Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Bayer Leverkusen W
 
Meppen W
 
 
 
 
Bayern Munich W
 
Köln W
 
 
 
 
Hoffenheim W
 
Freiburg W
 
 
 
 
SGS Essen W
 
Eintracht Frankfurt W
 
 
 
 
Turbine Potsdam W
 
Wolfsburg W
 
 
 
 
Werder Bremen W
 
Duisburg W
 
 
 
 
Bellinzona
 
Wil
 
 
 
 
Lausanne Sport
 
Neuchâtel Xamax
 
 
 
 
Thun
 
Stade Lausanne-Ouchy
 
 
 
 
Vaduz
 
Aarau
 
 
 
 
Yverdon Sport
 
FC Schaffhausen
 
 
 
 
Beerschot-Wilrijk
 
Dender
 
 
 
 
Excelsior Virton
 
Lierse Kempenzonen
 
 
 
 
KRC Genk II
 
RSC Anderlecht II
 
 
 
 
Lommel United
 
Club Brugge II
 
 
 
 
Standard Liège II
 
RWDM
 
 
 
 
Waasland-Beveren
 
Deinze
 
 
 
 
Morelia
 
Universidad Guadalajara
 
 
 
 
Anderlecht
 
Club Brugge
 
 
 
 
Cercle Brugge
 
AS Eupen
 
 
 
 
Gent
 
Mechelen
 
 
 
 
Kortrijk
 
Zulte-Waregem
 
 
 
 
KV Oostende
 
Union Saint-Gilloise
 
 
 
 
OH Leuven
 
Genk
 
 
 
 
Sint-Truiden
 
Sporting Charleroi
 
 
 
 
Standard Liège
 
Antwerp
 
 
 
 
Westerlo
 
RFC Seraing
 
 
 
 
Club Brugge W
 
RSC Anderlecht W
 
 
 
 
Gent W
 
Mechelen W
 
 
 
 
OH Leuven W
 
Charleroi
 
 
 
 
St. Liege W
 
Eendracht Aalst W
 
 
 
 
Zulte-Waregem W
 
Genk W
 
 
 
 
Arsenal Res.
 
Minsk Res.
 
 
 
 
BATE Res.
 
Dinamo Brest Res.
 
 
 
 
Belshina Res.
 
Neman Grodno Res.
 
 
 
 
Dinamo Minsk Res.
 
Torpedo Zhodino Res.
 
 
 
 
Dnepr Mogilev Res.
 
Isloch Res.
 
 
 
 
Gomel Res.
 
Slutsk Res.
 
 
 
 
Slavia Res.
 
Energetyk-BGU Res.
 
 
 
 
Vitebsk Res.
 
Shakhtyor Res.
 
 
 
 
ABFF U19 W
 
Zorka-BDU W
 
 
 
 
Dinamo Brest W
 
Bobruichanka W
 
 
 
 
Dinamo-BGU W
 
Dnepr Mogilev W
 
 
 
 
Minsk FK W
 
Smorgon W
 
 
 
 
Vitebsk W
 
Gomel W
 
 
 
 
Chertanovo U20
 
Akhmat Grozny U19
 
 
 
 
Dinamo Moskva U19
 
Rostov U19
 
 
 
 
Fakel U19
 
Krasnodar U19
 
 
 
 
Khimki U20
 
Kuban U19
 
 
 
 
Lokomotiv Moskva U19
 
Sochi U19
 
 
 
 
Orenburg U19
 
CSKA Moscow U19
 
 
 
 
Torpedo Moskva U19
 
Nizhny Novgorod U19
 
 
 
 
UOR №5 U20
 
Strogino U20
 
 
 
 
Ural U19
 
Spartak Moskva U19
 
 
 
 
Zenit U19
 
Krylya Sovetov U19
 
 
 
 
Brisbane Roar
 
Melbourne City
 
 
 
 
PSIS Semarang
 
Borneo
 
 
 
 
Shanghai SIPG
 
Dalian Professional
 
 
 
 
FLC Thanh Hoa
 
Hai Phong
 
 
 
 
Gareji
 
Merani Martvili
 
 
 
 
Samtredia
 
Rustavi
 
 
 
 
WIT Georgia
 
Shukura
 
 
 
 
San Francisco
 
Veraguas
 
 
 
 
Al Ittihad
 
Taliya
 
 
 
 
Al-Jazira
 
Wathba
 
 
 
 
Foutoua
 
Al Jaish
 
 
 
 
Karama
 
Hottin
 
 
 
 
Majd
 
Jabala
 
 
 
