Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Internacional Tirana
 
Tirana II
 
   
1 2
Kamza
 
Gramshi
 
   
0 1
Këlcyra
 
Përmeti
 
   
1 3
Luzi 2008
 
Partizani Tirana II
 
   
3 2
Maliqi
 
Butrinti Sarandë
 
   
1 1
Mirdita
 
Sopoti Librazhd
 
   
1 0
Naftëtari Kuçovë
 
Albpetrol Patos
 
   
0 3
Skrapari
 
Gramozi Ersekë
 
   
1 1
Spartaku Tiranë
 
Vora
 
   
2 3
Tepelena
 
Delvina
 
   
3 2
Tomori Berat
 
Memaliaj
 
   
2 1
Vllaznia Shkoder II
 
Ada Velipojë
 
   
3 2
Paradou AC U21
 
USM Bel Abbès U21
 
1 0
3 1
JS Saoura U21
 
MC Oran U21
 
1 0
2 1
CR Belouizdad
 
ASO Chlef
 
0 0
1 0
JS Saoura
 
MC Oran
 
1 1
1 1
UE Santa Coloma II
 
Extremenya
 
   
7 0
Fénix
 
Defensores Unidos
 
0 0
0 0
Flandria
 
JJ Urquiza
 
0 3
1 3
Los Andes
 
Colegiales
 
1 0
1 0
Tristán Suárez
 
Villa San Carlos
 
0 1
0 1
Gimnasia Jujuy
 
Almagro
 
0 0
0 0
San Martín San Juan
 
Nueva Chicago
 
1 0
1 0
All Boys
 
Villa Dálmine
 
0 1
0 1
Quilmes
 
Deportivo Riestra
 
1 0
1 1
Defensores de Belgrano
 
Chacarita Juniors
 
2 1
2 1
Agropecuario
 
Estudiantes Río Cuarto
 
1 0
1 2
Atlético Rafaela
 
Sarmiento
 
1 0
1 1
Deportivo Español
 
Midland
 
0 1
1 1
Ituzaingó
 
Berazategui
 
0 1
1 1
Juventud Unida G.
 
Central Ballester
 
0 2
2 3
Puerto Nuevo
 
Argentino Rosario
 
0 1
0 2
Deportivo Maipú
 
Villa Mitre
 
0 0
1 1
Deportivo Madryn
 
Sol de Mayo
 
2 0
2 0
Central Coast Mariners
 
Adelaide United
 
1 3
1 3
Western United
 
Newcastle Jets
 
0 1
0 1
Brisbane U21
 
Melbourne Victory U21
 
3 0
7 0
Sydney FC U21
 
Newcastle Jets U21
 
4 3
8 3
Canberra United U21
 
Central Coast U21
 
1 2
1 3
Eltendorf
 
Güssing
 
   
5 1
Klingenbach
 
Horitschon
 
   
1 0
Siegendorf
 
Deutschkreutz
 
   
2 1
Leithaprodersdorf
 
Oberwart / Rotenturm
 
   
3 0
Pinkafeld
 
Markt Allhau
 
   
3 2
Ritzing
 
Oberpetersdorf
 
   
2 1
Stripfing
 
Draßburg
 
1 0
1 0
Wiener Viktoria
 
Traiskirchen
 
1 0
3 3
Leobendorf
 
Neusiedl
 
0 0
0 0
Team Wiener Linien
 
Wiener Neustadt
 
0 0
2 1
Smorgon
 
Granit
 
0 2
0 3
Belshina
 
Lida
 
2 0
2 1
Khimik Svetlogorsk
 
Baranovichi
 
0 0
0 1
Orsha
 
Naftan
 
0 2
0 3
Slonim
 
Gomelzheldortrans
 
0 3
0 5
Sputnik
 
Krumkachy
 
0 2
0 2
Volna
 
Ruh Brest
 
1 1
2 4
CIST
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
2 2
Uzda
 
Arsenal
 
   
0 2
Oshmyany
 
Belshina II
 
   
3 1
Osipovichy
 
Gorki
 
   
0 0
Viktoriya Maryina Horka
 
Kletsk
 
   
5 0
Ivatsevichi
 
Energosbyt-BSATU
 
   
3 0
Neman-Agro
 
SMI Autotrans
 
   
4 1
Eendracht Aalst W
 
Tongeren W
 
   
   
