Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Amal Bou Saâda
 
USM Bel Abbès
 
   
   
ASM Oran
 
Paradou AC
 
   
   
ES Sétif
 
CA Bordj Bou Arreridj
 
   
   
WA Boufarik
 
US Biskra
 
   
   
Extremenya
 
UE Santa Coloma II
 
   
   
Onze Bravos
 
Petro de Luanda
 
   
0 3
Sagrada Esperança
 
Desportivo Huíla
 
   
   
Interclube
 
Recreativo do Libolo
 
0 0
2 0
Atlético Tucumán
 
Huracán
 
   
   
Argentinos Juniors
 
Aldosivi
 
   
   
Colón
 
Defensa y Justicia
 
   
   
San Lorenzo
 
Gimnasia La Plata
 
   
   
Talleres Córdoba
 
River Plate
 
   
   
Almirante Brown
 
JJ Urquiza
 
   
   
Argentino Quilmes
 
Colegiales
 
   
   
Defensores Unidos
 
Acassuso
 
   
   
Deportivo Armenio
 
San Telmo
 
   
   
Fénix
 
San Miguel
 
   
   
Sacachispas
 
Los Andes
 
   
   
Talleres Remedios
 
Villa San Carlos
 
   
   
Tristán Suárez
 
Flandria
 
   
   
UAI Urquiza
 
Comunicaciones
 
   
   
All Boys
 
Gimnasia Mendoza
 
   
   
Almagro
 
Brown de Adrogué
 
   
   
Atlanta
 
Alvarado
 
   
   
Barracas Central
 
Atletico Mitre
 
   
   
Deportivo Morón
 
Agropecuario
 
   
   
Deportivo Santamarina
 
Quilmes
 
   
   
Estudiantes Río Cuarto
 
Nueva Chicago
 
   
   
Ferro Carril Oeste
 
Guillermo Brown
 
   
   
Gimnasia Jujuy
 
Atlético Rafaela
 
   
   
Independiente Rivadavia
 
Belgrano
 
   
   
Instituto
 
Defensores de Belgrano
 
   
   
Platense
 
Estudiantes Caseros
 
   
   
San Martín Tucumán
 
Tigre
 
   
   
Sarmiento
 
Deportivo Riestra
 
   
   
Temperley
 
San Martín San Juan
 
   
   
Villa Dálmine
 
Chacarita Juniors
 
   
   
Argentino Merlo
 
Ituzaingó
 
   
   
Berazategui
 
Deportivo Merlo
 
   
   
Central Córdoba
 
Deportivo Laferrere
 
   
   
Dock Sud
 
San Martín Burzaco
 
   
   
El Porvenir
 
Excursionistas
 
   
   
General Lamadrid
 
Real Pilar
 
   
   
Leandro Nicéforo Alem
 
Victoriano Arenas
 
   
   
Midland
 
Luján
 
   
   
Sportivo Italiano
 
Deportivo Español
 
   
   
Argentino Rosario
 
Deportivo Muñiz
 
   
   
Atlas
 
Lugano
 
   
   
Centro Español
 
Defensores de Cambaceres
 
   
   
Deportivo Paraguayo
 
Sportivo Barracas
 
   
   
Juventud Unida G.
 
Claypole
 
   
   
Puerto Nuevo
 
Liniers
 
   
   
Yupanqui
 
Central Ballester
 
   
   
San Martín Formosa
 
Def. de Pronunciamiento
 
   
   
La Fama
 
Britannia
 
   
   
Western Sydney Wanderers
 
Sydney
 
0 1
1 1
Bayside United
 
Centenary Stormers
 
   
   
North Star
 
Grange Thistle
 
   
   
Charlestown City Blues
 
Hamilton Olympic
 
   
   
Devonport City
 
South Hobart
 
   
   
Olympia Warriors
 
Riverside Olympic
 
   
   
Glenorchy Knights
 
Clarence Zebras
 
   
   
Launceston City
 
Kingborough Lions
 
   
   
Balcatta
 
Perth
 
   
   
Cockburn City
 
Inglewood United
 
   
   
ECU Joondalup
 
Rockingham City
 
   
   
Floreat Athena
 
Perth Glory II
 
   
   
Gwelup Croatia SC
 
Armadale
 
   
   
Kingscliff Wolves
 
Robina City
 
   
   
Ipswich City
 
Logan Metro
 
   
   
Nerang
 
The Lakes
 
   
   
Queensland Lions
 
Surfers Paradise Apollo
 
   
   
Souths United
 
Beerwah Glasshouse Utd
 
   
   
Palm Beach
 
SWQ Thunder
 
   
   
North Brisbane
 
Broadbeach United
 
   
   
Peninsula Power
 
Rochedale Rovers
 
   
   
Bluebirds United
 
Frenchville
 
   
3 2
Southside Eagles
 
WDSC Wolves
 
   
   
