Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Namibia
 
Senegal
 
1 1
1 3
Zimbabwe
 
Ghana
 
0 1
0 1
Congo
 
Togo
 
0 1
1 2
Niger
 
Algeria
 
0 2
0 4
South Africa
 
Ethiopia
 
1 0
1 0
Guinea
 
Morocco
 
1 2
1 4
Temperley
 
Almirante Brown
 
0 0
0 0
Tigre
 
Atletico Mitre
 
2 1
3 3
Argentino Merlo
 
Berazategui
 
1 2
2 3
Atlas
 
Midland
 
2 1
2 1
Claypole
 
Sportivo Italiano
 
0 0
0 0
Dock Sud
 
Central Córdoba
 
0 1
2 2
General Lamadrid
 
Deportivo Español
 
0 1
0 2
Real Pilar
 
El Porvenir
 
1 0
3 0
Victoriano Arenas
 
Luján
 
2 1
2 2
Deportivo Laferrere
 
San Martín Burzaco
 
0 0
0 0
Centro Español
 
Central Ballester
 
0 0
2 1
Talleres Córdoba
 
Atlético Tucumán
 
0 0
2 0
Lebring
 
Union RB Weinland Gamlit
 
0 2
1 3
Admira II
 
Mannsdorf
 
0 0
0 2
Wals-Grünau
 
Grödig
 
0 0
0 2
CA Bermejo
 
Club Universitario
 
1 0
1 0
Ciudad Nueva Santa Cruz
 
Libertad
 
1 0
1 0
Mojocoya
 
García Ágreda
 
1 1
2 2
América Mineiro U20
 
Sport Recife U20
 
2 1
3 2
Atletico-PR U20
 
Flamengo RJ U20
 
1 2
1 4
Botafogo U20
 
Corinthians U20
 
0 2
2 2
Chapecoense-SC U20
 
Sao Paulo U20
 
0 0
2 2
Fluminense U20
 
Gremio U20
 
0 0
0 1
Internacional U20
 
Cruzeiro U20
 
2 0
2 1
Palmeiras U20
 
Ceará U20
 
3 1
4 2
Santos U20
 
Vasco U20
 
1 2
1 4
Itabaiana
 
Bahia de Feira
 
0 1
1 1
Cruzeiro RS
 
Garibaldi
 
   
2 1
EC São Bernardo
 
São Bernardo
 
0 0
0 3
Juventus
 
Atibaia
 
2 0
2 2
Noroeste
 
Rio Claro
 
0 0
1 0
São Caetano
 
Taubaté
 
1 1
2 1
Velo Clube
 
Votuporanguense
 
0 1
0 3
Comercial
 
Botafogo SP II
 
0 0
0 0
XV de Piracicaba
 
São Bento
 
0 0
0 0
Guarany de Bagé
 
São Gabriel
 
   
1 1
Inter Santa Maria
 
Avenida
 
0 0
0 0
Lajeadense
 
Guarani RS
 
1 0
1 0
Bragantino
 
Atlético GO
 
0 0
1 0
Sampaio Corrêa
 
Vitória
 
0 1
0 1
Copiapó
 
San Marcos
 
0 1
1 1
San Luis
 
Deportes Santa Cruz
 
0 0
0 0
Deportes Iquique
 
Cobreloa
 
0 0
1 0
Atlético Bucaramanga
 
Junior FC
 
0 1
1 1
Leones FC
 
Tigres
 
1 0
2 0
Fortaleza CEIF
 
Boyacá Chicó
 
0 0
0 0
Renaissance
 
Maniema Union
 
2 1
2 2
Sporting San José
 
ADR Jicaral
 
2 0
2 1
Pérez Zeledón
 
Herediano
 
0 1
0 1
SUBT
 
Centro Dominguito
 
0 1
2 2
Forest Green Rovers
 
Brighton U21
 
1 1
2 2
Newport County
 
Arsenal U21
 
1 1
3 4
Plymouth Argyle
 
Swindon Town
 
1 1
1 3
