Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Mamelodi Sundowns
 
Young Africans
 
0 0
0 0
Al Ahly
 
Simba
 
0 0
2 0
El Bayadh
 
NC Magra
 
0 0
0 2
ASO Chlef
 
JS Saoura
 
0 2
1 2
MC Alger
 
US Souf
 
1 0
3 0
US Biskra
 
JS Kabylie
 
0 0
1 0
Annaba
 
Oued Magrane
 
0 0
3 0
MO Constantine
 
Oued Akbou
 
0 0
0 2
NA Hussein Dey
 
Mostaganem
 
0 2
0 3
Sacachispas
 
San Martín Burzaco
 
0 0
2 0
Central Córdoba
 
Sportivo Barracas
 
1 0
3 0
Centro Español
 
Atlas
 
1 0
4 2
General Lamadrid
 
Ituzaingó
 
0 2
1 2
Puerto Nuevo
 
Berazategui
 
0 2
1 2
Vélez Sarsfield
 
Argentinos Juniors
 
0 0
0 0
Gandzasar
 
Shirak II
 
1 0
1 0
West Armenia
 
Noah
 
0 1
2 5
Western Sydney Wanderers
 
Brisbane Roar
 
0 1
1 2
Monaro Panthers
 
Canberra Olympic
 
2 0
3 0
Uni Azzurri
 
Port Darwin
 
2 1
7 1
Darwin Olympic
 
Mindil Aces
 
1 1
2 2
Gold Coast Knights
 
Brisbane Roar II
 
4 1
4 2
Adelaide City
 
Campbelltown City
 
1 1
1 3
South Adelaide Panthers
 
Modbury Jets
 
0 1
0 4
NE MetroStars
 
Croydon Kings
 
2 0
4 1
Heidelberg United
 
St. Albans Saints
 
3 0
6 0
Oakleigh Cannons
 
Port Melbourne
 
1 0
3 0
Dandenong City
 
Green Gully
 
0 1
1 1
West Torrens Birkalla
 
Cumberland United
 
1 0
4 0
Oakleigh Cannons U23
 
Port Melbourne U23
 
1 1
6 1
Bentleigh Greens
 
Eastern Lions
 
0 1
1 3
Brunswick City
 
Bulleen Lions
 
1 0
1 0
Northcote City
 
Sunshine Georgies
 
0 0
0 1
Werribee City
 
Melbourne Victory II
 
0 1
1 4
Rheindorf Altach
 
WSG Tirol
 
0 0
0 0
First Vienna
 
St. Pölten
 
5 0
7 3
Kapfenberger SV
 
Ried
 
1 2
1 3
Stripfing
 
Liefering
 
0 1
1 2
SV Horn II
 
Lafnitz
 
0 0
2 1
Burgenland U18
 
St. Pölten U18
 
1 1
2 2
Rudersdorf
 
Kohfidisch
 
0 0
1 0
Siegendorf
 
Leithaprodersdorf
 
   
5 1
Deutschkreutz
 
Parndorf
 
   
2 2
Spittal
 
Völkermarkt
 
   
3 0
Treibach
 
Köttmannsdorf
 
2 0
4 0
Korneuburg
 
St. Peter
 
1 1
2 2
Kottingbrunn
 
St. Pölten II
 
   
1 1
Schrems
 
Kilb
 
2 0
2 0
Waidhofen/Thaya
 
USC Rohrbach
 
3 1
3 1
Grün Weiß Micheldorf
 
St. Valentin
 
   
2 1
Mondsee
 
Union Perg
 
   
3 1
Union Edelweiß
 
Wohnbau Dietach
 
1 0
2 1
Ostermiething
 
WSPG Wels II
 
   
3 1
Bürmoos
 
Adnet
 
   
6 2
Straßwalchen
 
Seekirchen
 
   
1 3
UFC Hallein
 
Thalgau
 
   
4 0
Salzburger AK
 
Grödig
 
   
2 2
Fürstenfeld
 
Tillmitsch
 
   
0 2
Gnas
 
Union RB Weinland Gamlit
 
1 0
2 1
Ilz
 
Lafnitz II
 
   
0 2
Kalsdorf
 
Lebring
 
   
3 1
SC Bruck an der Mur
 
Frauental
 
   
2 4
Schladming
 
Koflach
 
   
1 1
TuS Heiligenkreuz
 
FSC Hochegger Dächer
 
   
3 3
Kundl
 
Kitzbühel
 
   
1 2
Wörgl
 
Kematen
 
   
1 4
Gerasdorf Stammersdorf
 
Stadlau
 
0 0
0 2
Schwechat
 
Donau
 
1 1
3 2
Allerheiligen
 
LASK Juniors
 
0 3
0 5
Deutschlandsberger SC
 
Weiz
 
0 0
0 2
Gurten
 
Ried II
 
1 0
1 0
Union Vöcklamarkt
 
