Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Bordj Bou Arreridj U21
 
US Biskra U21
 
   
4 2
CS Constantine U21
 
JS Saoura U21
 
0 0
1 0
JS Kabylie U21
 
NC Magra U21
 
   
2 0
MC Alger U21
 
WA Tlemcen U21
 
2 0
3 2
MC Oran U21
 
USM Alger U21
 
0 0
0 0
NA Hussein Dey U21
 
JSM Skikda U21
 
   
3 0
Olympique Médéa U21
 
ES Sétif U21
 
0 0
0 0
Paradou AC U21
 
ASO Chlef U21
 
3 0
3 2
RC Relizane U21
 
Aïn M'lila U21
 
0 0
1 2
USM Bel Abbès U21
 
CR Belouizdad U21
 
0 1
0 3
CS Constantine
 
JS Saoura
 
0 0
1 0
MC Oran
 
USM Alger
 
0 1
1 1
Olympique Médéa
 
ES Sétif
 
3 0
3 1
NA Hussein Dey
 
JSM Skikda
 
2 0
2 0
Paradou AC
 
ASO Chlef
 
1 2
2 3
RC Relizane
 
Aïn M'lila
 
0 0
2 1
CA Bordj Bou Arreridj
 
US Biskra
 
0 0
0 0
MC Alger
 
Tlemcen
 
1 1
2 1
USM Bel Abbès
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 2
JS Kabylie
 
NC Magra
 
1 0
1 0
Club Atlético Güemes
 
Almagro
 
0 0
0 2
Deportivo Morón
 
Deportivo Santamarina
 
1 1
2 1
Quilmes
 
Almirante Brown
 
3 0
3 1
Ferro Carril Oeste
 
Defensores de Belgrano
 
1 0
1 1
All Boys
 
Atlético Rafaela
 
0 1
0 1
Deportivo Maipú
 
Belgrano
 
1 1
1 2
Independiente Rivadavia
 
Guillermo Brown
 
0 0
0 2
Instituto
 
San Martín San Juan
 
0 0
1 1
Tigre
 
Nueva Chicago
 
1 0
1 0
Alvarado
 
Chacarita Juniors
 
1 0
2 1
Atlas
 
El Porvenir
 
0 1
0 3
Claypole
 
Excursionistas
 
0 1
0 2
Deportivo Laferrere
 
Berazategui
 
0 0
1 2
Dock Sud
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
1 0
General Lamadrid
 
San Martín Burzaco
 
1 1
1 2
Ituzaingó
 
Argentino Merlo
 
2 1
3 1
Midland
 
Deportivo Español
 
0 0
0 1
Real Pilar
 
Central Córdoba
 
0 0
0 0
Victoriano Arenas
 
Sportivo Italiano
 
1 0
4 0
Argentino Rosario
 
Juventud Unida G.
 
0 0
0 1
Defensores de Cambaceres
 
Central Ballester
 
2 1
6 1
Liniers
 
Deportivo Paraguayo
 
1 0
3 0
Lugano
 
Sportivo Barracas
 
2 1
2 3
Ratchaburi Mitrphol FC
 
Pohang Steelers
 
0 0
0 0
Nagoya Grampus
 
Johor Darul Ta'zim
 
2 1
2 1
Tampines Rovers
 
Jeonbuk Motors
 
0 1
0 4
Gamba Osaka
 
Singha Chiangrai United
 
0 1
1 1
Canberra Olympic W
 
Wagga City Wanderers W
 
   
6 0
Gungahlin United W
 
Canberra United Academy W
 
   
3 2
Tuggeranong United W
 
Woden Weston W
 
   
1 2
Blacktown City
 
Wollongong Wolves
 
   
   
Rockdale City Suns
 
Sutherland Sharks
 
   
   
Sydney United
 
Mt Druitt Town
 
   
   
Sydney Olympic
 
Marconi Stallions
 
   
   
