Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Skënderbeu Korçë
 
Egnatia Rrogozhinë
 
0 0
2 0
Vllaznia Shkodër
 
Partizani Tirana
 
1 0
1 0
UE Sant Julia II
 
Engordany II
 
   
5 0
Interclube
 
Progresso
 
2 0
4 0
Berazategui
 
Argentino Merlo
 
0 0
0 0
Ituzaingó
 
Sportivo Italiano
 
0 0
2 1
9 de Julio Morteros
 
Avellaneda
 
   
2 1
9 Julio Rio Tercero
 
Atenas
 
   
1 1
Acción Juvenil
 
Olimpo Laborde
 
   
6 0
Alianza Cutral Có
 
Pacífico Neuquen
 
   
2 0
Atlético San Pedr
 
Redes de la Patria
 
   
2 2
Atlético Sauce
 
San Jorge Villa Elisa
 
   
3 2
Ben Hur
 
Colón San Justo
 
   
2 0
Comercio
 
Huracán Las Breñas
 
   
2 2
Deportivo Universitario
 
Defensores SA Litín
 
   
5 1
Deportivo Victoria
 
Puente Seco
 
   
2 1
Juventud Unida RC
 
Toro
 
   
1 2
Mariano Moreno
 
9 de Julio Chacabuco
 
   
3 0
Sarmiento Leones
 
Atlético Ticino
 
   
2 0
Trinidad San Juan
 
Atlético Colón Junior
 
   
1 0
Unión Alem Progresista
 
Deportiva Catriel
 
   
3 0
Union de Álvarez
 
Campaña
 
0 0
1 2
AH Zapla
 
Monterrico San Vicente
 
1 0
1 0
Ciudad de Nieva
 
Talleres de Perico
 
   
1 2
Colonial
 
Villa Belgrano Junin
 
   
3 1
Talleres de Metán
 
Atlético Normal Rosarino
 
   
4 0
Atlético Falucho
 
Estudiantes Resistenci
 
   
2 0
Bartolomé Mitre
 
Guaraní A. Franco
 
0 2
0 3
Huracán de Comodoro
 
CAI
 
   
2 1
Indep. Calle Larga
 
Deportivo Malargüe
 
   
3 2
Cruz del Sur
 
Fontana Trevelin
 
   
7 0
San Martín Mendoza
 
Andes Talleres
 
2 0
3 2
Alianza Futbolística
 
Jorge Newbery VM
 
   
0 1
Atlético River Plate
 
San Francisco La Rioja
 
   
2 3
Huracán San Luis
 
Naschel Unidos
 
   
2 0
Deportivo Villalonga
 
Deportivo Roca
 
   
1 0
El Linqueño
 
Rivadavia Lincoln
 
2 0
2 0
Lernayin Artsakh
 
Alashkert II
 
   
1 0
Ararat-Armenia
 
Junior Sevan
 
   
   
Melbourne City
 
Perth Glory
 
0 0
1 0
Sydney
 
Macarthur
 
0 0
2 0
St. Pölten U18
 
Rapid Wien U18
 
   
1 3
Wolfsberger AC U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
1 0
Moldavo W
 
