Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

ASO Chlef
 
JS Kabylie
 
1 0
1 1
Ben Aknoun
 
ES Sétif
 
0 0
1 0
CS Constantine
 
MC Oran
 
1 1
1 1
El Bayadh
 
US Biskra
 
1 0
2 1
JS Saoura
 
USM Alger
 
1 1
2 1
MC Alger
 
CR Belouizdad
 
0 0
0 0
NC Magra
 
Paradou AC
 
2 0
2 0
US Souf
 
USM Khenchela
 
0 3
2 5
Talleres Córdoba
 
Colón
 
1 0
1 0
San Lorenzo
 
Chacarita Juniors
 
2 0
2 0
Mt Gravatt Hawks
 
North Brisbane
 
1 0
1 0
Mt Gravatt U23
 
North Brisbane U23
 
   
5 1
Manly United
 
APIA Leichhardt Tigers
 
0 0
1 0
Sydney II
 
St. George Saints
 
1 1
2 1
Cooks Hill United
 
Lake Macquarie
 
1 0
4 1
Uni Azzurri
 
Mindil Aces
 
1 0
1 2
Darwin Hearts
 
Casuarina
 
1 1
2 3
WDSC Wolves
 
Rochedale Rovers
 
1 0
2 1
South Adelaide Panthers
 
White City Woodville
 
1 0
1 1
NE MetroStars
 
Campbelltown City
 
2 0
3 3
South Melbourne
 
Manningham United Blues
 
1 0
2 0
Eastern Suburbs Brisbane
 
Brisbane Strikers
 
1 1
2 1
Adelaide United Res.
 
Para Hills Knights Res.
 
   
6 1
Langwarrin
 
Sunshine Georgies
 
1 1
3 2
Northcote City
 
Preston Lions
 
0 0
0 0
Werribee City
 
Kingston City
 
2 0
3 1
Fremantle City W
 
Balcatta W
 
   
   
Klingenbach
 
Halbturn
 
   
1 3
Kohfidisch
 
Parndorf
 
   
3 3
Marz
 
Horitschon
 
   
2 4
Donau Klagenfurt
 
Köttmannsdorf
 
   
1 3
Kraig
 
Klagenfurter AC 1909
 
   
2 0
Landskron
 
Völkermarkt
 
   
0 5
SAK Klagenfurt
 
Austria Klagenfurt II
 
0 1
2 4
Spittal
 
St. Jakob Rosental
 
   
2 1
Velden
 
Lendorf
 
   
1 2
Korneuburg
 
Langenrohr
 
2 0
3 1
Kottingbrunn
 
Ortmann
 
1 1
1 1
St. Pölten II
 
Wiener Neustadt
 
0 1
0 2
USC Rohrbach
 
Haitzendorf (Aut)
 
   
0 3
Waidhofen/Thaya
 
Kilb
 
0 1
0 2
Zwettl
 
St. Peter
 
   
3 2
Bad Schallerbach
 
Wohnbau Dietach
 
   
2 2
Friedburg / Pöndorf
 
Union Perg
 
   
2 1
Grün Weiß Micheldorf
 
Bad Ischl
 
   
3 0
Oedt
 
WSPG Wels II
 
   
9 0
Ostermiething
 
Union Edelweiß
 
   
4 1
SPG Kornspitz Pregarten
 
Weißkirchen / Allhaming
 
   
5 2
St. Martin i.M.
 
