Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

St. Pölten U18
 
LASK Juniors OÖ U18
 
2 3
4 4
Union Innsbruck
 
Zams
 
   
1 2
Wattens II
 
Imst
 
1 2
1 5
BX Brussels
 
Sporting Bruxelles
 
   
   
Etterbeek
 
Léopold
 
   
   
NSeth Berchem
 
Saint-Josse
 
   
2 0
Walhain
 
Grez-Doiceau
 
   
0 8
Florenville
 
Meix-Devant-Virton
 
   
   
Acren
 
Ganshoren
 
   
2 3
US Givry
 
Verlaine
 
   
0 1
Schaerbeek-Evere
 
SG-Tertre-Hautrage
 
   
4 0
Oppagne-Wéris
 
Mormont
 
   
1 2
Eva's Tienen W
 
Gent II W
 
   
0 4
América Mineiro U20
 
Sao Paulo U20
 
2 1
2 1
Atletico-PR U20
 
Goias U20
 
2 0
5 0
Bahia U20
 
Vitoria U20
 
0 0
1 0
Botafogo U20
 
Internacional U20
 
2 1
2 2
Fluminense U20
 
Cruzeiro U20
 
1 0
5 1
Palmeiras U20
 
Chapecoense-SC U20
 
0 2
1 4
Vitória BA
 
Ponte Preta
 
0 0
1 3
Audax
 
Cruzeiro W
 
0 1
0 6
Corinthians W
 
Santos W
 
0 0
1 0
Flamengo W
 
Kindermann-Avaí W
 
1 1
2 1
Iranduba
 
Palmeiras W
 
2 1
2 2
Minas ICESP W
 
Internacional RS W
 
0 2
1 4
São José W
 
Ferroviária W
 
0 0
1 0
São Paulo W
 
Grêmio W
 
0 0
0 0
Bonsucesso
 
Artsul
 
   
0 3
Audax Rio
 
Rio São Paulo
 
0 1
0 2
Campos AA
 
Goytacaz
 
0 2
1 2
Nova Cidade
 
Gonçalense
 
1 1
1 2
Nova Iguaçu
 
Angra dos Reis
 
0 0
1 0
Olaria
 
Duque de Caxias
 
1 2
1 3
São Gonçalo EC RJ
 
Sampaio Corrêa RJ
 
0 2
0 2
Serra Macaense
 
CFRJ / Marica
 
0 0
0 0
Vasco U20
 
Madureira U20
 
2 0
3 0
Fortaleza
 
São Paulo
 
2 2
3 3
Andraus Brasil
 
Independiente FSJ
 
1 1
2 2
Apucarana
 
Maringá
 
1 1
1 1
Azuriz
 
Araucária
 
   
4 0
Palmeiras
 
Coritiba
 
1 2
1 3
Grêmio
 
Botafogo
 
1 1
3 1
Santos
 
Atlético GO
 
0 0
0 1
Guarani
 
Cuiabá
 
1 0
1 0
Sampaio Corrêa
 
Figueirense
 
1 0
3 0
CRB
 
Chapecoense
 
0 0
0 1
Imperatriz
 
Jacuipense
 
1 0
1 2
América RN
 
Guarany de Sobral
 
0 0
3 0
Portuguesa RJ
 
Mirassol
 
1 0
1 1
Potiguar Mossoró
 
Jacyobá
 
2 0
3 2
Vitória ES
 
Águia Negra
 
1 1
3 1
Coruripe
 
ABC
 
1 0
1 0
Floresta
 
Globo
 
0 0
2 0
Moto Club MA
 
São Raimundo RR
 
0 0
1 1
Nacional PR
 
Cascavel
 
0 2
0 3
Aparecidense
 
Real Noroeste
 
1 1
2 1
Frei Paulistano
 
Central
 
0 0
0 0
Independente PA
 
Atlético Acreano
 
0 1
4 1
Operário Ltda
 
Goiânia
 
0 0
1 1
Palmas
 
Gama
 
0 1
0 3
Ríver
 
Santos AP
 
1 1
3 1
Sinop
 
Juventude MA
 
0 1
0 2
