Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Partizani Tirana W
 
Kinostudio W
 
   
7 0
NC Magra
 
CS Constantine
 
1 3
2 3
ES Sétif
 
ASO Chlef
 
0 0
0 0
JS Kabylie
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 1
USM Alger
 
US Biskra
 
0 0
1 0
Ranger's
 
Atlètic Club II
 
   
4 0
FC Santa Coloma II
 
UE Santa Coloma II
 
   
0 3
SAP
 
Aston Villa
 
0 0
1 0
Empire
 
Green City
 
   
0 1
Swetes
 
All Saints United
 
0 0
3 7
Gimnasia Jujuy
 
Patronato
 
0 1
1 1
Juventud Unida Univ.
 
Argentino Monte Maíz
 
0 0
0 0
Canberra United W
 
Wellington Phoenix W
 
0 0
1 0
Brisbane Roar W
 
Perth Glory W
 
2 0
2 0
Sydney W
 
Adelaide United W
 
2 0
3 0
Sydney United
 
Sutherland Sharks
 
1 0
1 0
Wollongong Wolves
 
Western Sydney W. II
 
0 0
0 2
Brisbane Roar II
 
WDSC Wolves
 
0 1
1 1
Olympic
 
Gold Coast Knights
 
0 0
0 1
FQ QAS W
 
Souths United W
 
1 2
2 3
Broadbeach United
 
St George Willawong
 
1 1
2 4
St. Albans Saints U23
 
Manningham United U23
 
4 0
6 0
Melbourne Knights U23
 
Hume City U23
 
1 3
5 4
Western United II
 
Sunshine Georgies
 
3 2
5 2
Melbourne Victory II
 
Melbourne City II
 
1 0
3 0
Rudersdorf
 
Pinkafeld
 
0 1
2 1
Donau Klagenfurt
 
Klagenfurter AC 1909
 
0 3
0 5
Spittal
 
Ferlach
 
   
4 1
Bramberg
 
Kuchl
 
   
1 3
Wattens II
 
St. Johann in Tirol
 
   
2 1
Innsbrucker AC
 
Fügen
 
   
4 0
Telfs
 
Ebbs
 
   
2 1
Slovan HAC
 
FC 1980 Wien
 
1 2
4 3
Vorwärts Brigittenau
 
Dinamo Helfort
 
2 3
2 4
ASK Klagenfurt
 
LASK Juniors
 
2 0
2 1
Röthis
 
Kufstein
 
1 0
2 0
Wolfurt
 
Dornbirner SV
 
3 0
4 1
Weymouth Wales
 
Brittons Hill
 
   
2 1
Standard Liège II W
 
Famkes Merkem W
 
0 0
0 0
Union Namur
 
La Louvière
 
0 2
0 4
Knokke
 
Oud-Heverlee Leuven II
 
1 1
2 1
Tienen
 
Hoogstraten
 
2 0
3 0
Berlaar-Heikant
 
WS Schorvoort
 
   
2 1
Bevel FC
 
Vosselaar
 
   
2 0
Mariekerke
 
Hoboken
 
   
3 3
Ranst
 
Loenhout
 
   
2 2
Sporting Tisselt
 
KBSK Retie
 
   
4 1
BX Brussels
 
Sporting Bruxelles
 
   
0 3
Elewijt
 
Bertem-Leefdaal
 
   
2 1
Eppegem
 
Eendracht Mazenzele
 
   
2 0
Genappe
 
Amicii Bruxelles
 
   
3 1
Grez-Doiceau
 
NSeth Berchem
 
   
1 1
Hoegaarden-Outgaarden
 
Herent
 
   
2 2
Liedekerke
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
0 2
Linden
 
Sporting Kampenhout
 
   
5 3
Olympia Wijgmaal
 
Fenixx BeigHum
 
   
0 1
Saint-Michel
 
Léopold
 
   
2 2
Tubize II
 
Saint-Josse
 
   
2 3
Union Lasne-Ohain
 
Waterloo
 
   
1 1
Courcelles
 
Antoing
 
   
2 1
Gerpinnes
 
Neufvilles
 
   
1 2
Gilly
 
Gosselies Sports
 
   
0 6
Molenbaix
 
Sporting Club Jemappes
 
   
2 1
PAC Buzet
 
Nechin
 
   
2 2
Péruwelz
 
Naastois
 
   
1 1
Ransart
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
2 5
Soignies Sports
 