Wallern / Marienkirchen
 
1 1
3 1
Voitsberg
 
Vorwärts Steyr
 
1 0
1 0
Leobendorf
 
Mannsdorf
 
2 1
2 2
Neusiedl
 
Austria Wien II
 
0 2
1 5
Favoritner AC
 
Draßburg
 
0 0
0 0
Oberwart / Rotenturm
 
Donaufeld
 
0 2
0 6
Rapid Wien II
 
Wiener Viktoria
 
0 0
1 1
TWL Elektra
 
Krems
 
0 1
2 1
Wiener SC
 
Traiskirchen
 
2 1
4 2
TSV St. Johann
 
Bischofshofen
 
1 0
2 0
Zaqatala
 
Karvan
 
0 1
1 1
MOIK
 
Keşlə FK
 
0 1
0 1
Araz
 
Kapaz
 
1 0
1 2
Al Reef
 
Al Ittifaq Maqaba
 
0 4
0 6
Bahrain SC
 
Al Budaiya
 
0 1
2 1
Malkiya
 
A'Ali
 
1 0
4 0
Abahani
 
Fortis
 
0 0
1 1
Abahani Chittagong
 
Bashundhara Kings
 
0 4
0 5
Brothers Union
 
Rahmatgonj MFS
 
0 1
0 2
Wotton
 
Empire Club
 
0 0
3 2
FC Ostrovets
 
Ynergetyk-BDU
 
1 0
1 0
Arsenal
 
Vitebsk
 
1 1
1 1
Minsk
 
Smorgon
 
1 2
2 3
Waasland-Beveren
 
RSC Anderlecht II
 
2 1
2 1
Zulte-Waregem
 
Patro Eisden
 
0 0
0 0
Mechelen
 
Sint-Truiden
 
1 0
2 3
Deinze U21
 
Sint-Truiden U21
 
1 1
1 2
Patro Eisden U21
 
AS Eupen U21
 
1 0
2 2
Dender U21
 
Kortrijk U21
 
0 2
2 5
RFC de Liege U21
 
KV Oostende U21
 
0 1
0 1
RWDM U21
 
Westerlo U21
 
1 1
2 4
The Strongest
 
San Antonio Bulo Bulo
 
1 0
2 0
BSK Banja Luka
 
Zeljeznicar Banja Luka
 
2 1
4 1
ADESG
 
Atlético Acreano
 
1 0
2 0
Macapá
 
Ypiranga AP
 
0 1
0 3
Internacional U20
 
Santos U20
 
1 2
2 3
Ludogorets III
 
Cherno more II
 
0 0
   
Septemvri Sofia
 
Spartak Varna
 
0 2
0 2
Avion Academy
 
PWD
 
0 0
0 0
Gazelle
 
Cotonsport
 
1 0
1 1
UMS de Loum
 
Fortuna Mfou
 
0 1
1 1
Fovu Club
 
Aigle Royal
 
0 1
1 2
Young Sport Academy
 
Stade Renard
 
0 1
0 1
Bafmeng United
 
Feutcheu
 
0 2
0 4
Aigle Royal de Moungo
 
Eding Sport
 
1 0
2 1
Deportes Limache
 
Curicó Unido
 
2 0
2 0
Yanbian Longding
 
Chongqing Tongliang Long
 
1 0
1 1
Dongguan United
 
Dalian Zhixing
 
2 0
2 2
Jiangxi Liansheng
 
Yunnan Yukun
 
1 3
2 3
Guangzhou Evergrande
 
Shanghai Jiading
 
2 0
2 1
Changchun Yatai
 
Shanghai Shenhua
 
1 1
1 2
Henan Songshan Longmen
 
Sichuan
 
0 0
0 2
Beijing Guoan
 
Shanghai Port
 
1 1
2 2
Qingdao Hainiu
 
Shandong Taishan
 
0 0
0 1
Nantong Zhiyun
 
Meizhou Hakka
 
0 0
1 0
Envigado
 
Deportivo Pereira
 
0 0
1 1
Atlético Nacional
 
Fortaleza CEIF
 
1 2
1 2
Tigres
 
Atlético Huila
 
0 1
0 1
Kondzo
 
Jeunesse Unie de Kintélé
 
0 0
1 0
SOL
 
SOA
 
0 0
1 0
Zoman
 
Lys Sassandra
 
0 0
0 0
Rudeš
 
Osijek
 
1 1
2 3
Sesvete
 
Solin
 
0 2
1 2
Omonia 29is Maiou
 
Enosis
 
0 0
1 1
Vlašim
 
Viktoria Žižkov
 
0 1
0 1
Ústí nad Labem
 
Sokol Brozany
 
1 1
2 1
Hlučín
 
Uherský Brod
 
2 0
4 2
Viktoria Otrokovice
 
Hranice
 
1 0
2 1
Chomutov
 
Olympie Brezova
 
0 0
3 0
Baťov
 
Skaštice
 
1 0
3 0
FC Fastav Zlin U19
 
Brno U19
 
1 0
2 3
B 93
 
FC Helsingør
 
1 0
2 2
Horsens
 
Hillerød
 
1 0
1 0
Lyngby
 
OB
 
0 0
0 0
Guelleh / GR
 
CDC Q7
 
   
   
