Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Gabon U23
 
Egypt U23
 
0 0
0 2
Niger U23
 
Mali U23
 
0 0
0 2
CR Belouizdad
 
ASO Chlef
 
1 0
1 0
ES Sétif
 
Paradou AC
 
0 0
0 0
JS Saoura
 
JS Kabylie
 
1 0
2 2
MC Alger
 
HB Chelghoum Laïd
 
1 1
1 1
MC Oran
 
El Bayadh
 
0 0
1 1
NC Magra
 
CS Constantine
 
1 1
2 1
RC Arbaâ
 
USM Alger
 
1 0
2 1
US Biskra
 
USM Khenchela
 
1 0
1 0
Acassuso
 
San Miguel
 
2 1
2 1
Cañuelas
 
Los Andes
 
1 1
1 1
Dock Sud
 
Colegiales
 
0 0
0 1
Talleres Remedios
 
Villa San Carlos
 
0 0
1 0
UAI Urquiza
 
Argentino Quilmes
 
0 1
1 2
Ituzaingó
 
Deportivo Merlo
 
0 1
0 1
Club Atlético Güemes
 
San Martín San Juan
 
2 0
4 0
Ferro Carril Oeste
 
Brown de Adrogué
 
0 0
1 0
Gimnasia Jujuy
 
Quilmes
 
0 0
0 1
Tristán Suárez
 
Villa Dálmine
 
0 0
1 1
Racing Córdoba
 
Atlético Rafaela
 
0 1
3 3
Almirante Brown
 
Guillermo Brown
 
0 0
0 0
Nueva Chicago
 
Temperley
 
0 0
0 0
Deportivo Morón
 
Defensores Unidos
 
0 0
1 0
Central Córdoba
 
Liniers
 
0 0
0 0
San Martín Burzaco
 
Berazategui
 
0 1
1 1
Victoriano Arenas
 
Claypole
 
1 0
1 2
El Porvenir
 
Deportivo Paraguayo
 
1 0
2 0
Atlético Tucumán
 
Unión Santa Fe
 
1 0
1 0
Vélez Sarsfield
 
Arsenal de Sarandi
 
0 0
1 0
Barracas Central
 
River Plate
 
1 0
2 1
San Lorenzo
 
Rosario Central
 
0 0
1 0
Estudiantes
 
Central Cordoba SdE
 
1 1
1 1
O'Connor Knights
 
Woden Weston
 
8 0
9 0
Bulls Academy
 
APIA Leichhardt Tigers
 
1 1
1 2
Sydney Olympic
 
Blacktown City
 
0 2
1 3
Sutherland Sharks
 
Marconi Stallions
 
0 0
0 0
Mt Druitt Town
 
Central Coast II
 
0 1
1 2
Western Sydney W. II
 
Rockdale City Suns
 
3 2
3 3
Manly United
 
NWS Spirit
 
0 2
0 2
Adamstown Rosebuds
 
Hamilton Olympic
 
1 1
2 1
Lambton Jaffas
 
Lake Macquarie
 
4 0
8 0
Cooks Hill United
 
Charlestown City Blues
 
2 0
4 0
Adelaide City
 
Modbury Jets
 
2 0
4 0
Adelaide Comets
 
Croydon Kings
 
0 2
0 3
South Adelaide Panthers
 
White City Woodville
 
0 0
3 1
West Adelaide
 
Campbelltown City
 
0 1
0 3
Adelaide United ||
 
NE MetroStars
 
1 1
1 2
Adelaide Olympic
 
Sturt Lions
 
1 0
3 0
Devonport City
 
South Hobart
 
1 1
1 3
Launceston City
 
Clarence Zebras
 
2 0
3 1
Port Melbourne
 
Heidelberg United
 
0 0
1 0
Hume City
 
Moreland City
 
1 0
3 2
Dandenong Thunder
 
Altona Magic
 
0 2
0 3
Armadale
 
Olympic Kingsway
 
2 1
2 2
Balcatta
 
Stirling Lions
 
0 0
0 0
Bayswater City
 
Inglewood United
 
1 0
2 1
Floreat Athena
 
Perth RedStar
 
1 2
1 3
Perth Glory II
 
Perth
 
3 1
3 4
Sorrento
 
Cockburn City
 
0 0
1 1
Mitchelton W
 
Lions W
 
0 1
0 3
Adelaide City Res.
 
