Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Ada Velipojë
 
Valbona
 
   
1 0
Bulqiza
 
Gramshi
 
   
2 3
Delvina
 
Naftëtari Kuçovë
 
   
0 1
Klosi
 
Iliria Fushë-Krujë
 
   
1 0
Luzi 2008
 
Shkumbini Peqin
 
   
2 2
Mirdita
 
Internacional Tirana
 
   
1 1
Sopoti Librazhd
 
Shënkolli
 
   
8 1
Skënderbeu W
 
Kinostudio W
 
   
2 8
Baixa de Kassange
 
1º de Agosto
 
   
0 2
Sagrada Esperança
 
Sporting de Cabinda
 
   
1 0
Petro de Luanda
 
Desportivo Huíla
 
   
2 1
Comunicaciones
 
Deportivo Merlo
 
1 0
2 3
Vélez Sarsfield
 
Banfield
 
1 2
2 3
APIA Leichhardt Tigers
 
Sutherland Sharks
 
0 0
1 0
Kurri Kurri
 
Morisset United
 
   
3 1
Westlakes Wildcats
 
Gresford Vacy
 
   
8 1
Metford Cobras
 
Warners Bay
 
   
0 15
Charlestown Junior
 
Minmi Wanderers
 
   
1 3
Altona Magic
 
Green Gully
 
0 0
0 1
Eastern Lions
 
Hume City
 
0 0
2 0
Melbourne Knights
 
Heidelberg United
 
0 0
0 1
South Melbourne
 
Dandenong Thunder
 
0 0
1 0
Port Melbourne
 
St. Albans Saints
 
1 0
5 0
Bentleigh Greens
 
Avondale Heights
 
0 1
0 2
Dandenong City
 
Oakleigh Cannons
 
0 0
1 2
Keilor Park
 
Watsonia Heights
 
   
4 0
Bentleigh Greens U21
 
Avondale Heights U21
 
   
3 1
Dandenong City U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
   
0 4
Sydney W
 
Melbourne Victory W
 
1 0
2 1
Vorarlberg U18
 
Tirol U18
 
   
   
