Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Congo DR
 
Benin
 
1 0
2 0
Madagascar
 
Tanzania
 
0 1
1 1
Zimbabwe
 
Ethiopia
 
1 0
1 1
Mali
 
Uganda
 
1 0
1 0
Ghana
 
South Africa
 
1 0
1 0
Senegal
 
Congo
 
2 0
2 0
Teuta W
 
Skënderbeu W
 
   
3 1
La Massana
 
Atlètic Club II
 
2 0
3 1
FC Santa Coloma II
 
Extremenya
 
   
0 5
UE Santa Coloma II
 
Encamp
 
2 0
4 0
CD Lunda-Sul
 
Recreativo da Caála
 
   
1 0
Desportivo Huíla
 
Interclube
 
   
1 0
Progresso
 
Académica do Lobito
 
0 1
1 1
Favoritner AC
 
Vorwärts Brigittenau
 
2 1
2 2
Slovan HAC
 
Wienerberg
 
1 1
3 3
Lida
 
Baranovichi
 
1 0
2 3
Krumkachy
 
Volna
 
1 1
1 1
Orsha
 
Belshina
 
0 0
0 3
BC Maxline
 
FC Ostrovets
 
   
1 3
Dinamo Brest W
 
Dinamo-BGU W
 
   
0 13
Gomel W
 
ABFF U19 W
 
   
0 3
Minsk FK W
 
Neman W
 
1 0
3 1
Vitebsk W
 
Dnepr Mogilev W
 
   
0 0
Zorka-BDU W
 
Bobruichanka W
 
   
3 0
OH Leuven II
 
Moldavo W
 
   
6 3
Francs Borains
 
Olympic Charleroi
 
0 2
0 2
Knokke
 
Mandel United
 
3 1
5 2
Liège
 
Rupel Boom
 
3 0
3 1
Sint-Eloois-Winkel
 
La Louvière Centre
 
0 0
0 1
URSL Visé
 
Thes Sport
 
1 2
1 3
Antonia
 
K. Kontich
 
   
1 1
Geel
 
Bornem
 
   
6 0
Oppuurs
 
Rapid Leest
 
   
2 5
Ranst
 
Retie
 
   
3 2
Ternesse
 
Bevel FC
 
   
3 2
Vorselaar
 
Vosselaar
 
   
1 1
Kalmthout
 
Eendracht Zoersel
 
   
3 4
Bodegem Kapelle United
 
Liedekerke
 
   
3 1
Etterbeek
 
Tubize II
 
   
3 4
Football Club Schaerbeek
 
Grez-Doiceau
 
   
0 1
Saint-Josse
 
Kosova Schaerbeek
 
   
1 1
SC Aarschot
 
Stade Bierbeek
 
   
0 0
Sporting Kampenhout
 
Houtem-Oplinter
 
   
2 0
Veltem
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
1 1
BX Brussels
 
Stade Everois
 
   
3 4
Ixelles
 
Nivellois
 
   
3 3
KV Tervuren-Duisburg
 
Grimbergen
 
   
0 2
Linden
 
Huldenberg
 
   
1 2
NSeth Berchem
 
Sportive Brainoise
 
   
4 0
Sporting Bruxelles
 
Léopold
 
   
2 2
Union Lasne-Ohain
 
Genappe
 
   
1 1
Borght-Humbeek
 
Bertem-Leefdaal
 
   
2 2
Melsbroek
 
Wambeek
 
   
0 0
Houdeng
 
Péruwelz
 
   
3 1
Montignies
 
Snef-Tyber
 
   
0 0
Morlanwelz
 
Excelsior Biévène
 
   
0 1
RAS Monceau
 
Solre-sur-Sambre
 
   
1 0
Soignies Sports
 
Antoing
 
   
1 0
Molenbaix
 
Hornu
 
   
2 0
Ransart
 
Le Roeulx
 
   
0 0
Beaufays
 
Sprimont-Comblain II
 
   
0 0
FC Du Geer
 
Elsautoise
 
   
1 1
Jehaytois
 
