 
 
 
Lecce U19
 
Cagliari U19
 
 
 
 
Milan U19
 
Sassuolo U19
 
 
 
 
Napoli U19
 
Bologna U19
 
 
 
 
Pescara U19
 
Genoa U19
 
 
 
 
Roma U19
 
Torino U19
 
 
 
 
Sampdoria U19
 
Spal U19
 
 
 
 
Beerschot-Wilrijk
 
Zulte-Waregem
 
 
 
 
Cercle Brugge
 
KV Oostende
 
 
 
 
Gent
 
Antwerp
 
 
 
 
Kortrijk
 
Club Brugge
 
 
 
 
OH Leuven
 
Genk
 
 
 
 
RFC Seraing
 
AS Eupen
 
 
 
 
Sint-Truiden
 
Sporting Charleroi
 
 
 
 
Standard Liège
 
Mechelen
 
 
 
 
Union Saint-Gilloise
 
Anderlecht
 
 
 
 
Apollon Smirnis
 
PAOK
 
 
 
 
Aris
 
AEK Athens
 
 
 
 
Asteras Tripolis
 
PAS Giannina
 
 
 
 
Atromitos
 
Lamia
 
 
 
 
OFI
 
Panathinaikos
 
 
 
 
Olympiakos Piraeus
 
Panaitolikos
 
 
 
 
Volos NFC
 
Ionikos
 
 
 
 
Lausanne Sport
 
St. Gallen
 
 
 
 
Luzern
 
Basel
 
 
 
 
Sion
 
Grasshopper
 
 
 
 
Young Boys
 
Lugano
 
 
 
 
Zürich
 
Servette
 
 
 
 
Army
 
Nonthaburi
 
 
 
 
Banbueng
 
ACDC
 
 
 
 
Chainat United
 
Kanjanapat Group
 
 
 
 
Grakcu Sai Mai United
 
Prime Bangkok
 
 
 
 
Samut Prakan
 
Welfare Royal Air Force
 
 
 
 
Samut Songkhram
 
Ang Thong
 
 
 
 
Siam
 
Muangnont
 
 
 
 
Chanthaburi
 
Rayong United
 
 
 
 
Sa Kaeo City
 
Pattaya United
 
 
 
 
Gillingham U18
 
Northampton Town U18
 
 
 
 
Arucas
 
Unión Sur Yaiza
 
 
 
 
Unión Viera
 
Herbania
 
 
 
 
AFC Bournemouth U18
 
Portsmouth U18
 
 
 
 
Cambridge United U18
 
Southend United U18
 
 
 
 
Cheltenham Town U18
 
Plymouth Argyle U18
 
 
 
 
Forest Green Rovers U18
 
Exeter City U18
 
 
 
 
Leyton Orient U18
 
Stevenage U18
 
 
 
 
Milton Keynes Dons U18
 
AFC Wimbledon U18
 
 
 
 
Newport County U18
 
Bristol Rovers U18
 
 
 
 
Swindon Town U18
 
Oxford United U18
 
 
 
 
Bremer SV
 
Leher TS
 
 
 
 
Ludwigsfelder FC
 
MSV 1919 Neuruppin
 
 
 
 
RSV Eintracht
 
Stern
 
 
 
 
Bischofswerdaer FV
 
International Leipzig
 
 
 
 
FC Grimma
 
Plauen
 
 
 
 
Rot-Weiß Erfurt
 
Budissa Bautzen
 
 
 
 
Union Sandersdorf
 
Krieschow
 
 
 
 
VfL Halle
 
Oberlausitz Neugersdorf
 
 
 
 
Al Fateh U19
 
Al Shabab U19
 
 
 
 
Al Khaleej U19
 
Al Nassr U19
 
 
 
 
Akritas
 
Omonia Aradippou
 
 
 
 
Ayia Napa
 
Enosis
 
 
 
 
Ermis
 
ASIL Lysi
 
 
 
 
Karmiotissa
 
Anagennisi Deryneia
 
 
 
 
Nea Salamis
 
Onisilos
 
 
 
 
Othellos
 
Ahironas
 
 
 
 
Xylotympou
 
Alki Oroklini
 
 
 
 
APEP
 
Digenis Morphou
 
 
 
 
Digenis Ypsonas
 
Iraklis Yerolakkou
 
 
 
 
Ethnikos Assias
 
Elia Lythrodonta
 
 
 
 
Kouris Erimi
 
Halkanoras
 
 
 
 
MEAP Nisou
 
EN THOI Lakatamia
 
 
 
 
Omonia Psevda
 
Peyia
 
 
 
 
Al Hilal U19
 
Ohod U19
 
 
 
 
Al Taawon U19
 
Al Faisaly U19
 
 
 
 
Al Ta'ee U19
 
Al Ittifaq U19
 
 
 
 
Besa Kavajë
 
Pogradeci
 
 
 
 
Besëlidhja Lezhë
 
Turbina Cërrik
 
 
 
