Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

CS Constantine
 
USM Khenchela
 
1 0
3 1
ASO Chlef
 
JS Kabylie
 
0 0
1 0
CR Belouizdad
 
HB Chelghoum Laïd
 
2 0
4 1
RC Arbaâ
 
MC Oran
 
1 1
3 1
NC Magra U21
 
Paradou AC U21
 
0 1
1 3
US Biskra U21
 
ES Sétif U21
 
1 0
1 1
USM Alger U21
 
El Bayadh U21
 
   
1 0
Instituto
 
Villa Dálmine
 
0 0
0 0
Central Córdoba
 
General Lamadrid
 
0 1
0 1
Deportivo Español
 
Berazategui
 
0 0
2 0
Excursionistas
 
Deportivo Laferrere
 
0 0
0 1
Vélez Sársfield Res.
 
Independiente Res.
 
0 0
0 1
Gimnasia Esgrima Res.
 
Sarmiento Res.
 
0 0
2 0
Godoy Cruz Res.
 
Newell's Old Boys Res.
 
0 0
1 1
Huracán Res.
 
Arsenal Res.
 
1 0
4 0
Central Cordoba SdE
 
Lanús
 
1 2
2 2
BKMA
 
Alashkert
 
1 1
2 4
Western Spirit
 
Univ. Queensland
 
2 1
2 1
Western Spirit U23
 
Univ. Queensland U23
 
   
0 5
Mindil Aces
 
Darwin Olympic
 
2 0
4 0
Kingborough Lions
 
Olympia Warriors
 
2 1
2 1
Green Gully
 
Bentleigh Greens
 
1 0
2 0
Oakleigh Cannons
 
Heidelberg United
 
1 1
2 2
Murdoch Uni Melville W
 
Perth W
 
0 0
0 3
Austria Wien II
 
SV Horn II
 
1 1
1 1
Floridsdorfer AC
 
Amstetten
 
1 2
2 3
Kapfenberger SV
 
Vorwärts Steyr
 
0 1
1 1
Liefering
 
Sturm Graz II
 
2 0
4 2
Admira
 
St. Pölten
 
1 0
1 0
Ried U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
   
5 0
Andau
 
Parndorf
 
1 1
2 4
Deutschkreutz
 
Leithaprodersdorf
 
0 1
0 3
Markt Allhau
 
Horitschon
 
   
1 1
Ritzing
 
Klingenbach
 
   
1 2
Rudersdorf
 
Pinkafeld
 
   
1 4
St. Jakob Rosental
 
Gmünd
 
0 2
1 2
Feldkirchen
 
Landskron
 
   
2 1
Spittal
 
Bleiburg
 
   
2 0
Völkermarkt
 
ASK Klagenfurt
 
   
3 1
Wolfsberg
 
Köttmannsdorf
 
   
2 1
Klagenfurter AC 1909
 
Lendorf
 
   
0 0
Kilb
 
Schrems
 
   
0 0
Langenrohr
 
Waidhofen/Thaya
 
   
2 1
Mannersdorf
 
USC Rohrbach
 
   
0 0
Retz
 
Zwettl
 
0 1
0 2
Grün Weiß Micheldorf
 
Wels
 
   
8 0
Oedt
 
Bad Ischl
 
   
3 2
Stadl-Paura
 
Ostermiething
 
   
0 11
Wohnbau Dietach
 
SV Wallern
 
   
6 0
Weißkirchen / Allhaming
 
Union Perg
 
   
1 1
SPG Kornspitz Pregarten
 
Friedburg / Pöndorf
 
   
1 4
Adnet
 
Bergheim
 
   
3 1
Altenmarkt
 
Neumarkt
 
   
2 3
Eugendorf
 
Hallwang
 
   
1 1
ASV Salzburg
 
Bramberg
 
   
2 1
SV Schwarzach
 
Straßwalchen
 
   
2 1
Fürstenfeld
 
Liezen
 
0 0
2 0
Gnas
 
Judenburg
 
   
2 1
Ilz
 
Koflach
 
   
0 1
Lafnitz II
 
Union RB Weinland Gamlit
 
   
3 3
Lebring
 
Frauental
 
   
4 0
Mettersdorf
 
Fehring
 
   
3 1
SC Bruck an der Mur
 
Wildon
 
   
1 3
Voitsberg
 
TuS Heiligenkreuz
 
   
2 1
Ebbs
 
St. Johann in Tirol
 
   
4 0
Natters
 
Volders
 
   
4 2
Mannswörth
 
Wienerberg
 
1 2
3 2
Bad Gleichenberg
 
Allerheiligen
 
2 1
3 1
Gleisdorf 09
 
Ried II
 
0 0
1 1
Hertha
 
Treibach
 
2 0
4 0
Leoben
 
Gurten
 
0 1
1 1
Union Vöcklamarkt
 
Kalsdorf
 
1 0
2 0
Weiz
 
Deutschlandsberger SC
 
1 3
1 3
Bruck/Leitha
 
Krems
 
2 0
4 1
Siegendorf
 
Mauerwerk
 
0 0
0 1
Traiskirchen
 
Scheiblingkirchen
 
1 0
2 0
TWL Elektra
 
Wiener SC
 
0 0
1 0
Kuchl
 
Seekirchen
 
0 1
0 4
TSV St. Johann
 
Pinzgau Saalfelden
 
1 1
2 1
Wals-Grünau
 
Anif
 
0 1
4 1
SVG Reichenau
 
Wörgl
 
0 1
0 2
Kundl
 
Kitzbühel
 
0 0
0 0
Sumqayıt
 
Turan
 
0 0
0 0
Neftçi
 
Zira
 
1 0
2 1
Baranovichi
 
Smorgon
 
0 3
2 4
DYUSSH Stolin
 
Kobrin
 
   
   
