Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Aïn M'lila
 
JS Kabylie
 
   
0 0
CSA Afak Sahel El-Marsa
 
US Biskra
 
0 0
0 1
RC Arbaâ
 
NA Hussein Dey
 
0 0
0 0
CS Constantine
 
JS Saoura
 
1 1
2 1
USM Alger
 
USM Khenchela
 
3 1
6 1
Pigotts Bullets
 
Hoppers
 
   
1 2
Grenades
 
All Saints United
 
   
3 1
Parham
 
Ottos Rangers
 
   
1 1
Melbourne Victory
 
Newcastle Jets
 
1 0
4 0
Melbourne City U21
 
Adelaide U21
 
0 0
0 0
Melbourne Victory W
 
Newcastle Jets W
 
2 0
2 1
Rahmatgonj MFS
 
Bashundhara Kings
 
0 1
1 2
Stockay-Warfusée
 
US Givry
 
   
0 2
Bocholt
 
Spouwen-Mopertingen
 
1 1
2 1
Olympia Wijgmaal
 
Hoogstraten
 
0 0
0 0
Pepingen-Halle
 
Eendracht Aalst
 
0 0
1 1
Cappellen
 
Geel
 
0 1
1 1
Tienen
 
Hades
 
0 0
0 0
Berg en Dal
 
's Gravenwezel-Schilde
 
   
2 0
VC Herentals
 
Wezel
 
   
0 1
Nijlen
 
Hoboken
 
   
1 0
Ternesse
 
K. Kontich
 
   
4 2
Borght-Humbeek
 
Stade Bierbeek
 
   
2 0
Liedekerke
 
Hoegaarden-Outgaarden
 
   
1 0
Meise
 
Grimbergen
 
   
0 2
SC Aarschot
 
Kester
 
   
1 0
Sporting Bruxelles
 
Genappe
 
   
2 1
Villers-La-Ville
 
Etterbeek
 
   
0 2
Waterloo
 
Saint-Josse
 
   
0 1
Woluwe-Zaventem
 
Huldenberg
 
   
0 2
Bertem-Leefdaal
 
KV Tervuren-Duisburg
 
   
3 4
Boitsfort
 
Schaerbeek-Evere
 
   
1 2
Football Club Schaerbeek
 
US d'Ophain
 
   
2 1
Melsbroek
 
Sporting Kampenhout
 
   
0 1
Stade Everois
 
Stockel
 
   
1 4
Union Lasne-Ohain
 
BX Brussels
 
   
1 0
Herk
 
Achel
 
   
3 2
Zepperen-Brustem
 
Torpedo Hasselt
 
   
1 1
Jong Zulte
 
Kruibeke
 
   
1 0
SK Denderhoutem
 
Eendracht Aalter
 
   
2 1
Eendracht Zele
 
Latem
 
   
1 1
Oostduinkerke
 
Sassport Boezinge
 
   
1 1
Vlamertinge
 
Varsenare
 
   
3 4
Excelsior Zedelgem
 
Wevelgem City
 
   
1 2
Oostkamp
 
Wielsbeke
 
   
2 0
Lochristi
 
FC Lebbeke
 
   
1 0
RFC Wetteren
 
Bornem
 
   
4 0
Zelzate
 
Wolvertem Merchtem
 
   
2 1
Helson Helchteren
 
Eendracht Termien
 
   
1 0
Ayema
 
Dragons
 
   
4 2
Béké Bembèrèkè
 
ASPAC
 
   
1 1
Energie
 
Réal Sport
 
   
1 1
Esae
 
Panthères
 
   
1 2
JSP
 
UPI-ONM
 
   
1 0
Tonnerre
 
Buffles
 
   
0 0
Devonshire Cougars
 
PHC Zebras
 
   
2 1
Somerset Trojans
 
Dandy Town Hornets
 
   
2 2
Southampton Rangers
 
SBRC
 
   
2 0
X-Roads Warriors
 
North Village Rams
 
   
2 2
Horizonte
 
Guarany de Sobral
 
0 1
0 1
Barbalha
 
Floresta
 
1 0
5 0
Caucaia
 
Pacajus
 
0 0
0 0
Ferroviário
 
Uniclinic
 
1 0
1 1
América RN
 
Forca e Luz
 
1 0
4 1
ABC
 
Globo
 
1 0
2 0