 
Butrinti Sarandë
 
Korabi Peshkopi
 
 
 
 
Bylis Ballsh
 
Erzeni Shijak
 
 
 
 
Maliqi
 
Vora
 
 
 
 
Shkumbini Peqin
 
Apolonia Fier
 
 
 
 
Tërbuni Pukë
 
Lushnja
 
 
 
 
Tomori Berat
 
Burreli
 
 
 
 
Aumund-Vegesack
 
Habenhauser FV
 
 
 
 
Meiendorfer SV
 
Lohbrugge
 
 
 
 
Bonner SC
 
Wiedenbrück
 
 
 
 
Fortuna Düsseldorf II
 
Rot Weiss Ahlen
 
 
 
 
Fortuna Köln
 
Rot-Weiss Essen
 
 
 
 
Homberg
 
Rödinghausen
 
 
 
 
Lippstadt 08
 
Borussia M'gladbach II
 
 
 
 
Preußen Münster
 
Wegberg-Beeck
 
 
 
 
Rot-Weiß Oberhausen
 
Alemannia Aachen
 
 
 
 
Schalke 04 II
 
Sportfreunde Lotte
 
 
 
 
Uerdingen
 
Köln II
 
 
 
 
Wuppertaler SV
 
SV 1919 Straelen
 
 
 
 
Club Brugge II W
 
Olsa Brakel W
 
 
 
 
Eendracht Aalst W
 
Club Brugge W
 
 
 
 
Al Orubah U19
 
Al Jeel U19
 
 
 
 
Al Ahli U19
 
Arar U19
 
 
 
 
Al Ittihad U19
 
Al Quadisiya U19
 
 
 
 
Wuustwezel W
 
OH Leuven II
 
 
 
 
Ajax Amateurs
 
GOES
 
 
 
 
Barendrecht
 
VVOG
 
 
 
 
DVS '33
 
ODIN '59
 
 
 
 
HSV Hoek
 
Lisse
 
 
 
 
Staphorst
 
Harkemase Boys
 
 
 
 
Alessandria U19
 
Cremonese U19
 
 
 
 
Ascoli U19
 
Benevento U19
 
 
 
 
Cittadella U19
 
Como U19
 
 
 
 
Lazio U19
 
Salernitana U19
 
 
 
 
Monza U19
 
Udinese U19
 
 
 
 
Parma U19
 
Pordenone U19
 
 
 
 
Perugia U19
 
Crotone U19
 
 
 
 
Pisa U19
 
Cosenza U19
 
 
 
 
Reggina U19
 
Ternana U19
 
 
 
 
Spezia U19
 
Frosinone U19
 
 
 
 
Venezia U19
 
Brescia U19
 
 
 
 
Virtus Entella U19
 
Reggiana U19
 
 
 
 
Bredene W
 
Zulte-Waregem II W
 
 
 
 
Egem Pittem W
 
Svelta Melsele W
 
 
 
 
Moldavo W
 
Chastre W
 
 
 
 
DOVO
 
SteDoCo
 
 
 
 
Sportlust '46
 
Excelsior '31
 
 
 
 
Ter Leede
 
ACV
 
 
 
 
Curslack-Neuengamme
 
Wandsbeker TSV Concordia
 
 
 
 
Carrick Rangers U20
 
Dungannon Swifts U20
 
 
 
 
Linfield U20
 
Coleraine U20
 
 
 
 
Portadown U20
 
Larne U20
 
 
 
 
Warrenpoint Town U20
 
Glentoran U20
 
 
 
 
Gent III W
 
Havinnes W
 
 
 
 
Sibret W
 
Vosselaar W
 
 
 
 
VVC Brasschaat W
 
Heist W
 
 
 
 
Zulte-Waregem W
 
St. Liege W
 
 
 
 
Eva's Tienen W
 
Standard Liège II W
 
 
 
 
Bangor City
 
Llanrhaeadr
 
 
 
 
Buckley Town
 
Llanidloes Town
 
 
 
 
Carmarthen Town
 
Cwmbran Celtic
 
 
 
 
Colwyn Bay
 
Llangefni Town
 
 
 
 
Gresford Athletic
 
Holyhead Hotspur
 
 
 
 
Holywell
 
Guilsfield
 
 
 
 
Llanelli Town
 
Undy Athletic
 
 
 
 
Pontypridd Town AFC
 
Swansea University
 
 
 
 
Port Talbot Town
 
Taff's Well
 
 
 
 
Prestatyn Town
 
Penrhyncoch
 
 
 
 
Trefelin
 
Briton Ferry
 
 
 
 
Connah's Quay
 
Barry Town United
 
 
 
 
Flint Town United
 
Cardiff MU
 
 
 
 
Olympic Charleroi W
 
Alken W
 
 
 
 
HHC
 
Katwijk
 
 
 
 
Jong Sparta
 
GVVV
 
 
 