Renaissance Mons 44 W
 
   
2 0
Wezel
 
Bevel FC
 
   
4 0
Football Club Schaerbeek
 
Etterbeek
 
   
3 2
Bregel Sport
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
3 1
Herk
 
Herkol
 
   
1 3
RFC Wetteren
 
Voorwaarts Zwevezele
 
   
3 4
Sparta Petegem
 
Olsa Brakel
 
   
4 0
Lokeren-Temse
 
Zelzate
 
   
2 1
Hoogstraten
 
Hades
 
   
2 1
Esperanza Pelt
 
Weerstand Koersel
 
   
8 2
BDF XI
 
Masitaoka
 
   
0 2
Extension Gunners
 
BR Highlanders
 
   
3 2
Morupule Wanderers
 
Notwane
 
   
1 0
Vila Nova
 
Remo
 
0 0
0 0
Douanes
 
ASFA-Yennenga
 
   
2 1
Zibo Sunday
 
BIT
 
0 0
2 0
Nantong Zhiyun
 
Shaanxi Chang'an
 
1 1
1 2
Chengdu Rongcheng
 
Wuhan Three Towns
 
0 0
1 0
Junior FC
 
Deportivo Pereira
 
2 0
3 0
Rijeka
 
Osijek
 
0 0
0 0
Once Municipal
 
Alianza
 
1 0
1 1
Barnsley U18
 
Crystal Palace U18
 
   
1 2
Cambridge United U18
 
Oxford United U18
 
   
2 2
Cardiff City U18
 
Watford U18
 
   
1 2
Queens Park Rangers U18
 
Oldham Athletic U18
 
   
2 1
Rugby Town U18
 
Cheltenham Town U18
 
   
0 4
Sutton United U18
 
Preston North End U18
 
   
2 2
Wolverhampton U18
 
Salford City U18
 
   
4 1
Milton Keynes Dons
 
Plymouth Argyle
 
1 0
1 1
Wigan Athletic
 
Shrewsbury Town
 
1 1
2 1
Bradford City
 
Colchester United
 
0 0
0 0
Hartlepool United
 
Rochdale
 
0 0
2 1
Cray Wanderers
 
Horsham
 
1 0
3 1
Fulham U23
 
Southend U23
 
1 0
4 0
Juventus
 
Malmö FF
 
1 0
1 0
Zenit
 
Chelsea
 
2 1
3 3
Benfica
 
Dynamo Kyiv
 
2 0
2 0
FC Bayern München
 
FC Barcelona
 
2 0
3 0
Manchester United
 
Young Boys
 
1 1
1 1
Salzburg
 
Sevilla
 
0 0
1 0
VfL Wolfsburg
 
Lille
 
0 1
1 3
Servette Chênois W
 
Wolfsburg W
 
0 1
0 3
Zhytlobud-1 W
 
Paris SG W
 
0 5
0 6
Breidablik W
 
Real Madrid W
 
0 2
0 3
Chelsea W
 
Juventus W
 
0 0
0 0
Zenit U19
 
Chelsea U19
 
0 0
1 1
Atalanta U19
 
Villarreal U19
 
1 0
2 2
Benfica U19
 
Dynamo Kyiv U19
 
1 0
1 0
Salzburg U19
 
Sevilla U19
 
0 0
2 0
Juventus U19
 
Malmo FF U19
 
2 0
4 1
Bayern U19
 
Barcelona U19
 
2 2
3 2
Maccabi Haifa U19
 
Deportivo La Coruña U19
 
0 0
3 0
Manchester United U19
 
Young Boys U19
 
1 0
2 1
Wolfsburg U19
 
Lille U19
 
0 1
0 3
Samgurali
 
Saburtalo
 
0 0
0 1
Hertha U19
 
Magdeburg U19
 
1 0
3 2
Paderborn 07 II
 
Meinerzhagen
 
2 1
5 1
Sonnenhof Großaspach
 
TuS RW Koblenz
 
0 3
1 4
Fortuna Düsseldorf II
 
Wiedenbrück
 
1 1
2 4
Fortuna Köln
 
Köln II
 
0 1
1 1
Ethnikos Skoulikadou
 
Nafpaktiakos
 
   
1 0
Panegialios
 
Tilikratis
 
   
1 2
Poros
 
Almyros Gaziou
 
1 0
1 0
Trikala
 
Olympiakos Piraeus II
 
0 0
0 0
Atromitos U19
 
PAOK U19
 
0 1
1 2
Fello Star
 
Horoya
 
   
0 3
Flamme Olympique
 
Milo
 
   
1 1
Kaloum Star
 
CO Coyah
 
   
1 2
Dabas-Gyón
 
ESMTK
 
   
2 2
MTK II
 