Portsmouth
 
Sutton United
 
0 0
0 2
Yeovil Town
 
Altrincham
 
0 0
1 1
Barking
 
Canvey Island
 
   
2 4
Coggeshall Town
 
Hullbridge Sports
 
2 0
4 1
Felixstowe & Walton United
 
Heybridge Swifts
 
   
2 3
Great Wakering Rovers
 
Brentwood Town
 
1 2
3 5
Chipstead
 
Marlow
 
   
1 1
Mole Valley SCR
 
South Park
 
   
0 6
VCD Athletic
 
Corinthian
 
   
1 4
Bedford Town
 
Thame
 
   
3 0
North Leigh
 
AFC Dunstable
 
   
1 2
Wantage Town
 
Aylesbury United
 
   
1 5
AFC Hornchurch
 
Cheshunt
 
0 0
0 1
Bishop's Stortford
 
Haringey Borough
 
0 0
1 1
Enfield Town
 
Wingate & Finchley
 
1 0
2 1
Lewes
 
Leatherhead
 
2 0
5 0
Merstham
 
Margate
 
0 1
1 3
Potters Bar Town
 
East Thurrock United
 
1 0
3 0
Bamber Bridge
 
Atherton Collieries
 
0 1
1 2
Basford United
 
Buxton
 
1 1
1 3
Grantham Town
 
Matlock Town
 
0 2
1 3
Hyde United
 
Radcliffe Borough
 
0 1
1 3
Lancaster City
 
United of Manchester
 
1 0
1 0
Mickleover Sports
 
Stafford Rangers
 
0 0
0 0
Nantwich Town
 
Warrington Town
 
1 0
1 1
South Shields
 
Morpeth Town
 
0 0
2 0
Whitby Town
 
Scarborough Athletic
 
3 0
3 0
Witton Albion
 
Ashton United
 
0 0
1 0
AFC Rushden & Diamonds
 
Rushall Olympic
 
1 1
1 1
Biggleswade Town
 
Stratford Town
 
3 0
7 1
Bromsgrove Sporting
 
Banbury United
 
1 2
1 3
Leiston
 
St Ives Town
 
1 0
3 1
Peterborough Sports
 
Lowestoft Town
 
1 0
5 0
Tamworth
 
Stourbridge
 
3 0
4 0
Hartley Wintney
 
Hendon
 
1 0
2 1
Chesham United
 
Swindon Supermarine
 
1 0
1 1
Farnborough
 
Gosport Borough
 
1 1
3 1
Harrow Borough
 
Beaconsfield Town
 
1 1
3 1
Metropolitan Police FC
 
Kings Langley
 
0 0
1 0
Walton Casuals
 
Wimborne Town
 
2 0
2 2
Weston-super-Mare
 
Yate Town
 
1 1
1 2
Queens Park Rangers U23
 
Nottingham U23
 
4 1
6 2
Barnsley U23
 
Ipswich U23
 
0 0
1 1
Colchester U23
 
Wigan U23
 
0 0
0 1
Boston United
 
AFC Telford United
 
2 1
4 1
Hungerford Town
 
Braintree Town
 
2 0
2 0
Milton Keynes Dons U18
 
Cambridge United U18
 
   
3 4
Italy U20
 
Portugal U20
 
1 1
1 1
Kazakhstan
 
Finland
 
0 1
0 2
Albania
 
Poland
 
0 0
0 1
Bulgaria
 
Northern Ireland
 
0 1
2 1
Denmark
 
Austria
 
0 0
1 0
England
 
Hungary
 
1 1
1 1
Faroe Islands
 
Scotland
 
0 0
0 1
Israel
 
Moldova
 
1 0
2 1
Kosovo
 
Georgia
 
1 1
1 2
Lithuania
 
Switzerland
 
0 3