 
Teshrin
 
Wahda
 
 
 
 
Sheffield Wednesday U21
 
Hull City U21
 
 
 
 
Ranong United
 
Ayutthaya United
 
 
 
 
Hoang Anh Gia Lai
 
Song Lam Nghe An
 
 
 
 
Hong Linh Ha Tinh
 
Da Nang
 
 
 
 
Guangzhou Evergrande
 
Cangzhou Mighty Lions
 
 
 
 
Wuhan Yangtze
 
Meizhou Hakka
 
 
 
 
Floreşti
 
FCM Ungheni
 
 
 
 
Real Succes
 
Spartanii Selemet
 
 
 
 
Sucleia
 
Sheriff II
 
 
 
 
Beijing Guoan
 
Henan Jianye
 
 
 
 
Nakhonratchasima Mazda FC
 
Sukhothai
 
 
 
 
Sai Gon
 
Viettel
 
 
 
 
Pohronie
 
Rača
 
 
 
 
Mbeya City
 
Polisi Tanzania
 
 
 
 
Fulham U21
 
Brighton U21
 
 
 
 
Arema
 
Persis Solo
 
 
 
 
Nevėžis
 
Panevėžys II
 
 
 
 
Valmiera II
 
Riga FC II
 
 
 
 
FA Šiauliai II
 
Šilas
 
 
 
 
Garliava
 
Banga II
 
 
 
 
Rosengard W
 
Eskilstuna United W
 
 
 
 
First Vienna
 
Austria Wien II
 
 
 
 
Floridsdorfer AC
 
Kapfenberger SV
 
 
 
 
St. Pölten
 
Grazer AK
 
 
 
 
Chomutov
 
Kosmonosy
 
 
 
 
Næstved II
 
Slagelse B&I
 
 
 
 
SAK Klagenfurt
 
Treibach
 
 
 
 
Grödig
 
Pinzgau Saalfelden
 
 
 
 
Holbæk B&I
 
Greve
 
 
 
 
Fürstenfeld
 
Ilz
 
 
 
 
Liezen
 
Judenburg
 
 
 
 
SC Bruck an der Mur
 
Mettersdorf
 
 
 
 
TuS Heiligenkreuz
 
Koflach
 
 
 
 
Union RB Weinland Gamlit
 
Fehring
 
 
 
 
Voitsberg
 
Frauental
 
 
 
 
Wildon
 
Lebring
 
 
 
 
Atlético Angelópolis
 
Chilpancingo
 
 
 
 
ATSV Erlangen
 
Kornburg
 
 
 
 
Gebenbach
 
Neumarkt Germany
 
 
 
 
SC Feucht
 
Weiden
 
 
 
 
Erlbach
 
Landsberg
 
 
 
 
Süderelbe
 
Curslack-Neuengamme
 
 
 
 
Viktoria Aschaffenburg
 
Unterhaching
 
 
 
 
Deutschlandsberger SC
 
Gurten
 
 
 
 
Kalsdorf
 
Ried II
 
 
 
 
Union Vöcklamarkt
 
Leoben
 
 
 
 
Weiz
 
Bad Gleichenberg
 
 
 
 
Neusiedl
 
Mauerwerk
 
 
 
 
Scheiblingkirchen
 
Mannsdorf
 
 
 
 
Ritzing
 
Andau
 
 
 
 
Schattendorf
 
Leithaprodersdorf
 
 
 
 
Hallbergmoos-Goldach
 
Memmingen
 
 
 
 
Oberneuland
 
OSC Bremerhaven
 
 
 
 
Victoria Hamburg
 
Osdorf
 
 
 
 
Wandsbeker TSV Concordia
 
Hamm United
 
 
 
 
Golden Arrows
 
Stellenbosch
 
 
 
 
Orlando Pirates
 
AmaZulu
 
 
 
 
Jeddeloh
 
Atlas Delmenhorst
 
 
 
 
Weiche Flensburg
 
Drochtersen / Assel
 
 
 
 
Traiskirchen
 
Siegendorf
 
 
 
 
Wiener Neustadt
 
Krems
 
 
 
 
Wörgl
 
Silz / Mötz
 
 
 
 
Almere City
 
Jong Ajax
 
 
 
 
De Graafschap
 
Jong Utrecht
 
 
 
 
FC Den Bosch
 
Jong AZ
 
 
 
 
FC Eindhoven
 
TOP Oss
 
 
 
 
Helmond Sport
 
Willem II
 
 
 
 
MVV Maastricht
 
Jong PSV
 
 
 