Aubel
 
   
0 1
JS Fizoise
 
Ster-Francorchamps
 
   
1 1
La Calamine
 
Pontisse Cite
 
   
6 0
Mélen-Micheroux
 
Etoile de Faimes
 
   
0 3
Rechain
 
Weywertz
 
   
3 3
UCE Liège
 
Malmundaria
 
   
0 1
Achel
 
Helson Helchteren
 
   
0 0
Herk
 
Alken
 
   
2 1
Juve Hasselt
 
Zonhoven United
 
   
0 2
Schoonbeek-Beverst
 
Herderen-Millen
 
   
1 0
Aubange
 
Florenville
 
   
3 2
Longlier
 
Sartoise
 
   
1 3
Lorraine Arlon
 
Bastogne
 
   
3 3
Vaux-Noville
 
Jeunesse Freylangeoise
 
   
3 5
RAC Saint-Mard
 
Ethe Belmont
 
   
0 4
La Roche
 
Libramont
 
   
1 2
Andennais
 
Flavion-Morialmé
 
   
1 1
Condruzien
 
Nismes
 
   
2 1
Malonne
 
Loyers
 
   
2 2
US Dinantaise
 
Beauraing
 
   
0 0
Biesme
 
Chevetogne
 
   
3 1
Ciney
 
Fernelmont-Hemptinne
 
   
5 0
Grand-Leez
 
Spy
 
   
0 0
Meux II
 
ES de la Molignée
 
   
1 2
Elene-Grotenberge
 
Latem
 
   
2 1
Excelsior Mariakerke
 
Berlare
 
   
5 0
HO Kalken
 
Eendracht Zele
 
   
3 0
Lokeren Doorslaar
 
Drongen
 
   
0 4
SK Denderhoutem
 
Ardennen
 
   
0 2
St-Joris Sleidinge
 
Grembergen
 
   
4 2
Eendracht Aalter
 
Munkzwalm
 
   
4 0
Lauwe
 
Diksmuide
 
   
0 1
Wielsbeke
 
Racing Waregem
 
   
5 0
Roeselare Daisel
 
Oostnieuwkerke
 
   
3 0
Rumbeke
 
Meulebeke
 
   
4 1
Sassport Boezinge
 
Eendracht Wervik
 
   
1 1
SC Zonnebeke
 
Sparta Heestert
 
   
2 3
Blankenberge
 
Excelsior Zedelgem
 
   
2 1
Couvin-Mariembourg
 
Ganshoren
 
   
0 2
Rebecq
 
RES Durbuy
 
0 0
2 0
Solières Sport
 
Stockay-Warfusée
 
1 1
1 2
Acren
 
Verlaine
 
1 0
4 1
La Louvière
 
Waremme
 
1 0
4 0
Meux
 
Jette
 
   
2 1
US Givry
 
Tubize
 
   
3 1
Dikkelvenne
 
Voorwaarts Zwevezele
 
   
0 0
Gent-Zeehaven
 
Sparta Petegem
 
0 2
0 6
Gullegem
 
Olsa Brakel
 
1 1
3 1
Harelbeke
 
Zelzate
 
0 0
0 0
Lokeren-Temse
 
Oudenaarde
 
0 0
1 2
Merelbeke
 
Ninove
 
0 3
0 3
RFC Wetteren
 
Ronse
 
1 1
3 1
Toekomst Menen
 
Westhoek
 
0 1
0 1
Pepingen-Halle
 
Hades
 
0 0
1 1
Berchem Sport
 
Diegem Sport
 
1 0
2 0
Bocholt
 
Lyra-Lierse Berlaar
 
0 0
1 0
Cappellen
 
KSC City Pirates
 
1 1
1 2
Hoogstraten
 
Spouwen-Mopertingen
 
1 0
1 0
Londerzeel
 
Heur Tongeren
 
1 2
2 2
Olympia Wijgmaal
 
Houtvenne
 
1 1
2 4
Sporting Hasselt
 
Eendracht Aalst
 
0 1
1 2
OH Leuven W
 
Gent W
 
0 1
0 2
Binche
 
Aische
 
   
3 0
Entité Manageoise
 
Albert Quévy-Mons
 
   
1 0
