Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Morocco U23
 
Guinea U23
 
0 1
2 1
JS Saoura U21
 
Paradou AC U21
 
2 0
5 2
ASO Chlef U21
 
CS Constantine U21
 
2 2
3 5
CR Belouizdad U21
 
USM Alger U21
 
2 0
3 1
ES Sétif U21
 
El Bayadh U21
 
4 1
4 2
MC Alger U21
 
MC Oran U21
 
1 0
3 0
NC Magra U21
 
Khenchela U21
 
2 0
2 1
RC Arbaâ U21
 
JS Kabylie U21
 
1 0
1 2
US Biskra U21
 
HB Chelghoum Laïd U21
 
0 0
1 0
Deportivo Armenio
 
Cañuelas
 
0 0
0 1
Deportivo Merlo
 
Comunicaciones
 
0 1
1 1
Sacachispas
 
Fénix
 
0 0
0 0
San Miguel
 
Argentino Merlo
 
3 0
3 0
Villa San Carlos
 
Acassuso
 
0 0
1 0
Villa Dálmine
 
Chacarita Juniors
 
0 0
0 1
Almagro
 
Defensores de Belgrano
 
1 1
2 1
Deportivo Madryn
 
Tristán Suárez
 
0 0
1 0
Agropecuario
 
Almirante Brown
 
0 0
4 0
San Telmo
 
Estudiantes Río Cuarto
 
0 1
0 1
Independiente Rivadavia
 
Chaco For Ever
 
1 0
1 0
San Martín San Juan
 
Patronato
 
0 0
2 1
Temperley
 
All Boys
 
1 1
1 1
Quilmes
 
Ferro Carril Oeste
 
0 0
1 0
Claypole
 
Leandro Nicéforo Alem
 
0 0
0 0
Luján
 
San Martín Burzaco
 
0 0
0 1
Real Pilar
 
General Lamadrid
 
0 1
0 1
Sportivo Italiano
 
Deportivo Laferrere
 
0 0
1 0
Argentino Rosario
 
Lugano
 
0 1
4 2
Mercedes
 
Sportivo Barracas
 
0 0
0 0
Argentinos Juniors
 
Defensa y Justicia
 
1 0
3 1
Unión Santa Fe
 
Independiente
 
1 0
3 0
Lanús
 
Talleres Córdoba
 
0 1
2 1
Central Norte
 
Juventud Antoniana
 
0 1
2 1
Ciudad de Bolívar
 
Atenas
 
1 0
3 1
Def. de Pronunciamiento
 
Douglas Haig
 
0 1
0 1
El Linqueño
 
Gimnasia Concepción
 
3 1
3 1
9 de Julio Rafaela
 
Boca Unidos
 
1 0
2 0
Circulo Deportivo
 
Villa Mitre
 
0 0
0 0
Juventud Unida Univ.
 
