Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Central African Rep. U20
 
D.R. Congo U20
 
   
1 3
Cameroon U20
 
Congo U20
 
   
1 1
Burreli
 
Korabi Peshkopi
 
0 1
1 1
Oriku
 
Besa Kavajë
 
0 1
0 1
Tërbuni Pukë
 
Luzi 2008
 
0 0
1 1
Skënderbeu Korçë
 
Turbina Cërrik
 
2 0
3 0
Bylis Ballsh
 
Laçi
 
0 1
0 1
Kukësi
 
Teuta Durrës
 
0 0
0 1
Erzeni Shijak
 
Partizani Tirana
 
1 1
3 3
ASO Chlef
 
USM Alger
 
1 1
2 1
CR Belouizdad
 
USM Khenchela
 
0 0
2 0
CS Constantine
 
El Bayadh
 
1 1
3 1
MC Alger
 
ES Sétif
 
1 0
1 0
NC Magra
 
JS Kabylie
 
0 1
2 1
RC Arbaâ
 
HB Chelghoum Laïd
 
2 1
3 1
US Biskra
 
Paradou AC
 
1 1
2 1
JS Saoura
 
MC Oran
 
1 0
1 0
Carroi
 
FC Santa Coloma II
 
   
4 2
Engordany II
 
Ordino II
 
   
   