Palmeira
 
ASSU
 
1 1
1 1
Potiguar Mossoró
 
Santa Cruz de Natal RN
 
0 0
0 1
União Mogi U20
 
Real FC U20
 
0 1
1 5
Juventus U20
 
Gremio U20
 
0 1
1 1
Ferroviária U20
 
União Rondonópolis U20
 
2 0
5 1
Petrolina U20
 
Palmeiras U20
 
0 2
0 2
Sertãozinho U20
 
Confianca PB U20
 
0 1
2 1
Vilhenense U20
 
Fluminense U20
 
0 1
0 2
Penapolense U20
 
Goias U20
 
0 2
2 4
Ituano U20
 
Socorrense U20
 
1 0
2 0
Canon
 
Panthère
 
1 0
1 0
Feutcheu
 
Stade Renard
 
1 1
2 1
Fortuna Mfou
 
Union Douala
 
0 0
0 0
APEJES Academy
 
UMS de Loum
 
0 1
2 1
Bamboutos
 
Avion Academy
 
1 0
1 0
Fovu Club
 
PWD
 
1 0
2 1
Tonnerre
 
Cotonsport
 
0 0
0 1
Young Sport Academy
 
Dragon de Yaounde
 
0 0
5 1
Les Astres
 
Ngaoundéré
 
   
1 0
APOEL
 
Enosis
 
2 0
4 0
Nea Salamis
 
Ethnikos Achna
 
3 2
3 2
Digenis Voroklinis
 
PAEEK
 
   
2 4
Iraklis Yerolakkou
 
Elpida Astromeritis
 
   
1 2
Ormideia
 
Ethnikos Assias
 
   
5 0
Al Mokawloon
 
Misr Lel Makasa
 
1 0
1 1
Tanta
 
Zamalek
 
1 1
2 3
Al Ahly
 
Masr
 
1 0
3 1
Bristol Rovers
 
Coventry City
 
2 1
2 2
Burton Albion
 
Northampton Town
 
1 3
2 4
Charlton Athletic
 
West Bromwich Albion
 
0 1
0 1
Chelsea
 
Nottingham Forest
 
2 0
2 0
Crewe Alexandra
 
Barnsley
 
0 1
1 3
Crystal Palace
 
Derby County
 
0 1
0 1
Middlesbrough
 
Tottenham Hotspur
 
0 0
1 1
Queens Park Rangers
 
Swansea City
 
3 0
5 1
Sheffield United
 
Fylde
 
1 0
2 1
Liverpool
 
Everton
 
0 0
1 0
Gillingham
 
West Ham United
 
0 0
0 2
Burnley W
 
Nottingham Forest W
 
   
2 1
Ipswich Town W
 
Portsmouth W
 
   
1 0
Brighouse Town W
 
Barnsley W
 
   
0 1
Cardiff City W
 
Southampton W
 
   
1 2
Loughborough Foxes W
 
Huddersfield Town W
 
   
2 3
Southampton WFC W
 
West Bromwich Albion W
 
   
3 1
Watford W
 
Plymouth Argyle W
 
   
5 0
Guernsey
 
Phoenix Sports
 
   
1 2
Leeds U23
 
Hull City U23
 
2 0
5 0
Manchester United W
 
Bristol City W
 
0 1
0 1
Chelsea W
 
Reading W
 
1 1
3 1
Arsenal W
 
Birmingham W
 
2 0
2 0
Brighton W
 
Liverpool W
 
1 0
1 0
Tottenham W
 
Manchester City W
 
1 4
1 4
Kedus Giorgis
 
Mekelle Kenema
 
0 0
2 1
Bastia-Borgo
 
Saint-Étienne
 
0 2
0 3
Lorient
 
Brest
 
1 1
1 1
Raon l'Etape
 
Lille
 
0 1
2 3
Reims Sainte-Anne
 
Montpellier
 
0 1
0 1
Trélissac
 
Olympique Marseille
 
1 1
1 1
Dieppe
 
Angers SCO
 
0 0
1 3
Entente SSG
 
Épinal
 
0 0
0 1
Grande-Synthe
 
Nancy
 
0 0
0 1
Hombourg-Haut
 
Prix-lès-Mézières
 
0 2
0 3
Limonest
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
1 0
1 1
Nice
 
