Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Togo U17
 
Niger U17
 
   
2 3
Partizani Tirana
 
Skënderbeu Korçë
 
0 0
1 0
ASO Chlef
 
USM Khenchela
 
2 1
4 1
Ben Aknoun
 
US Biskra
 
2 0
2 1
CS Constantine
 
CR Belouizdad
 
1 0
1 1
El Bayadh
 
JS Kabylie
 
0 0
1 1
JS Saoura
 
Paradou AC
 
1 0
2 1
MC Alger
 
USM Alger
 
1 0
1 0
US Souf
 
NC Magra
 
0 0
0 2
MC Oran
 
ES Sétif
 
1 1
4 1
MC Oran U21
 
ES Sétif U21
 
0 1
0 2
CS Constantine U21
 
CR Belouizdad U21
 
1 0
2 1
Argentino Quilmes
 
UAI Urquiza
 
1 1
3 1
Gimnasia y Tiro
 
Temperley
 
0 1
0 2
Brisbane Knights
 
North Brisbane
 
3 0
5 1
Western Spirit
 
Centenary Stormers
 
0 1
0 2
Brisbane Knights U23
 
North Brisbane U23
 
   
0 0
Western Spirit U23
 
Centenary Stormers U23
 
   
3 2
Tuggeranong United W
 
Gungahlin United W
 
0 2
0 3
Sydney II
 
Sydney Olympic
 
1 0
1 3
Central Coast II
 
Rockdale City Suns
 
1 0
1 2
Garuda
 
Darwin Hearts
 
   
   
Modbury Jets
 
Campbelltown City
 
0 1
0 1
Para Hills Knights
 
South Adelaide Panthers
 
2 0
3 0
Melbourne Knights
 
South Melbourne
 
0 0
0 1
Dandenong City
 
Avondale Heights
 
0 0
0 1
Moreland City
 
Green Gully
 
1 1
2 1
Olympic Kingsway
 
Inglewood United
 
2 1
3 1
Perth
 
Bayswater City
 
1 0
3 3
Moreland City U23
 
Green Gully U23
 
1 1
1 3
Bentleigh Greens
 
Langwarrin
 
0 0
0 1
Preston Lions
 
Bulleen Lions
 
1 1
3 2
Amstetten
 
Liefering
 
0 1
1 1
Dornbirn
 
St. Pölten
 
0 1
3 1
First Vienna
 
Kapfenberger SV
 
0 2
4 2
Lafnitz
 
Admira
 
0 2
1 3
Leoben
 
Schwarz-Weiß Bregenz
 
2 0
2 0
Ried
 
Sturm Graz II
 
1 0
1 0
Stripfing
 
Grazer AK
 
1 4
2 5
SV Horn II
 
Floridsdorfer AC
 
1 0
2 3
Admira U18
 
Burgenland U18
 
4 0
4 2
Siegendorf
 
Kohfidisch
 
   
1 0
Deutschkreutz
 
Rudersdorf
 
   
9 0
Parndorf
 
Bad Sauerbrunn
 
   
2 2
Bleiburg
 
Spittal
 
   
0 4
Velden
 
Ferlach
 
0 0
0 1
Wolfsberg
 
SAK Klagenfurt
 
0 0
0 1
Kraig
 
Austria Klagenfurt II
 
   
0 2
Lendorf
 
Köttmannsdorf
 
   
1 1
Kilb
 
Zwettl
 
   
4 0
Korneuburg
 
Retz
 
   
1 1
Langenrohr
 
Waidhofen/Thaya
 
   
4 0
Ortmann
 
St. Pölten II
 
   
4 1
Schrems
 
USC Rohrbach
 
   
0 2
Wohnbau Dietach
 
WSPG Wels II
 
   
2 0
Mondsee
 
Bad Schallerbach
 
   
3 3
Grün Weiß Micheldorf
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
2 3
Union Edelweiß
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
3 2
Union Perg
 
Oedt
 
   
1 4
Ostermiething
 
St. Martin i.M.
 
