Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Seychelles
 
Lesotho
 
   
0 0
Djibouti
 
South Sudan
 
   
2 4
Somalia
 
Swaziland
 
   
0 3
Chad
 
Gambia
 
   
0 1
CR Belouizdad
 
MC Alger
 
0 0
1 0
Engordany II
 
UE Santa Coloma II
 
   
1 4
Kabuscorp
 
Sporting de Benguela
 
2 0
2 1
Unión Santa Fe
 
Sportivo Las Parejas
 
0 0
1 1
Estudiantes Río Cuarto
 
Chacarita Juniors
 
1 0
2 0
Almagro
 
Defensores de Belgrano
 
0 0
0 1
Villa Dálmine
 
Chaco For Ever
 
0 0
0 0
Alvarado
 
Brown de Adrogué
 
0 1
1 2
Deportivo Madryn
 
Guillermo Brown
 
0 0
0 1
Deportivo Riestra
 
Gimnasia Mendoza
 
0 0
0 0
Nueva Chicago
 
San Martín Tucumán
 
0 0
0 0
Ferro Carril Oeste
 
Sacachispas
 
0 1
1 1
Temperley
 
Deportivo Santamarina
 
1 1
3 1
Deportivo Morón
 
Atlético Rafaela
 
1 0
2 0
Quilmes
 
Agropecuario
 
1 0
1 1
Talleres Córdoba
 
Godoy Cruz
 
1 1
2 1
Melbourne Victory
 
Western United
 
0 0
1 1
Brisbane Roar
 
Melbourne City
 
1 1
1 2
Altona Magic
 
Bentleigh United Cobras
 
   
9 1
Northcote City
 
Yarraville
 
   
1 2
Old Scotch
 
Collingwood City
 
   
0 4
Moreland City
 
North Geelong Warriors
 
2 1
4 1
Upfield
 
Sydenham Park
 
   
3 0
Whittlesea Ranges
 
Sebastopol Vikings
 
   
2 1
Völkermarkt
 
ASK Klagenfurt
 
   
0 1
Kraig
 
Maria Saal
 
1 1
2 2
Wacker Innsbruck II
 
Telfs
 
0 3
0 5
ASVO
 
Béké Bembèrèkè
 
   
2 0
Ayema
 
Buffles
 
   
0 0
Dadjè
 
AS Cotonou
 
   
1 0
Djeffa
 
Cavaliers
 
   
1 0
Eternel
 
Dynamo Abomey
 
   
1 2
JSP
 
Panthères
 
   
2 2
Loto Popo
 
Coton Sport Ouidah
 
   
1 0
Sao Francisco
 
Andirá
 
0 0
2 2
Fast Clube
 
Princesa Solimões
 
0 1
2 1
Manaus
 
Nacional AM
 
1 0
1 0
Ceilândia
 
Capital Brasilia
 
1 1
2 1
Nova Iguaçu
 
Audax Rio
 
1 1
2 1
Concórdia Atlético Clube
 
Brusque
 
0 1
0 1
Figueirense
 
Camboriú
 
0 0
1 1
CSA
 
Sport Recife
 
0 0
0 0
Fortaleza
 
Atlético Alagoinhas
 
1 1
5 1
Botafogo PB
 
Náutico
 
0 0
1 1
Ypiranga Erechim
 
Brasil de Pelotas
 
2 1
3 1
Goiás
 
Iporá
 
0 1
2 3
Sampaio Corrêa
 
Cordino
 
1 0
2 2
Moto Club MA
 
Juventude MA
 
1 1
3 1
Caldense
 
Atlético Mineiro
 
0 2
0 2
Democrata GV
 
Villa Nova
 
1 1
1 2
Tombense
 
América Mineiro
 
1 0
3 1
Tuna Luso
 
Bragantino PA
 
2 0
4 0
Paysandu
 
Tapajós
 
0 0
1 0
Athletico PR
 
Coritiba
 
1 2
1 2
Bragantino
 
Santo André
 
1 0
1 0
Sete de Setembro PE
 
Afogados
 
0 0
1 1
Vera Cruz
 
Íbis
 
0 2
1 3
Santa Cruz de Natal RN
 
Globo
 
