Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

AGF W
 
B 93 W
 
 
 
 
NIF / HG W
 
AaB W
 
 
 
 
Sundby W
 
Odense Q W
 
 
 
 
Chojniczanka Chojnice
 
Katowice
 
 
 
 
Górnik Łęczna
 
Wisła Kraków
 
 
 
 
ŁKS Łódź
 
Odra Opole
 
 
 
 
Nieciecza
 
Arka Gdynia
 
 
 
 
Podbeskidzie
 
Resovia Rzeszów
 
 
 
 
Puszcza Niepołomice
 
Chrobry Głogów
 
 
 
 
Ruch Chorzów
 
Tychy 71
 
 
 
 
Stal Rzeszów
 
SKRA Częstochowa
 
 
 
 
Zagłębie Sosnowiec
 
Sandecja Nowy Sącz
 
 
 
 
Olimpia Elbląg
 
Jastrzębie
 
 
 
 
Frigg
 
Lokomotiv Oslo
 
 
 
 
Grorud II
 
Ullern II
 
 
 
 
Lillestrøm II
 
Gneist
 
 
 
 
Lysekloster
 
Gjelleråsen
 
 
 
 
Sandviken
 
Fana
 
 
 
 
Skedsmo
 
Stabæk II
 
 
 
 
Skjetten
 
Os
 
 
 
 
Błonianka Błonie
 
Olimpia Zambrów
 
 
 
 
Broń Radom
 
Pogon Grodzisk Mazowiecki
 
 
 
 
Legia Warszawa II
 
Unia Skierniewice
 
 
 
 
Mławianka Mława
 
Legionovia Legionowo
 
 
 
 
Pilica Białobrzegi
 
Concordia Elbląg
 
 
 
 
Sokół Ostróda
 
Lechia T. Mazowiecki
 
 
 
 
Swit
 
Jagiellonia II
 
 
 
 
Ursus Warszawa
 
Pelikan Łowicz
 
 
 
 
Warta Sieradz
 
ŁKS Łódź II
 
 
 
 
Gedania Gdańsk
 
Cartusia Kartuzy
 
 
 
 
Jarota Jarocin
 
Unia Swarzedz
 
 
 
 
Olimpia Grudziądz
 
Polonia Środa
 
 
 
 
Sokół Kleczew
 
Starogard Gdański
 
 
 
 
Stargard Szczeciński
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
 
 
 
Stolem Gniewino
 
Unia Janikowo
 
 
 
 
Świt Skolwin
 
Zawisza Bydgoszcz
 
 
 
 
Unia Solec Kujawski
 
Pogon Szczecin II
 
 
 
 
Vineta Wolin
 
Bałtyk Gdynia
 
 
 
 
Brzeg
 
Warta Gorzow
 
 
 
 
Falubaz Zielona Góra
 
Pawłowice Śląskie
 
 
 
 
Górnik Zabrze II
 
Chrobry Głogów II
 
 
 
 
Kluczbork
 
Odra Wodzislaw Slaski
 
 
 
 
Miedź Legnica II
 
Polonia Nysa
 
 
 
 
Polonia Bytom
 
Carina Gubin
 
 
 
 
Raków Częstochowa II
 
Gwarek Tarnowskie Góry
 
 
 
 
Ślęza Wrocław
 
Rekord Bielsko-Biała
 
 
 
 
Stilon Gorzow
 
Goczałkowice Zdrój
 
 
 
 
Chełmianka Chełm
 
NKP Podhale
 
 
 
 
Cracovia Kraków II
 
Podlasie Biała Podlaska
 
 
 
 
Lublinianka
 
Sokół Sieniawa
 
 
 
 
Stal Stalowa Wola
 
Orleta Radzyn Podlaski
 
 
 
 
Unia Tarnów
 
Łagów
 
 
 
 
Wiązownica
 
KSZO
 
 
 
 
Wieczysta Kraków
 
Czarni Połaniec
 
 
 
 
Wisla Sandomierz
 
MKS Korona Kielce II
 
 
 
 
Wisłoka Dębica
 
Avia Swidnik
 
 
 
 
Cracovia U19
 
Arka Gdynia U19
 
 
 
 
Escola Varsovia U19
 
Legia Warszawa U19
 
 
 
 
Jagiellonia U19
 
Wisla U19
 
 
 
 
Korona Kielce U19
 
Gornik Z. U19
 
 
 
 
Lechia Gdańsk U19
 
Raków Częstochowa U19
 
 
 