   
2 2
Adnet
 
Bramberg
 
   
0 4
Eugendorf
 
Seekirchen
 
   
1 2
Salzburger AK
 
Straßwalchen
 
   
1 0
Siezenheim
 
Anif
 
   
4 1
Golling
 
Bürmoos
 
   
1 3
Puch
 
Thalgau
 
   
3 2
Fehring
 
Lebring
 
4 0
4 3
FSC Hochegger Dächer
 
Frauental
 
   
1 2
Gnas
 
SC Bruck an der Mur
 
   
2 3
Ilz
 
Kalsdorf
 
   
1 1
TuS Heiligenkreuz
 
Fürstenfeld
 
0 0
1 1
Union RB Weinland Gamlit
 
Koflach
 
2 3
4 5
Wildon
 
Schladming
 
0 1
1 2
Innsbrucker AC
 
Kundl
 
0 0
3 0
Volders
 
Wattens II
 
   
2 6
Völs
 
Kematen
 
   
0 0
Fügen
 
Ebbs
 
   
4 1
Kitzbühel
 
St. Johann in Tirol
 
   
2 0
Wörgl
 
Telfs
 
1 1
3 1
Admira Dornbirn
 
Höchst
 
   
2 0
Lustenau
 
Göfis
 
   
3 0
Nenzing
 
Austria Lustenau II
 
   
0 1
Mannswörth
 
Simmeringer SC
 
   
1 3
Red Star Penzing
 
Slovan HAC
 
   
5 1
Wienerberg
 
FC 1980 Wien
 
   
1 2
Vorwärts Brigittenau
 
Schwechat
 
   
3 1
Allerheiligen
 
Wolfsberger AC II
 
0 0
0 2
Bad Gleichenberg
 
Gurten
 
1 0
3 0
Deutschlandsberger SC
 
Voitsberg
 
3 0
4 0
LASK Juniors
 
Ried II
 
0 2
0 2
Union Vöcklamarkt
 
ASK Klagenfurt
 
0 0
2 1
Weiz
 
Wallern / Marienkirchen
 
2 0
4 0
WSPG Wels
 
Gleisdorf 09
 
0 0
0 0
Favoritner AC
 
Leobendorf
 
0 0
1 1
Oberwart / Rotenturm
 
Mannsdorf
 
1 0
2 0
TWL Elektra
 
Austria Wien II
 
1 3
3 3
Draßburg
 
Ardagger
 
1 0
1 1
Neusiedl
 
Rapid Wien II
 
0 2
0 4
Dornbirner SV
 
Kufstein
 
1 1
1 2
Wolfurt
 
Rot-Weiß Rankweil
 
1 2
3 4
SVG Reichenau
 
Röthis
 
2 0
3 1
Silz / Mötz
 
Bischofshofen
 
1 3
1 4
Qarabağ
 
Turan
 
1 0
4 3
Abahani
 
Brothers Union
 
1 0
7 1
Mohammedan Dhaka
 
Rahmatgonj MFS
 
2 2
3 3
Sheikh Russel
 
Abahani Chittagong
 
0 1
1 1
Ellerton
 
Barbados Soccer Academy
 
   
0 1
Orsha
 
FC Ostrovets
 
1 0
1 1
Agro-Pelishche
 
Krechet
 
   
   
Arsenal II
 
Schuchin
 
   
   
Dinamo Brest II
 
Ivatsevichi
 
   
   
Kobrin
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
   
Kronon
 
Nadezhda
 
   
   
Neman Grodno II
 
Stroitel Kapyl
 
   
   
Partizan Salihorsk
 
Gomel II
 
   
   
Servolyuks
 
Energosbyt-BSATU
 
   
   
Slavia II
 
Dnepr Mogilev II
 
   
   
Slutsk II
 
Osipovichy
 
   
   
Traktor Minsk
 
Isloch II
 
   
   