0 4
Portugal
 
Luxembourg
 
3 0
5 0
San Marino
 
Andorra
 
0 1
0 3
Serbia
 
Azerbaijan
 
1 1
3 1
Sweden
 
Greece
 
0 0
2 0
Ukraine
 
Bosnia and Herzegovina
 
1 0
1 1
Inter Turku U20
 
GrIFK U20
 
2 3
2 3
Augsburg II
 
Greuther Fürth II
 
1 0
2 2
Unterhaching
 
Buchbach
 
1 1
2 2
Schalke 04 II
 
Fortuna Köln
 
0 0
1 1
Mohammedan
 
United
 
   
1 0
Kenkre
 
Corbett
 
   
0 0
Delhi FC
 
Kerala United
 
   
2 1
RANS Nusantara
 
Perserang
 
0 0
0 0
Abadi
 
PSPS Riau
 
0 1
1 3
PSIM Yogyakarta
 
Persis Solo
 
0 0
0 0
Persiba Balikpapan
 
PSBS Biak Numfor
 
0 0
2 0
Austria U17 W
 
Denmark U17 W
 
1 0
2 2
Greece U17 W
 
Switzerland U17 W
 
1 0
2 1
Ireland U17 W
 
Bulgaria U17 W
 
3 0
3 0
Norway U17 W
 
Hungary U17 W
 
3 0
4 1
Ironi Bnei Sha'ab
 
Maccabi Ironi Yafia
 
   
0 1
Ahva Kafr Manda
 
Hapoel Bu'eine
 
0 1
2 1
Al Ahli
 
Al Tora
 
1 0
2 1
Moghayer Al Sarhan
 
Kfarsoum
 
2 1
3 2
Correcaminos UAT
 
Venados
 
1 0
1 2
Pachuca W
 
Pumas UNAM W
 
1 1
1 1
Guadalajara W
 
América W
 
0 0
2 1
Tijuana W
 
Puebla W
 
1 0
2 0
Asker
 
Tromsdalen
 
1 1
3 2
Molde II
 
Orkla
 
2 0
4 1
Panamá City
 
Centenario
 
   
1 0
Paşcani
 
Hușana Huși
 
0 1
0 2
Al Nahdha
 
Al Akhdoud
 
0 1
1 1
Al Kholood
 
Al Quadisiya
 
1 0
1 1
Ohod
 
Al Wahda
 
0 2
1 2
Marina Sport U19
 
Celta de Vigo U19
 
0 0
0 1
Castilleja U19
 
Sevilla U19
 
0 1
0 1
San Félix U19
 
Jóvenes Promesas U19
 
   
5 0
Santa Fe U19
 
Málaga U19
 
   
1 1
Atlético Jaén U19
 
Calavera U19
 
   
2 1
Recreativo Huelva U19
 
Séneca U19
 
2 0
2 0
Real Betis U19
 
El Ejido U19
 
   
7 0
Córdoba U19
 
Granada U19
 
0 1
0 2
Sporting Atlético U19
 
Sanluqueno U19
 
   
2 2
Tiro de Pichón U19
 
Almería U19
 
2 0
2 0
Vázquez Cultural U19
 
Tomares U19
 
   
1 4
Coria U19
 
Cádiz U19
 
1 1
1 1
Emérita Augusta U19
 
Extremadura UD U19
 
   
0 1
Arnedo U19
 
San Marcial U19
 
   
1 2
Jàbac i Terrassa U19
 
Barcelona U19 II
 
   
0 2
Castellón U19
 
Villarreal U19 II
 
   
1 1
Celtic Elche U19
 
Torrent U19
 
   
2 1
Alcoyano U19
 
Levante U19 II
 
   
2 1
Valencia U19 II
 
Intercity U19
 
   
3 0
Alboraya U19 II
 
Hércules U19
 
   
0 3
Elche U19 II
 
Roda II
 
   
1 2
Torre Levante U19 II
 
Catarroja U19
 
   
0 0
Atlético Benidorm U19
 
Intangco U19
 
   
2 2
Vilamarxant U19
 
Patacona U19
 
   