DYuSSh-3 Pinsk
 
Ivatsevichi
 
   
3 0
BGU Minsk
 
SDJuShOR-3
 
   
3 2
Arsenal
 
Torpedo BelAZ
 
0 1
1 2
Dnepr Mogilev W
 
Bobruichanka W
 
   
5 0
Dender
 
Standard Liège II
 
0 0
0 1
KRC Genk II
 
Lommel United
 
0 1
0 3
Sporting Charleroi
 
Club Brugge
 
1 2
1 3
Charleroi
 
Genk W
 
0 2
0 4
Gent W
 
White Star Woluwé W
 
1 1
2 2
Paro FC
 
Thimphu City
 
0 1
1 1
Universitario de Vinto
 
Santa Cruz
 
0 0
2 0
Bolívar
 
Royal Pari
 
1 0
3 0
Stormers SC
 
Morro Municipal
 
   
1 2
Borac Banja Luka
 
Leotar
 
   
0 1
Zeljeznicar
 
Sarajevo
 
0 0
2 2
Vila Nova U23
 
Grêmio U23
 
1 0
1 0
EC Lemense
 
São Bento
 
0 0
1 0
Flamengo SP U20
 
Portuguesa U20
 
   
1 2
Novorizontino
 
Ponte Preta
 
1 0
1 1
Brusque
 
Londrina
 
0 1
0 1
Grêmio
 
Ituano
 
0 0
0 1
Botev Plovdiv
 
Septemvri Sofia
 
1 0
3 1
Beroe
 
Lokomotiv Plovdiv
 
0 0
2 0
Strumska slava
 
Montana
 
0 0
0 0
Inter Star
 
Le Messager Ngozi
 
   
0 4
Alliance United
 
ProStars
 
   
4 0
Beijing Guoan
 
Shanghai Shenhua
 
0 2
0 2
Deportivo Cali
 
Jaguares de Córdoba
 
1 1
2 2
Juventud Escazuceña
 
Escorpiones Belén
 
0 1
0 2
Gorica
 
Istra 1961
 
0 0
0 2
Karmiotissa
 
Nea Salamis
 
0 1
1 2
Vysočina Jihlava
 
Táborsko
 
1 0
3 0
Písek
 
Karlovy Vary
 
0 4
0 5
Viktoria Otrokovice
 
Banik Ostrava II
 
1 3
2 5
Hlučín
 
Uherský Brod
 
0 0
1 1
Velka Bites
 
Ždírec nad Doubravou
 
1 2
1 3
Vlašim 2
 
Pribram W
 
   
2 4
Karvina U19
 
Pribram U19
 
4 1
5 1
Brno U19
 
Jihlava U19
 
1 1
2 2
Mlada Boleslav U19
 
Ostrava U19
 
0 0
1 0
Tarnby FF
 
Karlslunde
 
1 2
1 2
Gørslev
 
Brønshøj
 
0 0
1 2
VB 1968
 
Avarta
 
0 1
1 2
Frederikssund
 
Allerod
 
1 0
2 0
VRI
 
Odder
 
1 2
2 2
Fremad Amager
 
Fredericia
 
1 1
3 3
Nykøbing
 
Hobro
 
0 0
1 1
SønderjyskE
 