Slutsk
 
Dinamo Brest
 
0 1
1 4
BATE
 
Slavia
 
1 0
1 0
Sint-Truiden
 
OH Leuven
 
0 0
1 1
PAC Buzet
 
Libramont
 
   
1 0
Genk W
 
OH Leuven W
 
1 3
2 5
Gent W
 
St. Liege W
 
0 2
0 2
Atletico-MG U20
 
Flamengo RJ U20
 
1 2
2 3
Botafogo W
 
Kindermann-Avaí W
 
2 1
3 1
Santos W
 
Cruzeiro W
 
0 2
1 3
Minas Boca U20
 
América Mineiro U20
 
0 2
0 5
Paulista
 
Barcelona EC
 
3 0
6 0
Aguai U20
 
Guaçuano U20
 
0 0
0 1
Aster Brasil SP U20
 
São Caetano U20
 
0 2
0 2
Botafogo SP U20
 
Inter de Bebedouro U20
 
4 1
10 1
Corinthians U20
 
Água Santa U20
 
1 0
2 0
Cosmopolitano U20
 
Independente SP U20
 
1 0
2 0
Desportivo Brasil U20
 
Ituano U20
 
0 1
0 2
Elosport U20
 
Comercial de Tietê U20
 
0 1
0 3
Fernandópolis U20
 
Tanabi SP U20
 
0 0
1 2
Ferroviária U20
 
Rio Claro SP U20
 
2 1
5 1
Grêmio Osasco U20
 
Osasco Audax U20
 
0 0
1 2
Guarulhos U20
 
Portuguesa U20
 
0 0
1 2
Inter Limeira U20
 
Rio Branco EC U20
 
2 0
2 1
Joseense U20
 
União Mogi U20
 
3 0
5 0
Marília U20
 
Tupã U20
 
1 0
2 2
Mauaense U20
 
Mauá U20
 
0 1
1 2
Metropolitano FC U20
 
Capivariano U20
 
0 0
0 1
Mirassol U20
 
José Bonifácio U20
 
1 0
1 1
Nacional SP U20
 
Ibrachina U20
 
0 1
1 2
Novorizontino U20
 
VOCEM U20
 
3 0
6 0
Olímpia U20
 
Rio Preto U20
 
0 0
1 0
Paulínia U20
 
SKA Brasil U20
 
0 1
1 1
Pinda Ferroviária U20
 
União Suzano U20
 
0 0
0 1
Ponte Preta U20
 
Brasilis FC U20
 
1 1
2 1
Porto Ferreira U20
 
Itapirense U20
 
1 0
1 2
Presidente Prudente U20
 
Grêmio Prudente U20
 
0 0
1 3
Referência U20
 
Vital Ibiúna U20
 
0 0
0 0
Santo André U20
 
Portuguesa Santista U20
 
1 0
2 1
São Bernardo U20
 
Juventus U20
 
0 0
0 1
Taquaritinga U20
 
XV de Jaú U20
 
0 0
0 9
Taubaté U20
 
Sao Jose EC U20
 
0 0
0 0
União São João U20
 
XV de Piracicaba U20
 
0 0
1 0
Velo Clube U20
 
São Carlos U20
 
2 1
2 1
CRB
 
Vila Nova
 
1 0
1 0
OFK Pirin
 
Etar
 
1 0
2 2
Lokomotiv Sofia 1929
 
Botev Vratsa
 
1 1
1 1
Hebar 1918
 
Beroe
 
0 0
0 1
Douanes
 
Salitas
 
0 0
0 1
KOZAF
 
SONABEL
 
0 0
0 1
Rahimo
 
RC Bobo-Dioulasso
 
1 0
2 2
Khalsa
 
AFA
 
   
1 0
San Antonio Unido
 
Deportes Linares
 
1 0
2 1
Shenzhen Juniors
 
Qingdao Red Lions
 
0 0
1 2
Tai'an Tiankuang
 
Dongguan United
 
0 1
0 3
Hainan Star
 
Jiangxi Liansheng
 
1 2
1 4
Dalian Huayi
 
Yunnan Yukun
 
0 0
0 2
Rizhao Yuqi
 
Shanghai Jiading
 
1 0
2 0
Hangzhou
 
Nantong Zhiyun
 
3 1
5 2
Cangzhou
 
Tianjin Jinmen Tiger
 
0 1
2 4
Henan Songshan Longmen
 
Wuhan Three Towns
 
1 2
2 3
Meizhou Hakka
 
Chengdu Rongcheng
 
0 1
1 4
Changchun Yatai
 
Beijing Guoan
 
1 1
3 2
Real Cartagena
 
Envigado
 
   
   