1 1
2 2
América RN
 
Forca e Luz
 
2 0
3 0
Porto Velho
 
Pimentense
 
   
7 2
Atlético Roraima
 
São Raimundo RR
 
   
1 3
Chapadão
 
Aquidauanense
 
   
1 1
Naviraiense
 
Operário MS
 
0 0
0 1
Balkan Botevgrad
 
Slivnishki geroy
 
   
1 0
Belasitsa
 
Oborishte
 
   
5 0
Chavdar Etropole
 
Hebar II
 
   
3 0
Kyustendil
 
Pirin Blagoevgrad II
 
   
2 0
Pirin Gotse Delchev
 
Rilski Sportist
 
   
0 1
Pirin Razlog
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
   
1 1
Septemvri Sofia II
 
Bansko
 
   
3 4
Vihren
 
Botev Ihtiman
 
   
1 1
Vitosha Bistritsa
 
Kostinbrod
 
   
3 0
ASEC Koudougou
 
Majestic
 
   
1 0
ASFB
 
Vitesse
 
1 1
1 2
ASK
 
Royal
 
   
1 2
RCK
 
Police
 
2 0
4 0
ASFA-Yennenga
 
USFA
 
0 0
1 0
Canon
 
Panthère
 
1 0
2 0
Fovu Club
 
PWD
 
0 0
0 2
Yafoot
 
Renaissance
 
0 0
0 1
Fortuna Mfou
 
Feutcheu
 
0 2
2 2
Avion Academy
 
OFTA
 
1 0
1 0
Union Douala
 
Stade Renard
 
1 1
1 2
Dragon de Yaounde
 
UMS de Loum
 
1 0
1 0
New Star
 
Bamboutos
 
0 0
0 1
Tonnerre
 
Colombe
 
0 1
0 2
Les Astres
 
Young Sport Academy
 
0 0
0 1
APEJES Academy
 
Fauve Azur Elite
 
1 0
1 1
Magallanes
 
Cobreloa
 
0 0
2 1
Rangers
 
San Luis
 
1 1
2 3
Deportes Santa Cruz
 
Barnechea
 
1 0
1 1
Unión San Felipe
 
Melipilla
 
0 0
1 0
Patriotas Boyacá
 
América de Cali
 
1 1
2 1
Cortuluá
 
Envigado
 
0 1
1 1
La Equidad
 
Alianza Petrolera
 
1 0
2 1
Rionegro Águilas
 
Deportivo Pereira
 
0 0
1 0
CARA Brazzaville
 
Nouvelle Génération
 
   
0 1
Otôho d'Oyo
 
Étoile du Congo
 
   
0 1
Barrio México
 
Aserrí
 
1 0
2 2
Turrialba
 
Puerto Golfito
 
1 0
1 0
Santa Ana
 
Cariari Pococí
 
0 0
0 0
Trešnjevka
 
Karlovac 1919
 
0 1
1 1
Belišće
 
Marsonia
 
   
2 1
Čepin
 
NAŠK Našice
 
2 1
5 1
Dakovo-Croatia
 
Zrinski Jurjevac
 
   
1 2
Darda
 
Vukovar
 
0 1
0 3
Omladinac Gornja Vrba
 
Oriolik Oriovac
 
   
0 3
Slavija Pleternica
 
Granicar Zupanja
 
   
2 1
Slavonac Bukovlje
 
Kutjevo
 
   
1 3
Slavonija Pozega
 
Sloga Nova Gradiska
 
1 0
3 0
Vuteks-Sloga
 
Bedem Ivankovo
 
0 0
2 0
HNK Zadar
 
Sloga Mravince
 
   
5 1
Jadran LP
 
Hrvace
 
   
3 0
Junak
 
Split
 
   
1 0
Kamen Ivanbegovina
 
Hrvatski vitez
 
   
1 1
Neretva Metković
 
Neretvanac Opuzen
 
0 0
0 2
Otok
 
Zagora
 
1 0
1 0
Primorac Biograd
 
GOSK Dubrovnik
 
2 0
2 1
Urania Baška Voda
 
Zmaj Makarska
 
0 0
0 1
Uskok Klis
 
Vodice
 
0 0
3 0
Kouris Erimi
 
Digenis Ypsonas
 
0 2
2 3
OB Res.
 