Gualaceo
 
9 de Octubre
 
1 0
2 1
Pyramids FC
 
El Geish
 
0 0
0 0
Rotherham United
 
Plymouth Argyle
 
0 1
0 1
Cray Wanderers
 
Hashtag United
 
0 2
1 3
Newcastle United U21
 
West Brom U21
 
0 0
3 2
Norwich City U21
 
Southampton U21
 
0 2
0 2
West Ham United U21
 
Derby County U21
 
1 1
3 2
Nottingham Forest U18
 
Sunderland U18
 
0 0
0 0
Sheffield United U21
 
Burnley U21
 
0 1
2 2
Tartu Kalev II
 
FC Elva II
 
1 0
1 0
Nõmme United
 
Tammeka
 
0 1
2 1
Ethiopia Bunna
 
Awassa Kenema
 
2 0
3 2
Fasil Ketema
 
Dire Dawa Kenema
 
1 0
1 2
AB Argir
 
KÍ II
 
2 0
4 1
Haka Juniorit
 
Ylöjärvi United
 
2 1
4 2
TiPS
 
LPS
 
0 1
1 2
Inter Turku II
 
HJS Akatemia
 
1 2
2 2
Haka Juniorit W
 
FC Nokia W
 
   
0 5
Le Puy F.43 Auvergne
 
Bourgoin-Jallieu
 
1 0
1 1
La Roche
 
Libourne
 
1 1
1 1
Bastia-Borgo
 
Boulogne
 
0 2
1 4
LOSC Lille
 
Olympique Marseille
 
0 0
3 1
Chasselay MDA
 
Cholet
 
2 1
3 4
Épinal
 
Nîmes
 
2 0
2 1
Le Mans
 
Avranches
 
2 2
3 4
Martigues
 
Villefranche
 
0 0
1 0
Orléans
 
Marignane Gignac CB
 
0 0
1 1
Red Star
 
Niort
 
0 1
2 1
Versailles
 
Dijon
 
1 0
2 0
Hansa Rostock
 
Wehen Wiesbaden
 
0 0
3 1
Paderborn
 
Hertha BSC
 
1 1
2 3
Ingolstadt
 
DSC Arminia Bielefeld
 
0 1
1 1
Eintracht Frankfurt
 
Werder Bremen
 
0 0
1 1
Bissingen
 
CfR Pforzheim
 
0 0
0 0
Nöttingen
 
Hollenbach
 
2 0
6 0
Eichstätt
 
SC Feucht
 
3 0
4 0
ATSV Erlangen
 
Würzburger FV
 
1 1
2 1
1860 München II
 
Deisenhofen
 
1 2
1 3
Oberneuland
 
Vahr-Blockdiek
 
0 0
3 1
Halstenbek-Rellingen
 
Harksheide
 
1 0
5 0
Süderelbe
 
Türkiye
 
1 0
3 0
Victoria Hamburg
 
Niendorfer TSV
 
0 2
0 2
Morlautern
 
Arminia Ludwigshafen
 
1 2
3 2
Bövinghausen
 
Türkspor Dortmund
 