Unión Magdalena
 
Cúcuta Deportivo
 
1 0
2 0
Diables Noirs
 
Vegas
 
   
1 2
JS Talangaï
 
Nouvelle Génération
 
1 1
1 1
Panda B5
 
Simba
 
   
0 2
Sanga Balende
 
Blessing
 
   
0 2
San Carlos
 
Deportivo Saprissa
 
0 0
0 1
Istra 1961
 
Varaždin
 
0 0
2 0
Dubrava Zagreb
 
Bijelo Brdo
 
2 0
4 0
Sloga Mravince
 
Primorac Biograd
 
   
1 1
Teplice II
 
Jablonec II
 
1 1
4 2
Táborsko II
 
Slavia Praha II
 
0 1
0 2
Arsenal Česká Lípa
 
Mlada Boleslav II
 
0 2
0 4
Písek
 
Sokol Hostoun
 
2 1
2 2
Ústí nad Labem
 
Kolín
 
2 0
4 1
Blansko
 
Třinec
 
1 0
2 3
Viktoria Otrokovice
 
Uherský Brod
 
2 0
2 0
Start Brno
 
Hodonín-Šardice
 
0 0
1 1
Hlučín
 
Karvina II
 
1 1
2 1
Hranice
 
Frydlant
 
2 1
3 2
Chomutov
 
Hrebec
 
0 0
1 1
HFK Olomouc
 
Sternberk
 
0 1
2 1
AaB
 
Fredericia
 
1 0
1 0
Kolding IF
 
Hobro
 
1 0
2 1
Vendsyssel
 
SønderjyskE
 
0 0
0 0
Brondby W
 
AGF W
 
0 0
3 1
Gendarmerie
 
CDC Q7
 
1 0
2 0
Garde-côtes
 
SDC Group / H. Balbala
 
1 0
1 0
Guelleh / GR
 
Dikhil
 
   
0 1
Independiente Juniors
 
Manta
 
0 1
0 1
Southampton
 
West Bromwich Albion
 
0 0
3 1
Millwall U21
 
Birmingham City U21
 
1 1
1 1
Harju Jalgpallikool
 
Levadia II
 
3 2
4 2
Hiiumaa
 
Tallinna FC Zapoos
 
1 1
3 2
Tartu Welco II
 
FC Elva II
 
1 0
4 0
Flora W
 
Saku Sporting W
 
1 0
2 0
Hambericho Durame
 
Bahardar
 
0 1
0 2
Dire Dawa Kenema
 
Ethiopian Medhin
 
0 2
0 5
NJS
 
JäPS II
 
1 0
2 2
P-Iirot
 
EBK
 
4 0
11 0
PPJ
 
Futura
 
2 0
2 1
PK-35 Vantaa W
 
HJK W
 
0 4
1 6
KeuPa
 
ViPa
 
   
3 1
KJP
 
PeKa
 
   
0 4
KoPa
 
IPS Edustus
 
0 0
1 1
LAUTP
 
HaPK
 
2 1
5 2
FC Komeetat
 
Huima / Urho
 
1 0
2 0
Kypärämäki Rangers
 
LPK
 
   
2 0
Union Plaani
 
Kultsu
 
   
3 1
Kings
 
Yllätys
 
2 1
4 2
AFC Keltik
 
Zulimanit
 
0 1
1 2
NiemU
 
ToU
 
   
4 2
HJK
 
VPS
 
0 1
1 2
Oulu
 
Mariehamn
 
1 0
1 1
SJK
 
Inter Turku
 
2 1
3 1
Ilves
 
Haka
 
2 0
5 0
Paris W
 
Stade de Reims W
 
0 0
1 1
Lyon W
 
Paris SG W
 
2 0
2 1
Angers SCO