 
NAC Breda
 
ADO Den Haag
 
 
 
 
PEC Zwolle
 
Heracles Almelo
 
 
 
 
Telstar
 
Roda JC Kerkrade
 
 
 
 
VVV-Venlo
 
FC Dordrecht
 
 
 
 
FC Emmen
 
FC Volendam
 
 
 
 
Arsenal U21
 
Manchester City U21
 
 
 
 
Everton U21
 
Leicester U21
 
 
 
 
Wolves U21
 
Tottenham U21
 
 
 
 
Eimsbutteler TV
 
Türkiye
 
 
 
 
Rotherham United
 
Huddersfield Town
 
 
 
 
Athlone Town
 
Cork City
 
 
 
 
Bray Wanderers
 
Cobh Ramblers
 
 
 
 
Wexford Youths
 
Galway United
 
 
 
 
Tranmere Rovers
 
Crewe Alexandra
 
 
 
 
Magpies
 
Manchester 62
 
 
 
 
Drogheda United
 
Shamrock Rovers
 
 
 
 
Shelbourne
 
UCD
 
 
 
 
St Patrick's
 
Bohemians
 
 
 
 
Caernarfon Town
 
Flint Town United
 
 
 
 
Pontypridd Town AFC
 
Newtown
 
 
 
 
Finn Harps
 
Dundalk
 
 
 
 
Brentford
 
Brighton & Hove Albion
 
 
 
 
Aberystwyth Town
 
Haverfordwest County
 
 
 
 
Panadería Pulido
 
Tamaraceite
 
 
 
 
Inter Playa del Carmen
 
Leviatán
 
 
 
 
Champions Academy
 
Sporting SM II
 
 
 
 
07 Vestur II
 
NSÍ II
 
 
 
 
B71
 
Undrid
 
 
 
 
KÍ II
 
B36 II
 
 
 
 
TB
 
ÍF
 
 
 
 
Víkingur II
 
HB II
 
 
 
 
Iskenderunspor A.Ş.
 
Karacabey Birlikspor
 
 
 
 
Gedania Gdańsk
 
Pogon Szczecin II
 
 
 
 
Olimpia Grudziądz
 
Zawisza Bydgoszcz
 
 
 
 
Polonia Środa
 
Unia Janikowo
 
 
 
 
Sokół Kleczew
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce
 
 
 
 
Stargard Szczeciński
 
Cartusia Kartuzy
 
 
 
 
Stolem Gniewino
 
Starogard Gdański
 
 
 
 
Świt Skolwin
 
Bałtyk Gdynia
 
 
 
 
Unia Solec Kujawski
 
Unia Swarzedz
 
 
 
 
Vineta Wolin
 
Jarota Jarocin
 
 
 
 
Brzeg
 
Carina Gubin
 
 
 
 
Chrobry Głogów II
 
Rekord Bielsko-Biała
 
 
 
 
Falubaz Zielona Góra
 
Odra Wodzislaw Slaski
 
 
 
 
Górnik Zabrze II
 
Warta Gorzow
 
 
 
 
Kluczbork
 
Gwarek Tarnowskie Góry
 
 
 
 
Polonia Bytom
 
Miedź Legnica II
 
 
 
 
Raków Częstochowa II
 
Goczałkowice Zdrój
 
 
 
 
Ślęza Wrocław
 
Pawłowice Śląskie
 
 
 
 
Stilon Gorzow
 
Polonia Nysa
 
 
 
 
Chełmianka Chełm
 
MKS Korona Kielce II
 
 
 
 
Cracovia Kraków II
 
NKP Podhale
 
 
 
 
Lublinianka
 
Łagów
 
 
 
 
Orleta Radzyn Podlaski
 
Podlasie Biała Podlaska
 
 
 
 
Stal Stalowa Wola
 
KSZO
 
 
 
 
Unia Tarnów
 
Avia Swidnik
 
 
 
 
Wiązownica
 
Czarni Połaniec
 
 
 
 
Wieczysta Kraków
 
Wisłoka Dębica
 
 
 
 
Wisla Sandomierz
 
Sokół Sieniawa
 
 
 
 
Drina Zvornik
 
Modrica
 
 
 
 
Famos Vojkovici
 
Krupa na Vrbasu
 
 
 
 
Ljubic Prnjavor
 
Omarska
 
 
 
 
Radnik Bijeljina
 
Kozara Gradiska
 
 
 
 
Rudar Prijedor
 
Podrinje Janja
 
 
 
