Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Oued Akbou
 
IB Khémis El Khechna
 
0 0
3 1
Arsenal de Sarandi
 
Racing Córdoba
 
0 1
0 2
Manly United
 
Sydney II
 
0 0
1 0
Broadmeadow Magic
 
Cooks Hill United
 
1 1
5 2
Hellenic Athletic
 
Darwin Hearts
 
0 3
3 5
Casuarina
 
Garuda
 
0 2
3 2
Heidelberg United
 
Dandenong Thunder
 
2 0
2 0
Bentleigh Greens
 
Melbourne Victory II
 
0 0
0 0
Brunswick City
 
Sunshine Georgies
 
5 1
7 1
Kingston City
 
Northcote City
 
0 1
1 1
Leithaprodersdorf
 
Kohfidisch
 
   
4 0
Parndorf
 
Marz
 
4 0
6 0
Gloggnitz
 
Korneuburg
 
   
3 1
Schrems
 
Kottingbrunn
 
2 0
2 0
Wiener Neustadt
 
Zwettl
 
   
5 3
St. Valentin
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
2 2
Mondsee
 
Vortuna Bad Leonfelden
 
   
2 0
Union Perg
 
Bad Schallerbach
 
   
1 1
Fehring
 
Frauental
 
1 2
1 3
Gnas
 
Kalsdorf
 
   
1 2
Ilz
 
Lebring
 
   
4 1
Lafnitz II
 
Koflach
 
4 1
4 3
SC Bruck an der Mur
 
Fürstenfeld
 
   
0 2
TuS Heiligenkreuz
 
Schladming
 
   
3 1
Union RB Weinland Gamlit
 
FSC Hochegger Dächer
 
1 0
3 1
Wildon
 
Tillmitsch
 
   
3 0
Red Star Penzing
 
Stadlau
 
   
2 0
Donau
 
Wienerberg
 
   
1 0
Schwechat
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
3 0
5 1
Allerheiligen
 
Union Vöcklamarkt
 
1 2
1 2
Deutschlandsberger SC
 
ASK Klagenfurt
 
2 1
4 1
LASK Juniors
 
Gleisdorf 09
 
1 0
3 1
St. Anna
 
Wolfsberger AC II
 
0 1
0 3
Voitsberg
 
Gurten
 
2 1
3 2
Wallern / Marienkirchen
 
Ried II
 
0 0
0 1
Weiz
 
Bad Gleichenberg
 
2 0
5 2
WSPG Wels
 
Vorwärts Steyr
 
1 0
2 0
Donaufeld
 
Mannsdorf
 
0 0
1 0
Draßburg
 
Wiener Viktoria
 
2 0
3 0
Favoritner AC
 
Wiener SC
 
1 3
4 5
Krems
 
Leobendorf
 
   
   
Neusiedl
 
Mauerwerk
 
1 0
1 2
Oberwart / Rotenturm
 
Rapid Wien II
 
0 2
2 4
Traiskirchen
 
Austria Wien II
 
0 1
0 3
TWL Elektra
 
Ardagger
 
0 1
0 2
Al Ittihad
 
East Riffa
 
0 1
0 2
Al-Hidd
 
Malkiya
 
1 1
1 3
Kick Start
 
Brittons Hill
 
   
2 5
Agro-Pelishche
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
   
Arsenal II
 
Kobrin
 
   
   
Dinamo Brest II
 
Stroitel Kapyl
 
   
   
Ivatsevichi
 
Nadezhda
 
   
   
Kronon
 
Schuchin
 
   
   
Neman Grodno II
 
Krechet
 
   
   
Osipovichy
 
Dnepr Mogilev II
 
   
   
Servolyuks
 
Gomel II
 
   
   
Slavia II
 
Isloch II
 
   
   
Slutsk II
 
Energosbyt-BSATU
 
   
   
Traktor Minsk
 
Mozyr NPZ
 
   
   