Grange Thistle
 
SC Wanderers
 
   
   
Western Pride
 
Olympic
 
   
   
Brunswick City
 
Moreland Zebras
 
   
   
Langwarrin
 
Manningham United Blues
 
   
   
Goulburn Valley Suns
 
Bulleen Lions
 
   
   
North Geelong Warriors
 
Northcote City
 
   
   
Melbourne City W
 
Sydney W
 
1 0
1 0
Horitschon
 
Kohfidisch
 
   
   
Siegendorf
 
Pinkafeld
 
   
   
St. Margarethen
 
Oberpetersdorf
 
   
   
Klingenbach
 
Eltendorf
 
   
   
Markt Allhau
 
Parndorf
 
   
   
Ferlach
 
Treibach
 
   
   
Maria Saal
 
Klagenfurter AC 1909
 
   
   
Völkermarkt
 
Gmünd
 
   
   
Gaflenz
 
Mannersdorf
 
   
   
Retz
 
St. Pölten II
 
   
   
Oedt
 
Bad Schallerbach
 
   
   
Grün Weiß Micheldorf
 
Union Edelweiß
 
   
   
Mondsee
 
Zebau Bad Ischl
 
   
   
Pöttinger Grieskirchen
 
St. Valentin
 
   
   
SPG Kornspitz Pregarten
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
   
TuS Heiligenkreuz
 
Rottenmann
 
   
   
Lafnitz II
 
Fürstenfeld
 
   
   
Mils
 
Volders
 
   
   
SV Innsbruck
 
Silz / Mötz
 
   
   
Kematen
 
Union Innsbruck
 
   
   
Fügen
 
Ebbs
 
   
   
Admira Dornbirn
 
Alberschwende
 
   
   
Blau-Weiß Feldkirch
 
Bizau
 
   
   
Fussach
 
Andelsbuch
 
   
   
Hard
 
Höchst
 
   
   
Lochau
 
Nenzing
 
   
   
Ludesch
 
FC Egg
 
   
   
Göfis
 
Schruns
 
   
   
Bezau
 
Lustenau
 
   
   
Wienerberg
 
Vorwärts Brigittenau
 
   
   
Austria XIII
 
Schwechat
 
   
   
Elektra
 
Gerasdorf Stammersdorf
 
   
   
Post
 
First Vienna
 
   
   
Donau
 
Stadlau
 
   
   
Ried II
 
Deutschlandsberger SC
 
   
   
Stadl-Paura
 
Hertha
 
   
   
Wolfsberger AC II
 
Sturm Graz II
 
   
   
Leobendorf
 
Rapid Wien II
 
   
   
Stripfing
 
Bruck/Leitha
 
   
   
Wiener Viktoria
 
Mannsdorf
 
   
   
Vitebsk
 
Gorodeya
 
1 0
1 0
Isloch
 
Neman Grodno
 
0 0
1 0
Belshina Res.
 
Minsk Res.
 
   
1 3
Slutsk Res.
 
Slavia Res.
 
   
2 1
Gent II W
 
Mechelen W
 
   
   
Eendracht Aalst W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
   
Eva's Tienen W
 
Massenhoven W
 
   
   
Kontich W
 
Tongeren W
 
   
   
White Star Woluwé W
 
Genk II W
 
   
   
Zulte-Waregem W
 
Standard Liège II W
 
   
   
Famkes Merkem W
 
SG-Tertre-Hautrage W
 
   
   
La Louvière
 
Union Namur
 
   
   
Meux
 
Tilleur
 
   
   
Rebecq
 
Acren
 
   
   
RES Durbuy
 
Couvin-Mariembourg
 
   
   
Voorwaarts Zwevezele
 
Oudenaarde
 
   
   
Gent-Zeehaven
 
Knokke
 
   
   
Ronse
 
Gullegem
 
   
   
Sint-Niklaas
 
Merelbeke
 
   
   
VW Hamme
 
Dikkelvenne
 
   
   
Bocholt
 
Pepingen-Halle
 
   
   
Hades
 
Hoogstraten
 
   
   
Londerzeel
 
Cappellen
 
   
   
Diegem Sport
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
   
Tienen
 
Duffel
 
   
   
Dessel Sport
 
RWDM
 
   
   
Thes Sport
 
Deinze
 
   
   
Heist
 
RFC Seraing
 
   
   
Olympic Charleroi
 
Dender
 
   
   
Tubize
 
Patro Eisden
 
   
   
Antonia
 
VC Herentals
 
   
   
Nijlen
 
's Gravenwezel-Schilde
 
   
   
Oppuurs
 
Wezel
 
   
   
Ternesse
 
De Kempen
 
   
   
K. Kontich
 
Berlaar-Heikant
 
   
   
Lille
 
Berg en Dal
 
   
   
Racing Mechelen
 
Eendracht Zoersel
 
   
   
