Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Botswana
 
Tunisia
 
0 0
0 0
Central African Republic
 
Ghana
 
1 1
1 1
Madagascar
 
Angola
 
1 1
1 1
Malawi
 
Ethiopia
 
2 0
2 1
Egypt
 
Guinea
 
0 0
1 0
ASO Chlef
 
MC Alger
 
0 1
1 1
JS Kabylie
 
CS Constantine
 
0 1
1 3
JS Saoura
 
NA Hussein Dey
 
3 0
5 0
MC Oran
 
Tlemcen
 
3 0
5 0
US Biskra
 
ES Sétif
 
1 1
1 1
Colegiales
 
Deportivo Merlo
 
1 0
1 0
Los Andes
 
Deportivo Armenio
 
0 1
2 2
Guillermo Brown
 
Instituto
 
1 0
2 0
Brown de Adrogué
 
Tristán Suárez
 
0 0
1 0
Gimnasia Mendoza
 
Almagro
 
1 0
1 0
San Telmo
 
Nueva Chicago
 
1 0
1 1
Atlético Rafaela
 
Sacachispas
 
0 1
1 1
Club Atlético Güemes
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 0
2 0
Deportivo Santamarina
 
Atletico Mitre
 
1 1
1 1
Atlas
 
San Martín Burzaco
 
0 0
1 1
Deportivo Laferrere
 
Argentino Merlo
 
0 0
1 0
Liniers
 
Leandro Nicéforo Alem
 
1 1
1 1
Victoriano Arenas
 
General Lamadrid
 
1 0
1 0
Excursionistas
 
El Porvenir
 
0 0
0 0
Midland
 
Sportivo Italiano
 
0 0
1 0
Juventud Unida G.
 
Lugano
 
1 2
1 3
Sportivo Barracas
 
Defensores de Cambaceres
 
0 1
1 1
Independiente Res.
 
San Lorenzo Res.
 
0 1
0 1
Racing Club
 
Huracán
 
0 0
2 0
Talleres Córdoba
 
Sarmiento
 
1 0
2 0
Unión Santa Fe
 
Tigre
 
0 0
1 2
Estudiantes
 
Gimnasia La Plata
 
1 0
1 1
Boca Juniors
 
Arsenal de Sarandi
 
2 1
2 1
CDJU Gualeguaychu
 
San Martín Formosa
 
1 0
1 0
Deportivo Camioneros
 
Olimpo
 
1 1
1 2
Huracán Las Heras
 
Juventud Unida Univ.
 
1 1
1 1
Juventud Antoniana
 
Unión Sunchales
 
1 0
1 2
Sportivo Desamparados
 
Independiente Chivilcoy
 
0 0
1 0
Sportivo Las Parejas
 
Atlético Paraná
 
0 0
0 0
Boca Unidos
 
Def. de Pronunciamiento
 
0 0
0 0
Sportivo Belgrano
 
Douglas Haig
 
0 0
0 0
Sportivo Peñarol
 
Ferro Carril Oeste LP
 
0 0
1 0
Cipolletti
 
Sol de Mayo
 
0 1
1 1
Gimnasia Concepción
 
Central Norte
 
0 0
0 0
Racing Córdoba
 
Defensores Belgrano VR
 
0 0
2 1
Villa Mitre
 
Argentino Monte Maíz
 
0 0
1 1
Vietnam U23
 
Korea Republic U23
 
0 0
1 1
Malaysia U23
 
Thailand U23
 
0 1
0 3
Bayside United
 
Newmarket
 
0 0
0 3
Toowong
 
The Lakes
 
2 3
2 6
Bayside United U23
 
Newmarket U23
 
   
4 3
Toowong U23
 
The Lakes U23
 
   
1 2
Sydney II
 
Wollongong Wolves
 
1 1
3 3
Edgeworth Eagles
 
Adamstown Rosebuds
 
0 1
1 1
Hamilton Olympic
 
Broadmeadow Magic
 
1 1
1 1
Charlestown City Blues
 
Lake Macquarie
 
6 1
6 1
Logan Lightning
 
Peninsula Power
 
0 2
0 3
Heidelberg United
 
Bentleigh Greens
 
0 0
2 2
St. Albans Saints
 
Avondale Heights
 
0 3
0 3
Eastern Suburbs NPL
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
1 1
1 1
Sunshine Coast
 