San Martín Mendoza
 
1 1
1 1
Olimpo
 
Deportivo Santamarina
 
1 1
2 2
Sansinena
 
Liniers Bahía Blanca
 
1 0
2 0
Sol de Mayo
 
Cipolletti
 
2 1
4 2
Defensores Belgrano VR
 
Unión Sunchales
 
0 1
0 2
Sportivo Las Parejas
 
Independiente Chivilcoy
 
0 1
0 1
Sportivo Peñarol
 
Huracán Las Heras
 
1 0
2 0
Sarmiento Resistencia
 
Crucero del Norte
 
1 0
3 1
Argentino Monte Maíz
 
Ferro Carril Oeste LP
 
2 0
3 1
Newmarket
 
Redcliffe PCYC
 
1 0
1 0
Bayside United
 
Pine Hills
 
   
5 2
Centenary Stormers
 
Univ. Queensland
 
   
2 4
North Brisbane
 
Mt Gravatt Hawks
 
0 1
0 2
North Pine
 
Acacia Ridge
 
1 1
1 2
Western Spirit
 
Virginia United
 
0 3
0 6
Newmarket U23
 
Redcliffe Dolphins U23
 
   
5 1
North Pine U23
 
Acacia Ridge U23
 
   
7 1
Bayside United U23
 
Pine Hills U23
 
   
6 0
Centenary Stormers U23
 
Univ. Queensland U23
 
   
2 1
North Brisbane U23
 
Mt Gravatt U23
 
   
2 3
Western Spirit U23
 
Virginia United U23
 
   
3 0
Cooma Tigers
 
Canberra Olympic
 
2 0
2 2
Sydney Olympic
 
Western Sydney W. II
 
1 0
3 1
NWS Spirit
 
Mt Druitt Town
 
2 0
3 1
APIA Leichhardt Tigers
 
Sutherland Sharks
 
0 0
1 0
St George City FA
 
Manly United
 
0 0
1 1
Adamstown Rosebuds
 
Charlestown City Blues
 
0 1
0 1
Hamilton Olympic
 
Cooks Hill United
 
0 0
0 2
Valentine
 
New Lambton
 
0 0
0 0
Darwin Hearts
 
Darwin Olympic
 
0 3
0 5
Port Darwin
 
Casuarina
 
0 2
0 2
Eastern Suburbs Brisbane
 
Moreton Bay United
 
1 2
1 4
Gold Coast United
 
Peninsula Power
 
1 1
2 2
Clarence Zebras
 
Launceston United
 
5 1
9 1
Devonport City
 
Riverside Olympic
 
0 0
2 0
Launceston City
 
Kingborough Lions
 
0 0
0 2
Bentleigh Greens
 
Heidelberg United
 
1 0
1 1
North Geelong Warriors
 
Moreland City
 
1 0
1 0
Port Melbourne
 
Dandenong Thunder
 
0 0
0 0
Altona Magic
 
Melbourne Knights
 
1 2
3 2
Hume City
 
Oakleigh Cannons
 
0 0
0 1
Balcatta
 
Olympic Kingsway
 
0 2
0 3
Cockburn City
 
Perth
 
0 0
1 0
Inglewood United
 
Armadale
 
0 0
0 0
Perth Glory II
 
Bayswater City
 
3 1
6 3
Perth RedStar
 
Sorrento
 
1 2
1 2
Stirling Lions
 
Floreat Athena
 
2 0
2 1
Gold Coast United W
 
Capalaba W
 
3 1
5 1
FQ QAS W
 
Peninsula Power W
 
1 0
1 2
Southside Eagles
 
Albany Creek Excelsior
 
0 0
1 1
SWQ Thunder
 
Caboolture
 
3 0
6 0
WDSC Wolves
 
Surfers Paradise Apollo
 
0 1
2 2
Western Pride
 
Capalaba
 
2 1
4 3
South Melbourne U21
 
St. Albans Saints U21
 
2 1
2 1
North Geelong U21
 
Moreland City U21
 
2 0
5 0
Green Gully U21
 
Avondale Heights U21
 
1 2
1 3
Hume City U21
 
Oakleigh Cannons U21
 
0 1
0 2
Bentleigh Greens U21
 
Heidelberg United U21
 
0 0
1 0
Port Melbourne U21
 
Dandenong Thunder U21
 
1 0
4 0
Eastern Lions
 
Kingston City
 
0 0
1 1
Langwarrin
 
Pascoe Vale
 
1 0
3 1
Manningham United Blues
 
Dandenong City
 
0 0
0 0
Western United II
 
Werribee City
 
2 0
5 0
Curtin University W
 
Murdoch Uni Melville W
 
0 0
0 10
Forrestfield United
 
Western Knights
 
0 2
0 3
Gosnells City
 
Joondalup United
 
1 1
1 1
Gwelup Croatia SC
 
Dianella White Eagles
 
0 3
0 3
Mandurah City
 
Murdoch Uni Melville
 
1 1
2 1
Subiaco
 
Fremantle City
 
0 1
0 3
UWA Nedlands
 
Rockingham City
 
3 0
4 0
Baranovichi
 
Arsenal
 
1 1
2 2
FC Ostrovets
 
Niva
 
1 1
1 1
Slonim
 
Lida
 
0 0
0 1
Orsha
 
Bumprom
 
1 0
2 2
Nadezhda
 
Lyakhavitski Volat
 
   
9 0
Ivanovo
 
DYuSSh-3 Pinsk
 
   
1 4
Ivatsevichi
 
Drogichin
 
   
3 0
Pruzhany
 
Krechet
 
   
0 2
Mozyr NPZ
 
Leskhoz
 
   
3 2
Iput DYuSSh
 
Zhlobin
 
   
1 2
Lida II
 
Schuchin
 
   
5 1
Chayka Zelva
 
Slonim City
 
   
2 1
Kletsk
 
Spartak Slutsk
 
   
3 0
Krupki
 
Molodechno-2018 II
 
   
1 3
Livadija
 
Viktoriya Maryina Horka
 
   
3 0
Falko
 
Kolos Cherven
 
   
0 0
Lyuban'
 