0 2
0 4
Buchbach
 
Schalding-Heining
 
1 1
1 1
Illertissen
 
Bayern München II
 
0 1
1 1
Eimsbutteler TV
 
Teutonia Hamburg
 
0 2
0 3
Carl Zeiss Jena
 
Energie Cottbus
 
0 0
1 1
BFC Dynamo
 
Hertha BSC II
 
1 0
1 0
Köln II
 
SC Paderborn 07 U23
 
1 0
1 0
Rödinghausen
 
SC Wiedenbrück
 
0 1
0 3
Heidenheim U19
 
Augsburg U19
 
2 0
5 1
Nations
 
Accra Great Olympics
 
0 0
1 0
Flamme Olympique
 
CI Kamsar
 
   
1 1
Loubha Télimélé
 
Sequence
 
   
1 0
Wakirya
 
Hafia
 
   
1 1
Real Sociedad
 
Olimpia
 
1 1
1 2
Újpest
 
Zalaegerszegi TE
 
1 1
1 5
Spyrnir
 
Höttur / Huginn
 
0 0
0 5
Hafnir
 
KM
 
6 0
12 0
Hamar
 
Hvíti riddarinn
 
1 0
2 2
Haukar
 
Afrika Reykjavik
 
10 0
20 0
KH
 
Reynir
 
1 1
5 1
Smári
 
Árbær
 
0 0
1 1
Tindastóll
 
Samherjar
 
3 0
7 0
IA Akranes W
 
Afturelding W
 
1 0
2 2
Rajasthan FC
 
Delhi FC
 
1 3
3 6
Churchill Brothers
 
Aizawl
 
1 0
2 0
Goa
 
Hyderabad
 
0 0
4 0
Al Talaba
 
Al Quwa Al Jawiya
 
1 1
1 2
Naft Al-Wasat
 
Al Shorta
 
0 0
0 1
Maccabi K. Ata Bialik
 
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
1 0
5 0
Hapoel Ra'anana
 
Hapoel Kaukab
 
3 0
6 0
Hapoel Bu'eine
 
Ironi Baka El Garbiya
 
1 0
1 0
Tzeirey Taibe
 
Tzeirei Kafr Kanna
 
0 0
4 1
Hapoel Bnei Zalafa
 
Maccabi Ahi Nazareth
 
1 0
2 1
Hapoel Bikat Hayarden
 
Maccabi Kiryat Malachi
 
2 1
3 2
Ironi Modi'in
 
Hapoel Lod
 
1 0
4 1
Holon Yermiyahu
 
Hapoel Kfar Shalem
 
0 1
0 1
Agudat Sport Ashdod
 
Hapoel Herzliya
 
0 0
0 2
Hapoel Marmorek
 
Shimshon Kafr Qasim
 
0 1
0 2
Ahi Akko
 
Ahva Kafr Manda
 
   
   
Hapoel Bnei Bi'ina
 
Ironi Bnei Kabul
 
   
   
Maccabi Ahva Sha'ab
 
Maccabi B. Jadeidi-Makr
 
   
   
Maccabi Ironi Yafia
 
Maccabi Ironi Tamra