Mondsee
 
   
5 1
Vortuna Bad Leonfelden
 
St. Valentin
 
   
1 0
Straßwalchen
 
UFC Hallein
 
   
1 4
FSC Hochegger Dächer
 
Fehring
 
   
0 3
Frauental
 
Lafnitz II
 
   
3 1
Fürstenfeld
 
Union RB Weinland Gamlit
 
1 1
3 3
Kalsdorf
 
TuS Heiligenkreuz
 
2 0
5 0
Koflach
 
Ilz
 
   
0 1
Lebring
 
Wildon
 
1 2
3 4
Schladming
 
SC Bruck an der Mur
 
   
2 1
Tillmitsch
 
Gnas
 
0 0
2 0
Kundl
 
Kematen
 
   
3 1
Wörgl
 
Völs
 
   
0 1
Gerasdorf Stammersdorf
 
Austria XIII
 
1 1
2 2
Mannswörth
 
Hellas Kagran
 
2 2
2 3
ASK Klagenfurt
 
St. Anna
 
5 0
5 1
Bad Gleichenberg
 
LASK Juniors
 
1 1
2 1
Gleisdorf 09
 
Wallern / Marienkirchen
 
0 0
1 1
Ried II
 
Allerheiligen
 
1 1
5 1
Union Vöcklamarkt
 
Deutschlandsberger SC
 
2 0
3 0
Voitsberg
 
WSPG Wels
 
1 0
2 0
Vorwärts Steyr
 
Weiz
 
0 0
0 0
Wolfsberger AC II
 
Gurten
 
0 1
0 4
Agro-Pelishche
 
Arsenal II
 
   
   
DYuSSh-3 Pinsk
 
Nadezhda
 
   
   
Kobrin
 
Neman Grodno II
 
   
   
Krechet
 
Kronon
 
   
   
Schuchin
 
Dinamo Brest II
 
   
   
Stroitel Kapyl
 
Ivatsevichi
 
   
   
Energosbyt-BSATU
 
Osipovichy
 
   
   
Gomel II
 
Slavia II
 
   
   
Isloch II
 
Slutsk II
 
   
   
Mozyr NPZ
 
Servolyuks
 
   
   
Partizan Salihorsk
 
Traktor Minsk
 
   
   