Randers Res.
 
0 1
0 2
El Nacional
 
Olmedo
 
1 1
1 1
Puerto Quito
 
Independiente Juniors
 
0 1
0 1
Guayaquil
 
Imbabura
 
0 0
1 2
Dayrout
 
El Badari
 
   
0 1
Olympic El Qanah
 
Petrojet
 
0 1
0 1
Porto Suez
 
Nasr
 
0 1
1 2
Atletico Marte
 
CD Platense
 
0 0
0 1
FAS
 
Jocoro
 
1 0
2 1
FC Romania
 
Barton Rovers
 
   
1 4
Kingstonian
 
Bowers & Pitsea
 
1 1
3 3
Truro City
 
Yate Town
 
0 0
0 0
London Bees W
 
Southampton W
 
0 2
1 2
Stockport County W
 
Leeds Ladies W
 
   
4 2
Manchester City W
 
Everton W
 
2 0
4 0
Juventus W
 
Lyon W
 
0 1
2 1
Arsenal W
 
Wolfsburg W
 
1 0
1 1
NSÍ II
 
B71
 
0 1
1 1
LJS
 
PETO
 
0 0
1 0
Ingolstadt W
 
Andernach W
 
0 1
0 1
Linx
 
Bruchsal
 
1 1
4 2
Villingen
 
Bissingen
 
1 1
2 2
Gebenbach
 
Vilzing
 
   
0 3
Kray
 
Hilden
 
1 2
2 4
Germania Ratingen
 
Monheim
 
0 0
1 0
Sterkrade-Nord
 
SF Niederwenigern
 
1 0
4 1
Union Nettetal
 
Kleve
 
   
1 0
Gütersloh
 
Wattenscheid 09
 
0 0
0 0
Alemannia Aachen W
 
Vorwärts Köln W
 
   
1 1
Moers W
 
Budberg W
 
   
2 0
BAK '07
 
Lokomotive Leipzig
 
0 0
0 1
Tennis Borussia
 
Eilenburg
 
2 0
5 0
Rot Weiss Ahlen
 
Rot-Weiss Essen
 
0 0
2 0
Antheias-Aristinou
 
Nestos Chrisoupolis
 
   
0 3
Apollon Paralimniou
 
Orfeas Xanthi
 
2 0
4 1
Aris Avato
 
Anagennisi Plagia
 
   
3 0
Ethnikos Sochos
 
Thermaikos Thermis
 
   
2 0
M. Alexandros Orfaniou
 
Doxa Dramas
 
   
1 3
Pandramaikos
 
Agrotikos Asteras
 
   
0 3
Agios Matthaios
 
Lefkimmi
 
   
0 1
Anagennisi Giannitsa
 
Pontion Karagiannion
 
0 1
0 2
Asteras Kalirachis
 
M. Alexandros Trikala
 
   
0 3
Iraklis Ampelokipon
 
Thyella Sarakinoi
 
   
0 3
Kozani
 
Makedonikos Neapolis
 
   
1 0
Poseidon Nea Michaniona
 
Edessaikos
 
0 0
0 1
Apollon Pontou FC
 
Olympiakos Volos
 
1 0
1 0
Levadiakos
 
Kallithea
 
1 1
1 1
Ashanti GB
 
Flamme Olympique
 
   
1 0
Völsungur
 
Dalvík / Reynir
 
   
2 3
Berserkir / Mídas
 
KB
 
   
0 3
KÁ Hafnarfjördur
 
Skallagrímur
 
   
7 1
Augnablik W
 
Grindavík W
 
1 1
2 1
Germany U17 W
 
Kosovo U17 W
 
0 0
4 0
Finland U17 W
 
Iceland U17 W
 
1 1
1 1
Slovenia U17 W
 