ASPAC
 
AS Cotonou
 
   
1 2
Béké Bembèrèkè
 
Panthères
 
   
2 0
Réal Sport
 
Tanéka
 
1 0
1 0
Soleil
 
Requins
 
0 0
0 1
Kozara Gradiska
 
Leotar
 
   
0 0
Ljubic Prnjavor
 
FK Jedinstvo Brcko
 
   
3 2
Podrinje Janja
 
Borac Kozarska Dubica
 
   
1 0
Rudar Prijedor
 
Drina Zvornik
 
   
4 0
Slavija
 
Sutjeska Foca
 
   
0 1
Sloboda Novi Grad
 
Modrica
 
   
0 1
Sloga Doboj
 
Tekstilac Derventa
 
   
3 0
Zeljeznicar Banja Luka
 
Zvijezda '09 Brgule
 
   
5 2
Cliper
 
Amazonas
 
   
2 4
Bahia de Feira
 
Vitória
 
1 0
1 1
Gama
 
Brasiliense
 
0 0
1 2
Fluminense
 
Vasco da Gama
 
0 1
1 1
Macaé
 
Nova Iguaçu
 
1 1
1 3
Botafogo
 
Madureira
 
0 1
1 1
Juventus SC
 
Joinville
 
1 1
3 2
Figueirense
 
Hercílio Luz
 
2 0
3 0
Ceará
 
CSA
 
1 0
2 0
Internacional
 
EC São José
 
0 0
0 0
Ypiranga Erechim
 
Brasil de Pelotas
 
1 0
1 0
Iape
 
Bacabal
 
3 0
6 0
Sinop
 
Dom Bosco
 
   
1 2
Nova Mutum EC
 
Cuiabá
 
0 0
1 1
União Rondonópolis
 
Grêmio Sorriso
 
4 0
7 0
Cianorte
 
Toledo Brazil
 
1 0
1 0
Operário PR
 
Rio Branco PR
 
0 0
1 0
Acadêmica Vitória
 
Sete de Setembro PE
 
1 1
2 1
Altos
 
4 de Julho
 
0 2
0 4
Frei Paulistano
 
Confiança
 
1 2
1 3
Chernomorets Balchik
 
Topolite
 
3 1
5 1
Akademik Svishtov
 
Partizan
 
1 1
2 2
Bdin
 
Lokomotiv Dryanovo
 
   
2 0
Etar VT II
 
Vihar Slavyanovo
 
0 1
0 1
Levski Lom
 
Pavlikeni
 
   
2 0
OFK Levski
 
Drenovets
 
   
1 1
Parva atomna
 
Botev Vratsa II
 
   
2 0
Sevlievo
 
Yantra Polski Trambesh
 
   
1 1
Spartak Pleven
 
Lokomotiv Mezdra
 
0 0
2 0
Tryavna
 
Peshtera Galata
 
0 0
0 2
Rilski Sportist
 
Pirin Razlog
 
1 1
1 1
Jaguares de Córdoba
 
Junior
 
0 1
0 2
América de Cali
 
Millonarios
 
0 1
2 1
Envigado
 
Patriotas Boyacá
 
1 0
3 0
Renaissance
 
Saint Eloi Lupopo
 
   
0 2
Limón
 
Cartaginés
 
0 1
1 1
San Carlos
 
Alajuelense
 
0 0
0 1
Herediano
 
ADR Jicaral
 
1 1
2 2
Santos de Guápiles
 
Sporting San José
 
0 1
3 1
SOA
 
Bouake
 
   
0 0
Stella
 
Tanda
 
   
1 3
SOL
 
ASEC Mimosas
 
   
0 2
Aris
 
Akritas
 
2 0
3 1
Aucas
 
Delfin
 
1 1
3 3
Guayaquil City
 
Orense
 
1 0
4 1
Atletico Marte
 
Once Municipal
 
0 0
0 1
Águila
 
Sonsonate
 
2 0
4 0
Kent Football W
 
Enfield Town W
 
   
1 1
AFC Wimbledon U18
 
Tottenham U18
 
0 0
0 0
West Brom U18
 
Cardiff City U18
 
2 0
2 1
Gillingham
 
Wigan Athletic
 
0 0
1 0
Grays Athletic
 
Basildon United
 
   
   
Cray Wanderers
 
Margate
 
   
   
Kingstonian
 
Bishop's Stortford
 
   
   
Bradford City U18
 
Lincoln City U18
 
   
2 0
Wolfsburg W
 
Chelsea W
 
0 2
0 3
Manchester City W
 
Barcelona W
 
1 0
2 1
Croatia U21
 
England U21
 
0 1
1 2
Denmark U21
 
Russia U21
 
2 0
3 0
Iceland U21
 
France U21
 
0 2
0 2
Switzerland U21
 
Portugal U21
 
0 1
0 3
Armenia
 
Romania
 
0 0
3 2
Andorra
 
Hungary
 
0 1
1 4
Austria
 
Denmark
 
0 0
0 4
Bosnia-Herzegovina
 
France
 
0 0
0 1
England
 
Poland
 
1 0
2 1
Germany
 
Macedonia FYR
 
0 1
1 2
Greece
 
Georgia
 
0 0
1 1
Liechtenstein
 
Iceland
 
0 2
1 4
Lithuania
 
Italy
 
0 0
0 2
Moldova
 
Israel
 
1 1
1 4
Northern Ireland
 
Bulgaria
 
0 0
0 0
San Marino
 
Albania
 
0 0
0 2
Scotland
 
Faroe Islands
 
1 0
4 0
Spain
 
Kosovo
 
2 0
3 1
Ukraine
 
Kazakhstan
 
1 0
1 1
2nd Infantry Battalion Gambia
 
Jarra West FC
 
   
   