Modbury Jets Res.
 
1 1
3 2
Adelaide Comets Res.
 
Croydon Kings Res.
 
   
1 4
South Adelaide Res.
 
Beograd Res.
 
   
4 1
West Adelaide Res.
 
Campbelltown City Res.
 
   
1 2
Adelaide United Res.
 
MetroStars Res.
 
   
3 1
Adelaide Olympic Res.
 
Sturt Lions Res.
 
   
0 0
Adelaide Blue Eagles
 
Port Adelaide Lion
 
1 0
2 1
Cumberland United
 
Adelaide Victory
 
0 0
0 0
Playford City Patriots
 
Para Hills Knights
 
1 2
1 2
West Torrens Birkalla
 
Adelaide Raiders
 
1 0
3 1
Vipers
 
Adelaide Cobras
 
   
0 4
Eastern United
 
Fulham United
 
2 1
2 1
Green Gully U21
 
North Geelong U21
 
1 1
3 2
Hume City U21
 
Moreland City U21
 
1 0
5 0
Dandenong Thunder U21
 
Altona Magic U21
 
0 0
0 3
Port Melbourne U21
 
Heidelberg United U21
 
1 0
4 0
Brunswick City
 
Kingston City
 
1 1
1 3
Murdoch Uni Melville W
 
Balcatta W
 
0 2
0 6
Fremantle City
 
Mandurah City
 
0 2
0 3
Gosnells City
 
Gwelup Croatia SC
 
3 2
3 3
Murdoch Uni Melville
 
Joondalup United
 
1 2
2 3
Subiaco
 
UWA Nedlands
 
0 0
0 1
Western Knights
 
Rockingham City
 
1 0
1 0
Dianella White Eagles
 
Forrestfield United
 
1 1
2 1
Lida
 
MKK-Dnepr
 
1 1
3 2
Gomelzheldortrans
 
Baranovichi
 
1 1
3 1
Dnepr Mogilev
 
FC Ostrovets
 
1 1
2 2
Arsenal
 
Slonim
 
1 1
1 1
DYUSSH Stolin
 
Volna Pinsk II
 
   
1 1
DYuSSh-3 Pinsk
 
Lyakhavitski Volat
 
   
19 0
Pripyat
 
Nadezhda
 
   
6 3
Gantsevichi
 
Mikashevichi
 
   
1 0
Krechet
 
Kommunalnik Beloozersk
 
   
2 0
Luninets
 
Ivanovo
 
   
0 2
Port SK
 
Drogichin
 
   
4 2
Svetlogorsk
 
Leskhoz
 
   
2 1
Zhlobin
 
Vertykal
 
   
1 3
DYuSSh-2 Rechitsa
 
Iput DYuSSh
 
   
1 2
Smena Vawkavysk
 
Grodnensky
 
   
5 0
Neman Belkard
 
Slonim City
 
   
8 2
Molodechno-2018 II
 
Falko
 
   
3 0
Berezino
 
Kolos Cherven
 
   
1 4
Kletsk
 
Respect
 
   
2 2
Kronon
 
Spartak Slutsk
 
   
2 2
Lyuban'
 
Bobovnya
 
   
0 2
BFSO Dinamo
 
Tarpeda
 
   
0 0
Dribin
 
Gorki
 
   
0 13
Slavgorod
 
Krasnopole
 
   
0 3
Niva Chausy
 
Servolyuks
 
   
0 1
Ptich
 
Dnepr Mogilev II
 
   
0 5
Vikhra
 
Kostyukovichy
 
   
1 3
Torpeda
 
Spartak
 
   
6 1
Olsa Klichev
 
Bykhov
 
   
   
Gorodok lions
 
FK Glubokoe
 
   
13 2
Lepel
 
Miory
 
   
1 9
Niva Tolochin
 
Gazovik
 
   
0 4
Senno
 
Postavy
 
   
4 1
DYuSSh Orsha
 
Polotsk
 
   
7 1
Minsk
 
Torpedo BelAZ
 
0 0
1 0
Dinamo Minsk
 
Belshina
 
4 1
7 2
Neman Grodno
 
BATE
 
0 1
0 1
Energetyk-BGU Res.
 