Charlestown City Blues
 
Maitland
 
0 2
2 4
Hamilton Olympic
 
Edgeworth Eagles
 
0 2
1 2
Heidelberg United
 
Melbourne Knights
 
0 0
2 2
St. Albans Saints
 
Port Melbourne
 
0 3
0 4
St. Albans Saints U21
 
Port Melbourne U21
 
   
4 1
Heidelberg United U21
 
Melbourne Knights U21
 
   
1 3
Vorwärts Brigittenau
 
Donaufeld
 
0 1
1 3
Lida
 
Dnepr Mogilev
 
0 0
0 0
Baranovichi
 
Naftan
 
0 2
1 6
Volna
 
Belshina
 
5 0
6 2
Prodcenter
 
Gazovik
 
   
0 3
Senno
 
Postavy
 
   
1 0
Lepel
 
FK Glubokoe
 
   
3 5
Bumprom
 
Leskhoz
 
   
2 0
Uzda
 
SMI Autotrans
 
   
5 1
Grodnensky
 
Schuchin
 
   
2 5
Kobrin
 
Dinamo Malorita
 
   
0 7
Krupki
 
Kolos Cherven
 
   
0 5
Partizan Salihorsk
 
Kronon
 
   
3 0
Smolevichy-STI
 
FK Viliya
 
   
3 1
HCS-Olympia
 
Chayka Zelva
 
   
4 2
Montazhnik
 
BC Maxline
 
   
0 7
Vitebsk
 
BATE
 
0 0
0 0
Dinamo Minsk
 
Slavia
 
2 0
4 0
Dinamo Brest
 
Ruh Brest
 
1 0
1 1
Druk Lhayul
 
Tensung
 
3 0
3 0
Barcelona BA
 
Colo Colo
 
0 0
2 1
Botafogo BA
 
Grapiuna Itabuna
 
   
0 1
Camacariense
 
Camacari
 
2 0
3 1
Atlético GO U20
 
Flamengo RJ U20
 
0 1
1 4
Chapecoense-SC U20
 
Botafogo U20
 
1 1
1 3
Cruzeiro U20
 
América Mineiro U20
 
0 1
0 1
Gremio U20
 
Fortaleza U20
 
0 0
2 0
Sao Paulo U20
 
Sport Recife U20
 
1 1
3 1
Bahia U20
 
Atletico-PR U20
 
1 1
2 2
Corinthians U20
 
Atletico-MG U20
 
0 3
0 4
Caçador
 
Camboriú
 
1 1
1 2
Tupynambás
 
Nacional AC MG
 
0 0
0 0
Araguari U20
 
Guarani MG U20
 
   
6 0
Pouso Alegre U20
 
América TO U20
 
0 0
2 1
Corinthians
 
Internacional
 
0 1
1 1
Chapecoense
 
Bahia
 
0 0
0 2
Flamengo
 
Fluminense
 
0 0
0 1
Sport Recife
 
Palmeiras
 
0 1
0 1
Ceará
 
Juventude
 
0 0
2 0
Cuiabá
 
Atlético Mineiro
 
0 1
0 1
São Paulo
 
Bragantino
 
1 0
1 2
Grêmio
 
Atlético GO
 
0 0
0 1
Avaí
 
Botafogo
 
0 0
1 1
Vila Nova
 
Ponte Preta
 
0 0
0 0
Vitória
 
Goiás
 
0 0
1 1
Guarani
 
Brusque
 
3 1
4 1
EC São José
 
Mirassol
 
0 1
2 1
Altos
 
Floresta
 
0 0
0 1
Criciúma
 
Paraná
 
0 0
2 0
Caxias
 
Aimoré
 
1 0
2 1
Juventus SC
 
Marcílio Dias
 
1 0
2 0
Madureira
 
Bangu
 
1 0
1 0
Rio Branco PR
 
Joinville
 
0 0
0 0
Rio Branco-VN
 
Rio Branco ES
 
0 0
0 0
Jaraguá EC
 
Goianésia
 
0 2
0 3
Moto Club MA
 
Imperatriz
 
1 0
1 1
Itabaiana
 
Murici
 
0 0
1 0
Nova Mutum EC
 
União Rondonópolis
 
0 0
1 0
Retrô
 
Juazeirense
 
0 0
0 0
Sousa
 
Central
 
0 0
0 0
Atlético Acreano
 
Peñarol
 
0 1
1 2
Portuguesa
 
São Bento
 
1 0
2 0
Bakes
 
Kota Ranger
 
   
1 9
BSRC
 
Kasuka
 
   
0 4
Kuala Belait
 
Setia Perdana
 
   
2 1
Panchor Murai
 
MS PDB
 
   
0 4
DPMM FC
 
Rimba Star
 
   
15 0
Indera
 
Jerudong
 
   
7 0
Wijaya
 
MS ABDB
 
   
1 2
Electricite du Cambodge
 
Asia Europe University
 
0 3
0 4
Okanagan
 
Tigers Vancouver
 
   
1 0
Penticton
 
Tigers Vancouver
 
   
0 5
Royal-Sélect de Beauport
 
Longueuil
 
   
3 2
St-Hubert
 
Celtix du Haut-Richelieu
 
   
5 1
Fabrose
 
Blainville
 
   
3 1
Valour
 
Atlético Ottawa
 
1 0
1 0
Forge
 
Pacific
 
0 0
3 0
Coquimbo Unido
 
Rangers
 
0 0
0 0
Fernández Vial
 
Universidad Chile
 
1 1
1 1
O'Higgins
 
Ñublense
 
2 1
2 2
Colina
 
Independiente
 
0 0
0 0
Rodelindo Román
 
Recoleta
 
0 0
1 0
San Antonio Unido
 
Deportes Valdivia
 
2 2
2 2
Fu Jen University
 
NTUPES
 
   
   
Taichung Futuro
 
Taicheng
 
   
   
Tatung
 
Tainan City
 
   
   