Rochedale Rovers
 
0 2
1 3
Brisbane Strikers
 
Ipswich Knights
 
0 3
3 4
Eastern United
 
Adelaide Victory
 
1 0
2 1
St. Albans Saints U21
 
Avondale Heights U21
 
0 2
0 2
Heidelberg United U21
 
Bentleigh Greens U21
 
0 2
2 2
Balcatta W
 
Subiaco W
 
1 0
2 0
Fremantle City W
 
Perth RedStar W
 
0 1
1 3
Shakhtyor Petrikov
 
Volna
 
0 1
1 2
Orsha
 
Smorgon
 
0 0
1 1
Lida
 
Molodechno-DYuSSh 4
 
1 0
1 1
Kobrin
 
Krechet
 
   
1 3
Pripyat
 
Nadezhda
 
   
0 0
Dnepr Rogachev
 
Leskhoz
 
   
0 23
Grodnensky
 
Svislach
 
   
2 2
Neman Belkard
 
Neman Mosty
 
   
4 3
Urozhaynaya
 
Serebryanka
 
   
5 1
Krumkachy
 
Tarpeda
 
   
1 0
Partizan Salihorsk
 
Spartak Slutsk
 
   
3 1
Traktor Minsk
 
Uni Minsk
 
   
1 3
Servolyuks
 
Kirovsk
 
   
8 0
DYuSSh Orsha
 
Postavy
 
   
1 0
Veles 2020
 
Senno
 
   
6 1
Smorgon W
 
Dnepr Mogilev W
 
   
3 0
Gomel W
 
Zorka-BDU W
 
   
0 5
Bobruichanka W
 
ABFF U19 W
 
   
0 4
Béké Bembèrèkè
 
Ayema
 
   
0 0
Cavaliers
 
JSP
 
   
3 1
Djeffa
 
Buffles
 
   
0 1
Dynamo Abomey
 
Coton Sport Ouidah
 
   
1 2
Espoir Savalou
 
Eternel
 
   
3 1
Loto Popo
 
AS Cotonou
 
   
3 0
USB
 
Réal Sport
 
   
1 1
USSK
 
ASOS
 
   
3 2
Takin
 
Tertons
 
   
3 0
Thimphu Raven
 
Friends United
 
   
0 3
Blooming
 
Bolívar
 
0 0
2 3
Buducnost Banovici
 
Bratstvo Gracanica
 
   
3 1
Igman Konjic
 
Gorazde
 
   
2 0
Jedinstvo Bihac
 
Gradina Srebrenik
 
   
1 0
Orasje
 
Mladost Doboj Kakanj
 
   
4 0
Rudar Kakanj
 
Travnik
 
   
4 1
Tomislav
 
TOSK Tesanj
 
   
3 5
Vis Kosova
 
GOSK Gabela
 
   
0 1
Zvijezda Gradačac
 
Radnik Hadžići
 
1 1
4 1
Grapiuna Itabuna
 
Fluminense de Feira
 
0 0
0 1
Jequié
 
Jacobina
 
1 0
2 1
Juazeiro BA
 
Flamengo BA
 
1 0
2 1
Botafogo BA
 
Jacobinense
 
0 1
0 3
Feirense
 
Itabuna
 
   
0 1
Galicia
 
ABPN Canaã
 
0 0
0 0
Atlético GO U20
 
Vasco U20
 
1 2
1 3
Fluminense U20
 
Gremio U20
 
0 0
0 1
Corinthians U20
 
Atletico-PR U20
 
0 0
0 1
Santos W
 
ESMAC W
 
   
5 3
Grêmio W
 
Internacional RS W
 
0 2
1 2
CRESSPOM W
 
São Paulo W
 
1 2
1 3
Kindermann-Avaí W
 
Ferroviária W
 
0 0
1 0
Real Brasília W
 
Cruzeiro W
 
1 0
1 0
Atlético Tubarão
 
Internacional SC
 
0 2
1 3
Carlos Renaux
 
Caravaggio
 
   
0 1