 
Legnica U19
 
Pogon Szczecin U19
 
 
 
 
Polonia W. U19
 
Śląsk Wrocław U19
 
 
 
 
Zaglebie U19
 
Lech Poznan U19
 
 
 
 
Chambly
 
Chateaubriant Voltigeurs
 
 
 
 
Akron
 
Volgar Astrakhan
 
 
 
 
Baltika
 
Veles
 
 
 
 
KAMAZ
 
Neftekhimik
 
 
 
 
Krasnodar II
 
Shinnik
 
 
 
 
Makhachkala
 
Alaniya Vladikavkaz
 
 
 
 
Rodina Moskva
 
Rubin Kazan'
 
 
 
 
SKA Khabarovsk
 
Arsenal Tula
 
 
 
 
Ufa
 
Urozhay
 
 
 
 
Yenisey
 
Volga Ulyanovsk
 
 
 
 
Innsbrucker AC
 
Mils
 
 
 
 
Mayrhofen
 
St. Johann in Tirol
 
 
 
 
Münster
 
Ebbs
 
 
 
 
Natters
 
Kematen
 
 
 
 
Oberperfuss
 
Völs
 
 
 
 
Prutz / Serfaus
 
Kirchbichl
 
 
 
 
SV Innsbruck
 
Union Innsbruck
 
 
 
 
Volders
 
Wacker Innsbruck
 
 
 
 
Andelsbuch
 
Lochau
 
 
 
 
Bizau
 
Alberschwende
 
 
 
 
Hard
 
Bezau
 
 
 
 
Hittisau
 
Austria Lustenau II
 
 
 
 
Höchst
 
Fussach
 
 
 
 
Hörbranz
 
Ludesch
 
 
 
 
Koblach
 
Lustenau
 
 
 
 
Nenzing
 
Brederis / Meiningen
 
 
 
 
Ajaccio
 
Olympique Marseille
 
 
 
 
Auxerre
 
Lens
 
 
 
 
Brest
 
Rennes
 
 
 
 
Lorient
 
Strasbourg
 
 
 
 
Monaco
 
Toulouse
 
 
 
 
Nantes
 
Angers SCO
 
 
 
 
Nice
 
Olympique Lyonnais
 
 
 
 
Paris Saint Germain
 
Clermont
 
 
 
 
Reims
 
Montpellier
 
 
 
 
Troyes
 
Lille
 
 
 
 
Akhmat Grozny
 
Krasnodar
 
 
 
 
CSKA Moskva
 
Rostov
 
 
 
 
FK Nizjni Novgorod
 
Khimki
 
 
 
 
Krylya Sovetov
 
Spartak Moskva
 
 
 
 
Lokomotiv Moskva
 
Torpedo Moskva
 
 
 
 
Orenburg
 
Dinamo Moskva
 
 
 
 
Ural
 
Sochi
 
 
 
 
Zenit
 
Fakel
 
 
 
 
Dnipro-1
 
Kryvbas Kryvyi Rih
 
 
 
 
Kolos Kovalivka
 
Lviv
 
 
 
 
Metal Kharkiv
 
Chornomorets
 
 
 
 
Metalist 1925 Kharkiv
 
Dynamo Kyiv
 
 
 
 
Minai
 
Zorya
 
 
 
 
Rukh Vynnyky
 
Oleksandria
 
 
 
 
Veres
 
Inhulets
 
 
 
 
Vorskla
 
Shakhtar Donetsk
 
 
 
 
Flora
 
Broki
 
 
 
 
Belasitsa
 
Ludogorets II
 
 
 
 
CSKA 1948 Sofia II
 
Sozopol
 
 
 
 
Etar
 
Lovech
 
 
 
 
FK Minyor Pernik
 
Yantra 1919
 
 
 
 
Montana
 
Botev Plovdiv II
 
 
 
 
Spartak Pleven
 
Dunav 2010
 
 
 
 
Sportist Svoge
 
Dobrudzha 1919
 
 
 
 
Strumska slava
 
Maritsa Plovdiv
 
 
 
 
Vitosha Bistritsa
 
Levski Krumovgrad
 
 
 
 
Beograd Res.
 
Campbelltown City Res.
 
 
 
 
North Geelong U21
 
Altona Magic U21
 
 
 
 
Moreland City U21
 
Port Melbourne U21
 
 
 
 
Modbury Jets Res.
 
West Adelaide Res.
 