Isloch Res.
 
1 1
2 2
Shakhtyor Res.
 
Slutsk Res.
 
4 0
8 0
DYuSSh Pinskogo W
 
Vitebsk W
 
0 2
0 4
Gomel W
 
Bobruichanka W
 
0 1
1 4
Bangu U20
 
Madureira U20
 
1 0
1 1
Flamengo RJ U20
 
Fluminense U20
 
0 1
3 2
Portuguesa RJ U20
 
Resende U20
 
1 0
1 0
Vasco U20
 
Botafogo U20
 
0 0
1 0
Carlos Renaux
 
Juventus SC
 
0 0
1 1
Metropolitano
 
Caravaggio
 
1 0
1 0
Caçador
 
Inter de Lages
 
0 0
1 0
Portuguesa
 
Santo André
 
3 0
4 0
São Bento
 
Mirassol
 
0 1
1 1
Bragantino
 
Juventus
 
3 1
5 2
Noroeste
 
Grêmio Prudente
 
0 0
1 0
Brasil Farroupilha
 
Gaucho
 
1 0
2 1
Guarani RS
 
Lajeadense
 
1 0
2 0
Monsoon
 
Glória
 
0 2
0 2
Aymorés
 
Uberlândia
 
1 1
1 1
Boa
 
URT
 
0 2
0 4
Betim
 
Itabirito
 
0 0
0 1
Boston City U20
 
Coimbra U20
 
1 1
3 2
Cruzeiro U20
 
Minas Boca U20
 
0 0
1 0
Santarritense U20
 
Três Corações U20
 
   
1 4
Uberlândia U20
 
Athletic Club U20
 
1 2
2 2
Inter de Minas U20
 
Atletico-MG U20
 
0 2
0 2
Pouso Alegre U20
 
América TO U20
 
   
4 2
América Mineiro U20
 
Betim U20
 
0 0
1 0
PSTC
 
Patriotas
 
1 2
2 3
Tanabi
 
União Barbarense
 
0 1
1 1
América SP
 
Flamengo SP
 
0 0
0 0
Amparo
 
Penapolense
 
0 0
0 2
Fernandópolis
 
Jabaquara
 
0 0
1 0
Manthiqueira
 
Taquaritinga
 
1 3
1 3
Rio Branco SP
 
Grêmio Sãocarlense
 
0 0
0 0
Catanduva
 
Guarulhos
 
2 0
3 0
Desportivo Brasil U20
 
Capivariano U20
 
2 0
3 0
EC Lemense U20
 
Bragantino U20
 
0 0
0 1
Ibrachina U20
 
Tanabi SP U20
 
1 0
3 1
José Bonifácio U20
 
Água Santa U20
 
0 0
0 1
Rio Preto U20
 
Oeste U20
 
1 1
1 1
Santos U20
 
Araçatuba U20
 
6 0
16 0
VOCEM U20
 
São Bernardo U20
 
1 1
2 1
São Paulo
 
Fluminense
 
0 0
1 0
Bahia
 
Grêmio
 
1 1
1 2
Flamengo
 
Fortaleza
 
1 0
2 0
Tombense
 
Chapecoense
 
1 0
4 2
Atlético GO
 
Vila Nova
 
0 0
1 1
Avaí
 
ABC
 
0 1
0 2
Sampaio Corrêa
 
Criciúma
 
0 1
0 2
CRB
 
Londrina
 
2 0
2 1
Confiança
 
Ypiranga Erechim
 
0 0
1 1
São Bernardo
 
Botafogo PB
 
0 0
0 0
Aparecidense
 
Manaus
 
1 0
1 0
Paysandu
 
Brusque
 
0 0
0 2
Atlético Alagoinhas
 
Retrô
 
0 0
1 2
Cordino
 
Fluminense PI
 
0 0
2 0
FC Atlético Cearense
 
Tocantinópolis
 
2 0
3 1
Independiente FSJ
 
Concórdia Atlético Clube
 