Aguai U20
 
Ponte Preta U20
 
0 0
1 0
Comercial U20
 
Inter de Bebedouro U20
 
2 1
6 1
Cosmopolitano U20
 
XV de Piracicaba U20
 
0 1
0 1
Elosport U20
 
Desportivo Brasil U20
 
0 0
0 0
Fernandópolis U20
 
Rio Preto U20
 
2 0
3 2
Grêmio Osasco U20
 
Sao Paulo U20
 
1 3
2 9
Guarulhos U20
 
Ibrachina U20
 
0 1
0 2
Independente SP U20
 
Rio Branco EC U20
 
0 2
0 2
Itapirense U20
 
Brasilis FC U20
 
0 2
1 2
Joseense U20
 
União Suzano U20
 
0 0
0 0
Juventus U20
 
Água Santa U20
 
1 3
2 3
Marília U20
 
Grêmio Prudente U20
 
2 0
3 0
Mauaense U20
 
Santos U20
 
0 0
0 1
Metropolitano FC U20
 
Bragantino U20
 
0 1
0 2
Nacional SP U20
 
Palmeiras U20
 
0 1
0 3
Olímpia U20
 
Mirassol U20
 
0 0
0 4
Paulínia U20
 
Capivariano U20
 
1 2
2 3
Pinda Ferroviária U20
 
Taubaté U20
 
1 1
1 2
Porto Ferreira U20
 
Guaçuano U20
 
1 0
3 1
Portuguesa Santista U20
 
Jabaquara U20
 
1 1
2 1
Portuguesa U20
 
Flamengo SP U20
 
1 0
2 0
Presidente Prudente U20
 
Novorizontino U20
 
0 0
0 1
Referência U20
 
Osasco Audax U20
 
1 2
2 2
Santo André U20
 
Mauá U20
 
2 0
2 1
São Bento U20
 
Ituano U20
 
1 1
2 1
São Bernardo U20
 
São Caetano U20
 
0 1
0 1
São Carlos U20
 
Rio Claro SP U20
 
2 1
2 2
Sfera U20
 
Comercial de Tietê U20
 
1 0
3 1
SKA Brasil U20
 
Guarani U20
 
0 0
0 0
Tanabi SP U20
 
José Bonifácio U20
 
0 1
0 3
Taquaritinga U20
 
Ferroviária U20
 
0 1
0 3
Tupã U20
 
VOCEM U20
 
0 2
2 2
União Mogi U20
 
Sao Jose EC U20
 
0 0
0 0
União São João U20
 
Inter Limeira U20
 
0 1
1 1
Velo Clube U20
 
XV de Jaú U20
 
0 3
1 3
Vital Ibiúna U20
 
Oeste U20
 
0 1
0 1
Coritiba
 
Ituano
 
3 0
4 2
Unión Española
 
Unión La Calera
 
0 0
0 1
Tigres
 
Real Cartagena
 
0 0
0 1
Banik Sous
 
Ústí nad Labem
 
1 0
2 1
Viktoria Otrokovice
 
Zlín II
 
0 0
2 2
Hodonín-Šardice
 
Blansko
 
0 0
0 0
Slovan Rosice
 
Hlučín
 
0 0
2 0
Petřín Plzeň
 
Spartak Sobeslav
 
0 1
0 1
Slaný
 
Sokol Nespeky
 
1 0
1 1
Slavia Hradec Králové
 
Letohrad
 
0 1
1 4
Velka Bites
 
Vrchovina
 
0 3
1 3
Velké Meziříčí
 
Havlickuv Brod
 
0 0
0 3
Nový Jičín
 
Kostelec na Hané
 
0 0
0 1
Břidličná
 
Bilovec
 
0 2
1 2
Sigma Olomouc U19
 
Jihlava U19
 
1 1
4 1
San Antonio
 
Chacaritas
 
1 0
1 1
Flora U19
 
Tabasalu Ulasabat
 
1 1
2 1
Futura
 
JäPS II
 
1 1
2 3
PEPO
 
MYPA
 
0 0
2 1
Atlantis II
 
NJS
 
0 2
1 3
Honka
 
P-Iirot
 
0 0
2 1
PPJ
 
Reipas
 
0 1
0 1
Huima / Urho
 
LPK
 
   
4 3
MiPK
 
HaPK
 
1 2
1 2
FC Komeetat
 
ViPa
 
   
0 1
Jyväskylä Blackbird
 
Kypärämäki Rangers
 
   
4 2
Haka
 
Mariehamn
 
1 0
2 0
Lahti
 
Inter Turku
 
0 1
0 2
VPS
 
Ilves
 
1 0
1 1
HJK
 
SJK
 
1 1
4 1
Bombada
 
Wallidan
 
   
0 0
Brikama United
 
Samger
 
0 0
3 1
Marimoo
 
Team Rhino
 
   
2 2
Waa Banjul Football
 
Armed Forces
 
   
2 2
CI Kamsar
 
Renaissance
 
0 0
1 1
Flamme Olympique
 
Hafia
 
0 0
0 0
Loubha Télimélé
 
Wakirya
 
0 0
1 2
Milo
 
ASM Sangarédi
 
0 0
2 2
Ægir
 
Thróttur Vogar
 
1 1
2 3
Völsungur
 
Höttur / Huginn
 
1 1
2 2
Hvíti riddarinn
 
Vængir Jupiters
 
1 0
2 3
KH
 
KFS
 
2 2
3 4
ÍR
 
ÍBV
 
2 1
