Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Galaxy
 
ASEC Mimosas
 
0 0
0 2
Nouadhibou
 
TP Mazembe
 
0 0
0 0
ES Tunis
 
Petro de Luanda
 
0 0
0 0
Wydad Casablanca
 
Simba
 
0 0
1 0
Zamalek
 
Sagrada Esperança
 
1 0
1 0
Adriatiku
 
Veleçiku Koplik
 
0 0
1 0
Albanët
 
Iliria Fushë-Krujë
 
0 1
0 3
Gramshi
 
Besëlidhja Lezhë
 
0 1
0 2
Sopoti Librazhd
 
Tërbuni Pukë
 
0 1
2 2
KF Tirana W
 
Kinostudio W
 
   
6 0
NC Magra
 
ASO Chlef
 
1 0
1 1
US Souf
 
JS Saoura
 
0 0
0 1
ES Sétif
 
US Biskra
 
0 2
2 2
Pas de la Casa
 
Atlètic Club d'Escaldes
 
0 0
0 2
CD Lunda-Sul
 
Recreativo do Libolo
 
   
   
Onze Bravos
 
Desportivo Huíla
 
0 0
0 0
Sporting de Cabinda
 
São Salvador
 
   
1 1
União de Malanje
 
Interclube
 
0 0
2 1
Godoy Cruz
 
Platense
 
1 1
1 1
Gutiérrez
 
Argentino Mendoza
 
   
2 1
Arbol Verde Jáchal
 
Los Andes Tudcum
 
   
2 1
Atlético Peñaflor
 
Villa Don Arturo
 
   
7 0
Defensores Los Berros
 
San Miguel San Juan
 
   
1 3
Sol de Mayo
 
Sportivo del Carril
 
   
1 1
Sportivo Divisadero
 
25 de Mayo Santa Rosa
 
   
1 1
Argentino Gen. Alvear
 
El Porvenir Mendoza
 
   
3 1
Atlético Colón Junior
 
San Lorenzo Ullum
 
   
2 3
Deportivo Malargüe
 
Andes
 
   
0 1
Independiente V. Obrera
 
Trinidad San Juan
 
   
1 1
Juventud Zondina
 
Atlético Marquesado
 
   
0 1
Pedal
 
Vialidad Nacional
 
   
1 1
Sportivo Desamparados
 
Sportivo Rivadavia
 
   
1 2
Unión Villa Krause
 
Juventud Alianza
 
   
3 2
Colegiales V. Mercedes
 
Deportivo La Punta
 
   
1 1
Atlético Posadas
 
River Villa Bonita
 
   
3 1
Defensores San Roque
 
Cambá Cuá
 
   
4 2
Deportivo Madariaga
 
Luz y Fuerza
 
   
1 2
Jorge Gibson Brown
 
Mandiyú Garuhapé
 
   
4 1
Rosamonte Apóstoles
 
La Picada
 
   
2 2
Ferroviario Corrientes
 
Deportivo Mandiyú
 
   
0 4
Atlético Carcarañ
 
Atlético Sastre
 
   
0 2
Deportiva Juventud
 
9 de Julio de Arocena
 
   
7 1
Ferrocarril del Estado
 
San Martín MSyB
 
   
2 0
Gimnasia Vera
 
Huracán Villa Ocampo
 
1 0
3 2
Juventud Unida Rosquin
 
Everton Olimpia
 
0 0
0 0
Náutico El Quillá
 
Sportivo Norte
 
   
1 0
Peñarol Rafaela
 
Universidad Santa Fe
 
   
2 1
Libertad Trinidad
 
Colón San Justo
 
   
1 2
Atlético Uruguay
 
Defensores Barrio Nébel
 
   
3 0
La Mona 44
 
Talleres de Perico
 
   
0 4
Atlético San Pablo
 
Atlético Concepción
 
   
2 0
Bella Vista Tucuman
 
La Florida
 
   