Respect
 
   
1 0
Starye Dorogi
 
Bobovnya
 
   
1 1
Serebryanka
 
Traktor Minsk
 
   
0 3
Gorki
 
Klimovichy
 
   
7 0
Krasnopole
 
Vikhra
 
   
12 1
Kostyukovichy
 
Niva Chausy
 
   
1 0
Spartak
 
Ptich
 
   
4 0
Drut Belynichi
 
Torpeda
 
   
1 1
FK Glubokoe
 
DYuSSh Orsha
 
   
2 2
Polotsk
 
Niva Tolochin
 
   
1 2
Gorodok lions
 
Lepel
 
   
17 0
Gazovik
 
Senno
 
   
4 2
Slutsk
 
Neman Grodno
 
0 1
0 2
Isloch
 
Gomel
 
1 0
3 1
Slavia
 
Shakhtyor
 
2 0
3 1
Smorgon Res.
 
Dinamo Minsk Res.
 
0 2
0 4
Torpedo Zhodino Res.
 
Energetyk-BGU Res.
 
0 0
0 1
BATE Res.
 
Naftan Res.
 
1 0
1 0
Minsk FK W
 
DYuSSh Pinskogo W
 
6 0
19 0
Vitebsk W
 
Zorka-BDU W
 
0 0
0 0
Ayema
 
ASPAC
 
0 1
0 1
Buffles
 
Bani Gansè
 
0 1
0 1
Cavaliers
 
Dynamo Abomey
 
   
2 0
Dadjè
 
Tukunnin
 
   
0 0
Dragons
 
AS Cotonou
 
   
0 1
Loto Popo
 
Damissa
 
   
1 0
Requins
 
JAK
 
0 0
0 1
Nacional Potosí
 
The Strongest
 
4 0
6 3
Madureira U20
 
Bangu U20
 
0 0
0 0
Guarani de Palhoça
 
Metropolitano
 
0 0
1 0
Bage
 
São Gabriel
 
1 0
1 0
Lajeadense
 
Inter Santa Maria
 
1 0
1 0
Santa Cruz RS
 
Guarani RS
 
1 0
4 0
Itabirito
 
Boa
 
0 0
1 1
URT
 
Aymorés
 
0 1
2 2
Santarritense U20
 
Cruzeiro U20
 
   
0 8
Três Corações U20
 
América Mineiro U20
 
   
1 3
América TO U20
 
Futgol U20
 
0 2
0 5
Pouso Alegre U20
 
Inter de Minas U20
 
   
1 4
Atletico-MG U20
 
Uberlândia U20
 
1 0
3 1
Catanduva
 
América SP
 
1 1
1 1
Fernandópolis
 
Santacruzense
 
   
3 0
Flamengo SP
 
Atlético Mogi
 
1 1
2 1
Grêmio Sãocarlense
 
Mogi Mirim
 
1 0
3 0
Independente SP
 
São Carlos
 
3 0
4 0
Inter de Bebedouro
 
Batatais
 
1 1
1 2
Jabaquara
 
ECUS
 
   
3 0
Mauá
 
Barcelona EC
 
0 0
0 0
Nacional SP
 
Mauaense
 
0 2
1 3
Paulista
 
União Barbarense
 
0 0
0 2
Penapolense
 
Tanabi
 
1 0
5 1
Rio Branco SP
 
Amparo
 
0 2
3 2
São José FC
 
Guarulhos
 
0 1
1 1
SKA Brasil
 
Colorado Caieiras
 
1 0
3 0
Taquaritinga
 
Francana
 
   
1 1
União Mogi
 
Manthiqueira
 
1 1
2 4
VOCEM
 
Tupã
 
2 1
2 2
XV de Jaú
 
Uniao Sao Joao
 
0 0
1 0
Bragantino U20
 
Sao Paulo U20
 
1 0
2 3
Araçatuba U20
 
Desportivo Brasil U20
 
0 3
0 5
Capivariano U20
 
Santos U20
 
1 0
1 2
Comercial U20
 
EC Lemense U20
 
2 0
3 0
Inter Limeira U20
 