Gosselies Sports
 
Schaerbeek-Evere
 
   
0 1
SG-Tertre-Hautrage
 
Tournai
 
   
2 3
PAC Buzet
 
Stockel
 
   
1 1
Rapid Symphorinois
 
Braine
 
   
4 1
Union Namur
 
Jeunesse Tamines
 
   
2 0
Herstal
 
Richelle United
 
   
3 0
Mormont
 
Jodoigne
 
   
2 0
Raeren-Eynatten
 
Aywaille
 
   
6 3
Stade Disonais
 
Onhaye
 
   
1 0
Habay-la-Neuve
 
Gouvy
 
   
2 2
Huy
 
Sprimont-Comblain
 
   
1 2
Oppagne-Wéris
 
Marloie Sport
 
   
2 1
Eppegem
 
Anzegem
 
   
4 0
Erpe-Mere United
 
Tempo Overijse
 
   
2 1
Jong Lede
 
Lochristi
 
   
1 2
Sint-Niklaas
 
VW Hamme
 
   
1 1
Voorde Appelterre
 
FC Lebbeke
 
   
1 2
Svelta Melsele
 
Rhodienne-De Hoek
 
   
2 1
Torhout
 
Oostkamp
 
   
1 2
Avanti
 
Wolvertem Merchtem
 
   
2 0
Beringen
 
De Kempen
 
   
4 1
Berlaar-Heikant
 
Diest
 
   
0 0
Betekom
 
Wellen
 
   
3 0
Esperanza Pelt
 
Zwarte Leeuw
 
   
3 2
Nijlen
 
Witgoor Sport
 
   
1 2
Racing Mechelen
 
Weerstand Koersel
 
   
4 1
Sint-Lenaarts
 
Lille
 
   
2 3
Turnhout
 
Eendracht Termien
 
   
1 2
San Pedro Pirates
 
Caesar Ridge
 
   
3 0
Adjidja
 
Requins
 
   
2 0
Avrankou Omnisport
 
Ayema
 
   
0 1
Dynamo Unacob
 
Panthères
 
   
0 0
Espoir Savalou
 
Loto Popo
 
   
0 3
Hodio
 
Dadjè
 
   
1 0
JAC
 
ASOS
 
   
0 1
Sitatunga
 
Coton Sport Ouidah
 
   
1 4
Tukunnin
 
Dynamique Djougou
 
   
2 1
Dandy Town Hornets
 
Somerset Trojans
 
   
1 0
Universitario de Vinto
 
Ciudad Nueva Santa Cruz
 
1 2
3 2
Vaca Díez
 
EM Huanuni
 
2 0
3 2
Club Universitario
 
Torre Fuerte
 
2 0
3 0
Buducnost Banovici
 
GOSK Gabela
 
   
1 1
Igman Konjic
 
Mladost Doboj Kakanj
 
   
3 0
Jedinstvo Bihac
 
TOSK Tesanj
 
   
0 4
Orasje
 
Gradina Srebrenik
 
   
1 0
Rudar Kakanj
 
Gorazde
 
   
1 0
Tomislav
 
Radnik Hadžići
 
   
0 3
Vis Kosova
 
Travnik
 
   
2 2
Zvijezda Gradačac
 
Bratstvo Gracanica
 
   
2 1
Ljubic Prnjavor
 
Tekstilac Derventa
 
   
3 2
Modrica
 
Budućnost Pilica
 
   
4 0
CRB U20
 
Nautico U20
 
1 2
2 2
Sport Recife U20
 
ABC U20
 
0 1
3 3
Sampaio Corrêa U20
 
Floresta CE U20
 
0 1
0 1
Santo Ângelo
 
Atletico Carazinho
 
   
1 2
São Bernardo
 
Botafogo SP II
 
1 0
2 0
União RS
 
Lajeadense
 
1 0
3 1
Corinthians
 
Cuiabá
 
1 1
3 2
São Paulo
 
Flamengo
 
0 3
0 4
Fluminense
 
Palmeiras
 
0 1
2 1
Ceará
 
Sport Recife
 
1 0
2 1
Chapecoense
 
Juventude
 
0 2
0 2
Coritiba
 
Brasil de Pelotas
 