Eva's Tienen W
 
Famkes Merkem W
 
   
2 0
Massenhoven W
 
Voorwaarts Zwevezele W
 
   
2 1
Kontich W
 
Moldavo W
 
1 1
6 1
White Star Woluwé W
 
Standard Liège II W
 
   
5 3
Zulte-Waregem W
 
SG-Tertre-Hautrage W
 
   
2 1
La Louvière
 
Waremme
 
   
1 0
Onhaye
 
Solières Sport
 
   
2 1
Union Namur
 
Couvin-Mariembourg
 
   
0 3
Voorwaarts Zwevezele
 
Merelbeke
 
   
1 0
Gent-Zeehaven
 
Oudenaarde
 
   
2 3
Ronse
 
Knokke
 
   
0 1
Sint-Niklaas
 
Toekomst Menen
 
   
0 0
VW Hamme
 
Temse
 
   
0 2
Hades
 
Spouwen-Mopertingen
 
   
4 0
Thes Sport
 
Tubize
 
1 0
2 0
Deinze
 
Dessel Sport
 
0 0
0 0
Heist
 
Olympic Charleroi
 
2 0
4 0
Lierse Kempenzonen
 
Patro Eisden
 
0 0
0 1
Lokeren
 
Lommel United
 
0 0
0 1
Nijlen
 
Wezel
 
   
1 0
K. Kontich
 
De Kempen
 
   
2 4
Lille
 
Antonia
 
   
2 1
Racing Mechelen
 
's Gravenwezel-Schilde
 
   
5 1
Diest
 
Melsbroek
 
   
4 0
Groen Star Beek
 
Park Houthalen
 
   
3 1
Leopoldsburg
 
Achel
 
   
0 1
MD Halen
 
Herk
 
   
1 1
Meeuwen
 
Verbroedering Maasmechelen
 
   
1 0
Weerstand Koersel
 
Zonhoven United
 
   
4 0
Alken
 
Herkol
 
   
1 2
Saint-Hubert
 
Libramont
 
   
2 3
Sartoise
 
Ethe Belmont
 
   
2 6
De Neffe
 
Biesme
 
   
2 0
Berlare
 
Dendermonde
 
   
0 3
Haasdonk
 
Eendracht Aalter
 
   
2 3
Blankenberge
 
Wevelgem City
 
   
5 2
Albert Quévy-Mons
 
Ostiches
 
   
2 0
SG-Tertre-Hautrage
 
Racing Jet Wavre
 
   
3 2
Aische
 
Aywaille
 
   
1 3
Huy
 
Warnant
 
   
0 1
Rochefort
 
Jodoigne
 
   
1 1
Sprimont-Comblain
 
Spy
 
   
4 3
Oppagne-Wéris
 
Richelle United
 
   
1 2
Ninove
 
Jong Lede
 
   
5 0
Svelta Melsele
 
Torhout
 
   
3 2
Tempo Overijse
 
Eppegem
 
   
2 0
Helson Helchteren
 
Wellen
 
   
1 1
Houtvenne
 
Beringen
 
   