Smorgon
 
Slavia
 
0 1
3 3
BATE
 
Slutsk
 
2 0
6 0
Laktasi
 
Leotar
 
1 1
4 2
Aymorés
 
Valeriodoce
 
0 0
1 0
Minas Boca U20
 
Três Corações U20
 
0 2
0 6
Futgol U20
 
XV de Novembro U20
 
1 0
3 1
Água Santa U20
 
São Caetano U20
 
0 1
1 1
Aguai U20
 
Porto Ferreira U20
 
1 0
1 0
Aster Brasil SP U20
 
São Bernardo U20
 
0 0
0 0
Botafogo SP U20
 
Comercial U20
 
1 0
3 1
Brasilis FC U20
 
Guaçuano U20
 
1 0
2 0
Desportivo Brasil U20
 
São Bento U20
 
2 0
3 1
Elosport U20
 
Sfera U20
 
0 0
0 3
Ferroviária U20
 
São Carlos U20
 
4 0
7 0
Flamengo SP U20
 
Ibrachina U20
 
0 0
0 1
Grêmio Osasco U20
 
Referência U20
 
2 2
4 6
Guarani U20
 
Capivariano U20
 
1 0
4 0
Inter de Bebedouro U20
 
Francana U20
 
2 2
2 3
Inter Limeira U20
 
Independente SP U20
 
2 1
4 1
Ituano U20
 
Comercial de Tietê U20
 
0 0
3 1
Jabaquara U20
 
Mauá U20
 
0 2
0 2
José Bonifácio U20
 
Rio Preto U20
 
1 0
1 0
Mauaense U20
 
Santo André U20
 
2 2
2 3
Metropolitano FC U20
 
Paulínia U20
 
0 0
2 0
Mirassol U20
 
Tanabi SP U20
 
0 0
1 0
Nacional SP U20
 
Guarulhos U20
 
3 0
3 0
Novorizontino U20
 
Tupã U20
 
2 0
7 0
Oeste U20
 
Osasco Audax U20
 
2 0
3 0
Olímpia U20
 
Fernandópolis U20
 
0 0
0 0
Pinda Ferroviária U20
 
Joseense U20
 
1 0
2 1
Ponte Preta U20
 
Itapirense U20
 
1 1
3 1
Presidente Prudente U20
 
Marília U20
 
0 0
0 2
Rio Branco EC U20
 
XV de Piracicaba U20
 
0 2
1 3
Rio Claro SP U20
 
XV de Jaú U20
 
0 0
1 0
Taquaritinga U20
 
Velo Clube U20
 
0 1
0 2
Taubaté U20
 
União Mogi U20
 
2 1
3 1
União São João U20
 
Cosmopolitano U20
 
0 0
1 1
VOCEM U20
 
Grêmio Prudente U20
 
0 0
0 2
Ceará
 
Coritiba
 
0 0
1 0
Iguatu
 
Potiguar Mossoró
 
0 0
2 0
Asenovets
 
Lokomotiv Plovdiv II
 
0 0
2 1
Beroe II
 
Atletik Kuklen
 
0 0
0 3
CSKA Sofia
 
CSKA 1948 Sofia
 
0 1
0 2
ASEC Koudougou
 
Salitas
 
2 1
2 1
Douanes
 
Vitesse
 
1 0
1 0
KOZAF
 
RC Bobo-Dioulasso
 
1 0
2 0
Majestic
 
Etoile Filante
 
0 0
1 0
Rahimo
 
Sporting Cascades
 
0 0
3 0
USFA
 
RCK
 
0 1
2 1
Khalsa
 
Blues
 
   
3 1
La Equidad
 
Once Caldas
 
1 1
1 2
Cúcuta Deportivo
 
Llaneros
 
1 1
1 3
JS Talangaï
 
Kondzo
 
   
2 1
Diables Noirs
 
Nouvelle Génération
 
   
4 0
Céleste
 
Renaissance
 
   
0 1
Etoile de Kivu
 