Hornu
 
   
2 2
Aubel
 
Hannut
 
   
2 2
FC Eupen
 
Mélen-Micheroux
 
   
2 1
Hombourg
 
Union Flémalloise
 
   
1 0
JS Fizoise
 
Sart-Lez-Spa
 
   
2 2
Ster-Francorchamps
 
UCE Liège
 
   
2 1
Tilffois
 
RCS Stavelotain
 
   
4 3
Trooz
 
Malmundaria
 
   
2 3
HIH Hoepertingen
 
Torpedo Hasselt
 
   
1 3
Sporting Nevok Gruitrode
 
Meeuwen
 
   
1 0
Turkse Rangers
 
Helson Helchteren
 
   
0 2
Erezee
 
Harre-Manhay
 
   
0 1
La Roche
 
Ethe Belmont
 
   
1 1
Beauraing
 
US Dinantaise
 
   
4 4
Fernelmont-Hemptinne
 
Grand-Leez
 
   
3 3
Flavion-Morialmé
 
Union Bossière Gembloux
 
   
2 1
Rochefort II
 
Evelette-Jallet
 
   
4 1
Spy
 
Nismes
 
   
1 2
Drongen
 
Lokeren Doorslaar
 
   
1 1
Kleit Maldegem
 
Ardennen
 
   
1 1
Lembeke
 
DT Borsbeke
 
   
2 3
Standard Denderleeuw
 
Munkzwalm
 
   
3 3
Zeveren Sportief
 
Sottegem
 
   
1 3
Oostnieuwkerke
 
Sassport Boezinge
 
   
2 0
Westrozebeke
 
Moen
 
   
3 3
Hamoir
 
Union Saint-Gilloise II
 
0 0
0 3
Rebecq
 
Tournai
 
0 0
0 0
Warnant
 
Ganshoren
 
0 0
5 0
RFC Wetteren
 
Merelbeke
 
1 1
2 5
Sparta Petegem
 
Eendracht Aalst
 
0 0
1 6
Voorde Appelterre
 
Oudenaarde
 
0 0
0 0
Londerzeel
 
Diegem Sport
 
0 2
2 5
Sint-Truiden W
 
Vosselaar W
 
   
0 5
Famkes Merkem II W
 
Molenbeek W
 
   
2 0
Belœil
 
Arquet
 
   
2 1
Couvin-Mariembourg
 
Braine
 
   
0 6
Entité Manageoise
 
Jeunesse Tamines
 
   
5 1
Flenu
 
Onhaye
 
   
1 2
Ostiches
 
RAS Monceau
 
   
3 1
Elsautoise
 
Sprimont-Comblain
 
   
2 2
Habay-la-Neuve
 
Waremme
 
   
1 1
Herstal
 
Aywaille
 
   
1 1
Mormont
 
Longlier
 
   
2 1
Raeren-Eynatten
 
Marloie Sport
 
   
4 1
Richelle United
 
Huy
 
   
1 1