Honvéd II
 
   
2 0
Vác
 
Balassagyarmat VSE
 
1 1
2 2
Hyderabad
 
Bengaluru
 
1 0
1 0
Barito Putera
 
Persik Kediri
 
0 1
0 2
Persib
 
Persebaya Surabaya
 
0 0
0 3
Arman Gohar
 
Kheybar Khorramabad
 
1 0
2 1
Khouneh Be Khouneh Babol
 
Esteghlal Khuzestan
 
0 0
1 2
Machine Sazi
 
Caspian Qazvin
 
1 0
2 2
Malavan
 
Mes Kerman
 
1 1
1 1
Qashqai
 
FC Vista Turbine
 
1 0
2 0
Saipa
 
Pars Jam Bushehr
 
0 0
0 0
Shahrdari Hamedan
 
Shahrdari Astara
 
1 1
1 1
Esteghlal Mollasani
 
Khooshe Talaee Saveh
 
0 1
0 1
Shahin Bushehr
 
Mes Shahr-e Babak
 
0 0
0 0
Ligorna
 
Vado
 
0 0
0 1
Novara
 
Lavagnese
 
1 0
1 0
Sestri Levante
 
RG Ticino
 
0 3
3 5
Adrense
 
Olginatese
 
1 2
3 3
Arconatese
 
Legnano
 
1 0
1 1
Folgore Caratese
 
Castellanzese
 
0 1
0 2
Leon
 
Desenzano Calvina
 
0 1
2 2
Real Calepina
 
Breno
 
0 0
0 1
Sona
 
Pontisola
 
0 2
1 5
Villa d'Almè
 
Casatese
 
2 2
2 3
Vis Nova Giussano
 
Sangiuliano City
 
1 1
1 5
Caldiero Terme
 
Adriese
 
1 2
2 3
Cjarlins Muzane
 
Cartigliano
 
2 1
2 1
Delta Calcio Rovigo
 
Dolomiti Bellunesi
 
0 1
0 1
Luparense
 
Campodarsego
 
1 1
3 1
Marignanese
 
Este
 
0 1
1 1
Mestre
 
Ambrosiana
 
0 0
0 2
Spinea
 
Montebelluna
 
0 0
0 0
Union ArzignanoChiampo
 
San Martino Speme
 
1 0
4 0
Athletic Carpi
 
Ravenna
 
2 4
5 5
Bagnolese
 
Correggese
 
0 0
0 0
Forlì
 
Real Forte Querceta
 
0 1
0 2
Prato
 
Mezzolara
 
1 1
1 2
Sammaurese
 
Progresso
 
0 1
2 1
Sasso Marconi
 
Cavenago Fanfulla
 
0 2
0 3
Seravezza
 
Alcione
 
0 0
0 1
Tritium
 
Borgo San Donnino
 
0 0
0 1
Cannara
 
Sangiovannese
 
1 1
2 1
Flaminia
 
Foligno
 
1 2
1 3
Lornano Badesse
 
Gavorrano
 
0 0
2 0
Pianese
 
San Donato Tavarnelle
 
0 2
0 3
Poggibonsi
 
Tiferno Lerchi
 
2 0
2 0
Pro Livorno
 
Cascina
 
1 2
2 3
Sporting Trestina
 
FC Rieti
 
1 1
2 2
Castelfidardo Calcio
 
Pineto
 
0 0
1 1
Castelnuovo Vomano
 
Nereto
 
0 2
3 3
Chieti
 
Tolentino
 
1 1
1 1
Fano
 
Recanatese
 
0 1
0 3
Matese
 
Montegiorgio
 
0 0
1 2
Porto D' Ascoli
 
Atletico
 
1 0
1 0
San Nicolò
 
Sambenedettese
 
1 0
1 1
Vastese
 
Aurora Alto Casertano
 
0 0
3 0
Aprilia
 
Arzachena
 
0 0
0 1
Atletico Uri
 
Cassino
 
2 1
2 1
Carbonia
 
Real Monterotondo Scalo
 
1 1
1 1
Insieme Formia
 
CynthiAlbalonga
 
0 0
1 1
Lanusei
 
SSC Giugliano
 
1 1
1 2
Latte Dolce
 
Ostia Mare Lidocalcio
 
0 0
0 1
Brindisi
 
Nardò
 
1 1
1 1
Francavilla
 
Casertana
 
1 1
2 1
Mariglianese
 
Lavello
 
1 0
3 0
Nocerina
 
Virtus Matino
 
1 1
2 1
Rotonda
 
Gravina
 
0 1
0 1
San Giorgio
 
Casarano
 
0 0
1 1
Sorrento
 
Bisceglie
 
1 0
2 0
US Bitonto
 
Audace Cerignola
 
0 0
0 0
Città di Fasano
 
Nola 1925
 
1 0
1 1
Molfetta Calcio
 
Team Altamura
 
0 0
0 0
Acireale
 
Aversa Normanna
 
0 0
1 0
Cavese
 
FC Messina
 
   
   