Guarani de Juazeiro
 
Barbalha
 
   
2 1
Itapipoca
 
Maranguape
 
0 0
1 2
Cruzeiro RS
 
Tupi RS
 
0 0
0 0
Gaucho
 
Esportivo
 
0 0
0 1
Glória
 
Passo Fundo
 
   
0 1
Lajeadense
 
São Gabriel
 
0 0
1 1
Pelotas
 
Avenida
 
0 0
1 0
São Paulo RS
 
Guarani RS
 
1 0
1 1
Varginha EC
 
Uniao Luziense
 
1 0
1 1
Nacional AC MG U20
 
Araguari U20
 
   
4 0
Serranense U20
 
Ipatinga U20
 
   
3 0
Betim U20
 
Boston City U20
 
1 0
2 1
Foz do Iguaçu
 
Aruko Sports
 
1 3
3 3
Assisense
 
Osvaldo Cruz
 
0 0
0 0
Fernandópolis
 
América SP
 
1 1
4 2
Grêmio Sãocarlense
 
São Carlos
 
0 0
0 0
Inter de Bebedouro
 
Penapolense
 
2 1
2 2
Taquaritinga
 
Francana
 
1 0
2 0
União Mogi
 
Atlético Mogi
 
   
8 1
Santacruzense
 
VOCEM
 
1 2
1 2
Colorado Caieiras
 
SKA Brasil
 
0 0
0 1
ECUS
 
Mauá
 
1 2
1 2
Mauaense
 
Jabaquara
 
0 1
1 3
Juventude
 
Fluminense
 
1 0
1 0
Flamengo
 
Fortaleza
 
1 1
1 2
Palmeiras
 
Atlético Mineiro
 
0 0
0 0
Bragantino
 
Internacional
 
0 0
0 2
Vitória
 
Volta Redonda
 
1 1
1 2
Manaus
 
Altos
 
0 0
0 0
Aparecidense
 
EC São José
 
1 0
1 2
Ferroviário
 
Paysandu
 
0 1
1 2
Azuriz
 
Cascavel
 
2 0
3 2
Nova Venécia
 
Pouso Alegre
 
0 1
1 1
Perolas Negras
 
Oeste
 
2 1
2 2
São Luiz
 
Marcílio Dias
 
0 0
1 0
Acao Cuiaba
 
Iporá
 
0 0
1 2
ASA
 
Juazeirense
 
1 0
1 0
Atlético Alagoinhas
 
CSE
 
1 0
2 1
Cianorte
 
Portuguesa RJ
 
1 0
1 1
Santa Cruz
 
Sergipe
 
1 0
1 0
Sousa
 
Globo
 
1 1
2 1
Costa Rica - MS
 
Brasiliense
 
0 0
0 1
Moto Club MA
 
Tuna Luso
 
1 0
2 0
Rio Branco
 
Porto Velho
 
0 0
1 0
São Raimundo RR
 
Amazonas
 
1 1
1 2
Racing
 
Colombe
 
0 0
1 4
Bamboutos
 
Yafoot
 
0 1
2 2
Cotonsport
 
Fovu Club
 
0 0
0 0
Dragon de Yaounde
 
New Star
 
   
5 2
OFTA
 
Eding Sport
 
   
1 0
PWD
 
UMS de Loum
 
0 2
3 4
Renaissance
 
Avion Academy
 
2 0
2 0
Stade Renard
 
Fortuna Mfou
 
2 2
2 3
Tonnerre
 
APEJES Academy
 
1 0
1 0
Young Sport Academy
 
Panthère
 
0 0
1 1
Feutcheu
 
Union Douala
 
0 1
0 4
Canon
 
Fauve Azur Elite
 
0 3
1 3
Toronto Falcons
 
SC Scarborough
 
   
0 7
BGH City
 
Vorkuta
 
   
0 5
York Region Shooters
 
Serbian White Eagles
 
   
1 0
BVB IA Waterloo
 
Woodbridge Strikers
 
   
2 1
Master's Futbol Academy
 
Burlington
 
   
   