Bahia de Feira
 
Caldense
 
3 0
3 0
Campinense
 
Salgueiro
 
0 0
0 0
Ferroviária
 
Cabofriense
 
1 0
3 1
Goianésia
 
União Rondonópolis
 
1 0
2 1
Toledo Brazil
 
Bangu
 
0 0
1 1
Baré
 
Altos
 
2 0
2 1
Novorizontino
 
São Luiz
 
1 0
1 0
Afogados
 
Atlético Cajazeirense
 
1 0
3 2
Marcílio Dias
 
Caxias
 
0 0
1 0
Tupynambás
 
Brasiliense
 
1 0
1 4
Villa Nova
 
Atlético Alagoinhas
 
2 0
2 1
Vitória da Conquista
 
Itabaiana
 
1 0
2 1
Botev Vratsa II
 
Sevlievo
 
   
0 0
ASEC Koudougou
 
USFA
 
   
0 0
Douanes
 
RC Bobo-Dioulasso
 
0 1
1 1
Majestic
 
RCK
 
   
1 2
Police
 
ASFA-Yennenga
 
   
0 0
SONABEL
 
ASFB
 
   
1 1
Vitesse
 
KOZAF
 
0 0
1 1
Léopards
 
Salitas
 
   
1 3
Ouagadougou
 
Rahimo
 
1 0
1 1
La Serena
 
Palestino
 
2 0
4 2
Cobresal
 
Coquimbo Unido
 
0 1
0 1
Huachipato
 
Everton
 
1 0
1 0
Colo-Colo
 
Unión Española
 
3 2
3 5
Lautaro de Buin
 
Independiente
 
2 0
2 0
Concepcion
 
Recoleta
 
0 0
1 1
Colchagua
 
Iberia
 
0 0
1 0
Beijing Renhe
 
Taizhou Yuanda
 
0 1
1 2
Changchun Yatai
 
Sichuan
 
0 0
1 1
Guizhou Zhicheng
 
Jiangxi Liansheng
 
1 0
1 1
Patriotas Boyacá
 
Deportivo Pasto
 
0 0
1 1
Deportivo Cali
 
Boyacá Chicó
 
3 1
3 1
Once Caldas
 
Cúcuta Deportivo
 
0 1
1 1
Envigado
 
Millonarios
 
1 1
1 2
Don Bosco
 
Sanga Balende
 
   
1 1
JSK
 
Vita Club
 
   
0 2
Dauphins Noirs
 
Motema Pembe
 
   
0 0
RCK
 
Maniema Union
 
   
0 1
Limón
 
San Carlos
 
0 1
0 2
Solin
 
Hajduk Split II
 
0 1
1 1
Gaj
 
Vrbovec
 
1 1
2 2
Zagorec
 
Ponikve
 
4 2
6 4
Neretva Metković
 
Zmaj Blato
 
   
4 3
Neretvanac Opuzen
 
Jadran LP
 
   
2 4
Otok
 
Sloga Mravince
 
0 0
0 0
Urania Baška Voda
 
Vodice
 
1 1
2 1
Krk
 
Rudar Labin
 
0 1
0 2
AE Zakakiou
 
PAEEK
 
0 0
1 0
Ahironas
 
Digenis Ypsonas
 
0 0
2 0
Digenis Morphou
 
ASIL Lysi
 
   
2 0
EN THOI Lakatamia
 
Anagennisi Deryneia
 
0 1
0 3
Kouris Erimi
 
Ayia Napa
 
1 0
3 3
Omonia Aradippou
 
Akritas
 
0 0
0 1
Omonia Psevda
 
Xylotympou
 
0 1
1 1
Othellos
 
Aris
 
   
1 2
Alki Oroklini
 
Onisilos
 
0 0
1 1
Skjold Sæby
 
Norresundby
 
1 2
2 2
Mushuc Runa
 
Independiente del Valle
 
2 2
3 2
Delfin
 
Aucas
 
0 1
2 2
LDU Quito
 
Deportivo Cuenca
 
4 0
5 0
Técnico Universitario
 
Barcelona Guayaquil
 
0 1
0 2
El Geish
 
Pyramids FC
 
0 0
0 0
Wadi Degla
 
El Gounah
 
0 0
0 2
Huddersfield Town Res.
 