Falcons FC
 
PSV Wellingara
 
1 1
2 1
Red Hawks FC
 
Immigration FC
 
0 0
1 0
Carl Zeiss Jena W
 
Borussia M'gladbach W
 
1 0
3 0
Bayern München II W
 
FFC 08 Niederkirchen W
 
0 0
0 0
Würzburger Kickers W
 
Andernach W
 
0 0
0 2
Gütersloh W
 
Wolfsburg II W
 
1 0
4 1
Hoffenheim II W
 
Saarbrücken W
 
1 1
1 1
Berghofen W
 
Arminia Bielefeld W
 
0 1
1 1
Eintracht Frankfurt W
 
Duisburg W
 
3 0
3 0
Preußen Münster
 
SV 1919 Straelen
 
2 1
3 1
Episkopi
 
Asteras Vlachioti
 
1 0
1 0
Rodos
 
Niki Volos
 
0 0
1 1
Aspropyrgos Enosis
 
Kalamata
 
0 1
0 2
Egaleo
 
Ialysos
 
0 0
0 2
Kallithea
 
Santorini 2020
 
1 0
1 1
Panserraikos
 
Pierikos
 
1 0
2 0
Pontion Karagiannion
 
Olympiakos Volos
 
0 0
1 3
Thesprotos
 
Kavala
 
0 1
0 1
Triglia FC
 
Almopos
 
0 0
1 1
Veria
 
Apollon Pontou FC
 
1 0
1 0
Cobán Imperial
 
Achuapa
 
2 0
3 2
Cotzumalguapa
 
Malacateco
 
0 0
1 0
Chimaltenango
 
Siquinalá
 
0 0
0 0
Aurora
 
Comunicaciones II
 
0 1
0 1
Deportivo Reu
 
Suchitepéquez
 
1 1
2 1
Carchá
 
Mictlán
 
1 1
1 2
Nueva Concepción
 
Puerto San Jose
 
1 0
2 0
Plataneros
 
Quiché
 
2 0
3 2
Mixco
 
Sayaxché
 
1 0
1 0
Magni
 
Kári
 
   
   
Völsungur
 
Fjardabyggd
 
   
   
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
 
Tzeirey Taibe
 
1 1
2 1
Hapoel Kaukab
 
Hapoel Migdal Haemek
 
   
0 0
Ironi Or Yehuda
 
Holon Yermiyahu
 
0 0
1 0
Hapoel Herzliya
 
Maccabi Tzur Shalom
 
0 2
2 2
Maccabi Bnei Raina
 
Ironi Baka El Garbiya
 
1 0
2 1
Hapoel Ra'anana W
 
Maccabi Holon W
 
   
3 0
Brescia U19
 
Vicenza Virtus U19
 
   
3 2
Reggina U19
 
Napoli U19
 
0 0
1 2
Udinese U19
 
Cittadella U19
 
2 0
2 0
Olbia
 
Pistoiese
 
1 0
1 0
Pergolettese
 
Lecco
 
2 0
2 2
Cesena
 
Gubbio
 
0 0
2 1
Ravenna
 
Mantova
 
0 1
0 2
Cavese
 
Potenza Calcio
 
0 1
0 2
Zoo Kericho
 
Leopards
 
   
   
Coast Stima
 
Murang'a SEAL
 
   
   