Næstved
 
1 0
1 1
Horsens
 
AGF
 
0 1
2 1
América de Quito
 
Libertad
 
0 0
2 1
Misr Lel Makasa
 
Smouha
 
0 1
0 2
Al Ittihad
 
Al Mokawloon
 
0 1
0 1
El Gounah
 
Future FC
 
0 0
2 1
Al Masry
 
Zamalek
 
0 0
0 0
Ceramica Cleopatra
 
Pyramids FC
 
0 1
0 2
Alianza
 
FAS
 
   
   
Atletico Marte
 
Isidro Metapán
 
   
   
CD Platense
 
Chalatenango
 
   
   
Firpo
 
Águila
 
   
   
Once Municipal
 
Jocoro
 
   
   
Santa Tecla
 
Dragón
 
   
   
Luton Town
 
Sheffield United
 
1 0
1 1
Chesterfield
 
Barnet
 
2 1
3 1
Oldham Athletic
 
Aldershot Town
 
1 1
2 1
Ashford Town (Middlesex)
 
South Park
 
   
3 1
Bishop's Stortford
 
Cray Wanderers
 
1 0
1 1
Margate
 
Horsham
 
0 0
1 1
Crystal Palace U21
 
Wolves U21
 
1 1
2 1
Brighton U21
 
Arsenal U21
 
1 1
2 2
Chelsea U21
 
Manchester City U21
 
1 1
2 2
Manchester United U21
 
Fulham U21
 
1 1
2 2
Tottenham U21
 
Liverpool U21
 
3 0
3 3
Middlesbrough U21
 
Stoke City U21
 
1 1
4 1
Newcastle United U21
 
Derby County U21
 
2 0
4 0
Southampton U21
 
Norwich City U21
 
1 0
1 1
Reading U21
 
Cardiff City U21
 
1 0
1 0
Aston Villa U21
 
Peterborough United U21
 
0 1
1 1
Ipswich Town U21
 
Hull City U21
 
2 2
4 2
Vändra
 
Tallinn Piraaja
 
   
1 0
Vaprus
 
Tallinna Kalev
 
1 0
2 3
Undrid
 
07 Vestur II
 
1 0
3 0
GBK
 
Kraft
 
2 0
4 0
FC Komeetat
 
JJK
 
0 1
1 3
Kiffen
 
Atlantis
 
2 0
2 0
RPS Lions
 
Kultsu
 
0 2
0 3
Ri-Pa
 
HaPK
 
   
1 4
JPS
 
PK-37
 
   
1 4
Kuopion Elo
 
Jyväskylä Blackbird
 
3 0
4 1
Lahti
 
Mariehamn
 
0 0
0 2
JäPS
 
PK-35
 
1 0
3 0
KTP
 
Jaro
 
0 0
2 1
Ajaccio
 
LOSC Lille
 
0 2
1 3
Bastia-Borgo
 
Orléans
 
0 1
0 2
Châteauroux
 
Martigues
 
0 2
2 2
Cholet
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
0 0
2 0
Concarneau
 