La Massana
 
Atlètic Amèrica
 
   
0 1
Atlètic Club d'Escaldes
 
Inter Club d'Escaldes
 
1 0
2 2
FC Santa Coloma
 
UE Santa Coloma
 
2 0
3 0
Ordino
 
Sant Julià
 
2 1
2 3
Penya Encarnada
 
Engordany
 
0 0
1 1
Dragão
 
Santa Rita
 
   
0 1
Desportivo Huíla
 
Onze Bravos
 
   
0 0
Sporting de Benguela
 
Wiliete
 
   
1 3
Andino
 
Deportivo Colón
 
   
3 1
Gutiérrez
 
Huracán San Rafael
 
   
2 1
Vélez de San Ramón
 
Sarmiento de La Banda
 
   
0 0
América Gen. San Martín
 
Ferroviario Corrientes
 
   
3 2
Atlético Mar del Plata
 
Kimberley Mar del Plata
 
   
0 0
Belgrano Paraná
 
Ben Hur
 
   
1 0
Huracán de Comodoro
 
Boxing Club
 
   
1 0
La Amistad
 
Centenario
 
   
4 1
Santa María de Oro
 
Atlético Uruguay
 
   
0 2
Unidos Lisandro Olmos
 
Huracán Chivilcoy
 
   
3 1
Sol de América
 
Resistencia Central
 
   
2 2
Independiente Neuquén
 
Deportivo Rincón
 
   
1 0
La Mona 44
 
Talleres de Perico
 
   
1 3
Michel
 
Atlético General Güemes
 
   
1 3
Patagones Viedma
 
Germinal de Rawson
 
   
2 2
Pedal
 
San Martín Mendoza
 
   
0 2
Racing Olavarría
 
Balonpié Bolívar
 
   
1 2
Guaraní A. Franco
 
La Picada
 
   
2 0
La Emilia
 
Sportivo Baradero
 
   
2 2
Racing Eduardo Castex
 
Alvear
 
   
0 1
El Linqueño
 
Defensores de Salto
 
   
5 0
Huracán Goya
 
Alianza Campo Largo
 
   
2 1
San Lorenzo Alem
 
Unión Santiago
 
   
2 0
Sarmiento Leones
 
Atenas
 
   
1 1
Villa Belgrano Junin
 
Rivadavia Lincoln
 
   
0 0
Central Coast Mariners
 
Newcastle Jets
 
0 1
1 2
Macarthur
 
Melbourne Victory
 
0 0
0 1
Western Sydney Wanderers W
 
Adelaide United W
 
0 1
0 1
Perth Glory W
 
Melbourne Victory W
 
0 1
0 3
MOIK
 
Səbail II
 
2 0
3 1
Araz
 
Neftchi II
 
2 1
3 1
FK Qəbələ II
 
Zaqatala
 
1 1
4 1
Oud-Heverlee Leuven II
 
Royal Antwerp II
 
0 0
1 1
Sint-Eloois-Winkel
 
Knokke
 
1 0
1 0
URSL Visé
 
Tienen
 
   
0 1
RWDM
 
Excelsior Virton
 
2 1
3 1
Beerschot-Wilrijk
 
Standard Liège II
 
1 0
1 0
Lommel United
 
Deinze
 
0 0
1 0
's Gravenwezel-Schilde
 
K. Kontich
 
   
2 2
Eendracht Zoersel
 
Ranst
 
   
0 2
KBSK Retie
 
Berlaar-Heikant
 
   
1 4
Mariekerke
 
Vorselaar
 
   
1 1
Sporting Tisselt
 
Loenhout
 
   
4 0
Ternesse
 
Vosselaar
 
   
2 0
BX Brussels
 
NSeth Berchem
 
   
2 3
Elewijt
 
Bodegem Kapelle United
 
   
2 0
Fenixx BeigHum
 
Wambeek-Ternat
 
   
2 1
Union Lasne-Ohain
 
Etterbeek
 
   
3 0
AFC Evere
 
Sporting Bruxelles
 
   
   
Genappe
 
Saint-Michel
 
   
2 2
Grez-Doiceau
 
Saint-Josse
 
   
1 0
Kosova Schaerbeek
 
Stade Everois
 
   
2 1
Stockel
 
Perwez
 
   
3 2
Belœil
 
Montignies
 
   
3 0
Courcelles
 
Albert Quevy-Mons II
 
   
1 1
Flenu
 
Molenbaix
 
   
2 2
Le Roeulx
 
Soignies Sports
 
   
3 4
PAC Buzet
 
Péruwelz
 
   
4 2
Luingnois
 
Ransart
 
   
3 1
Elsautoise
 
Hombourg
 
   
4 1
FC Du Geer
 
Aubel
 
   
2 2
JS Fizoise
 
Hannut
 
   
3 2
Malmundaria
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
0 0
Sprimont-Comblain II
 