1 3
Choco
 
Sofán
 
0 1
2 1
Polvorín
 
Juvenil Ponteareas
 
0 0
2 0
Villalbés
 
Somozas
 
0 0
1 0
Viveiro
 
Barco
 
0 1
2 2
Estradense
 
Atlético Arnoia
 
0 0
1 0
Noia
 
Alondras
 
1 0
2 1
Ourense CF
 
Deportivo La Coruña II
 
0 0
0 0
Rápido Bouzas
 
Arzúa
 
1 0
2 0
Córdoba II
 
Conil
 
1 0
1 0
Los Barrios
 
Cabecense
 
1 0
3 1
Tomares
 
Antoniano
 
1 0
1 0
Utrera
 
Rota
 
0 0
1 1
Cartaya
 
Sevilla III
 
0 0
0 0
Ceuta II
 
Lucena
 
0 2
0 2
Pozoblanco
 
Puente Genil
 
0 0
1 0
Constància
 
Platges de Calvià
 
0 0
0 0
Campos
 
Son Veri
 
1 0
3 1
Felanitx
 
Mercadal
 
0 1
0 1
Inter Ibiza
 
Murense
 
   
2 1
Mallorca II
 
Poblense
 
1 1
2 1
Portmany
 
San Rafael
 
1 1
2 2
Santanyi
 
Soller
 
   
0 1
Serverense
 
PE Sant Jordi
 
0 1
0 2
Llosetense
 
Binissalem
 
1 1
1 1
Collerense
 
Rotlet Molinar
 
   
1 0
La Cuadra
 
Marino
 
0 0
0 0
Buzanada
 
Unión Sur Yaiza
 
0 0
1 0
Gran Tarajal
 
Villa Santa Brígida
 
0 0
1 2
Las Palmas III
 
Santa Úrsula
 
0 0
2 1
Las Zocas
 
Unión Viera
 
2 1
2 1
Vera
 
Herbania
 
1 1
2 1
Yague
 
Arnedo
 
0 1
0 3
EI San Martin
 
Lenense
 
0 0
0 1
Langreo II
 
Sporting Gijon II
 
0 1
2 1
Lealtad
 
L'Entregu
 
1 0
1 1
Roces
 
Praviano
 
0 0
0 1
Real Titánico
 
Mosconia
 
1 0
2 0
Tuilla
 
Llanes
 
1 0
1 3
Gijon Industrial
 
Navarro
 
1 1
2 2
Luarca
 
Covadonga
 
0 0
1 0
Caudal
 
Colunga
 
1 0
1 1
Urraca
 
Real Oviedo II
 
0 2
1 2
Basconia
 
Uritarra
 
0 0
1 0
Santutxu
 
Barakaldo
 
0 2
1 2
Portugalete
 
Amurrio
 
0 0
1 0
Deportivo Alaves II
 
Lagun Onak
 
0 0
3 1
Anaitasuna FT
 
Tolosa
 
0 0
0 0
Aurrera de Ondarroa
 
CD Vitoria
 
0 0
0 2
Beasain
 
Deusto
 
1 0
1 2
Beti Gazte
 
Pasaia KE
 
2 2
2 3
Durango
 
San Ignacio
 
1 1
2 2
Torrellano
 
Acero
 
0 0
1 1
Atzeneta
 
Jove Espanol
 
1 0
1 0
Silla
 
RC Catarroja
 
0 0
1 1
Villajoyosa
 
Olímpic de Xàtiva
 
0 0
0 0
Elche II
 
Valencia II
 
0 0
1 1
Roda
 
Castellon II
 
0 0
0 0
Villarreal III
 
Torrent
 
0 0
0 1
Callosa Deportiva
 
Orihuela
 
0 0
1 1
Mirandés II
 
Atlético Tordesillas
 
0 0
0 0
Ribert
 
Palencia CF
 
0 0
0 2
Atlético Astorga
 
La Virgen del Camino
 
1 0
2 1
Ciudad Rodrigo
 
UD Santa Marta
 
0 0
1 0
Cultural Leonesa II
 
Bembibre
 
0 1
3 1
Real Ávila
 
Colegios Diocesanos
 
1 0
1 0
Arandina
 
Almazán
 
0 0
2 0
El Palo
 
Intergym