Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Platinum
 
Big Bullets
 
2 1
3 2
ZESCO United
 
Green Mamba
 
1 0
1 0
Township Rollers
 
Young Africans
 
0 1
0 1
1º de Agosto
 
KMKM
 
   
2 0
Al Merreikh
 
JS Kabylie
 
1 0
3 2
Mamelodi Sundowns
 
Otôho d'Oyo
 
4 0
4 0
Etoile du Sahel
 
Hafia
 
1 0
7 1
Generation Foot
 
LPRC Oilers
 
1 0
3 0
Orlando Pirates
 
Green Eagles
 
0 0
1 1
Raja Casablanca
 
Brikama United
 
1 0
4 0
Zamalek
 
Dekedaha
 
   
6 0
Malindi
 
Banadir
 
0 0
1 0
Rukinzo
 
Triangle United
 
0 0
0 0
Young Buffaloes
 
Buildcon
 
0 1
1 1
Masters Security
 
Proline
 
0 0
0 0
Ashanti Gold
 
Akonangui
 
3 0
3 0
Esae
 
SNIM
 
   
2 0
CI Kamsar
 
Paradou AC
 
   
1 0
Azam
 
Fasil Ketema
 
2 1
3 1
Vllaznia Shkodër
 
Laçi
 
1 0
1 0
Skënderbeu Korçë
 
Flamurtari
 
0 0
1 0
Teuta Durrës
 
Bylis Ballsh
 
1 0
1 0
Tirana
 
Luftëtari Gjirokastër
 
3 0
3 0
Aïn M'lila U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
0 2
ASO Chlef U21
 
