Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Dinamo Tirana
 
Kukësi
 
0 1
0 1
MC Oran U21
 
Paradou AC U21
 
1 1
2 1
US Biskra U21
 
JS Saoura U21
 
1 1
1 1
USM Alger U21
 
RC Arbaâ U21
 
   
3 0
ASO Chlef
 
Olympique Médéa
 
0 1
0 1
CR Belouizdad
 
CS Constantine
 
0 1
1 1
HB Chelghoum Laïd
 
NA Hussein Dey
 
0 0
0 1
JS Kabylie
 
ES Sétif
 
0 0
0 0
NC Magra
 
MC Alger
 
0 0
0 0
RC Relizane
 
Tlemcen
 
1 1
2 1
US Biskra
 
JS Saoura
 
1 0
2 1
El Porvenir
 
Atlas
 
1 1
2 3
San Martín Burzaco
 
General Lamadrid
 
2 0
3 4
Argentino Merlo
 
Ituzaingó
 
1 1
2 2
Lugano
 
Yupanqui
 
0 1
0 2
Arsenal Res.
 
Sarmiento Res.
 
0 0
1 1
Boca Juniors Res.
 
Gimnasia Esgrima Res.
 
0 0
1 1
Newell's Old Boys Res.
 
Independiente Res.
 
0 0
1 0
Patronato Res.
 
Colón Res.
 
0 1
0 1
Platense Res.
 
Atlético Tucumán Res.
 
0 0
0 1
Unión Santa Fe Res.
 
Rosario Central Res.
 
0 0
0 0
Banfield Res.
 
Vélez Sársfield Res.
 
0 1
1 2
Racing Club
 
Defensa y Justicia
 
0 0
1 2
Peninsula Power
 
Queensland Lions
 
0 0
0 1
Lafnitz
 
Rapid Wien II
 
3 1
4 2
Liefering
 
Vorwärts Steyr
 
0 0
1 1
SV Horn II
 
Wacker Innsbruck
 
0 1
0 2
Deutschkreutz
 
Klingenbach
 
   
1 2
Oberwart / Rotenturm
 
Leithaprodersdorf
 
   
1 1
Pinkafeld
 
St. Margarethen
 
   
2 1
Dellach im Gailtal
 
St. Michael Bleiburg
 
   
7 1
Feldkirchen
 
St. Jakob Rosental
 
   
2 1
Wolfsberg
 
Völkermarkt
 
   
1 0
Ardagger
 
Scheiblingkirchen
 
0 0
0 1
Kottingbrunn
 
Waidhofen/Thaya
 
0 0
0 1
Ortmann
 
Retz
 
0 0
1 1
Schrems
 
Spratzern
 
   
1 2
USC Rohrbach
 
Langenrohr
 
   
0 0
Zwettl
 
Kilb
 
0 1
0 1
Union St. Florian
 
Bad Schallerbach
 
   
2 2
Donau Linz
 
Grün Weiß Micheldorf
 
   
0 0
Weißkirchen / Allhaming
 
Union Edelweiß
 
   
1 0
Puch
 
Thalgau
 
   
1 4
Liezen
 
Lebring
 
0 0
2 0
Ostbahn XI
 
Donaufeld
 
2 1
2 3
Mannswörth
 
Favoritner AC
 
0 0
1 1
Allerheiligen
 
Deutschlandsberger SC
 
0 0
2 2
Weiz
 
St. Anna
 
0 0
1 0
Wels
 
Spittal
 
0 0
0 0
Bischofshofen
 
Anif
 
2 1
4 1
Grödig
 
TSV St. Johann
 
0 0
0 2
Salzburger AK
 
Seekirchen
 
1 0
1 1
Torpedo Zhodino Res.
 
Slavia Res.
 