4 2
Turnhout
 
Sint-Lenaarts
 
   
3 3
Zwarte Leeuw
 
Witgoor Sport
 
   
2 0
Betekom
 
Esperanza Pelt
 
   
4 1
Lyra-Lierse Berlaar
 
Linden
 
   
2 1
Bratstvo Gracanica
 
Slaven Zivinice
 
2 0
3 2
Budućnost Banovići
 
Igman Konjic
 
1 0
2 0
Jedinstvo Bihac
 
Rudar Kakanj
 
1 0
3 2
Metalleghe-BSI Jajce
 
Capljina
 
2 1
2 2
Olimpic Sarajevo
 
Radnik Hadžići
 
1 1
2 1
Zvijezda Gradačac
 
Gorazde
 
0 0
1 1
Vasco U20
 
Palmeiras U20
 
0 0
0 1
São Caetano
 
XV de Piracicaba
 
0 0
1 1
Corinthians W
 
São Paulo W
 
   
3 0
Santos
 
São Paulo
 
1 0
1 1
Fluminense
 
Atlético Mineiro
 
1 0
1 1
Atlético GO
 
Paraná
 
0 0
1 0
Coritiba
 
Oeste
 
1 0
1 0
CRB
 
Ponte Preta
 
2 0
2 0
Guarani
 
Operário PR
 
1 0
1 0
Londrina
 
Botafogo SP
 
0 1
1 1
Dobrudzha 1919
 
Kaliakra
 
   
3 0
Topolite
 
Svetkavitsa Targovishte
 
   
2 1
Atletik Kuklen
 
Maritsa Plovdiv
 
   
0 2
Dimitrovgrad
 
Rodopa Smolyan
 
   
0 4
Gigant Saedinenie
 
Haskovo 1957
 
   
1 0
Karnobat
 
Sokol Markovo
 
   
2 2
Nesebar
 
Minyor Radnevo
 
   
1 0
Svilengrad
 
Chernomorets 1919 Burgas
 
   
2 0
Yambol 1915
 
Sozopol
 
   
1 6
Zagorets
 
Borislav 2009
 
   
2 1
Bansko
 
Pirin Razlog
 
   
2 0
Botev Ihtiman
 
Balkan Botevgrad
 
   
3 2
FK Minyor Pernik
 
Septemvri Simitli
 
   
0 3
Kyustendil
 
Oborishte
 
   
1 3
Marek
 
Sportist Svoge
 
   
2 3
Rilski Sportist
 
Nadezhda Dobroslavtsi
 
   
1 4
Slivnishki geroy
 
Belasitsa
 
   
2 0
Vihren
 
Perun
 
   
3 2
Police
 
ASEC Koudougou
 
   
0 1
Royal
 
Douanes
 
   
0 0
Fauve Azur Elite
 
Matelots
 
   
0 1
FAP
 
Leopard de Douala
 
   
0 0
Les Astres
 
Stade de Bertoua
 
   
1 0
Ngaoundéré
 
Dynamo de Douala
 
   
2 0
OFTA
 
Unisport Bafang
 
   
0 0
Colchagua
 
Iberia
 
   
   