Le Mans
 
1 0
1 0
Nancy
 
Dunkerque
 
1 0
1 2
Stade Briochin
 
Avranches
 
0 1
0 1
Versailles
 
Bourg-en-Bresse
 
1 0
2 0
Villefranche
 
Gobelins
 
0 0
2 0
Saburtalo
 
Dinamo Tbilisi
 
1 2
1 2
DSC Arminia Bielefeld
 
Eintracht Braunschweig
 
3 0
4 1
Fortuna Düsseldorf
 
Jahn Regensburg
 
0 0
4 0
Hallescher FC
 
Meppen
 
1 0
1 1
SC Freiburg
 
VfL Bochum 1848
 
0 0
1 0
Eintracht Bamberg
 
Ammerthal
 
1 0
2 2
Geesdorf
 
Eltersdorf
 
1 2
1 2
ATSV Erlangen
 
Großbardorf
 
0 0
1 2
1860 München II
 
Landsberg
 
0 1
1 1
Erlbach
 
Ismaning
 
3 0
5 0
Süderelbe
 
Dassendorf
 
0 0
0 0
Hamm United
 
Türkiye
 
0 0
2 0
Harksheide
 
Hamburger SV III
 
0 0
2 2
Osdorf
 
TSV Sasel
 
1 0
1 3
Victoria Hamburg
 
Eimsbutteler TV
 
1 0
1 4
Wandsbeker TSV Concordia
 
Union Tornesch
 
0 1
5 1
Heeslinger SC
 
Rotenburger SV
 
1 1
2 1
Mecklenburg Schwerin
 
Pampow
 
0 1
0 2
Diefflen
 
Auersmacher
 
   
0 3
Jagersburg
 
Kaiserslautern II
 
2 2
3 6
Alemannia Waldalgesheim
 
Eisbachtal
 
1 0
2 0
Gonsenheim
 
Pfeddersheim
 
1 1
2 1
Mechtersheim
 
Pirmasens
 
0 0
0 4
Mülheim-Kärlich
 
Karbach
 
3 0
4 1
Dornbreite Lubeck
 
Pansdorf
 
0 0
0 1
FFV Erfurt W
 
Carl Zeiss Jena II W
 
   
1 3
Aubstadt
 
Schweinfurt
 
1 0
1 0
Eichstätt
 
Ansbach
 
0 0
0 1
Pipinsried
 
Türkgücü-Ataspor
 
0 0
2 0
Würzburger Kickers
 
Unterhaching
 
0 0
0 1
Bayern München II
 
Illertissen
 
1 1
2 2
Atlas Delmenhorst
 
St. Pauli II
 
2 2
3 2
BW Lohne
 
Drochtersen / Assel
 
0 1
1 2
Jeddeloh
 
Hannover 96 II
 
0 0
2 1
Weiche Flensburg
 
Phönix Lübeck
 
0 0
2 0
BFC Dynamo
 
Carl Zeiss Jena
 
0 1
0 2
Rot-Weiß Erfurt
 
BAK '07
 
0 1
0 1
Tennis Borussia
 
Hertha BSC II
 
0 0
3 3
Hessen Kassel
 
SGV Freiberg
 
0 0
0 0
Köln II
 
Fortuna Düsseldorf II
 
1 1
3 1
Alemannia Aachen
 
Rot Weiss Ahlen
 
1 0
1 0
Viktoria Köln U19
 
Borussia M'gladbach U19
 
0 0
0 2
Ionikos
 
Levadiakos
 
0 0
0 0
Újpest
 
Paksi SE
 
0 1
2 3
Ægir
 
Njardvík
 
1 2
1 3
Haukar
 
ÍR
 
0 2
0 2
Keflavík Reynir Víð U19 W
 
ÍBV U19 W
 
   
1 2
Breiðablik / Augn U19 W
 
HK U19 W