Austria U17 W
 
0 2
0 4
Lithuania U17 W
 
Switzerland U17 W
 
0 0
0 3
Ireland U17 W
 
Slovakia U17 W
 
0 0
1 1
Avellino
 
Catania
 
0 0
0 1
Potenza Calcio
 
Paganese
 
0 1
1 1
Trapani 1905
 
Città Di Sant’Agata
 
1 0
1 1
Oita Trinita
 
Ryūkyū
 
2 1
4 1
Tokushima Vortis
 
Blaublitz Akita
 
0 0
0 0
Al Ta'awon
 
Al Sadaqa
 
   
1 1
Darnes
 
Al Hilal
 
   
0 0
Pumas Tabasco
 
Cimarrones de Sonora
 
0 1
2 2
Dorados
 
Celaya
 
0 1
0 2
Atlante
 
Morelia
 
0 0
2 0
Universidad Guadalajara
 
Raya2
 
0 0
0 0
Inter de Querétaro
 
Cañoneros Marina
 
   
0 1
UA Zacatecas
 
Tritons Vallarta
 
0 1
2 2
Jedinstvo
 
Kom
 
   
0 1
EVV
 
Westlandia
 
0 0
2 0
GVV Unitas
 
Blauw Geel '38
 
0 0
0 0
Hollandia
 
OSS '20
 
1 1
3 1
JOS Watergraafsmeer
 
HSC '21
 
0 0
1 0
ADO '20
 
HV & CV Quick
 
0 0
0 1
Dongen
 
Hoogland
 
   
2 0
Gemert
 
DEM
 
2 0
3 3
UNA
 
USV Hercules
 
   
1 5
De Treffers
 
Noordwijk
 
0 0
0 2
Koninklijke HFC
 
Excelsior Maassluis
 
2 0
3 0
Municipal Jalapa U20
 
Diriangén U20
 
0 1
0 2
Cliftonville U20
 
Glenavon U20
 
0 2
3 2
Glentoran U20
 
Portadown U20
 
0 0
0 1
Al Wakrah
 
Al Gharafa
 
1 2
5 3
Al Sailiya
 
Al Rayyan
 
1 1
3 2
Universitatea Alexandria
 
Ol. Cluj W
 
1 1
1 2
Chernomorets
 
Chayka
 
0 1
3 1
Al Shoalah
 
Al Khaleej
 
0 0
0 0
Bisha
 
Jeddah
 
0 0
0 0
Al Adalh
 
Hajer
 
1 0
1 0
Brechin City
 
Inverurie Loco Works
 
   
1 0
Brora Rangers
 
Fraserburgh
 
   
0 2
Buckie Thistle
 
Rothes
 
   
2 1
Clachnacuddin
 
Formartine United
 
0 0
0 1
Forres Mechanics
 
Fort William
 
   
4 0
Keith
 
Lossiemouth
 
   
1 0
Nairn County
 
Huntly
 
   
1 2
Guédiawaye
 
Pikine
 
0 0
0 0
Budućnost Dobanovci
 
Rad Beograd
 
0 0
0 0
IMT Novi Beograd
 
Inđija
 
2 0
2 2
Kabel Novi Sad
 
Radnički Sr. Mitrovica
 
0 2
0 4
Mladost Novi Sad
 
Javor Ivanjica
 
0 0
0 0
Timok
 
Žarkovo
 
0 0
0 0
Železničar Pančevo
 
Loznica
 
0 0
0 0
Zlatibor Čajetina
 
Mačva Šabac
 
1 1
1 1
Rembas
 
Vlasina
 
   
3 0
Mačva 1929
 
Sloboda Užice
 
   
1 2
Ports Authority
 
Central Parade
 
   
0 0
Rovinka
 
MSK Senec
 
0 0
2 0
Senica U19
 
Podbrezová U19