 
Kozakken Boys
 
Noordwijk
 
 
 
 
Quick Boys
 
Excelsior Maassluis
 
 
 
 
Rijnsburgse Boys
 
IJsselmeervogels
 
 
 
 
Scheveningen
 
TEC
 
 
 
 
Spakenburg
 
AFC
 
 
 
 
Volendam II
 
ASWH
 
 
 
 
Famkes Merkem W
 
Kontich W
 
 
 
 
Barnsley
 
AFC Bournemouth
 
 
 
 
Cardiff City
 
Nottingham Forest
 
 
 
 
Derby County
 
Birmingham City
 
 
 
 
Fulham
 
Blackpool
 
 
 
 
Huddersfield Town
 
Stoke City
 
 
 
 
Hull City
 
Swansea City
 
 
 
 
Luton Town
 
Blackburn Rovers
 
 
 
 
Middlesbrough
 
Coventry City
 
 
 
 
Millwall
 
West Bromwich Albion
 
 
 
 
Peterborough United
 
Sheffield United
 
 
 
 
Preston North End
 
Bristol City
 
 
 
 
Queens Park Rangers
 
Reading
 
 
 
 
Annagh United
 
Dergview
 
 
 
 
Ballyclare Comrades
 
Ballinamallard United
 
 
 
 
H&W Welders
 
Institute
 
 
 
 
Loughgall
 
Knockbreda
 
 
 
 
Newry City AFC
 
Dundela
 
 
 
 
Queen's University
 
Ards
 
 
 
 
Arbroath
 
Partick Thistle
 
 
 
 
Greenock Morton
 
Raith Rovers
 
 
 
 
Hamilton Academical
 
Ayr United
 
 
 
 
Kilmarnock
 
Inverness CT
 
 
 
 
Queen of the South
 
Dunfermline Athletic
 
 
 
 
Bo'ness United
 
Edinburgh University
 
 
 
 
BSC Glasgow
 
Spartans
 
 
 
 
Celtic II
 
Bonnyrigg Rose Athletic
 
 
 
 
Civil Service Strollers
 
Rangers U21
 
 
 
 
Dalbeattie Star
 
Gala Fairydean Rovers
 
 
 
 
East Kilbride
 
Vale of Leithen
 
 
 
 
East Stirlingshire
 
Gretna 2008
 
 
 
 
Edusport Academy
 
Berwick Rangers
 
 
 
 
Stirling University
 
Cumbernauld Colts
 
 
 
 
Accrington Stanley
 
Morecambe
 
 
 
 
AFC Wimbledon
 
Shrewsbury Town
 
 
 
 
Bolton Wanderers
 
Sunderland
 
 
 
 
Cheltenham Town
 
Wigan Athletic
 
 
 
 
Crewe Alexandra
 
Rotherham United
 
 
 
 
Doncaster Rovers
 
Plymouth Argyle
 
 
 
 
Fleetwood Town
 
Cambridge United
 
 
 
 
Gillingham
 
Oxford United
 
 
 
 
Lincoln City
 
Burton Albion
 
 
 
 
Portsmouth
 
Charlton Athletic
 
 
 
 
Sheffield Wednesday
 
Ipswich Town
 
 
 
 
Wycombe Wanderers
 
Milton Keynes Dons
 
 
 
 
Clyde
 
Alloa Athletic
 
 
 
 
Dumbarton
 
Cove Rangers
 
 
 
 
East Fife
 
Peterhead
 
 
 
 
Montrose
 
Falkirk
 
 
 
 
Queen's Park
 
Airdrieonians
 
 
 
 
Bradford City
 
Crawley Town
 
 
 
 
Bristol Rovers
 
Walsall
 
 
 
 
Carlisle United
 
Sutton United
 
 
 
 
Colchester United
 
Swindon Town
 
 
 
 
Exeter City
 
Hartlepool United
 
 
 
 
Mansfield Town
 
Leyton Orient
 
 
 
 
Newport County
 
Barrow
 
 
 
 
Northampton Town
 
Salford City
 
 
 
 
Oldham Athletic
 
Rochdale
 
 
 
 
Port Vale
 
Scunthorpe United
 
 
 
 
Stevenage
 
Harrogate Town
 
 
 
 
Tranmere Rovers
 
Forest Green Rovers
 
 
 
 
Albion Rovers
 
Cowdenbeath
 
 
 
 
Annan Athletic
 
Stirling Albion
 
 
 
 
Forfar Athletic
 
Edinburgh City
 
 
 
 
Kelty Hearts
 
Stranraer
 
 
 
 
Stenhousemuir
 
Elgin City
 
 
 
 
Barnet
 
Stockport County
 
 
 
 
Boreham Wood
 
King's Lynn Town
 
 
 
 
Bromley
 
Notts County
 
 
 
 
Dagenham & Redbridge
 
Halifax Town
 
 
 
 
Dover Athletic
 
Southend United