 
 
 
Sturt Lions Res.
 
South Adelaide Res.
 
 
 
 
Iwaki
 
Roasso Kumamoto
 
 
 
 
Fulham United
 
Port Adelaide Lion
 
 
 
 
MetroStars Res.
 
Croydon Kings Res.
 
 
 
 
Vissel Kobe
 
Kawasaki Frontale
 
 
 
 
Fujieda MYFC
 
Tochigi
 
 
 
 
Montedio Yamagata
 
Shimizu S-Pulse
 
 
 
 
Omiya Ardija
 
Mito Hollyhock
 
 
 
 
Renofa Yamaguchi
 
V-Varen Nagasaki
 
 
 
 
Zweigen Kanazawa
 
ThespaKusatsu Gunma
 
 
 
 
Giravanz Kitakyushu
 
Ehime
 
 
 
 
Matsumoto Yamaga
 
Sagamihara
 
 
 
 
Bulls Academy
 
Mt Druitt Town
 
 
 
 
Moreland City
 
Port Melbourne
 
 
 
 
North Geelong Warriors
 
Altona Magic
 
 
 
 
Green Gully U21
 
Bentleigh Greens U21
 
 
 
 
Brunswick City
 
Manningham United Blues
 
 
 
 
Langwarrin
 
Bulleen Lions
 
 
 
 
Adelaide Comets Res.
 
Adelaide City Res.
 
 
 
 
Modbury Jets
 
West Adelaide
 
 
 
 
Sturt Lions
 
South Adelaide Panthers
 
 
 
 
Adelaide Cobras
 
West Torrens Birkalla
 
 
 
 
Adelaide Raiders
 
Adelaide Blue Eagles
 
 
 
 
Cumberland United
 
Para Hills Knights
 
 
 
 
Playford City Patriots
 
Eastern United
 
 
 
 
Hume City U21
 
Avondale Heights U21
 
 
 
 
Acacia Ridge U23
 
Virginia United U23
 
 
 
 
Centenary Stormers U23
 
North Pine U23
 
 
 
 
Mt Gravatt U23
 
Bayside United U23
 
 
 
 
Western Spirit U23
 
Newmarket U23
 
 
 
 
Shonan Bellmare
 
Albirex Niigata
 
 
 
 
Tokyo
 
Yokohama F. Marinos
 
 
 
 
Nara Club
 
Kagoshima United
 
 
 
 
Surfers Paradise Apollo
 
Brisbane Strikers
 
 
 
 
Vipers
 
Adelaide Victory
 
 
 
 
Eastern Suburbs Brisbane
 
Rochedale Rovers
 
 
 
 
Adelaide Olympic Res.
 
Adelaide United Res.
 
 
 
 
Sydney Olympic
 
Sydney II
 
 
 
 
Redcliffe Dolphins U23
 
Pine Hills U23
 
 
 
 
Univ. Queensland U23
 
North Brisbane U23
 
 
 
 
Nagoya Grampus
 
Cerezo Osaka
 
 
 
 
Júbilo Iwata
 
Blaublitz Akita
 
 
 
 
Cheonan City
 
Gyeongnam
 
 
 
 
Gold Coast United W
 
FQ QAS W
 
 
 
 
Sunshine Coast Wanderers W
 
Peninsula Power W
 
 
 
 
Jeonbuk Motors
 
Ulsan
 
 
 
 
NWS Spirit
 
Blacktown City
 
 
 
 
Adelaide Comets
 
Adelaide City
 
 
 
 
Acacia Ridge
 
Virginia United
 
 
 
 
Centenary Stormers
 
North Pine
 
 
 
 
Mt Gravatt Hawks
 
Bayside United
 
 
 
 
Western Spirit
 
Newmarket
 
 
 
 
Redlands United
 
Queensland Lions
 
 
 
 
Lions W
 
Brisbane Olympic W
 
 
 
 
Borac Lazarevac
 
Zemun
 
 
 
 
Sinđelić Beograd
 
Jedinstvo Su
 
 
 
 
Dinamo Zagreb U19
 
Osijek U19
 
 
 
 
HNK Gorica U19
 
Dugopolje U19
 
 
 
 
Inker Zaprešić U19
 
Hajduk Split U19
 
 
 
 
Mladost Ždralovi U19
 
Varaždin U19
 
 
 
 
Rijeka U19
 
Lokomotiva Zagreb U19
 
 
 
 
Sesvete U19
 
Rudeš U19
 
 
 