Scunthorpe United Res.
 
   
0 4
Bishop's Stortford
 
Royston Town
 
1 0
3 0
Havant & Waterlooville
 
Chatham Town
 
2 0
4 1
Marske United
 
Blyth Spartans
 
   
1 0
Eston Villa
 
Pohja-Tallinna JK Volta
 
1 0
1 1
Maardu II
 
Jogeva
 
   
15 0
Viimsi II
 
Saue
 
   
0 3
Finland
 
Republic of Ireland
 
0 0
1 0
Lithuania
 
Albania
 
0 0
0 0
Belarus
 
Kazakhstan
 
1 0
2 0
Bulgaria
 
Wales
 
0 0
0 1
Croatia
 
France
 
0 1
1 2
England
 
Denmark
 
0 1
0 1
Estonia
 
Armenia
 
1 1
1 1
Greece
 
Kosovo
 
0 0
0 0
Iceland
 
Belgium
 
1 2
1 2
Italy
 
Netherlands
 
1 1
1 1
Moldova
 
Slovenia
 
0 3
0 4
North Macedonia
 
Georgia
 
0 0
1 1
Norway
 
Northern Ireland
 
0 0
1 0
Poland
 
Bosnia and Herzegovina
 
2 0
3 0
Portugal
 
Sweden
 
2 0
3 0
Romania
 
Austria
 
0 0
0 1
Russia
 
Hungary
 
0 0
0 0
Scotland
 
Czech Republic
 
1 0
1 0
Slovakia
 
Israel
 
2 0
2 3
Turkey
 
Serbia
 
0 1
2 2
Hyères
 
Grasse
 
0 0
1 0
Marignane Gignac
 
Jura Sud Foot
 
0 1
1 2
Martigues
 
Toulon
 
0 1
0 2
Olympique Marseille II
 
Saint-Priest
 
1 1
1 1
Angers SCO II
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
1 1
1 1
Lucciana
 
Consolat Marseille
 
   
   
Cannes
 
Furiani-Agliani
 
   
   
Corte
 
Côte Bleue
 
1 0
1 0
Werder Bremen W
 
Meppen W
 
1 0
2 1
Paderborn 07 II
 
Westfalia Rhynern
 
1 1
3 3
Bahlinger SC
 
Bayern Alzenau
 
1 1
2 1
Astoria Walldorf
 
FC Gießen
 
1 1
1 2
TuS RW Koblenz
 
Stuttgart II
 
1 0
1 0
Wegberg-Beeck
 
Rot-Weiß Oberhausen
 
0 3
2 3
Municipal
 
Cobán Imperial
 
0 0
1 0
Deportivo Sanarate
 
Guastatoya
 
0 1
1 2
Carchá
 
Sayaxché
 
0 0
1 2
Fello Star
 
Loubha Télimélé
 
   
0 1
Marathón
 
Real España
 
2 0
3 0
Vida
 
Real Sociedad
 
0 0
1 0
Füzesgyarmati
 
BVSC
 
   
5 0
Paksi SE II
 
Ivancsa
 
1 1
2 2
BKV Előre
 
Szabadkikoto
 
2 0
3 1
Veszprém
 
III. Kerületi TUE
 
2 1
2 2
Garhwal
 
Bhawanipore
 
   
1 2
Bengaluru United
 
ARA
 
   
1 1
Persiraja Banda Aceh
 
Bali United
 
   
   
PSIS Semarang
 
PSS Sleman
 
   
   
Persib
 
Persita
 
   
   