Fréjus St-Raphaël
 
0 0
2 0
Valenciennes
 
Dijon
 
1 1
1 2
Linas-Montlhery
 
Paris Saint Germain
 
0 2
0 6
Lucciana
 
Aubagne
 
2 1
3 3
Hawks
 
Fortune
 
   
0 0
Tallinding United
 
Waa Banjul Football
 
   
0 0
Berekum Chelsea
 
Liberty Professionals
 
0 0
0 0
Eleven Wonders
 
Dreams
 
0 1
0 1
Elmina Sharks
 
Karela
 
1 1
1 1
Great Olympics
 
Aduana Stars
 
0 0
0 1
King Faisal
 
Ashanti Gold
 
0 0
0 1
Medeama
 
Hearts of Oak
 
2 0
3 0
WAFA
 
Ebusua Dwarfs
 
1 0
2 0
Anagennisi Ierapetra
 
Ialysos
 
   
3 0
Thesprotos
 
Niki Volos
 
0 0
0 1
Triglia FC
 
Kavala
 
0 0
1 2
Trikala
 
Ionikos
 
0 0
1 0
Antheias-Aristinou
 
Aetos Orfani
 
   
1 0
Apollon Paralimniou
 
Doxa Kato Kamila
 
0 1
0 2
Aris Avato
 
Keravnos Pernis
 
   
2 1
Nestos Chrisoupolis
 
Pandramaikos
 
   
1 1
Agrotikos Asteras
 
Edessaikos
 
1 1
2 2
Almopos
 
Niki Agkathia
 
1 0
2 0
Anagennisi Giannitsa
 
Seirína
 
   
3 0
M. Alexandros Trikala
 
Aris Palaiochori
 
   
3 0
Makedonikos Neapolis
 
Astrapi Mesopotamia
 
3 0
5 0
Nea Kallikrateia
 
Thyella Sarakinoi
 
   
4 0
Poseidon Nea Michaniona
 
Florina
 
1 0
1 0
Almyros
 
Atromitos Palamas
 
   
0 2
Diagoras Stefanovik
 
Meteora
 
   
2 1
Dias Diou
 
Karitsa
 
   
0 2
Iraklis Larissa
 
Oikonomos
 
1 0
2 0
Pierikos
 
Thiseas Agria
 
   
3 0
Potamia
 
Atalanti
 
   
0 1
Sellana
 
Digenis Neochori
 
   
2 2
Anatoli
 
Tilikratis
 
   
0 0
Asteras Itea
 
Anagennisi Artas
 
   
0 3
Lefkimmi
 
Apollo Efpaliou
 
   
3 1
Makedonikos Foufas
 
Thinaliakos
 
   
3 0
Missolonghi
 
Pontion Karagiannion
 
   
1 1
Nafpaktiakos
 
Preveza
 
   
0 0
Souli Paramythia
 
Acheron Kanalaki
 
   
1 0
Panthiraikos
 
Moschato
 
   
3 0
Ano Meras
 
Agios Ierotheos
 
   
2 0
Agioi Anargyroi
 
Keratsini
 
0 1
0 1
Ermis Korydallos
 
Thyella Kamari
 
0 2
0 3
Fostiras
 
Ethnikos Piraeus
 
0 0
2 0
Kallithea
 
Ilisiakos
 
0 0
0 0
Kifisia
 
Akratitos
 
1 0
1 0
Ipato
 
Nea Artaki
 
   
2 0
Korinthos 2006
 
Panarkadikos
 
   
0 5
Marko
 
Aittitos Spata
 
   
0 1
Thyella Diastavroseos
 
Kitheron Kapareliou
 
   
0 0
Tripolis
 
Acharnaikos
 
   
0 2
Diavolitsi
 
Asteras Vlachioti
 
   
0 0
Panargiakos
 