Fortaleza CEIF
 
Boyacá Chicó
 
0 0
0 2
Don Bosco
 
Groupe Bazano
 
   
0 0
Lubumbashi Sport
 
Vita Club
 
   
0 1
Pérez Zeledón
 
Herediano
 
0 0
1 0
Marsonia
 
Vuteks-Sloga
 
   
6 0
Slavija Pleternica
 
Sloga Nova Gradiska
 
   
2 0
Vihor
 
Belišće
 
   
1 7
Vukovar
 
NAŠK Našice
 
   
0 4
Zrinski Jurjevac
 
Granicar Zupanja
 
   
2 0
GOSK Dubrovnik
 
Zmaj Blato
 
   
2 3
Junak
 
Uskok Klis
 
   
2 2
Neretvanac Opuzen
 
Jadran LP
 
   
0 0
Primorac Biograd
 
Sloga Mravince
 
   
1 2
Split
 
Hrvace
 
0 1
1 2
Vodice
 
Zadar
 
   
0 2
Crikvenica
 
Krk
 
   
1 0
Jadran Poreč
 
Novigrad
 
   
3 2
Nehaj
 
Grobničan Čavle
 
   
0 4
Rudar Labin
 
Rovinj
 
   
1 1
Vinodol
 
Pazinka
 
   
1 0
Ciego de Ávila
 
Camagüey
 
1 0
2 0
Holguín
 
Santiago de Cuba
 
0 0
1 2
Isla Juventud
 
Villa Clara
 
0 1
0 1
Las Tunas
 
Guantánamo
 
3 1
3 3
Matanzas
 
Artemisa
 
1 0
3 2
Mayabeque
 
Cienfuegos
 
1 1
1 2
Pinar del Río
 
La Habana
 
0 0
0 0
Sancti Spiritus
 
Granma
 
0 3
0 3
Lisen
 
Chrudim
 
1 0
2 0
Příbram II
 
Sokol Hostoun
 
0 0
0 1
Motorlet Praha
 
Benesov
 
0 1
2 2
Písek
 
Admira Praha
 
0 1
   
Štěchovice
 
Jiskra Domažlice
 
0 0
0 3
Táborsko
 
Králův Dvůr
 
1 1
2 2
Frýdek-Místek
 
Velké Meziříčí
 
2 0
3 0
Slovácko II
 
Dolní Benešov
 
1 0
1 0
Uničov
 
Vyškov
 
1 1
2 2
Viktoria Otrokovice
 
Slovan Rosice
 
1 0
1 0
Hlučín
 
Sigma Olomouc II
 
0 0
1 0
Odra Petrkovice
 
Hanácká
 
1 0
3 2
Uherský Brod
 
Banik Ostrava II
 
1 1
1 4
Vrchovina
 
Blansko
 
2 1
2 1
Znojmo
 
Zlín II
 
1 1
2 1
Petřín Plzeň
 
České Budějovice II
 
0 2
1 5
Jindrichuv Hradec
 
Rokycany
 
1 1
3 1
Doubravka
 
Spartak Sobeslav
 
0 0
1 1
Otava Katovice
 
Klatovy
 
   
1 1
Prestice
 
Slavoj Mýto
 
0 0
1 0
Sokol Čížová
 
Marianske Lazne
 
1 0
3 1
Tatran Sedlcany
 
Český lev - Union Beroun
 
   
0 1
Hvězda Cheb
 
Hořovicko
 
3 1
4 2
Aritma Praha
 
FK Brandys nad Labem
 
1 0
1 3
Neratovice-Byškovice
 
Arsenal Česká Lípa
 
0 1
3 3
Olympie Brezova
 
Dobris
 
2 1
6 2
Štětí
 
Kladno
 
2 0
3 0
Louny
 
Tatran Rakovnik
 
1 2
1 2
Ostrov
 
Chomutov
 
1 0
1 1
Slaný
 
Banik Sous
 
1 1
1 2
Sparta Kutná Hora
 
Ostra
 
3 0
3 2
Horky nad Jizerou
 
Benatky nad Jizerou
 
0 0
0 1
Letohrad
 
Hlinsko
 
0 0
0 0
Poříčany
 
Kolín
 
0 0
0 1
Trutnov
 
Sokol Libiš
 
0 0
3 0
Vysoke Myto
 
Náchod
 
   
2 2
Jihlava
 
Caslav W
 
   
5 2
Lodenice W
 
Ostrava W
 
   
0 2
Vědomice
 
Teplice W
 
   
3 1
Zlin W
 
Hradec Kralove W
 
   
1 2
Horní Heršpice
 
Plzen W
 
0 0
1 2
Liberec W
 
Slavia Prague W
 
   
0 6
Dukla Prague W
 
Pardubice W
 
1 1
3 2
Ceske Budejovice U19
 
Opava U19
 
0 0
1 1
Plzen U19
 
Pribram U19
 
1 0
1 0
Brno U19
 
Meteor Praha U19
 
1 3
2 3
Mlada Boleslav U19
 
FC Fastav Zlin U19
 
1 0
2 2
Brondby W
 
Fortuna Hjorring W
 
0 1
2 2
BSF W
 
FC Thy - ThistedQ
 
0 1
0 2
Farum BK W
 
Odense Q W
 
1 0
3 0
KoldingQ W
 
VSK Aarhus W
 
0 1
0 1
Gualaceo
 
LDU Loja
 
0 0
3 0
Independiente Juniors
 
Manta
 
2 0
2 1
Puerto Quito
 
Santa Rita
 
0 0
0 2
Duros del Balón
 
Clan Juvenil
 
3 0
3 0
Blackpool
 
AFC Wimbledon
 
0 0
2 0
Bolton Wanderers
 
Milton Keynes Dons
 
0 0
1 0
Coventry City