Frosinone U19
 
Salernitana U19
 
   
2 2
Foggia
 
Bisceglie
 
1 1
1 3
Città di Varese
 
PDHAE
 
0 0
0 1
Sanremo
 
Lavagnese
 
   
1 0
Delta Calcio Rovigo
 
Union Feltre
 
0 0
1 0
Virtus Bolzano
 
Luparense
 
1 1
2 1
Scandicci
 
Siena
 
0 1
0 1
Rende
 
Cittanovese
 
0 3
0 4
Sagan Tosu
 
Kashima Antlers
 
0 1
0 2
Gamba Osaka
 
Yokohama F. Marinos
 
1 1
1 1
Kashiwa Reysol
 
Urawa Reds
 
1 0
1 1
Sanfrecce Hiroshima
 
Kawasaki Frontale
 
0 0
0 2
Tokyo
 
Shimizu S-Pulse
 
1 0
3 1
Vegalta Sendai
 
Yokohama
 
0 0
0 0
Vissel Kobe
 
Oita Trinita
 
1 0
1 1
Cerezo Osaka
 
Shonan Bellmare
 
0 0
1 0
Nagoya Grampus
 
Consadole Sapporo
 
2 0
3 0
Albirex Niigata
 
Avispa Fukuoka
 
0 1
1 2
Ehime
 
Tokyo Verdy
 
0 3
1 4
Fagiano Okayama
 
Tokushima Vortis
 
0 0
1 1
Machida Zelvia
 
Kyoto Sanga
 
1 0
3 0
Matsumoto Yamaga
 
Mito Hollyhock
 
1 0
2 2
Omiya Ardija
 
JEF United
 
0 0
0 0
Ryūkyū
 
ThespaKusatsu Gunma
 
0 0
0 1
Tochigi
 
Montedio Yamagata
 
0 1
0 1
Ventforet Kofu
 
Giravanz Kitakyushu
 
2 1
3 2
Zweigen Kanazawa
 
Renofa Yamaguchi
 
2 0
4 2
Júbilo Iwata
 
V-Varen Nagasaki
 
0 0
1 0
Gifu
 
Blaublitz Akita
 
0 1
0 5
Verspah Oita
 
Tokyo Musashino City
 
   
1 0
Drita
 
Trepça'89
 
0 0
1 0
Tapatío
 
Cancún
 
0 0
0 0
Tepatitlán de Morelos
 
Dorados
 
2 0
4 0
Mazatlán W
 
Juárez W
 
2 2
3 2
América W
 
Puebla W
 
0 0
0 0
Necaxa W
 
Tigres UANL W
 
0 0
0 1
Arsenal Tivat
 
Igalo
 
1 0
2 0
Bokelj
 
Jedinstvo
 
1 0
1 1
Real Estelí U20
 
Diriangén U20
 
3 0
3 1
Glentoran BU W
 
Cliftonville W
 
4 0
4 0
Jerv
 
Ullensaker / Kisa
 
0 0
2 1
Melgar
 
Atlético Grau
 
1 0
3 0
Sport Boys
 
Cienciano
 
1 0
2 1
César Vallejo
 
Ayacucho
 
2 0
2 1
Falubaz Zielona Góra
 
Miedź Legnica II
 
1 1
2 1
Jutrzenka Giebułtów
 
Stal Stalowa Wola
 
0 1
3 2
Polonia Bytom
 
Gwarek Tarnowskie Góry
 
7 0
7 0
Ślęza Wrocław
 
Pawłowice Śląskie
 
0 0
1 2
Lechia Gdańsk U18
 
Pogon Szczecin U18
 
   
3 1
Al Ahli
 
Umm Salal
 
0 1
1 1
Al Arabi
 
Al Rayyan
 
1 1
1 1
Al Gharafa
 
Al Kharitiyath
 
2 1
3 1
CSM Satu Mare
 
Sânmartin
 
0 0
0 1
Unirea Alba Iulia
 
Unirea Dej
 
1 1
3 1
Unirea Slobozia
 
SSC Farul
 
0 2
0 2
Dinamo Barnaul
 
Lada Tolyatti
 
0 0
3 0
Kolomna
 
Zenit II
 
0 1
1 4
Novosibirsk