Huldenberg
 
Grimbergen
 
   
   
Ixelles
 
Football Club Schaerbeek
 
   
   
Snef-Tyber
 
Houdeng
 
   
   
Molenbaix
 
Olympic Warcoing
 
   
   
Ambleve
 
Malmundaria
 
   
   
Achel
 
Leopoldsburg
 
   
   
Bregel Sport
 
Zepperen-Brustem
 
   
   
Park Houthalen
 
Groen Star Beek
 
   
   
Verbroedering Maasmechelen
 
Meeuwen
 
   
   
Libramont
 
Chaumont
 
   
   
Sartoise
 
Saint-Hubert
 
   
   
Nismes
 
Wépion
 
   
   
Eendracht Aalter
 
Haasdonk
 
   
   
Latem
 
Bambrugge
 
   
   
Eendracht Wervik
 
Anzegem
 
   
   
Dadizele
 
Oostkamp
 
   
   
Poperinge
 
Oostduinkerke
 
   
   
Wevelgem City
 
Blankenberge
 
   
   
Racing Jet Wavre
 
PAC Buzet
 
   
   
Rapid Symphorinois
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
   
Tournai
 
Albert Quévy-Mons
 
   
   
Huy
 
Meix-Devant-Virton
 
   
   
Avanti
 
Zelzate
 
   
   
Ninove
 
Wingene
 
   
   
RFC Wetteren
 
Eppegem
 
   
   
Svelta Melsele
 
FC Lebbeke
 
   
   
Tempo Overijse
 
Jong Lede
 
   
   
Helson Helchteren
 
Witgoor Sport
 
   
   
Houtvenne
 
Wellen
 
   
   
Turnhout
 
Heur Tongeren
 
   
   
Zwarte Leeuw
 
Esperanza Pelt
 
   
   
Betekom
 
KSC City Pirates
 
   
   
Lyra-Lierse Berlaar
 
Sint-Lenaarts
 
   
   
High Quality United
 
Paro United
 
0 0
2 1
Bratstvo Gracanica
 
Capljina
 
   
   
Budućnost Banovići
 
Jedinstvo Bihac
 
   
   
Metalleghe-BSI Jajce
 
Zvijezda Gradačac
 
   
   
Olimpic Sarajevo
 
Igman Konjic
 
   
   
Orasje
 
Slaven Zivinice
 
   
   
Rudar Kakanj
 
Radnik Hadžići
 
   
   
FK Jedinstvo Brcko
 
Modrica
 
   
   
Slavija
 
Kozara Gradiska
 
   
   
Tekstilac Derventa
 
Rudar Prijedor
 
   
   
Zeljeznicar Banja Luka
 
Podrinje Janja
 
   
   
Celik
 
Zrinjski
 
   
   
Mladost Doboj Kakanj
 
Borac Banja Luka
 
   
   
Sarajevo
 
Zeljeznicar
 
   
   
Sloboda Tuzla
 
Sloga
 
   
   
Velez
 
Radnik Bijeljina
 
   
   
Zvijezda '09 Brgule
 
Siroki Brijeg
 
   
   
Manaus
 
Peñarol
 
   
   
Amazonas
 
Iranduba
 
   
   
Frei Paulistano
 
Imperatriz
 
   
   
Rondoniense
 
Porto Velho
 
   
   
BSRC
 
Indera
 
   
   
Panchor Murai
 
Wijaya
 
   
   
Dobrudzha 1919
 
Topolite
 
   
   
Hitrino
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
0 3
Shumen 2007
 
Suvorovo
 
   
   
Borislav 2009
 
Sokol Markovo
 
   
   
Gigant Saedinenie
 
Zagorets
 
   
   
Maritsa Plovdiv
 
Chernomorets 1919 Burgas
 
   
   
Rozova dolina
 
Svilengrad
 
   
   
Sozopol
 
Karnobat
 
   
   
Yambol 1915
 
Atletik Kuklen
 
   
   
Bansko
 
Slivnishki geroy
 
   
   
Chavdar Etropole
 
Kyustendil
 
   
   
Marek
 
Botev Ihtiman
 
   
   
Nadezhda Dobroslavtsi
 
Balkan Botevgrad
 
   
   
Perun
 
Oborishte
 
   
   
Pirin Razlog
 
Septemvri Simitli
 
   
   
Sportist Svoge
 
Belasitsa
 
   
   
Vihren
 
FK Minyor Pernik
 
   
   
Pomorie
 
Botev Galabovo
 
   
0 3
Spartak Varna
 
Spartak Pleven
 
   
   
Strumska slava
 
CSKA 1948 Sofia
 
   
   
OFK Pirin
 
Chernomorets Balchik
 
   
   
ASEC Koudougou
 
KOZAF
 
   
   
Police
 
Rahimo
 
   
   
RC Bobo-Dioulasso
 
USFA