Seraing II
 
Gouvy
 
   
7 0
Meix-Devant-Virton
 
Wanze / Bas-Oha
 
   
2 2
HO Kalken
 
VW Hamme
 
   
3 6
Pepingen-Halle
 
Wolvertem Merchtem
 
   
1 2
Roeselare Daisel
 
Sint-Denijs Sport
 
   
4 1
Wambeek-Ternat
 
Blankenberge
 
   
2 0
Wielsbeke
 
Eendracht Aalter
 
   
3 1
Avanti
 
Erpe-Mere United
 
   
3 2
Avrankou Omnisport
 
Adjidja
 
0 0
1 1
Ayema
 
Bani Gansè
 
0 0
   
Béké Bembèrèkè
 
Hodio
 
0 0
1 1
Damissa
 
JSP
 
   
2 0
Djeffa
 
UPI-ONM
 
   
1 2
Dynamo Unacob
 
Soleil
 
0 0
2 1
Etoile Filante
 
JAK
 
   
0 2
Loto Popo
 
Coton Sport Ouidah
 
0 0
   
Réal Sport
 
Buffles
 
0 0
1 1
Requins
 
Espoir Savalou
 
   
0 3
Celik
 
Mladost Doboj Kakanj
 
2 1
2 1
Gornji Rahić
 
Gorazde
 
0 2
1 2
TOSK Tesanj
 
Zvijezda Gradačac
 
1 1
3 2
Sloboda Tuzla
 
Buducnost Banovici
 
2 1
3 1
Omarska
 
Laktasi
 
1 0
2 1
Operario AM
 
Nacional AM
 
2 1
2 2
São Raimundo AM
 
Manauara
 
1 2
1 2
Palmeiras W
 
Botafogo W
 
0 0
0 2
América Mineiro W
 
Santos W
 
0 0
2 1
Grêmio W
 
Fluminense W
 
3 0
3 2
Capital Brasilia
 
Brasiliense
 
3 1
3 2
Porto Vitória
 
Rio Branco ES
 
0 1
1 2
Criciúma
 
Barra FC
 
2 1
2 1
Maranguape
 
Tiradentes CE
 
0 0
0 1
Icasa
 
Pacajus
 
1 1
2 2
Bahia
 
Maranhão
 
0 0
1 0
Itabaiana
 
Botafogo PB
 
0 0
0 1
Treze
 
Ceará
 
0 0
0 1
Juazeirense
 
Ríver
 
2 0
4 1
Náutico
 
CRB
 
0 1
1 1
Goiás
 
Vila Nova
 
1 1
1 1
Paysandu
 
Manaus
 
2 1
4 1
Cordino
 
Pinheiro
 
1 0
2 2
Tuntum
 
Chapadinha
 
3 2
5 4
Cuiabá
 
Luverdense
 
2 0
4 3
Coritiba
 
Maringá
 
0 0
0 0
Juventus
 
Ferroviária
 
1 0
1 1
Portuguesa Santista
 
XV de Piracicaba
 
1 1
3 2
Gênus
 
Uniao Cacoalense
 
0 1
0 1
Gênus
 
Ji-Paraná
 
   
   