NA Hussein Dey U21
 
0 1
1 2
ES Sétif U21
 
MC Oran U21
 
1 2
3 3
USM Bel Abbès U21
 
Bordj Bou Arreridj U21
 
0 0
1 0
ASO Chlef
 
NA Hussein Dey
 
0 0
0 0
ES Sétif
 
MC Oran
 
0 0
1 1
USM Bel Abbès
 
CA Bordj Bou Arreridj
 
1 0
1 3
AS Khroub
 
MO Béjaïa
 
0 0
1 0
DRB Tadjenanet
 
Annaba
 
0 0
2 0
JSM Béjaïa
 
Tlemcen
 
0 0
0 0
Interclube
 
Ferroviário do Huambo
 
   
3 0
Onze Bravos
 
Sagrada Esperança
 
   
1 0
Recreativo do Libolo
 
Wiliete
 
   
2 0
Colegiales
 
Comunicaciones
 
0 1
2 2
Flandria
 
Defensores Unidos
 
0 1
1 2
Sacachispas
 
Almirante Brown
 
0 0
1 1
Temperley
 
Nueva Chicago
 
0 0
1 1
Atlanta
 
Atletico Mitre
 
1 0
1 0
Barracas Central
 
Alvarado
 
1 2
2 2
Deportivo Morón
 
Guillermo Brown
 
0 0
1 0
San Martín San Juan
 
Estudiantes Caseros
 
0 0
0 1
Gimnasia Jujuy
 
Chacarita Juniors
 
1 0
2 1
Independiente Rivadavia
 
Ferro Carril Oeste
 
1 1
3 2
Arsenal de Sarandi
 
San Lorenzo
 
0 2
0 2
Gimnasia La Plata
 
Defensa y Justicia
 
0 0
0 1
Vélez Sarsfield
 
Newell's Old Boys
 
1 1
3 1
Rosario Central
 
Patronato
 
1 0
1 1
Independiente
 
Colón
 
1 0
2 0
Lori
 
Noah
 
1 0
1 0
Urartu
 
Gandzasar
 
0 0
1 1
Acacia Ridge
 
Grange Thistle
 
1 1
1 3
Albany Creek Excelsior
 
Toowong
 
0 2
2 2
Bayside United
 
The Gap
 
0 0
0 0
Caboolture
 
North Pine
 
4 0
6 0
Univ. Queensland
 
Centenary Stormers
 
0 1
0 1
Wollongong Wolves
 
Sydney United
 
   
1 2
Peninsula Power
 
Gold Coast United
 
5 1
6 1
Redlands United
 
Queensland Lions
 
0 1
0 2
Eastern Suburbs Brisbane
 
SWQ Thunder
 
3 0
8 1
Magpies Crusaders
 
Brisbane Strikers
 
0 5
0 11
Western Pride
 
Brisbane City
 
1 0
1 3
Adelaide Comets
 
Campbelltown City
 
0 0
1 0
Adelaide Raiders
 
NE MetroStars
 
0 1
0 4
Adelaide Olympic
 
Adelaide Blue Eagles
 
0 0
0 0
Clarence United
 
Launceston City
 
0 1
1 4
Hobart Zebras
 
Glenorchy Knights
 
0 1
1 2
Olympia Warriors
 
Kingborough Lions
 
2 0
3 0
Cockburn City
 
Perth
 
1 1
3 4
ECU Joondalup
 
Balcatta
 
2 1
2 2
Perth Glory II
 
Bayswater City
 
1 2
1 2
Rockingham City
 
Inglewood United
 
0 1
1 3
Sorrento
 
Armadale
 
0 0
0 1
Stirling Lions
 
Floreat Athena
 
0 0
0 0
Brunswick City
 
Ballarat City
 
0 0
0 0
Eastern Lions
 
Northcote City
 
1 1
3 1
Langwarrin
 
Goulburn Valley Suns
 
1 1
1 1
Werribee City
 
Moreland Zebras
 
1 1
1 1
Whittlesea Ranges
 
Moreland City
 
0 0
1 1
Geelong SC
 
St. Albans Saints
 
0 0
0 0
Melbourne City II
 
Manningham United Blues
 
3 0
4 6
Dornbirn
 
Kapfenberger SV
 
3 0
6 1
Eltendorf
 
Klingenbach
 
   
   
Güssing
 
Bad Sauerbrunn
 
   
   
Kohfidisch
 
Horitschon
 
   
   
Leithaprodersdorf
 
Deutschkreutz
 
   
   
Oberpetersdorf
 
St. Margarethen
 
   
   
Pinkafeld
 
Siegendorf
 
   
   
Ritzing
 
Oberwart / Rotenturm
 
   
   
SAK Klagenfurt
 
Klagenfurter AC 1909
 
   
   
Ried II
 
Wolfsberg
 
1 0
2 0
Stadl-Paura
 
Kalsdorf
 
0 2
1 3
Stripfing
 
Ebreichsdorf
 
0 1
0 1
Leobendorf
 
Team Wiener Linien
 
1 0
1 0
Schwarz-Weiß Bregenz
 
Hohenems
 
0 3
1 3
Wolfurt
 
Rheindorf Altach II
 
3 0
5 1
Mattersburg
 
St. Pölten
 
0 1
0 1
Rapid Vienna
 
LASK Linz
 
0 1
1 2
Wolfsberger AC
 
Rheindorf Altach
 
3 1
5 2
Sumqayıt
 
Sebail
 
0 1
0 3
Gomelzheldortrans
 
Volna
 
3 0
3 1
Baranovichi
 
Granit
 
1 2
2 5
Khimik Svetlogorsk
 
Smolevichy-STI
 
0 0
1 0
Orsha
 
Ruh Brest
 
0 1
1 2
Slonim
 
Naftan
 
1 0
1 2
Smorgon
 
Belshina
 
0 0
0 0
Energosbyt-BSATU
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
   
1 9
Kletsk
 
SMI Autotrans
 
   
0 1
Uzda
 
CIST
 
   
1 6
Arsenal
 
Viktoriya Maryina Horka
 
1 0
2 0
Gorki
 
Neman-Agro
 
   
3 1
DYuSSh-3 Pinsk
 
Osipovichy
 
   
1 0
Vitebsk
 
Neman Grodno
 
0 0
0 0
Dinamo Brest
 
Ynergetyk-BDU
 
5 1
6 2
Dinamo Minsk
 
Tarpeda
 
   
3 0
SG-Tertre-Hautrage W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
2 3
Eva's Tienen W
 