 
Sloboda Mrkonjic Grad
 
Zvijezda '09 Brgule
 
 
 
 
Sutjeska Foca
 
Laktasi
 
 
 
 
Tekstilac Derventa
 
Slavija
 
 
 
 
Zeljeznicar Banja Luka
 
Sloboda Novi Grad
 
 
 
 
Baltika BFU
 
Yenisey II
 
 
 
 
Chertanovo
 
Torpedo Moskva II
 
 
 
 
Dinamo Moskva II
 
Khimik Dzerzhinsk
 
 
 
 
Elektron VN
 
FK Dinamo St. Petersburg
 
 
 
 
Leningradets
 
Yadro St. Petersburg
 
 
 
 
Murom
 
Dinamo Vologda
 
 
 
 
Tekstilshchik
 
Tver
 
 
 
 
Znamya Truda
 
Spartak Kostroma
 
 
 
 
Zvezda Sint Petersburg
 
Rodina Moskva III
 
 
 
 
Avangard Kursk
 
Rodina Moskva II
 
 
 
 
Kvant
 
Dinamo Bryansk
 
 
 
 
Metallurg Lipetsk
 
Arsenal Tula II
 
 
 
 
Ryazan
 
Peresvet Podolsk
 
 
 
 
Sakhalin
 
Akademiya Tambov
 
 
 
 
Salyut Belgorod
 
Saturn Ramenskoye
 
 
 
 
Sokol Saratov
 
Kolomna
 
 
 
 
Strogino
 
Sakhalinets
 
 
 
 
Zenit Penza
 
Balashikha
 
 
 
 
Znamya Noginsk
 
Kaluga
 
 
 
 
Banks O Dee FC
 
Fraserburgh
 
 
 
 
Brechin City
 
Keith
 
 
 
 
Clachnacuddin
 
Lossiemouth
 
 
 
 
Forres Mechanics
 
Deveronvale
 
 
 
 
Inverurie Loco Works
 
Huntly
 
 
 
 
Nairn County
 
Brora Rangers
 
 
 
 
Rothes
 
Buckie Thistle
 
 
 
 
Strathspey Thistle
 
Turriff United
 
 
 
 
Wick Academy
 
Formartine United
 
 
 
 
Hapoel Kaukab
 
Maccabi Ironi Tamra
 
 
 
 
Hapoel Qalansawe
 
Hapoel Bnei Zalafa
 
 
 
 
Ihud Bnei Shfaram
 
Hapoel Bu'eine
 
 
 
 
Ironi Baka El Garbiya
 
Hapoel Ra'anana
 
 
 
 
Ironi Nesher
 
Tzeirey Taibe
 
 
 
 
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
Hapoel Kfar Kana
 
 
 
 
Maccabi Tzur Shalom
 
MS Tira
 
 
 
 
Tzeirei Kafr Kanna
 
Hapoel Migdal Haemek
 
 
 
 
Hapoel Kfar Shalem
 
Beitar Tel Aviv Ramla
 
 
 
 
Ironi Modi'in
 
Hapoel Herzliya
 
 
 
 
Maccabi Ashdod
 
Hapoel Marmorek
 
 
 
 
Maccabi Herzliya
 
Hapoel Bikat Hayarden
 
 
 
 
Maccabi Shaarayim
 
Holon Yermiyahu
 
 
 
 
MS Dimona
 
Bnei Eilat
 
 
 
 
Shimshon Kafr Qasim
 
Maccabi Yavne
 
 
 
 
Shimshon Tel Aviv
 
Ironi Kuseife
 
 
 
 
Ahva Kafr Manda
 
Maccabi B. Jadeidi-Makr
 
 
 
 
Bnei HaGolan VeHaGalil
 
Maccabi Ahva Sha'ab
 
 
 
 
Hapoel Ironi Arraba
 
Beitar Nahariya
 
 
 
 
Hapoel Ironi Karmiel
 
Hapoel Bnei Bi'ina
 
 
 
 
Hapoel Ironi Safed
 
Ironi Bnei Kabul
 
 
 
 
Kiryat Yam SC
 
Ahi Akko
 
 
 
 
Robi Shapira
 
Maccabi Ironi Yafia
 
 
 
 
Shefa-Amr
 
Tzeirey Tamra
 
 
 
 
Ahva Reineh
 
Hapoel Sandala Gilboa
 
 
 
 
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
 
Maccabi Ahi Iksal
 
 
 
 
Hapoel Bnei Pardes
 
Hapoel Iksal
 
 
 
 
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Maccabi Achva Fureidis