Motema Pembe
 
   
0 3
Kuya Sport
 
AC Rangers
 
   
0 1
Zoman
 
AFAD
 
0 1
1 3
Rijeka U19
 
Rudeš U19
 
1 0
2 0
Arsenal Česká Lípa
 
Slovan Liberec II
 
1 1
4 1
Karlovy Vary
 
Viktoria Plzen II
 
1 0
1 0
Písek
 
Králův Dvůr
 
1 1
1 1
Sokol Zápy
 
Banik Sous
 
1 1
2 1
Blansko
 
Frýdek-Místek
 
1 2
2 2
Viktoria Otrokovice
 
Banik Ostrava II
 
0 1
1 3
Start Brno
 
Uničov
 
0 1
3 3
Hlučín
 
Slovácko II
 
0 1
2 2
Hranice
 
Hodonín-Šardice
 
2 0
3 4
Slavoj Polná
 
Velké Meziříčí
 
1 3
1 4
Strani
 
Slavičín
 
3 0
5 3
Baťov
 
Tatran Všechovice
 
1 0
4 0
Mladá Boleslav
 
Hradec Králové
 
2 0
3 1
Dukla Prague U19
 
Plzen U19
 
1 0
3 1
FC Fastav Zlin U19
 
FK Pardubice U19
 
2 0
4 0
FC Copenhagen
 
Randers
 
1 1
2 1
Vargas Torres
 
Manta
 
0 1
0 1
Baladiyyat Al Mehalla
 
El Gounah
 
0 0
1 1
National Bank of Egypt
 
Petrojet
 
3 1
4 1
Nõmme United
 
Vaprus
 
1 0
2 1
HB II
 
AB Argir
 
0 2
0 4
MYPA
 
GrIFK
 
1 1
1 1
Kiffen
 
PPJ
 
3 1
3 2
NJS
 
Futura
 
0 0
0 1
Huima / Urho
 
HoDy
 
   
2 0
KoPa
 
LaPa
 
   
2 0
LAUTP
 
MiPK
 
0 1
3 3
FC Komeetat
 
LPK
 
1 1
3 2
Kypärämäki Rangers
 
KeuPa
 
0 1
0 2
Union Plaani
 
IPS Edustus
 
   
2 3
AFC Keltik
 
ToU
 
0 0
0 1
NiemU
 
Kings
 
   
2 1
Ilves
 
KuPS
 
1 1
1 2
Inter Turku
 
Haka
 
2 0
3 1
SJK
 
Mariehamn
 
0 0
0 2
Oulu
 
HJK
 
1 0
1 0
KäPa
 
PK-35
 
0 0
0 1
Waa Banjul Football
 
Greater Tomorrow
 
   
1 0
Neustrelitz
 
Anker Wismar
 
0 0
4 0
Accra Hearts of Oak
 
Nations
 
2 0
2 0
Renaissance
 
Sequence
 
   
1 0
KF
 
Fjardabyggd / Leiknir
 
2 0
4 0
Selfoss
 
Thróttur Vogar
 
0 1
6 1
KFG
 
Ægir
 
1 1
1 2
Reynir
 
Víkingur Ólafsvík
 
1 0
1 1
Magni
 
Sindri
 
0 0
0 0
Augnablik
 
IH Hafnarfjordur
 
1 3
3 5
Vængir Jupiters
 
Ellidi
 
0 0
0 2
KFS
 
Hamar
 
2 1
2 3
RB
 
KÁ Hafnarfjördur
 
2 1
2 5
Skallagrímur
 
KH
 
   
1 2
Árborg
 
Ýmir
 
   
0 3
Njardvík
 
Thór
 
2 0
5 1
Grindavík
 
Keflavík
 
1 2
2 2
Leiknir Reykjavík
 
Afturelding
 
0 0
0 1
Thróttur Reykjavík
 
ÍR
 
2 0
5 0
FH
 
Fram
 
2 0
3 3
Madura United
 
Persib
 
0 0
1 3
Newroz SC
 
Al Quwa Al Jawiya
 
2 1
4 2
Al Najaf
 
Zakho
 
2 1
2 1
Naft
 
Karbala
 
1 0
1 1
Al Zawra'a
 
Al Minaa Basra
 
0 0
1 0
Hapoel Bnei Pardes
 
Ihud Bnei Baka
 
   
   