Cittanova Interpiana
 
Lamezia Terme
 
1 1
2 2
Giarre
 
Castrovillari
 
0 0
0 0
Sancataldese
 
San Luca
 
1 0
1 0
Santa Maria Cilento
 
Licata
 
0 0
3 1
Trapani 1905
 
Portici
 
1 0
2 0
Città Di Sant’Agata
 
Paternò
 
0 0
1 0
Nairobi City Stars
 
Nzoia United
 
0 0
0 0
Homeboyz
 
Mathare United
 
0 1
2 2
Kariobangi Sharks
 
Police
 
1 1
1 3
Sofapaka
 
Wazito
 
1 0
2 1
Talanta
 
Bidco United
 
1 1
2 1
Kazma
 
Al Shabab
 
0 0
1 0
Al Fahaheel
 
Al Arabi SC
 
0 2
1 2
Bregalnica Stip
 
Rabotnicki
 
0 0
1 2
Makedonija
 
Akademija Pandev
 
2 0
4 1
Pelister
 
Borec
 
1 1
1 3
Renova
 
Tikves
 
0 0
1 1
Shkupi
 
Skendija 79
 
0 0
1 1
Skopje
 
Struga
 
0 0
1 0
Victoria Wanderers
 
Melita
 
   
1 3
Sannat Lions
 
Marsaskala
 
   
1 1
Marsaxlokk
 
Kercem Ajax
 
1 1
5 2
Nadur
 
Oratory
 
   
7 0
Qrendi
 
Xewkija
 
   
1 4
Senglea Athletic
 
Tarxien Rainbows
 
1 0
1 2
Lija Athletic
 
Fgura United
 
0 3
0 4
St. Patrick
 
Mqabba
 
2 0
3 0
Vittoriosa Stars
 
Mellieha
 
   
2 0
Rudar
 
Budućnost
 
0 0
3 1
Sutjeska
 
Mladost Ljeskopolje
 
0 0
3 0
Iskra
 
Jezero
 
0 0
0 1
Dečić
 
Zeta
 
0 0
1 0
Petrovac
 
Mornar
 
0 0
2 0
Arsenal Tivat
 
Grbalj
 
   
0 0
Himalayan Sherpa
 
Nepal Police
 
1 0
1 1
Jawalakhel
 
Machhindra
 
0 2
0 2
Ballymena United U20
 
Cliftonville U20
 
0 2
1 2
Warrenpoint Town U20
 
Larne U20
 
0 0
2 0
Legia U18
 
Stal Rzeszów U18
 
   
4 0
Rekord Bielsko-Biala W
 
Czarni Sosnowiec W
 
0 2
0 5
Camacha
 
Forjães SC
 
2 0
4 0
Pedras Salgadas
 
Maria da Fonte
 
2 0
2 0
Vianense
 
Marítimo II
 
1 2
1 3
Vilaverdense
 
Merelinense
 
0 1
1 1
Camara de Lobos
 
União Madeira
 
   
   
Al Sailiya
 
Al Gharafa
 
   
3 0
Al Arabi
 
Qatar SC
 
1 2
2 3
Marines
 
Mukura
 
   
0 0
Faetano
 
La Fiorita
 
0 1
0 1
Murata
 
Folgore
 
0 1
1 2
Tre Fiori
 
Pennarossa
 
1 1
3 1
Tre Penne
 
Domagnano
 
1 1
2 1
Najran
 
Al Jeel
 
1 0
2 0
Al-Ain
 
Ohod
 
1 1
1 4
Al Nahdha
 
Al Draih
 
2 0
2 0
Al Adalh
 
Al Shoalah