3 1
Juventud Unida RL
 
Libertad San Carlos
 
   
1 0
La Merced Salta
 
Villa San Antoni
 
0 0
0 0
Academia Mascherano
 
Colonial
 
0 1
1 1
Argentino Lincoln
 
Rivadavia Lincoln
 
   
0 1
Atlético Chascomús
 
ADIP
 
0 0
2 1
Deportivo Camioneros
 
Trocha
 
4 1
7 1
Deportivo Verónica
 
Everton La Plata
 
   
0 2
Las Malvinas
 
LEFU
 
0 0
0 1
San Lorenzo Gonnet
 
Progreso Brandsen
 
   
4 0
Unidos Lisandro Olmos
 
Las Mandarinas
 
1 2
3 2
Balonpié Bolívar
 
El Fortín
 
   
1 2
El Porvenir SCT
 
Kimberley Mar del Plata
 
0 0
0 0
Estudiantes Olavarría
 
Social Velense
 
0 0
0 0
Municipales Olavarría
 
Bancario Daireaux
 
   
0 2
Sportivo Piazza
 
Ferro Carril Sud
 
   
0 1
Gimnasia Tandil
 
Embajadores
 
0 0
0 0
Estudiantil Castex
 
All Boys Santa Rosa
 
   
0 1
Costa Brava
 
Deportivo Winifreda
 
   
5 1
Alas Argentinas
 
San Patricio
 
   
5 1
Atletico Maronese
 
Deportivo Rincón
 
   
2 0
Centenario
 
Independiente Neuquén
 
0 0
0 0
Unión Vecinal Neuquén
 
Alianza Cutral Có
 
   
2 2
Van
 
Shirak
 
0 0
4 0
Urartu
 
Ararat-Armenia
 
0 3
1 3
Wellington Phoenix
 
Newcastle Jets
 
0 2
0 3
Sydney
 
Macarthur
 
0 1
0 2
Adelaide United W
 
Western United W
 
0 1
1 3
Melbourne City W
 
Perth Glory W
 
1 1
1 3
Rapid Vienna
 
Salzburg
 
0 1
0 1
Austria Klagenfurt
 
Austria Wien
 
0 0
2 2
Austria Lustenau
 
LASK Linz
 
1 0
1 3
Qabala
 
Kapaz
 
0 1
0 3
Zira
 
Araz
 
0 0
0 0
Al Shabbab
 
Al Ittihad
 
1 0
2 2
Sitra
 
Busaiteen
 
0 0
0 1
Westerlo W
 
Zulte-Waregem II W
 
0 0
2 2
Eendracht Aalst W
 
Alken W
 
0 0
3 2
Genk II W
 
Standard Liège II W
 
0 0
2 2
Moldavo W
 
Tienen W
 
0 0
1 1
Chastre W
 
RFC de Liege W
 
0 0
1 2
Renaissance Mons 44 W
 
Famkes Merkem W
 
0 1
0 2
Anderlecht II W
 
Club Brugge II W
 
0 0
3 0
Standard Liège II
 
Dender
 
0 3
0 4
Club Brugge II
 
RSC Anderlecht II
 
0 1
0 1
Lierse Kempenzonen
 
Zulte-Waregem
 
0 0
0 1
Excelsior Virton
 
Olympic Charleroi
 
0 1
1 3
Lokeren-Temse
 
Oud-Heverlee Leuven II
 
2 1
3 1
Sporting Charleroi II
 
Sint-Eloois-Winkel
 
0 0
1 2
Thes Sport
 
URSL Visé
 
1 1
2 1
Cercle Brugge
 
Antwerp
 
0 1
1 3
Sint-Truiden
 
OH Leuven
 
1 1
1 1
Gent
 
RWDM
 
2 0
4 0
De Kempen
 
Zandhovense
 
   
1 2
Antonia
 
Ternesse
 
   
3 1
Auderghem
 
Saint-Michel
 
   
1 0
Herent
 
Liedekerke
 
   
2 1
Stade Bierbeek
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
1 1
Stade Everois
 