2 0
4 0
Excelsior Virton
 
Royal Excel Mouscron
 
0 1
0 2
KV Oostende
 
Mechelen
 
0 2
2 4
Genk W
 
RFC de Liege W
 
   
7 0
Zeljeznicar Banja Luka
 
Budućnost Pilica
 
4 1
7 1
Ceará B
 
Barbalha
 
0 0
0 1
Crato
 
Caucaia
 
   
0 2
União CE
 
Guarany de Sobral
 
1 1
1 1
Desportivo Brasil U20
 
Água Santa U20
 
1 0
3 0
Fernandópolis U20
 
EC São Bernardo U20
 
1 1
1 3
Nacional SP U20
 
Portuguesa Santista U20
 
2 0
4 1
Osasco Audax U20
 
VOCEM U20
 
4 0
7 0
Tanabi SP U20
 
Penapolense U20
 
0 1
1 2
Marília U20
 
Mirassol U20
 
2 1
3 2
Brasil de Pelotas
 
Náutico
 
1 1
3 2
Cruzeiro
 
Remo
 
1 1
1 3
Operário PR
 
Avaí
 
0 0
2 1
Montana
 
Marek
 
0 0
1 0
Etoile Filante
 
Police
 
0 0
0 0
Vitesse
 
Majestic
 
0 1
0 1
Rukinzo
 
Vital'O
 
0 0
0 1
Santiago Wanderers
 
Palestino
 
1 1
1 1
La Serena
 
Huachipato
 
2 0
2 2
Shenzhen
 
Shanghai Shenhua
 
0 0
0 0
Shanghai SIPG
 
Dalian Professional
 
0 0
0 0
Deportes Tolima
 
América de Cali
 
0 0
0 1
Consultants Moravia
 
Cariari Pococí
 
0 0
1 0
AD Cofutpa
 
Puntarenas
 
0 0
1 1
Slavonija Pozega
 
Dakovo-Croatia
 
2 0
2 0
Omonia Nicosia
 
Anorthosis
 
0 1
0 1
Enosis
 
Xylotympou
 
1 0
1 0
Zbrojovka Brno
 
Vlašim
 
1 1
2 1
Ústí nad Labem
 
Táborsko
 
1 1
2 2
Hlučín
 
Banik Ostrava II
 
0 0
2 0
Marienlyst
 
B 1909
 
1 1
3 2
Hobro
 
Esbjerg
 
0 3
2 6
Lyngby
 
FC Helsingør
 
0 0
0 0
Randers Freja U19
 
København U19
 
   
0 1
ASAS
 
Hayabley
 
   
4 1
Arta / SIHD
 
Guelleh / GR
 
   
1 0
Gendarmerie
 
EAD / PK 12
 
   
2 1
Tamya
 
Telephonaat Beni Suef
 
   
3 1
Al Merreikh
 
Porto Suez
 
   
2 3
Belbeis
 
ZED FC
 
1 0
1 1
El Daklyeh
 
Nasr
 
0 0
1 0
El Entag El Harby
 
Petrojet
 
1 0
1 1
El Seka El Hadid
 
Tersana
 
0 0
0 2
Olympic El Qanah
 
Bur Fouad
 
1 0
1 0
Queens Park Rangers
 
Nottingham Forest
 
1 0
1 1
Leeds U23
 
Arsenal U23
 
2 1
2 4
Brighton U23
 
Manchester City U23
 
0 1
1 1
Newcastle Utd U23
 
Norwich City U23
 
1 0
2 2
Cambridge United U18
 
Gillingham U18
 
   
3 1
Awassa Kenema
 
Sidama Bunna
 
1 1
2 1
Adama Kenema
 
Welayta Dicha
 
0 0
0 1
Víkingur II
 
EB / Streymur II
 
3 0
6 0
B36 II
 
NSÍ II
 
0 4
2 4
KÍ II
 
HB II
 
1 0
1 2
P-Iirot
 
PPJ
 
   
2 3
Paris Saint Germain
 
Lille
 
0 1
2 1
Darmstadt 98
 
Nürnberg
 
1 0
2 0
Heidenheim
 
Schalke 04
 
0 0
1 0
Viktoria Köln
 
Magdeburg
 
1 0
1 0
TSG Hoffenheim
 
Hertha BSC
 
2 0
2 0
RB Leipzig U19
 
Dresden U19
 
0 0
0 3
ATSV Erlangen
 
Cham
 
5 0
5 1
Donaustauf
 
Dachau
 
   
1 1
Bramfelder SV
 
Lohbrugge
 
0 1
0 1
Barmbek-Uhlenhorst
 
Meiendorfer SV
 
0 0
1 1
Victoria Hamburg
 
Niendorfer TSV
 
1 1
3 1
Wandsbeker TSV Concordia
 
TSV Sasel
 
1 0
1 2
Barockstadt Fulda-Lehnerz
 
Hunfelder SV
 
0 0
1 0
Velbert
 
Teutonia St.Tönis
 
3 0
4 0
Hagen / ​Uthlede
 
Heeslinger SC
 
   
1 0
Bayern München II
 
Augsburg II
 
2 0
3 2
Unterhaching
 
Aubstadt
 
0 0
1 0
Weiche Flensburg
 
Holstein Kiel II
 
0 0
0 0
Altglienicke
 
Hertha BSC II
 
0 0
1 3
BAK '07
 
Chemie Leipzig
 
0 0
3 0
Preußen Münster
 
Schalke 04 II
 
1 0
3 0
Accra Lions FC
 
Elmina Sharks
 
0 0
1 1
CI Kamsar
 
Kaloum Star
 
   
1 0
Milo
 
CO Coyah
 
   
1 0
MOL Vidi
 
Paksi SE
 
1 0
2 1
Barito Putera
 
Persela
 
1 1
1 1
Beitar Nahariya
 
Ihud Bnei Shfaram
 
   
1 5
Hapoel Sandala Gilboa
 
Hapoel Daliyat Al Karmel
 
   
0 0
Maccabi Ironi Sderot
 
Hapoel Lod
 
   
0 3
Hapoel Gedera
 
MS Jerusalem
 
0 1
1 1
Roei Heshbon Tel Aviv
 
Maccabi Ironi Amishav PT
 
0 2
1 2
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Hapoel Ramot Menashe
 