 
Šibenik U19
 
Cibalia U19
 
 
 
 
Slaven Koprivnica U19
 
Istra 1961 U19
 
 
 
 
Zlaté Moravce U19
 
Pohronie U19
 
 
 
 
Capalaba
 
SWQ Thunder
 
 
 
 
Sutherland Sharks
 
Central Coast II
 
 
 
 
Adelaide Olympic
 
Adelaide United ||
 
 
 
 
Hume City
 
Avondale Heights
 
 
 
 
Redcliffe PCYC
 
Pine Hills
 
 
 
 
Avispa Fukuoka
 
Gamba Osaka
 
 
 
 
JEF United
 
Machida Zelvia
 
 
 
 
Grulla Morioka
 
Imabari
 
 
 
 
Suwon Bluewings
 
Suwon
 
 
 
 
Manly United
 
Rockdale City Suns
 
 
 
 
Marconi Stallions
 
Wollongong Wolves
 
 
 
 
Western Sydney W. II
 
St George City FA
 
 
 
 
Gold Coast United
 
Gold Coast Knights
 
 
 
 
SC Wanderers
 
Peninsula Power
 
 
 
 
WDSC Wolves
 
Southside Eagles
 
 
 
 
Western Pride
 
Sunshine Coast
 
 
 
 
Teleoptik
 
Torlak
 
 
 
 
Dukla U19
 
FC Košice U19
 
 
 
 
Petržalka U19
 
Spartak Trnava U19
 
 
 
 
Podbrezová U19
 
Žilina U19
 
 
 
 
Poprad U19
 
Trenčín U19
 
 
 
 
Ružomberok U19
 
Slovan Bratislava U19
 
 
 
 
Univ. Queensland
 
North Brisbane
 
 
 
 
Yokohama
 
Sagan Tosu
 
 
 
 
Ryūkyū
 
Azul Claro Numazu
 
 
 
 
Chungnam Asan
 
Seongnam
 
 
 
 
NE MetroStars
 
Croydon Kings
 
 
 
 
Perak
 
Terengganu
 
 
 
 
Kashiwa Reysol
 
Consadole Sapporo
 
 
 
 
Fagiano Okayama
 
Tokushima Vortis
 
 
 
 
Jeju United
 
Gangwon
 
 
 
 
Hougang United
 
Young Lions
 
 
 
 
Gwangju
 
Pohang Steelers
 
 
 
 
Anyang
 
Bucheon 1995
 
 
 
 
AaB U19
 
Horsens U19
 
 
 
 
Karlslund
 
Huddinge
 
 
 
 
Union Fürstenwalde
 
Rostocker FC
 
 
 
 
Inter Turku
 
Honka
 
 
 
 
PDRM
 
Selangor
 
 
 
 
Sindri
 
Dalvík / Reynir
 
 
 
 
Kári
 
KFS
 
 
 
 
IFK Göteborg
 
Mjällby
 
 
 
 
Uppsala W
 
Linkoping W
 
 
 
 
Ytterhogdal
 
Gottne IF
 
 
 
 
Mjolby
 
FC Nacka Iliria
 
 
 
 
Eskilstuna United W
 
Alingsås W
 
 
 
 
Gamla Upsala W
 
Mallbacken W
 
 
 
 
IFK Sundsvall W
 
AIK W
 
 
 
 
Uddevalla W
 
Bollstanäs W
 
 
 
 
Eleven Angels
 
Prisons XI
 
 
 
 
Holy Ghost
 
Morupule Wanderers
 
 
 
 
Orapa United
 
Galaxy
 
 
 
 
Pulau Pinang
 
Johor Darul Ta'zim
 
 
 
 
Fjardab Höttur Leiknir W
 
Augnablik W
 
 
 
 
Arendal
 
Ørn Horten
 
 
 
 
Flekkerøy
 
Lyn
 
 
 
 
Grorud
 
Egersund
 
 
 
 
Notodden
 
Fram
 
 
 
 
Træff
 
Kjelsås
 
 
 
 
Gjøvik-Lyn
 
Ullensaker / Kisa
 
 
 
 
Junkeren
 
Sotra
 
 
 
 
Kvik Halden
 
Alta
 
 
 
 
Stjørdals-Blink
 
Bærum
 
 
 
 
Strømmen
 
Ullern
 
 
 
 
Augnablik
 
Einherji
 
 
 
 
Kormákur / Hvöt
 
KFG