0 0
2 1
Vitória
 
Cruzeiro
 
3 0
3 0
Royal
 
ASFA-Yennenga
 
0 1
1 2
USFA
 
ASK
 
0 0
0 0
SONABEL
 
RC Bobo-Dioulasso
 
1 0
1 0
Flambeau de l'Est
 
Flambeau du Centre
 
   
0 2
Le Messager Ngozi
 
Kayanza United
 
   
0 1
Olympic Star
 
Vital'O
 
   
3 2
Rukinzo
 
Royal de Muramvya
 
   
1 0
Everton
 
Unión La Calera
 
1 1
1 2
Audax Italiano
 
Antofagasta
 
0 0
0 0
Palestino
 
Cobresal
 
0 0
2 1
Curicó Unido
 
Colo-Colo
 
0 0
0 0
Recoleta
 
Deportes Limache
 
0 0
2 0
Rionegro Águilas
 
Envigado
 
0 0
1 1
Deportes Quindío
 
Patriotas Boyacá
 
0 2
0 3
Independiente Medellín
 
Atlético Nacional
 
0 0
0 0
Millonarios
 
Alianza Petrolera
 
0 0
1 1
Llaneros
 
Bogotá
 
1 0
2 0
TP Mazembe
 
JSK
 
   
3 0
Santa Ana
 
Puntarenas
 
0 2
1 2
Marineros de Puntarenas
 
Puerto Golfito
 
1 1
3 1
Barrio México
 
Carmelita
 
2 0
3 0
Lisen
 
Varnsdorf
 
1 0
1 0
Bohemians 1905 W
 
Hradec Kralove W
 
   
2 0
Prague Raptors W
 
Pribram W
 
   
3 2
Sous W
 
Teplice W
 
   
5 2
AaB W
 
FC Thy - ThistedQ
 
1 0
1 1
KoldingQ W
 
Fortuna Hjorring W
 
0 1
0 2
Dayrout
 
El Minya
 
   
1 1
Santa Tecla
 
CD Platense
 
0 1
0 1
Águila
 
Municipal Limeño
 
1 0
2 1
Chalatenango
 
Jocoro
 
0 0
2 0
Isidro Metapán
 
Firpo
 
0 0
2 1
FAS
 
Once Municipal
 
2 1
3 2
Burnley W
 
Durham Cestria W
 
   
2 0
AFC Telford United W
 
Leafield Athletic W
 
   
0 4
Ascot United W
 
Chichester City W
 
   
0 4
Blackburn Community W
 
Hull City LFC W
 
   
0 1
C&K Basildon W
 
Southend Utd Community W
 
   
17 0
Cheltenham Town W
 
Liskeard Athletic W
 
   
4 0
Chesham United LFC W
 
Cambridge United W
 
   
3 2
Chorley W
 
Middlesbrough W
 
   
4 4
Crewe Alexandra LFC W
 
West Bromwich Albion W
 
   
0 5
Exeter City W
 
Cardiff City W
 
   
3 1
Hartlepool United W
 
Leeds Ladies W
 
   
0 0
Herne Bay LFC
 
Actonians W
 
   
1 8
Huddersfield Town W
 
Sir Tom Finney W
 
   
20 0
Ilminster Town W
 
Sherborne Town W
 
   
3 0
Keynsham Town W
 
Plymouth Argyle W
 
   
3 5
London Seaward W
 
Cambridge City W
 
   
0 2
Milton Keynes Dons W
 
Ipswich Town W
 
0 2
0 2
Netherton United W
 
Knowle W
 
   
3 2
Northampton Town W
 
Bedworth United W
 
   
2 2
Salford City W
 
Alnwick Town W
 
   
4 0
Sheffield FC W
 
Sutton Coldfield Town W
 
   
1 1
Shifnal Town W
 
Lincoln United W
 
   
0 4
Shrewsbury Town W
 
Lye Town W