Etoile de Faimes
 
   
1 0
UCE Liège
 
Ougrée
 
   
2 1
Beaufays
 
FC Eupen
 
   
3 0
Bregel Sport
 
Hechtel
 
   
3 0
Herk
 
Alken
 
   
5 3
Gouvy
 
Oppagne-Wéris
 
   
1 1
Andennais
 
Loyers
 
   
1 5
Evelette-Jallet
 
Meux II
 
   
3 1
Fernelmont-Hemptinne
 
Chevetogne
 
   
3 2
Nismes
 
St-Hadelin-Haversin
 
   
3 0
Spy
 
Biesme
 
   
0 4
US Dinantaise
 
Beauraing
 
   
3 3
Condruzien
 
Flavion-Morialmé
 
   
1 0
Grand-Leez
 
Arquet
 
   
1 2
Grembergen
 
Heikant Zele
 
   
0 0
Sint-Denijs Sport
 
Sottegem
 
   
0 0
Sint-Niklaas
 
Svelta Melsele
 
   
0 2
SK Denderhoutem
 
Ardennen
 
   
5 1
Eendracht Zele
 
Haasdonk
 
   
2 0
Munkzwalm
 
Kleit Maldegem
 
   
1 2
Deerlijk Sport
 
RC Lauwe
 
   
3 4
Excelsior Zedelgem
 
Blankenberge
 
   
2 4
Moen
 
Veurne
 
   
2 1
Jabbeke
 
Sassport Boezinge
 
   
2 2
Oostnieuwkerke
 
Meulebeke
 
   
2 2
Binche
 
Warnant
 
   
0 0
Ganshoren
 
La Louvière Centre
 
0 0
1 3
Solières Sport
 
Union Namur
 
   
2 3
Stade Disonais
 
Stockay-Warfusée
 
   
1 1
Jette
 
Verlaine
 
   
0 1
Erpe-Mere United
 
Sparta Petegem
 
   
0 3
Olsa Brakel
 
Merelbeke
 
0 0
1 1
Zelzate
 
RFC Wetteren
 
0 0
2 0
Beerschot VA II
 
KSC City Pirates
 
   
1 2
Mechelen II
 
Hades
 
   
0 2
Berchem Sport
 
Racing Mechelen
 
   
2 1
Spouwen-Mopertingen
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
   
2 2
Famkes Merkem II W
 
Egem Pittem W
 
   
1 1
Gosselies Sports
 
Albert Quévy-Mons
 
   
0 1
RAS Monceau
 
Tournai
 
   
1 1
Jeunesse Tamines
 
Braine
 
   
3 3
Jodoigne
 
Entité Manageoise
 
   
0 1
Ostiches
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
2 1
Schaerbeek-Evere
 
Couvin-Mariembourg
 
   
2 0
Herstal
 
Ciney
 
   
1 1
Mormont
 
US Givry
 
   
6 2
Meix-Devant-Virton
 
Marloie Sport
 
   
1 0
HO Kalken
 
Elene-Grotenberge
 
   
1 0
Voorde Appelterre
 
Rumbeke
 
   
2 1
Wielsbeke
 
Eppegem
 
   
3 0
Wolvertem Merchtem
 
Jong Lede
 
   
3 0
Drongen
 
Anzegem
 
   
2 0
VW Hamme
 
Eendracht Aalter
 
   
3 2
Eendracht Termien
 
Geel
 
   
2 2
Sporting Kampenhout
 
Esperanza Pelt
 
   
0 1
Adjidja
 
Police Benin
 
   
1 1
Ayema
 
ASVO
 
   
0 0
Buffles
 
Cavaliers
 
   
1 1
Coton Sport Ouidah
 
Sitatunga
 
   
0 0
Djeffa
 
USSK
 
   
2 2
Espoir Savalou
 
Tonnerre
 
   
1 0
Hodio
 
Loto Popo
 
   
0 0
Tukunnin
 
Panthères
 
   
0 1
Paro Rinpung
 
Paro FC
 
   
0 3
Prisons XI
 
Orapa United
 
0 3
0 4
Security Systems
 
Eleven Angels
 
   
2 1
Sua Flamingoes
 
Holy Ghost
 
   
2 0
São Paulo W
 
Santos W
 
1 2
2 3
ASFA-Yennenga
 
RCK
 
0 0
0 1
RC Bobo-Dioulasso
 
Royal
 
0 1
0 1
Kayanza United
 
Flambeau du Centre
 
   
2 0
Etoile de Kivu
 
Simba
 
   
   
Groupe Bazano
 
Céleste
 
   
   