Ponte Preta U20
 
1 0
2 0
Juventus U20
 
Ibrachina U20
 
0 0
0 0
Mogi Mirim U20
 
VOCEM U20
 
1 0
1 2
Oeste U20
 
José Bonifácio U20
 
0 0
0 0
Rio Claro SP U20
 
Botafogo SP U20
 
0 0
1 1
São Caetano U20
 
Corinthians U20
 
0 1
0 1
Tanabi SP U20
 
Ferroviária U20
 
1 2
2 3
Taubaté U20
 
Portuguesa U20
 
0 0
0 2
Athletico PR
 
Corinthians
 
1 0
1 0
Fluminense
 
Bahia
 
0 1
2 1
Fortaleza
 
Atlético Mineiro
 
0 0
2 1
Botafogo SP
 
Vila Nova
 
0 2
0 3
Avaí
 
Londrina
 
0 0
0 0
Chapecoense
 
Criciúma
 
0 1
1 1
Tombense
 
Novorizontino
 
0 0
1 2
Manaus
 
Confiança
 
2 0
3 3
Remo
 
Figueirense
 
1 0
1 1
Brusque
 
Floresta
 
1 0
2 0
Nova Iguaçu
 
Resende
 
3 0
3 0
Athletic Club
 
Vitória ES
 
0 0
0 0
Hercílio Luz
 
Concórdia Atlético Clube
 
0 0
2 0
Santo André
 
Portuguesa RJ
 
0 0
0 0
Ceilândia
 
Brasiliense
 
0 1
1 1
Real Noroeste
 
Democrata GV
 
1 0
1 2
Tocantinópolis
 
Caucaia
 
0 0
1 1
Camboriú
 
Independiente FSJ
 
2 3
3 3
Operário MS
 
Cascavel
 
1 0
1 1
São Raimundo RR
 
Nacional AM
 
1 0
1 0
XV de Piracicaba
 
Inter de Limeira
 
0 1
0 1
Águia de Marabá
 
Tuna Luso
 
1 2
1 3
CRAC
 
Ferroviária
 
0 1
0 1
Humaitá
 
Sao Francisco
 
0 1
0 1
Maringá
 
CAP Patrocinense
 
1 0
1 0
União Rondonópolis
 
Anápolis
 
0 0
0 0
Dynamo Toronto
 
SC Scarborough
 
   
   
Weston United
 
Serbian White Eagles
 
0 0
0 4
Ooty Black Pearl
 
Toronto Falcons
 
0 1
0 1
Darby
 
Guelph United
 
0 1
0 1
Alliance United
 
North Mississauga
 
0 0
1 0
FC London
 
Electric City
 
0 2
2 0
Scrosoppi
 
Windsor TFC
 
2 0
1 0
ProStars
 
St. Catharines Wolves
 
0 1
1 0
Victoria United
 
AFA
 
   
2 1
Mid Isle Highlanders
 
Port Moody Rangers
 
   
1 2
Ottawa South United
 
Fabrose
 
   
3 4
AS Laval
 
Mont-Royal Outremont
 
   
1 2
Longueuil
 
St-Hubert
 
   
0 3
Blainville
 
Saint-Laurent
 
   
1 0
Cavalry
 
York9
 
0 0
2 1
Coquimbo Unido
 
La Serena
 
0 0
1 1
Guangzhou Evergrande
 
Shanghai Port
 
0 0
1 3
Dongguan United
 
Shandong Taishan
 
0 3
1 6
Heilongjiang Lava Spring
 
Nantong Zhiyun
 
0 3
0 3
Wuxi Wugou
 
Tianjin Jinmen Tiger
 
0 0
0 2
Llaneros
 
Patriotas Boyacá
 
0 0
0 0
Atlántico
 
San Cristobal
 
0 0
0 0
Don Bosco Jarabacoa
 
Universidad O&M
 
0 0
0 0
Aucas
 
Orense