BX Brussels
 
   
5 1
Rotselaar
 
Huldenberg
 
   
1 2
Neufvilles
 
Soignies Sports
 
   
1 2
Gosselies Sports
 
Antoing
 
   
3 2
FC Du Geer
 
Aubel
 
   
4 3
Malmundaria
 
Union Flémalloise
 
   
1 2
Bregel Sport
 
Helson Helchteren
 
   
1 1
Groen Star Beek
 
Meeuwen
 
   
4 1
Herkol
 
Achel
 
   
2 4
Libramont
 
Harre-Manhay
 
   
2 3
Sartoise
 
Oppagne-Wéris
 
   
4 3
Chevetogne
 
Spy
 
   
2 1
Loyers
 
Union Bossière Gembloux
 
   
2 0
Berlare
 
Lokeren Doorslaar
 
   
3 0
Ardennen
 
Munkzwalm
 
   
0 1
DT Borsbeke
 
Drongen
 
   
0 3
Haasdonk
 
Lembeke
 
   
3 0
Diksmuide
 
Oostnieuwkerke
 
   
4 0
Excelsior Zedelgem
 
Westrozebeke
 
   
1 1
Rumbeke
 
Bredene
 
   
0 2
Wevelgem City
 
Dottignies
 
   
2 0
Racing Waregem
 
Meulebeke
 
   
2 3
Waasland-Beveren U21
 
Lierse Kempenzonen U21
 
1 1
4 1
La Calamine
 
Rus Binche
 
1 0
2 0
Albert Quévy-Mons
 
Tournai
 
1 1
1 3
La Louvière Centre
 
Union Saint-Gilloise II
 
0 1
1 2
Meux
 
Verlaine
 
0 0
1 1
Stade Verviers
 
Hamoir
 
1 3
2 4
Tubize
 
Stockay-Warfusée
 
0 1
2 2
Oostkamp
 
Cercle Brugge II
 
1 1
1 2
Mandel United
 
Dikkelvenne
 
0 0
0 0
Ninove
 
RFC Wetteren
 
1 0
3 0
FC Lebbeke
 
KSC City Pirates
 
1 1
2 2
Sporting Hasselt
 
Wezel
 
2 1
4 1
Tempo Overijse
 
Hades
 
0 0
0 2
Tongeren
 
Racing Mechelen
 
1 0
2 0
Lierse Kempenzonen W
 
Ladies Genk III W
 
   
3 1
Bredene W
 
Eendracht Mazenzele W
 
   
6 2
Pays Vert Ostiches W
 
Loyers W
 
   
3 9
Staden W
 
Sottegem W
 
   
5 3
Vosselaar W
 
Bosdam Beveren W
 
   
6 1
Kontich W
 
VVC Brasschaat W
 
   
0 4
White Star Woluwe II W
 
Irlande-Auderghem W
 
   
2 0
Molenbeek W
 
DT Borsbeke W
 
   
0 4
Sibret W
 
Standard Liège III W
 
   
7 0
Drongen W
 
Famkes Merkem II W
 
   
3 1
Wolvertem Merchtem W
 
Leeuw Brucom W
 
   
2 2
RFC de Liege II W
 
Sainte-Ode W
 
   
2 0
Zulte-Waregem W
 
Gent W
 
1 0
3 2
Club Brugge W
 
RSC Anderlecht W
 
2 1
2 2
St. Liege W
 
Mechelen W
 
3 0
8 1
Ciney
 
Aische
 
   
1 0
Onhaye
 
Schaerbeek-Evere
 
   
1 1
Huy
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
3 2
Longlier
 
Marloie Sport
 
   
1 2
Sprimont-Comblain
 
Aywaille
 
   
2 4
Sint-Lenaarts
 
Diest
 
   
2 1
Witgoor Sport
 
Geel
 
   
5 1
Zwarte Leeuw
 
KFC Eksel
 
   
4 0
Esperanza Pelt
 
Schoonbeek-Beverst
 
   
2 1
Nijlen
 
Eendracht Termien
 
   
1 2
Abeilles
 
Tonnerre
 
   
3 0
ASPAC
 
Adjidja
 
0 0
1 0
ASVO
 
USSK
 
   
1 0
Bani Gansè
 
Cavaliers
 
0 0
0 0
Damissa
 
Tukunnin
 
   
3 0