   
3 0
Beitar Haifa Jacob
 
Hapoel Beit Shean
 
   
0 0
Beitar Ironi Kiryat Gat
 
Shikun HaMizrah
 
   
1 1
Hapoel Hod Hasharon
 
Beitar Petah Tikva
 
1 0
1 2
Ironi Beit Dagan
 
Shimshon Bnei Taibe
 
1 1
2 1
Maccabi Ironi Netivot
 
Ironi Modi'in
 
1 0
3 2
Ahva Kafr Manda
 
Hapoel Ironi Safed
 
   
2 2
Arad
 
Moadon Tzeirey Rahat
 
   
10 0
MS Kfar Kama
 
Hapoel Bnei Musmus
 
   
2 3
Bnei Jaffa Ortodoxim
 
Hapoel Mahane Yehuda
 
   
0 5
Hapoel Ramat Yisrael
 
Hapoel Pardesya Noam
 
0 1
4 1
Ironi Or Yehuda
 
Maccabi Kiryat Malachi
 
   
0 1
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
Maccabi Neve Sha'anan
 
1 1
3 2
Tzeirey Tira
 
Hapoel Qalansawe
 
   
0 0
Ihud Bnei Kfar Kara
 
Ahi Bir al-Maksur
 
   
2 2
Pardes Hanna-Karkur
 
Maccabi Ahi Iksal
 
   
1 0
Tzeirei Umm al-Fahm
 
Maccabi Isfiya
 
   
1 0
Hapoel Deir Hanna
 
Maccabi Ironi Yafia
 
   
1 3
Hapoel Ironi Arraba
 
Ahi Akko
 
   
3 1
Ironi Bnei Kabul
 
Tzeirey Tamra
 
   
1 1
Hapoel Bnei Pardes
 
MS Tira
 
1 2
1 4
Agudat Sport Nordia
 
Bnei Eilat
 
1 0
2 0
Hapoel Bikat Hayarden
 
Maccabi Shaarayim
 
1 0
1 0
Ironi Tiberias
 
Hapoel Kfar Kana
 
3 0
4 0
Shimshon Kafr Qasim
 
MS Dimona
 
1 0
2 1
Maccabi Ironi Tamra
 
Hapoel Herzliya
 
0 0
0 0
Hapoel Azor
 
Hapoel Bnei Lod
 
1 0
4 0
Maccabi Yavne
 
Holon Yermiyahu
 
0 1
2 4
Ironi Baka El Garbiya
 
Robi Shapira
 
2 0
2 1
Maccabi Herzliya
 
Hapoel Ashkelon
 
0 0
2 0
Maccabi Kabilio Jaffa
 
Hapoel Kfar Shalem
 
0 1
0 4
Ironi Kuseife
 
Maccabi Ashdod
 
2 0
2 0
Hapoel Bnei Zalafa
 
Hapoel Migdal Haemek
 
2 1
3 1
Hapoel Marmorek
 
Shimshon Tel Aviv
 
0 0
0 2
Hapoel Afula
 
Hapoel Kfar Saba
 
0 0
1 0
Hapoel Ramat HaSharon
 
Hapoel Ramat Gan
 
1 1
1 1
Hapoel Umm al-Fahm
 
Hapoel Rishon LeZion
 
0 1
2 2
Kafr Qasim
 
Agudat Sport Ashdod
 
2 1
3 1
Sektzia Nes Tziona
 
Maccabi Bnei Raina
 
1 0
2 0
Atalanta U19
 