2 2
Grótta
 
Thróttur Reykjavík
 
1 1
1 1
Al Kahrabaa
 
Erbil
 
2 0
3 1
Criacao Shinjuku
 
TIAMO Hirakata
 
0 2
1 4
Aktobe Jas
 
Zhetisay
 
0 1
0 2
Ekibastuz
 
Okzhetpes
 
0 1
0 2
Sport Academy Kairat
 
Arys
 
2 0
2 1
Taraz
 
SD Family
 
0 0
0 0
Nairobi United
 
Mathare United
 
2 0
2 3
Chuncheon
 
Gimhae City
 
1 1
1 1
Birkenhead United
 
Western Springs
 
2 0
4 1
Larne W
 
Crusaders Strikers W
 
0 0
0 0
Linfield W
 
Cliftonville W
 
0 1
0 4
Mid-Ulster W
 
Derry City W
 
1 1
1 6
Lisburn W
 
Glentoran BU W
 
0 2
1 3
3 de Febrero
 
Rubio Ñú
 
1 1
1 2
Encarnación
 
Deportivo Santaní
 
1 2
3 2
Ayacucho
 
Santos
 
0 0
0 1
Deportivo Binacional
 
Universidad San Martín
 
0 0
3 0
Świt Skolwin
 
Polonia Środa
 
3 0
5 0
Gedania Gdańsk
 
Vineta Wolin
 
2 0
5 1
Stilon Gorzow
 
Pawłowice Śląskie
 
0 0
1 3
Star Starachowice
 
Wieczysta Kraków
 
1 0
2 1
Siarka Tarnobrzeg
 
Świdniczanka Świdnik
 
0 0
2 2
Cobh Ramblers
 
Finn Harps
 
1 0
2 0
Cork City
 
Longford Town
 
2 0
2 0
Treaty United
 
Bray Wanderers
 
1 0
2 0
UCD
 
Kerry
 
1 1
2 1
Derry City
 
Galway United
 
0 0
2 0
Drogheda United
 
St Patrick's
 
0 0
0 0
Shelbourne
 
Dundalk
 
0 0
1 0
Waterford United
 
Sligo Rovers
 
1 0
4 1
Shamrock Rovers
 
Bohemians
 
   
   
Yenisey II
 
Saturn Ramenskoye
 
0 1
2 2
Rodina Moskva III
 
Zvezda Sint Petersburg
 
2 0
5 1
Baltika BFU
 
Spartak Moskva II
 
0 0
0 3
Luki-Energiya
 
Zenit II
 
0 0
0 0
Znamya Truda
 
Irkutsk
 
0 1
0 1
Torpedo Vladimir
 
Dinamo Moskva II
 
0 0
0 4
Tver
 
Chertanovo
 
1 2
1 3
Sakhalin
 
Strogino
 
0 0
2 1
Dinamo Vladivostok
 
Arsenal Tula II
 
1 0
1 0
Khimki 2
 
Zenit Penza
 
1 0
2 0
Kosmos Dolgoprudny
 
SKA-Energiya II
 
2 0
3 2
Kvant
 
Kolomna
 
1 1
2 2
Orel
 
Ryazan
 
0 0
0 0
OSSh Chelyabinsk
 
Lokomotiv Moscow W
 
0 8
0 16
UOR 5 Master Saturn W
 
Rubin Kazan W
 
1 2
1 2
Ports Authority
 
Bai Bureh Warriors
 
   
   
Wilberforce Strikers
 
Kholifa Stars
 
   
1 0
Raadsan
 
Badbaado
 
   
1 1
Grebbestad
 
Kongahälla
 
2 0
4 1
Vänersborgs FK
 
Lidköping
 
1 0
3 1
Nosaby
 
Kristianstad
 
0 0
0 1
Räppe
 
Karlshamn
 
0 0
0 0
IFK Eskilstuna
 
Åtvidaberg
 
2 1
2 3
Öckerö
 
Qviding FIF
 
0 0
0 3
Lindome
 
Bergdalens
 
1 0
3 3
Olympic
 
Torns
 
0 0
1 0
Chebba
 
Gabès
 
0 0
0 1
EM Mahdia
 
Zarzis
 
0 0
0 3
EO Sidi Bouzid
 
CO Médenine
 
0 0
2 1
Hammam-Lif
 
Korba
 
0 0
5 2
Kerkennah
 
Rogba Tataouine
 
0 1
1 1
Moknine
 
Rejiche
 
0 0
1 0
Stade Gabésien
 
Jerba
 
0 0
0 1
Al Ain
 
Al Bataeh
 
0 1
0 2
HT
FT
Club De Lyon
 
Georgia Lions
 
0 0
2 1
Michigan Stars
 
Maryland Bobcats
 
0 2
1 2
HT
FT
Brownsville
 
West Texas
 
1 2
2 2
Katy 1895
 
Denton Diablos
 
0 1
3 3
Pensacola
 
Columbus United
 
0 0
2 1
Annapolis Blues
 
GL Rough Diamonds
 
4 0
5 0
Jacksonville Armada II
 
New Orleans Jesters
 
1 1
3 1
River Light
 
Peoria
 
1 1
2 2
Ogden City
 
Flatirons Rush
 
0 3
0 3
Capital
 
Midlakes United
 
0 0
1 1
Kalamazoo FC
 
Oakland County
 
0 0
4 0
Western Mass Pioneers
 
Seacoast United Phantoms
 
0 2
2 3
West Chester United II