Hodio
 
Loto Popo
 
   
0 1
JSP
 
JAK
 
   
2 1
Police Benin
 
UPI-ONM
 
   
0 2
PHC Zebras
 
Paget Lions
 
   
2 0
Somerset Trojans
 
Hamilton Parish
 
   
0 2
Paro FC
 
Transport United
 
0 1
1 2
Sloga Doboj
 
Posusje
 
0 0
1 0
Zvijezda '09 Brgule
 
Borac Banja Luka
 
0 1
1 2
Sarajevo
 
GOSK Gabela
 
0 0
3 0
Nico United
 
Police XI
 
0 0
0 0
Security Systems
 
Morupule Wanderers
 
0 0
2 1
Sua Flamingoes
 
Masitaoka
 
0 2
1 2
VTM
 
Orapa United
 
2 0
4 2
Chernolomets
 
Spartak Varna II
 
0 0
2 1
Ludogorets III
 
Ustrem Donchevo
 
0 0
1 0
Lokomotiv Sofia 1929
 
Arda
 
0 0
0 1
Cherno More
 
Slavia Sofia
 
1 0
3 0
Botev Vratsa
 
Levski Sofia
 
0 1
0 1
Svay Rieng
 
Dangkor Senchey
 
1 1
1 2
Feutcheu
 
ISOHSA
 
0 1
3 2
Copiapó
 
Everton
 
2 0
2 0
Magallanes
 
Coquimbo Unido
 
1 1
2 3
O'Higgins
 
Palestino
 
0 1
0 1
Unión La Calera
 
Universidad Católica
 
0 1
0 3
Universidad Chile
 
Ñublense
 
1 1
3 1
Hualien W
 
New Taipei Air Source W
 
0 1
1 2
Taichung Blue Whale W
 
Taipei Bear W
 
0 0
1 0
Taoyuan International W
 
Kaohsiung Yangxin W
 
0 2
0 2
Kondzo
 
Nathaly's
 
   
1 2
V.Club Mokanda
 
Vegas
 
   
0 1
CARA Brazzaville
 
Leopards de Dolisie
 
   
0 3
Abengourou
 
SOL
 
0 0
2 1
Denguélé
 
Stella
 
1 0
1 0
AFAD
 
Zoman
 
0 0
1 0
Gorica
 
Istra 1961
 
0 0
0 0
Dinamo Zagreb
 
Rudeš
 
0 0
1 0
Hajduk Split U19
 
Dugopolje U19
 
0 0
3 0
Rudeš U19
 
Kustošija U19
 
1 1
1 1
Slaven Koprivnica U19
 
Varaždin U19
 
1 1
4 1
Cibalia U19
 
Osijek U19
 
0 1
1 2
Istra 1961 U19
 
Rijeka U19
 
0 0
0 2
Lokomotiva Zagreb U19
 
Mladost Ždralovi U19
 
2 0
3 1
Jong Colombia
 
Jong Holland
 
0 0
2 1
Centro Barber
 
Centro Dominguito
 
   
2 2
AEK Larnaca
 
Aris Limassol
 
0 1
2 1
AEL
 
Doxa
 
1 0
2 0
APOEL
 
AE Zakakiou
 
1 1
3 1
Ahironas / Onisilos
 
PAEEK
 
1 0
1 1
Akritas
 
Olympiakos
 
1 0
1 2
Digenis Ypsonas
 
Omonia 29is Maiou
 
0 0
2 0
ENAD
 
MEAP Nisou
 
0 0
1 2
Ermis
 
Omonia Aradippou
 
1 1
1 2
Xylotympou
 
ASIL Lysi
 
0 0
0 1
AEP Polemidion
 
Halkanoras
 
0 0
0 3
Anagennisi Deryneia
 
Ormideia
 
0 0
2 0
APEA
 
ASPIS
 
0 1
1 1
APEP
 
Ethnikos Latsion
 
1 1
3 3
Geroskipou
 
Spartakos Kitiou
 
0 1
0 2
Olympiada Lympion
 
Kedros Agia Marina
 
0 2
0 2
Omonia Psevda
 
Iraklis Yerolakkou
 
0 2
0 3
Slovácko
 
Bohemians 1905
 
2 2
5 2
Slovan Liberec
 
Zlín
 
2 1
5 3
Sparta Praha
 
Jablonec
 
3 0
3 0
Hradec Králové
 
Baník Ostrava
 
2 1
2 3
AaB W
 
AGF W
 
0 0
0 1
KoldingQ W
 
Brondby W
 
0 1
0 1
AB
 
Nordsjælland