Centro Barber
 
UNDEBA
 
   
2 1
SUBT
 
VESTA
 
   
2 0
Jong Holland
 
Scherpenheuvel
 
   
2 0
SITHOC
 
Inter Willemstad
 
   
0 5
San Cristobal
 
Atlántico
 
0 0
2 1
Cibao
 
Universidad O&M
 
0 0
0 0
El Nacional
 
Independiente Juniors
 
0 0
1 0
América de Quito
 
Chacaritas
 
1 0
1 1
Duros del Balón
 
Guayaquil
 
2 1
4 1
LDU Portoviejo
 
Cumbaya
 
1 2
1 2
Al Mokawloon
 
El Geish
 
0 0
0 1
Pyramids FC
 
ENPPI
 
1 1
1 1
Smouha
 
Al Ahly
 
0 3
0 4
Hiiumaa
 
Tulevik II
 
   
3 2
Rummu Dünamo
 
Saue
 
   
0 5
Maardu II
 
Helios
 
   
2 1
Tammeka
 
Legion
 
0 0
0 2
Vaprus
 
Trans
 
2 0
2 1
Kose
 
Kuressaare II
 
   
1 5
Honka U20
 
GrIFK U20
 
1 4
1 5
Kontu U20
 
Komeetat U20
 
   
0 4
Lahti U20
 
VJS U20
 
   
3 1
JS Hercules
 
VIFK
 
1 1
2 2
PKKU
 
Atlantis
 
0 1
0 4
VJS
 
TPV
 
2 2
2 5
EPS
 
SalPa
 
1 0
2 1
GrIFK
 
Jazz
 
1 1
2 4
JBK
 
JJK
 
0 0
1 0
KuFu-98
 
KäPa
 
1 0
2 0
NJS
 
PeKa
 
0 1
2 2
OLS
 
GBK
 
1 1
1 1
PIF
 
HJS Akatemia
 
1 2
2 2
Vaajakoski
 
OTP
 
0 1
0 2
IkU
 
Loiske
 
   
4 3
KoiPS
 
PPJ
 
0 2
0 3
Roi United
 
OsPa
 
   
4 1
Kultsu
 
STPS
 
   
3 0
Lahti
 
SJK
 
0 1
2 1
Mariehamn
 
HIFK
 
0 0
0 0
MuSa
 
MP
 
0 0
2 2
RoPS
 
Jaro
 
0 1
3 1
Marimoo
 
Banjul
 
   
1 2
Telavi
 
Samgurali
 
0 0
1 1
Saburtalo
 
Torpedo Kutaisi
 
2 0
3 0
Bakhmaro
 
Aragvi Dusheti
 
   
1 0
Chiatura
 
Guria
 
   
1 2
Kolkheti Khobi
 
Tbilisi City
 
   
1 1
Merani Tbilisi II
 
Spaeri
 
   
1 7
Meshakhte
 
Gori
 
   
3 2
Saburtalo II
 
Didube 2014
 
   
1 0
Varketili
 
Kolkheti Poti
 
   
1 1
Geestemünde
 
Union Bremen
 
   
   
Bremer SV
 
OSC Bremerhaven
 
   
   
BTS Neustadt
 
Aumund-Vegesack
 
   
   
Hemelingen
 
Schwachhausen
 
   
   
Borgfeld
 