Dourados Atlético
 
Costa Rica - MS
 
1 0
1 1
Operário MS
 
Ivinhema
 
0 1
0 1
Tocantinópolis
 
Capital FC
 
0 0
1 0
Kubrat
 
Fratria
 
0 0
0 5
Lokomotiv Ruse
 
Spartak Varna II
 
0 0
   
Ludogorets III
 
Svetkavitsa Targovishte
 
0 0
3 0
Ustrem Donchevo
 
Dunav ot Ruse II
 
   
2 2
Sayana Haskovo
 
Dimitrovgrad
 
0 0
1 1
Spartak Plovdiv
 
Asenovets
 
0 0
5 0
Canon
 
Colombe
 
0 1
0 1
Bamboutos
 
Fauve Azur Elite
 
0 0
0 0
Dynamo de Douala
 
Victoria United
 
0 0
0 1
ISOHSA
 
FAP
 
1 0
2 2
Renaissance
 
Yafoot
 
0 1
0 2
Tonnerre
 
Bafmeng United
 
2 0
2 0
Dragon de Yaounde
 
Feutcheu
 
0 4
0 5
Leopard de Douala
 
Foncha ST
 
0 0
1 1
Unisport Bafang
 
Rangers
 
1 0
2 0
Antofagasta
 
San Marcos
 
0 0
2 1
Magallanes
 
Santiago Morning
 
2 0
2 1
Santiago Wanderers
 
Deportes Temuco
 
1 1
2 1
Deportes Limache
 
Univ. Concepción
 
0 0
0 1
Melipilla
 
San Antonio Unido
 
0 0
1 0
Real San Joaquín
 
Lautaro de Buin
 
0 0
1 0
Dalian Zhixing
 
Guangxi Baoyun
 
1 0
1 0
Shanghai Jiading
 
Shenyang Urban
 
1 0
1 0
Wuxi Wugou
 
Suzhou Dongwu
 
0 0
0 1
América de Cali
 
Boyacá Chicó
 
1 1
3 2
Atlético Bucaramanga
 
Envigado
 
2 1
3 1
Atlético Nacional
 
Deportivo Pasto
 
1 0
1 0
Llaneros
 
Real Soacha
 
2 3
3 3
Cúcuta Deportivo
 
Real San Andres
 
2 0
2 1
CARA Brazzaville
 
Kondzo
 
   
2 0
V.Club Mokanda
 
Diables Noirs
 
0 2
1 2
Étoile du Congo
 
Leopards de Dolisie
 
0 0
0 0
Dauphins Noirs
 
Saint Eloi Lupopo
 
   
1 2
Don Bosco
 
Vita Club
 
0 0
0 0
AD Sarchí
 
ADR Jicaral
 
0 1
2 1
Turrialba
 
Santa Ana
 
0 0
1 1
CS Uruguay de Coronado
 
Escorpiones Belén
 
1 1
1 1
Korhogo
 
AFAD
 
0 1
1 2
Zoman
 
Sporting Gagnoa
 
0 1
0 1
Stella
 
SOA
 
0 1
1 2
Šibenik
 
Cibalia
 
0 0
1 0
Bistra
 
Segesta Sisak
 
0 0
1 2
Sava Strmec
 
Maksimir Zagreb
 
0 0
1 1
Granicar Zupanja
 
Oriolik Oriovac
 
1 0
1 1
Kutjevo
 
Dakovo-Croatia
 
   
1 1
Tomislav
 
Svačić
 
   
2 0
Tomislav Cerna
 
Čepin
 
   
3 0
Koprivnica
 
Polet
 
   
3 4
Neretva Metković
 
HNK Zadar
 
1 1
1 4
Ethnikos Assias
 
ASPIS
 
0 2
2 4
Chlumec nad Cidlinou
 
Sokol Zápy
 
1 0
2 0
Dukla Praha II
 
Bohemians 1905 II
 
3 0
3 0
Viktoria Plzen II
 
Táborsko II
 
1 0
3 3
Teplice II
 
Kolín
 
1 1
2 1
Sokol Brozany
 
Přepeře
 
0 0
2 0
Karvina II
 
Frydlant
 
0 0
2 1
Uničov
 
Třinec
 
0 0
0 0
Zlín II
 
Znojmo
 
1 0
1 0
Jindrichuv Hradec
 
Rokycany
 
0 0
1 1
Louny
 
Admira Praha II
 
2 0
2 0
Benatky nad Jizerou
 
Hlinsko
 
2 1
4 1
Čáslav
 
Ústí nad Orlicí
 
0 1
0 3
Pěnčín-Turnov
 
Kosmonosy
 
0 0
0 0
Trutnov
 
Cidlina Novy Bydzov
 
0 0
1 0
Velké Meziříčí
 
Sokol Tasovice
 
1 0
1 1
Zbrojovka Brno II
 
Dálnice Speřice
 
1 0
2 0
Humpolec
 
Havlickuv Brod
 
1 0
1 2
Sokol Lanžhot
 
Líšeň II
 
1 0
2 0
Stara Rise
 
Ždírec nad Doubravou
 
0 3
1 3
Žďár nad Sázavou
 
Pelhřimov
 
2 0
4 2
HFK Olomouc
 
Kostelec na Hané
 
0 1
0 1
Kozlovice
 
Viktorie Přerov
 
2 0
5 1
Havířov
 
Opava II
 
0 1
1 1
Beskyd Frenštát
 
Břidličná
 
0 0
1 0
Bilovec
 
Vratimov
 
0 3
1 4
Bospor Bohumín
 
Slavoj Olympia Bruntál
 
3 0
4 1
Krnov