Sassuolo U19
 
Roma U19
 
0 0
3 0
Sagan Tosu
 
FC Tokyo
 
0 1
0 1
Kaisar II
 
Akzhayik
 
0 0
1 0
Arys
 
Taraz
 
0 1
1 2
Khan Tengri
 
Aktobe Jas
 
3 2
6 2
Okzhetpes
 
Ulytau
 
1 0
1 1
Astana
 
Aksu
 
   
   
Mathare United
 
Vihiga Bullets
 
1 1
2 1
Daejeon Korail
 
Ulsan Citize
 
1 0
1 1
Leevon / PPK
 
Upesciema Warriors
 
1 0
4 0
Babrungas
 
Trakai
 
1 2
1 3
Be1 NFA
 
Neptūną Klaipėda
 
1 0
1 1
Garliava
 
Banga II
 
0 2
1 2
Dainava
 
Hegelmann Litauen
 
0 1
0 2
UN Käerjéng
 
Hostert
 
0 0
1 1
CIVO United
 
Baka City
 
2 0
3 0
Khovd
 
Ulaanbaatar
 
1 3
3 6
El Massira
 
Difaâ El Jadida
 
0 1
1 1
Kawkab Marrakech
 
Ittifaq Marrakech
 
2 0
3 0
Khouribga
 
AS Salé
 
0 0
2 0
Olympique Dcheïra
 
USM Oujda
 
0 0
2 1
Racing de Casablanca
 
Rapide Oued Zem
 
1 0
1 2
Raja Beni Mellal
 
Chabab Ben Guerir
 
0 0
0 1
Stade Marocain
 
CODM Meknès
 
1 0
2 0
Wydad Fès
 
Chabab Atlas Khénifra
 
0 1
1 2
Tchumene
 
Costa do Sol
 
0 0
1 1
Lyn
 
Mjøndalen
 
1 0
1 1
Independiente FBC
 
Fernando de la Mora
 
2 0
2 0
Deportivo Santaní
 
3 de Febrero
 
1 0
1 0
Ayacucho
 
Deportivo Municipal
 
2 0
3 0
Deportivo Llacuabamba
 
Carlos Stein
 
2 0
6 0
Swit
 
Łomża
 
1 3
4 3
Broń Radom
 
Wikielec
 
1 0
2 1
Unia Skierniewice
 
Lechia T. Mazowiecki
 
0 0
2 1
Górnik Zabrze II
 
Carina Gubin
 
0 2
2 2
Raków Częstochowa II
 
Kluczbork
 
0 0
1 0
KSZO
 
Wislanie Jaskowice
 
0 0
0 2
Athlone Town
 
Cork City
 
1 0
1 0
Cobh Ramblers
 
Kerry
 
1 0
1 0
Finn Harps
 
Wexford Youths
 
1 0
1 0
Treaty United
 
Longford Town
 
0 0
1 0
UCD
 
Bray Wanderers
 
0 0
0 0
Drogheda United
 
Shamrock Rovers
 
0 0
0 2
Dundalk
 
Derry City
 
0 0
0 0
Shelbourne
 
Sligo Rovers
 
0 1
1 2
St Patrick's
 
Galway United
 
1 0
2 1
Waterford United
 
Bohemians
 
1 1
2 1
Pobeda
 
Forte Taganrog
 
0 2
1 2
Spartak Nal'chik
 
Alaniya Vladikavkaz II
 
0 0
0 0
Biolog
 
Rubin Yalta
 
1 1
1 2
Kuban Kholding
 
Rostov II
 
0 1
1 1
Legion Dynamo
 
Angusht
 
0 0
0 1
Dinamo Stavropol'
 
Dinamo Makhachkala
 
1 0
3 2
Nart Cherkessk
 
Druzhba
 
0 0
2 1
Sevastopol
 
Stroitel Kamensk-Shakht.
 
0 0
0 0
Al Hilal
 
Al Nassr
 
1 0
1 1
Pčinja Trgovište
 
Djerdap Kladovo
 
0