Vita Club
 
TP Mazembe
 
1 1
2 1
Lys Sassandra
 
Stade d'Abidjan
 
1 0
2 0
Sporting Gagnoa
 
Stella
 
   
2 0
ASEC Mimosas
 
Denguélé
 
1 0
2 0
Rudeš U19
 
Rijeka U19
 
   
1 3
Omonia Nicosia
 
Akritas
 
0 0
1 0
AEL
 
Aris
 
0 0
0 0
Ahironas / Onisilos
 
Anagennisi Deryneia
 
2 1
3 3
Digenis Morphou
 
Elia Lythrodonta
 
   
3 2
Ormideia
 
EN THOI Lakatamia
 
1 1
1 1
Ghazl El Mehalla
 
El Daklyeh
 
1 1
2 1
El Geish
 
Al Masry
 
2 0
3 1
Smouha
 
Al Mokawloon
 
0 0
0 0
Zamalek
 
Pyramids FC
 
1 0
1 0
Queens Park Rangers
 
Burnley
 
0 2
0 3
Watford
 
Hull City
 
0 0
0 0
Cardiff City W
 
Bournemouth Sports W
 
   
5 0
Ipswich Town W
 
Portishead W
 
   
7 0
Newcastle United W
 
Wolverhampton Wanderers W
 
   
1 5
C&K Basildon W
 
Actonians W
 
   
3 0
Oxford United W
 
Plymouth Argyle W
 
   
3 0
Bristol City W
 
Southampton W
 
1 0
2 0
Coventry United W
 
Stockport County W
 
   
4 2
Crystal Palace U18
 
Manchester United U18
 
   
1 3
Oldham Athletic
 
Torquay United
 
1 0
3 2
Cray Wanderers
 
Haringey Borough
 
1 1
5 1
Leek Town Ladies W
 
Leafield Athletic W
 
   
1 1
Middlesbrough W
 
Bradford City W
 
   
2 1
York City LFC W
 
Norton & Stockton W
 
   
0 3
St Austell W
 
AFC Bournemouth Ladies
 
   
1 6
Moneyfields W
 
Maidenhead United W
 
   
4 1
Manchester City W
 
Manchester United W
 
0 1
1 1
Tottenham W
 
West Ham W
 
0 0
0 2
Aston Villa W
 
Arsenal W
 
1 2
1 4
Chelsea W
 
Reading W
 
3 0
3 2
Le Havre W
 
Montpellier W
 
0 0
0 1
Lyon W
 
Paris SG W
 
0 0
0 1
ES Doloise-de-Bretagne
 
Brest II
 
   
0 0
Bourges Foot 18 II
 
Orleans II
 
   
0 2
Chambray
 
Avoine OCC
 
   
0 1
Chateauneuf-sur-Loire
 
Tourangeau
 
   
5 1
Saran Municipal
 
Saint-Jean-le-Blanc
 
   
1 0
C' Chartres II
 
Montlouis
 
   
2 3
Marignane Gignac II
 
Rousset-Ste Victoire
 
   
0 2
Jarville
 
Biesheim
 
   
1 3
Amiens SC II
 
US Chantilly
 
   
3 0
Pau II
 
Aviron Bayonnais
 
   
3 1
Portes Entre Deux Mers
 
Poitiers
 
   
1 1
Salinieres Aigues Mortes
 
Union Saint-Jean
 
   
0 0
Andernach W
 
Ingolstadt W
 
   
0 2
Bayern München II W
 
Carl Zeiss Jena W
 
   
1 0
Hoffenheim II W
 
Turbine Potsdam II W
 
1 0
1 1
Köln II W
 
Nürnberg W
 
   
0 2
RB Leipzig W
 
Freiburg II W
 
   
5 2
Eintracht Frankfurt II W
 
SC Sand W
 
1 0
2 1
Wolfsburg II W
 
Gütersloh W
 
0 0
2 1
Köln W
 
Freiburg W
 
0 0
0 0
Wolfsburg W
 
Meppen W
 
2 0
3 0
Duisburg W
 
SGS Essen W
 
0 1
0 6
Werder Bremen W
 
Hoffenheim W
 
1 1
1 1
Werder Bremen III
 
Hemelingen
 
1 2
2 6
Union Tornesch
 
Eimsbutteler TV
 
1 0
2 2
TSV Sasel
 
Curslack-Neuengamme
 
3 1
5 2
Waldgirmes
 
TSV Steinbach II
 
1 0
2 1
MSV Düsseldorf
 
Uerdingen
 
0 0
2 1
Kleve
 
Hilden
 
0 4
0 7
SF Hamborn
 
Meerbusch
 
0 1
1 2
Sonsbeck
 
Union Nettetal
 
2 1
5 1
Germania Ratingen
 
Velbert
 
0 0
1 0
Kray
 
Homberg
 
0 2
0 5
Monheim
 
Schwarz-Weiß Essen
 
0 1
0 2
Schonnebeck
 
SF Baumberg
 
0 0
0 4
FSV Duisburg
 
TVD Velbert
 
   
0 3
Tasmania Berlin
 
CFC Hertha
 
1 2
1 4
Eintracht Rheine
 
Sportfreunde Lotte
 
3 1
4 2
Gütersloh
 
Sprockhövel
 
3 2
3 3
Finnentrop / Bamenohl
 
Delbrücker SC
 
4 0
6 0
Carl Zeiss Jena II W
 
Babelsberg W