Mechelen W
 
   
1 1
Massenhoven W
 
Famkes Merkem W
 
   
0 5
Genk II W
 
Moldavo W
 
   
2 3
White Star Woluwé W
 
Kontich W
 
   
4 1
Zulte-Waregem W
 
Eendracht Aalst W
 
   
1 4
Gent II W
 
OH Leuven II
 
   
5 0
Standard Liège II W
 
Tongeren W
 
   
   
Beerschot-Wilrijk
 
Dikkelvenne
 
   
6 1
Dessel Sport
 
Excelsior Virton
 
   
3 1
RFC Seraing
 
SV Roeselare
 
0 0
1 0
Onhaye
 
Eendracht Aalst
 
   
0 1
Heist
 
Lokeren
 
0 3
0 4
La Louvière Centre
 
Westerlo
 
   
1 2
Lommel United
 
Temse
 
   
4 0
Mandel United
 
Gullegem
 
   
0 0
Cercle Brugge
 
Waasland-Beveren
 
0 0
1 0
KV Oostende
 
Mechelen
 
0 0
2 1
Sint-Truiden
 
Zulte-Waregem
 
0 0
0 0
Le Roeulx
 
Snef-Tyber
 
   
1 0
Antoing
 
Hornu
 
   
0 2
La Calamine
 
Weywertz
 
   
5 0
Ambleve
 
Mélen-Micheroux
 
   
0 2
Beauraing
 
Profondeville
 
   
1 1
RES Durbuy
 
Hamoir
 
   
1 1
Union Namur
 
Acren
 
   
3 2
Club Brugge W
 
RSC Anderlecht W
 
   
1 4
Jette
 
Walhain
 
   
2 2
Ostiches
 
Kosova Schaerbeek
 
   
2 1
PAC Buzet
 
Albert Quévy-Mons
 
   
2 1
Racing Jet Wavre
 
Léopold
 
0 0
0 0
Tournai
 
Ganshoren
 
   
0 2
Ciney
 
Oppagne-Wéris
 
   
0 1
Sport Boys
 
Royal Pari
 
1 0
1 1
San José
 
Real Potosí
 
1 0
3 2
Guabirá
 
Club Destroyers
 
0 0
1 1
Capljina
 
Bratstvo Gracanica
 
   
1 0
Gorazde
 
TOSK Tesanj
 
   
3 0
Igman Konjic
 
Olimpic Sarajevo
 
   
0 1
Jedinstvo Bihac
 
Budućnost Banovići
 
   
2 1
Slaven Zivinice
 
Orasje
 
   
3 0
Travnik
 
GOSK Gabela
 
   
2 2
Zvijezda Gradačac
 
Metalleghe-BSI Jajce
 
   
5 0
Krupa na Vrbasu
 
Slavija
 
   
4 0
Podrinje Janja
 
Kozara Gradiska
 
   
1 0
Rudar Prijedor
 
Modrica
 
   
2 0
Sloga Gornje Crnjelovo
 
FK Jedinstvo Brcko
 
   
   