0 0
0 1
Resende
 
Santo André
 
1 0
2 0
Tuna Luso
 
Humaitá
 
2 0
2 0
Real Noroeste
 
Athletic Club
 
0 0
0 1
Iguatu
 
Potiguar Mossoró
 
1 1
1 2
Inter de Limeira
 
CRAC
 
0 0
0 1
Nacional AM
 
Trem
 
1 0
2 0
União Rondonópolis
 
Iporá
 
3 0
3 0
Anápolis
 
Operário Ltda
 
2 0
3 0
ASA
 
Sergipe
 
0 0
1 1
Camboriú
 
Hercílio Luz
 
0 0
1 1
Ferroviária
 
XV de Piracicaba
 
2 0
4 2
Operário MS
 
Maringá
 
0 0
0 1
São Raimundo RR
 
Princesa Solimões
 
0 1
1 1
Portuguesa RJ
 
Nova Iguaçu
 
1 0
2 2
Santa Cruz
 
Nacional de Patos
 
2 1
2 2
Burlington
 
Sigma
 
2 0
1 0
North Mississauga
 
Oakville
 
0 1
0 0
Scrosoppi
 
Guelph United
 
1 0
0 0
Victoria United
 
Tigers Vancouver
 
   
6 1
St-Hubert
 
AS Laval
 
   
2 1
Pacific
 
Atlético Ottawa
 
1 1
2 2
Valour
 
Cavalry
 
0 1
0 2
Cobreloa
 
San Marcos
 
0 0
0 0
Everton
 
Unión San Felipe
 
2 1
5 1
Dantong Hantong
 
Guangzhou Evergrande
 
1 1
1 4
Heilongjiang Lava Spring
 
Shijiazhuang Kungfu
 
2 1
2 3
Suzhou Dongwu
 
Qingdao Youth Island
 
0 0
0 0
Taipower
 
Fu Jen University
 
0 1
1 2
Taipei Bear W
 
New Taipei Air Source W
 
0 0
0 2
Kaohsiung Yangxin W
 
Hualien W
 
1 0
3 0
Taichung Blue Whale W
 
Taoyuan International W
 
2 1
3 1
Vega Real
 
San Cristobal
 
0 0
2 0
Moca
 
Deportivo Pantoja
 
0 1
2 1
América de Quito
 
Cuniburo
 
1 3
1 4
Manta
 
Vargas Torres
 
0 0
1 0
Haras El Hodood
 
Al Ittihad
 
1 0
2 2
Harju Jalgpallikool
 
Kuressaare
 
1 0
1 1
Levadia
 
Trans
 
1 0
3 0
Legetafo Legedadi
 
Sidama Bunna
 
2 0
3 2
Ethiopia Bunna
 
Mekelakeya
 
1 1
1 0
Georgia U21
 
Israel U21
 
0 0
0 0
Spain U21
 
Switzerland U21
 
0 0
1 1
EB / Streymur II
 
B71
 
0 1
2 2
HB II
 
Hoyvik
 
2 0
2 3
Víkingur II
 
Skála
 
2 0
3 1
ÍF
 
B36
 
0 3
0 3
AB Argir
 
07 Vestur
 
0 0
2 0
TB
 
B68
 
0 0
2 1
Labasa
 
Rewa
 
   
1 0
Ba
 
Tailevu Naitasiri
 
   
2 2
VJS U20
 
MaPS U20
 
0 0
1 0
EPS
 
Honka Akatemia
 
3 1
4 1
Kraft
 
JBK
 
0 1
0 2
RoPS
 
OLS
 
1 1
2 1
TP-47
 
OTP
 
0 1
1 3
Vaajakoski
 
VIFK
 
1 0
2 1
Kiffen
 
JIPPO
 
0 0
0 2
NJS
 
PEPO
 
1 1
2 2
JS Hercules
 
Kuopion Elo
 
3 1
3 3
PK-35 W
 
Ilves W
 
4 0
4 4
HPS W
 
TPS W
 
1 0
3 0
AFC Keltik
 
LehPa