Olympiakos Zacharo
 
   
2 2
Pangytheatikos
 
Ermionidas-Ermis
 
   
1 0
Paniliakos
 
Zakynthos
 
   
0 1
PAO Vardas
 
Pellana
 
   
1 1
Thyella Patras
 
Nafplio 2017
 
   
3 1
Tsilivi
 
Diagoras Vrachneika
 
   
1 0
Agios Nikolaos
 
Rethymniakos
 
   
1 1
Atsalenios
 
AEEK INKA
 
0 0
1 1
Episkopi
 
Poros
 
   
2 0
Irodotos
 
Giouchtas
 
0 1
0 2
AEK Athens
 
Panaitolikos
 
1 1
3 1
Panionios
 
Lamia
 
0 1
0 1
Xanthi
 
Larissa
 
0 0
2 1
Olympiakos Piraeus
 
Panathinaikos
 
0 0
1 0
Apollon Pontou FC
 
Ergotelis
 
0 1
1 3
Apollon Larissa
 
PAS Giannina
 
0 2
0 3
Apollon Smirnis
 
Levadiakos
 
0 1
0 1
Karaiskakis
 
Kerkyra
 
1 0
3 0
Panathinaikos U19
 
AEK Athens U19
 
1 0
2 0
Solidarite Scolaire
 
AS Gosier
 
   
0 2
Vieux-Habitants
 
Stade Lamentinois
 
   
0 0
Fello Star
 
Horoya
 
   
0 0
Kaloum Star
 
Santoba
 
   
0 1
Satellite
 
CO Coyah
 
   
0 1
Hong Kong FC
 
North District
 
0 1
1 1
Fylkir
 
ÍR
 
1 0
1 2
Real Kashmir
 
Mohun Bagan
 
0 0
0 2
Arrows
 
NEROCA
 
1 1
1 1
Kerala Blasters
 
Hyderabad
 
3 1
5 1
Ashdod
 
Hapoel Ra'anana
 
1 0
3 0
Hapoel Tel Aviv
 
Hapoel Be'er Sheva
 
1 0
1 0
Brescia
 
Lazio
 
1 1
1 2
SPAL
 
Hellas Verona
 
0 1
0 2
Genoa
 
Sassuolo
 
1 1
2 1
Roma
 
Torino
 
0 1
0 2
Borgosesia
 
Bra
 
1 0
1 1
Casale
 
Fezzanese
 
1 0
4 2
Chieri
 
Lucchese
 
0 1
0 1
Ghivizzano Borgo Mozzano
 
Lavagnese
 
1 2
1 3
Ligorna
 
Verbania
 
1 1
2 3
Prato
 
Fossano
 
0 1
3 2
Real Forte Querceta
 
Vado
 
1 0
1 1
Sanremo
 
Caronnese
 
0 1
0 1
Savona
 
Seravezza
 
1 2
1 5
Arconatese
 
Pro Sesto
 
2 1
4 2
Brusaporto
 
Scanzorosciate
 
0 0
0 1
Castellanzese
 
Levico
 
1 1
5 2
Dro Alto Garda
 
Sondrio
 
1 1
1 2
Legnano
 
Bustese Roncalli
 
0 0
0 1
Nibionnoggiono
 
Folgore Caratese
 
0 0
1 1
Tritium
 
Inveruno
 
1 1
2 1
Villa d'Almè
 
Seregno
 
0 1
2 2
Virtus Bolzano
 
Pontisola
 
0 0
2 0
Virtus Ciserano Bergamo
 
Caravaggio
 
1 1
1 2
Caldiero Terme
 
Chions
 
2 1
2 1
Delta Calcio Rovigo
 
Luparense
 
1 0
1 0
Este
 
Belluno
 
3 0
4 1
Mestre
 
Cartigliano
 
0 1
2 2
Montebelluna
 
Adriese
 
1 1
1 2
San Luigi
 
Ambrosiana
 
0 0
1 1
Tamai
 
Clodiense
 
2 0
3 0
Union Feltre
 
Campodarsego
 
0 0