North Toronto Nitros
 
Guelph United
 
   
1 4
Simcoe County Rovers
 
ProStars
 
   
0 1
Tigers Vancouver
 
Koinonia
 
   
3 1
Mid Isle Highlanders
 
Okanagan
 
   
1 1
Celtix du Haut-Richelieu
 
Mont-Royal Outremont
 
   
0 2
Fabrose
 
St-Hubert
 
   
2 0
Atlético Ottawa
 
Pacific
 
0 0
2 1
Valour
 
Edmonton
 
0 1
1 1
Santiago Wanderers
 
Deportes Iquique
 
0 0
2 0
Cobreloa
 
Copiapó
 
1 0
2 0
Iberia
 
San Marcos
 
1 1
1 1
Independiente
 
San Antonio Unido
 
0 0
0 3
Beijing Guoan
 
Cangzhou Mighty Lions
 
0 1
1 2
Junior FC
 
Millonarios
 
1 0
2 1
Envigado
 
Independiente Medellín
 
0 0
0 0
Renaissance
 
Don Bosco
 
   
1 2
Blessing
 
RCK
 
   
1 0
Etoile de Kivu
 
Motema Pembe
 
   
   
Motema Pembe
 
Groupe Bazano
 
   
0 1
Bouake
 
Stella
 
0 1
0 1
Korhogo
 
San-Pedro
 
   
0 2
UNDEBA
 
Centro Dominguito
 
   
1 2
Jong Holland
 
Centro Barber
 
   
1 0
Inter Willemstad
 
Scherpenheuvel
 
   
3 0
SUBT
 
Jong Colombia
 
   
2 2
Chlumec nad Cidlinou
 
Slovan Velvary
 
1 1
1 3
Hradec Kralove II
 
Slovan Liberec II
 
2 0
2 1
Slavia Praha II
 
Písek
 
4 0
5 0
Viktoria Plzen II
 
Baník Sokolov
 
1 1
2 1
Sokol Zápy
 
Mlada Boleslav II
 
1 0
2 0
Banik Ostrava II
 
Hlučín
 
1 1
2 1
Blansko
 
Uničov
 
4 2
5 3
Slovan Rosice
 
Slovácko II
 
1 0
2 1
Dolní Benešov
 
Uherský Brod
 
   
   
Slavoj Mýto
 
Jindrichuv Hradec
 
4 1
5 2
Tatran Sedlcany
 
Petřín Plzeň
 
0 0
1 2
Velke Hamry
 
Poříčany
 
4 0
6 1
Benatky nad Jizerou
 
Sparta Kutná Hora
 
1 0
5 0
Čáslav
 
Letohrad
 
1 0
2 0
Dvůr Králové
 
Vysoke Myto
 
1 1
2 2
Hlinsko
 
Horky nad Jizerou
 
1 1
2 2
Zbrojovka Brno II
 
Žďár nad Sázavou
 
1 0
1 1
Sokol Tasovice
 
Břeclav
 
1 1
1 3
Stara Rise
 
Sokol Lanžhot
 
1 2
1 3
Slavičín
 
Kozlovice
 
1 3
3 4
Tatran Všechovice
 
HFK Olomouc
 
1 1
3 1
Havířov
 
Jiskra Rýmařov
 
1 1
2 1
Karvina II
 
Polanka nad Odrou
 
2 0
3 1
Slavoj Olympia Bruntál
 
Opava II
 
1 0
2 0
AB Tårnby
 
KFUM
 
   
1 0
Holstebro
 
AaB II
 
0 1
2 3
Grimsby Town
 
Solihull Moors
 
1 0
1 1
Viimsi W
 
Tammeka II W
 
   
2 1
Hiiumaa
 
Saue
 
   
5 0
Nõmme United II
 
Tallinn Piraaja
 
   
7 0
Paide III
 
Kuressaare II
 
   
1 0
San Marino
 
Malta
 
0 0
0 2
Cyprus
 
Northern Ireland
 
0 0
0 0
Gibraltar
 
North Macedonia