Blumenthaler SV
 
   
   
Hastedt
 
Vatan Sport
 
   
   
Komet Arsten
 
SFL Bremerhaven
 
   
   
Habenhauser FV
 
Brinkumer SV
 
   
   
Leher TS
 
Werder Bremen III
 
   
   
Dreams
 
Berekum Chelsea
 
0 1
0 1
Great Olympics
 
Eleven Wonders
 
0 0
0 1
Liberty Professionals
 
Karela
 
2 1
3 2
Medeama
 
Elmina Sharks
 
2 2
3 2
Ebusua Dwarfs
 
Hearts of Oak
 
0 0
1 1
Thyella Diastavroseos
 
Irodotos
 
   
0 0
Acheron Kanalaki
 
Diagoras Stefanovik
 
1 0
4 0
Poseidon Nea Michaniona
 
Orfeas Xanthi
 
0 1
1 1
Zakynthos
 
Panionios
 
   
1 2
Magni
 
Thróttur Vogar
 
0 1
0 1
Njardvík
 
Leiknir Fáskrúdsfj.
 
5 0
9 1
Fjardabyggd
 
Reynir
 
0 0
2 2
ÍR
 
KF
 
2 0
6 0
KV
 
Völsungur
 
1 1
2 3
Vestri
 
Fjölnir
 
0 0
2 1
Austurland U19
 
Keflavík Reyni Ví U19 II
 
   
2 5
Fjölnir / Vængir U19 II
 
Grotta / Kria U19
 
2 0
3 1
HK / Ýmir U19 II
 
ÍBV / KFS U19
 
2 1
2 2
Arman Gohar
 
Khooshe Talaee Saveh
 
1 0
1 0
Esteghlal Khuzestan
 
Shahrdari Astara
 
1 0
2 1
Havadar
 
Fajr Sepasi
 
0 1
1 2
Kheybar Khorramabad
 
Mes Kerman
 
0 0
0 2
Khouneh Be Khouneh Babol
 
Navad Urmia
 
0 0
1 0
Malavan
 
Esteghlal Mollasani
 
0 1
1 1
Oxin Alborz
 
Shahin Bushehr
 
0 2
0 3
Pars Jam Bushehr
 
Chooka Talesh
 
0 1
1 1
Qashqai
 
Baderan
 
1 0
1 0
Al Diwaniya
 
Al-Qasim
 
   
1 1
Al Talaba
 
Al Minaa Basra
 
   
4 2
Naft Al-Wasat
 
Zakho
 
   
1 1
Consadole Sapporo
 
Tokushima Vortis
 
0 0
1 0
Shimizu S-Pulse
 
Oita Trinita
 
0 0
1 0
Ehime
 
Blaublitz Akita
 
0 1
1 3
Vanraure Hachinohe
 
Fujieda MYFC
 
0 0
1 0
Tegevajaro Miyazaki
 
Fukushima United
 
1 0
3 2
YSCC
 
Kamatamare Sanuki
 
0 0
1 2
Parceiro Nagano
 
Gifu
 
0 1
2 1
Harima W
 
Kamogawa W
 
0 0
0 1
NGU Lublield Nagoya W </