Tripoli
 
Shabab El Bourj
 
0 1
1 2
Progrès Niedercorn
 
Racing
 
1 0
2 0
Wiltz
 
Hostert
 
1 2
1 2
Pumas Tabasco
 
Correcaminos UAT
 
0 2
1 2
Dorados
 
Alebrijes de Oaxaca
 
1 0
1 1
Tlaxcala
 
Cancún
 
1 0
1 0
CAFESSA Jalisco
 
Deportivo Dongu
 
   
1 0
Arsenal Tivat
 
Grbalj
 
0 1
2 1
Drezga
 
Mornar
 
0 1
0 1
Ibar
 
Bokelj
 
1 0
1 0
Igalo
 
Berane
 
1 0
4 0
Jedinstvo
 
Kom
 
0 0
2 0
Managua U20
 
Chinandega U20
 
3 0
6 0
Walter Ferretti U20
 
Municipal Jalapa U20
 
3 0
5 0
Deportivo Ocotal U20
 
CD Junior Managua U20
 
0 1
0 2
Diriangén U20
 
Juventus Managua U20
 
0 1
0 1
Real Estelí U20
 
Real Madriz U20
 
4 1
9 1
Walter Ferreti
 
Jalapa
 
0 0
4 0
Alianza II
 
Champions Academy
 
   
2 0
Centenario
 
Costa del Este II
 
   
1 3
Atlético Nacional
 
Veraguas II
 
   
2 1
Herrera II
 
Universidad de Panamá
 
   
1 0
Mario Mendez
 
UDELAS
 
   
3 2
Independiente II
 
Atlético Chiriquí II
 
   
2 0
Wigry Suwałki
 
Polkowice
 
0 1
0 1
Pogoń Siedlce
 
Sokół Ostróda
 
0 0
2 3
Zagłębie Lubin II
 
Górnik Zabrze II
 
2 1
4 1
1º Dezembro
 
União Almeirim
 
0 0
2 0
Famalicão U23
 
Leixões U23
 
2 0
3 1
Qatar SC U23
 
Al Sailiya U23
 
0 0
2 1
Al Bukayriyah
 
Al Khaleej
 
0 1
2 3
Al Ta'ee
 
Al Shoalah
 
0 0
1 0
Arar
 
Al-Thuqbah
 
0 0
1 1
Al Nahdha
 
Ohod
 
2 0
2 3
Hajer
 
Al Draih
 
0 0
0 1
Al-Kawkab
 
Al Jabalain
 
   
2 2
Al Ta'ee U19
 
Al Fateh U19
 
   
3 3
Stepojevac Vaga
 
Batajnica
 
2 0
5 0
Brodarac
 
Polet Dorćol
 
2 0
6 1
Lokomotiva Beograd
 
TEK Sloga
 
0 0
0 1
Jedinstvo Su
 
BSK Borča
 
   
3 0
Leštane
 
Crvena Zvezda MML
 
1 0
1 0
Mladenovac
 
Teleoptik
 
0 0
0 1
Radnički Novi Beograd
 
BASK
 
0 0
0 0
Sinđelić Beograd
 
Zvezdara
 
2 0
4 1
Sremčica
 
Radnički Obrenovac
 
2 0
3 2
Studentski Grad
 
OFK Beograd
 
0 0
1 1
Buducnost Popovac
 
Car Konstantin
 
1 0
2 0
Dunav Prahovo
 
Radan
 
   
1 0
FK Toplicanin Prokuplje
 
Morava Vladičin Han
 
1 0
1 0
Kablovi Zaječar
 
Vlasina
 
   
0 6
Pčinja Trgovište
 
Mladost Medoševac
 
1 0
1 0
Radnički Svilajnac
 
Župa
 
0 1
2 1
SFS Borac
 
Moravac Mrštane
 
3 0
7 0
Sinđelić Niš
 
Rembas
 
0 2
1 3
Timok
 
Timočanin
 
   
1 1
Trstenik PPT
 
Jedinstvo Paraćin
 
0 0
1 1
Becej
 
1. Maj Ruma
 
   
2 1
Borac Sakule
 
Omladinac NB
 
0 0
0 0
Bratstvo Serbia
 
Radnicki Sombor
 
   
1 1
Dinamo Pancevo
 
Stari Grad
 
0 2
1 2
Dunav Stari Banovci
 
Hajduk 1912 Kula
 
   
1 2
Mladost Novi Sad
 
Kozara
 
1 1
3 1
Radnički Zrenjanin
 
Jedinstvo Stara Pazova
 
0 0
0 0
Sloboda Novi Kozarci
 
OFK Vršac
 
0 0
0 2
Sloga Čonoplja
 
Bačka 1901
 
0 0
0 0
Tisa Adorjan
 
Vojvodina 1928
 
   
5 0
Kolubara W
 
Sloga Radnički W
 
   
0 2
Slavoj Trebišov
 
Skalica
 
0 1
1 1
Bravo U19
 
Maribor U19
 
0 0
1 0
Ilirija Ljubljana U19
 
Brinje Grosuplje U19
 
0 1
1 2
Rudar Velenje
 
Primorje
 
   
2 0
Beltinci
 
Fužinar