Tekstilac Derventa
 
Zeljeznicar Banja Luka
 
   
2 1
Celik
 
Sloga
 
0 0
0 0
Radnik Bijeljina
 
Mladost Doboj Kakanj
 
1 0
3 0
Sarajevo
 
Velez
 
0 1
2 1
Sloboda Tuzla
 
Zvijezda '09 Brgule
 
0 0
1 0
Siroki Brijeg
 
Zeljeznicar
 
3 1
3 3
Zrinjski
 
Borac Banja Luka
 
0 0
4 0
Ypiranga AP
 
Santos AP
 
   
1 0
Flamengo W
 
Internacional RS W
 
2 0
2 0
Gonçalense
 
Bonsucesso
 
2 1
4 2
América RJ
 
Barra da Tijuca
 
2 2
2 4
Angra dos Reis
 
Duque de Caxias
 
0 0
1 2
Artsul
 
Campos AA
 
1 0
5 0
Audax Rio
 
Tigres do Brasil
 
1 0
2 0
Nova Cidade
 
Serra Macaense
 
0 0
0 0
Olaria
 
Serrano RJ
 
1 0
2 0
Sampaio Corrêa RJ
 
Itaboraí
 
2 0
2 1
São Gonçalo EC RJ
 
Friburguense
 
1 0
2 0
Água Santa
 
Santo André
 
0 0
0 0
Corinthians B
 
Desportivo Brasil
 
   
2 0
Ferroviária
 
Batatais
 
   
3 0
Inter de Limeira
 
Velo Clube
 
   
1 1
Juventus
 
Nacional SP
 
   
1 2
Mirassol
 
Comercial
 
   
1 1
Ponte Preta B
 
Grêmio Osasco
 
   
2 1
Rio Claro
 
Atibaia
 
   
0 2
São Caetano
 
EC São Bernardo
 
   
1 1
Taubaté
 
Portuguesa
 
0 0
0 0
Votuporanguense
 
CA Linense
 
   
1 1
XV de Piracicaba
 
Noroeste
 
   
2 1
Coimbra U20
 
Tupi U20
 
   
2 2
Villa Nova MG U20
 
Uberlândia U20
 
   
1 3
Bétis U20
 
Atletico-MG U20
 
   
0 2
Coritiba U19
 
Toledo U19
 
   
4 1
Independente SJ U19
 
Paraná U19
 
   
1 1
Maringá U19
 
Londrina U19
 
   
1 0
Apucarana Sports U19
 
Verê U19
 
   
3 1
Rio Branco SP
 
Mauá
 
   
3 1
Independente SP
 
Assisense
 
   
2 0
Paulista
 
Amparo
 
   
3 1
São José EC
 
Catanduvense
 
1 1
2 2
EC São Bernardo U20
 
Ponte Preta U20
 
   
1 1
Velo Clube U20
 
Batatais U20
 
   
1 0
Corinthians W
 
Ferroviária W
 
2 1
3 1
Atlético Mineiro
 
Bahia
 
0 1
0 1
Grêmio
 
Athletico PR
 
1 0
2 1
Cuiabá
 
Botafogo SP
 
1 0
2 0
Paraná
 
Criciúma
 
0 0
0 0
Londrina
 
São Bento
 
1 3
2 4
Oeste
 
Vila Nova
 
0 1
1 1
Vitória
 
Operário PR
 
0 0
0 0
Figueirense
 
CRB
 
1 1
2 2
Ponte Preta
 
Sport Recife
 
0 0
2 2
Ferroviário
 
Confiança
 
1 0
2 2
Globo
 
ABC
 
0 0
0 2
Náutico
 
Santa Cruz
 
2 0
3 1
Sampaio Corrêa
 
Imperatriz
 
0 0
0 1
Treze
 
Botafogo PB
 
2 1
2 2
Kaliakra
 
Botev Novi Pazar
 
   
5 4
Septemvri Tervel
 
Ustrem Donchevo
 
   
0 1
Shumen 2007
 
Hitrino
 
   
1 2
Svetkavitsa Targovishte
 
Benkovski Byala
 
   
6 0
Borislav 2009
 
Karnobat
 
   
4 1
Gigant Saedinenie
 
Minyor Radnevo
 
   
2 0
Maritsa Plovdiv
 
Sokol Markovo
 
   
6 0
Rozova dolina
 
Nesebar
 
   
4 1
Yambol 1915
 
Zagorets
 
   
2 6
Sozopol
 
Svilengrad
 
   
2 0
Belasitsa
 
Balkan Botevgrad
 
   
3 2
Botev Ihtiman
 
Vihren
 
   
1 1
FK Minyor Pernik
 
Perun
 
   
5 0
Kyustendil
 
Pirin Razlog
 
   
0 1
Oborishte
 
Sportist Svoge
 
   
0 1
Rilski Sportist
 
Bansko
 
   
1 1
Septemvri Simitli
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
   
2 2
Slivnishki geroy
 
Chavdar Etropole
 
   
3 2
Botev Plovdiv
 
Vitosha Bistritsa
 
1 1
2 1
Levski Sofia
 
Lokomotiv Plovdiv
 
0 0
1 0
Pomorie
 
Ludogorets II
 
0 0
0 0
Septemvri Sofia
 
Kariana Erden