Roma U19
 
0 2
0 3
Kyzyl-Zhar II
 
Baykonur
 
2 0
3 3
Akademiya Ontustik
 
Kyran
 
2 2
5 3
Bulat
 
Sport Academy Kairat
 
1 1
4 3
Ekibastuz
 
Maqtaaral
 
0 0
1 0
Okzhetpes
 
Igilik
 
3 0
6 0
Taraz Karatau
 
Aksu
 
1 2
1 3
Leopards
 
Ulinzi Stars
 
0 1
0 2
Changwon City
 
Cheonan City
 
0 0
1 1
Pyeongtaek Citizen
 
Gimpo
 
0 0
1 0
FA Šiauliai
 
Jonava
 
0 0
0 0
Trakai
 
Banga
 
0 0
0 0
Shkupi
 
Bregalnica Stip
 
3 0
5 0
Sabah
 
Johor Darul Ta'zim
 
0 2
0 2
Melaka United
 
Kelantan United
 
1 1
2 1
MISC
 
Kelantan
 
2 1
3 1
Negeri Sembilan
 
Kedah
 
   
0 3
Swieqi
 
Luqa
 
0 0
0 0
Marsaxlokk
 
Mqabba
 
1 0
2 1
Morelia
 
Pumas Tabasco
 
0 0
0 1
Atlas
 
Tijuana
 
0 1
0 2
Querétaro W
 
Cruz Azul W
 
0 2
1 2
Sporting Canamy
 
Deportivo Zap
 
0 1
0 1
Alebrijes de Oaxaca II
 
Cuautla
 
   
1 1
Necaxa U20
 
Mazatlán U20
 
   
1 1
Juárez U20
 
Puebla U20
 
1 0
1 1
Olimp Comrat
 
Spartanii Selemet
 
   
1 3
Victoria Bardar
 
Sheriff II
 
   
2 1
El Massira
 
Chabab Ben Guerir
 
   
1 0
Stade Marocain
 
UTS Rabat
 
1 1
2 3
Chabab Mohammédia
 
Hassania Agadir
 
2 0
2 0
Youssoufia Berrechid
 
Olympic Safi
 
0 0
0 0
LD Maputo
 
Costa do Sol
 
   
1 0
De Graafschap
 
ADO Den Haag
 
0 0
1 0
FC Den Bosch
 
Jong Utrecht
 
2 0
2 1
FC Emmen
 
VVV-Venlo
 
0 0
1 0
FC Volendam
 
FC Dordrecht
 
2 1
4 2
FC Twente W
 
SC Heerenveen W
 
4 0
8 0
Ards
 
Newry City AFC
 
1 1
1 1
Carrick Rangers
 
Glentoran
 
0 1
0 2
Grorud
 
Bryne
 
0 2
4 2
KFUM
 
Aalesund
 
2 1
2 4
Fredrikstad
 
Åsane
 
0 2
2 3
Raufoss
 
Ranheim
 
0 2
0 4
Sandnes Ulf
 
Sogndal
 
0 1
0 2
Start
 
Strømmen
 
2 1
3 2
Stjørdals-Blink
 
Jerv
 
1 1
2 2
Ullensaker / Kisa
 
HamKam
 
0 0
0 0
Pakistan Navy
 
Lyallpur
 
1 0
1 1
SNGPL
 
Humma
 
   
   
UDELAS
 
Panamá Oeste
 
   
2 2
Universitario II
 
Mario Mendez
 
   
0 1
UMECIT
 
Centenario
 
   
4 0
Sporting SM II
 
Árabe Unido II