Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Cameroon U23
 
Tunisia U23
 
   
1 0
Ghana U23
 
Algeria U23
 
   
1 1
South Africa U23
 
Zimbabwe U23
 
   
5 0
Comoros
 
Togo
 
0 1
1 1
Gambia
 
Angola
 
0 1
0 1
Barracas Central
 
Estudiantes Caseros
 
1 1
3 4
El Porvenir
 
Luján
 
1 0
1 1
Deportivo Muñiz
 
Liniers
 
0 1
1 3
Aragats
 
Van
 
0 3
0 6
Torpedo Yerevan
 
Masis
 
1 0
3 0
West Armenia
 
Ani Yerevan
 
3 1
7 1
Schwechat
 
Austria XIII
 
   
   
SAK Klagenfurt
 
Bleiburg
 
   
   
Parndorf
 
Deutschkreutz
 
   
   
Bad Gleichenberg
 
Wolfsberg
 
2 1
3 1
Gleisdorf 09
 
Hertha
 
0 2
2 3
Union Vöcklamarkt
 
Deutschlandsberger SC
 
0 0
1 0
Weiz
 
Kalsdorf
 
1 0
1 1
Wels
 
Allerheiligen
 
0 2
1 3
Leobendorf
 
Wiener SC
 
0 4
1 6
Mattersburg II
 
Bruck/Leitha
 
0 2
1 2
Neusiedl
 
Mauerwerk
 
1 0
2 1
Traiskirchen
 
Wiener Neustadt
 
2 0
3 0
YuA-Stroy-DYuSSh
 
Uzda
 
   
   
Lommel United
 
Union Saint-Gilloise
 
1 1
2 2
Biesme
 
Condruzien
 
   
4 0
De Neffe
 
Pesche
 
0 0
0 0
RSC Anderlecht W
 
Genk W
 
0 1
2 1
St. Liege W
 
Club Brugge W
 
3 0
5 2
OH Leuven W
 
Gent W
 
1 1
1 3
Eendracht Termien
 
Helson Helchteren
 
   
3 1
Sloga Gornje Crnjelovo
 
Modrica
 
   
   
Catanduvense
 
Guarulhos
 
   
0 3
Marília
 
Francana
 
1 0
1 0
EC São Bernardo U20
 
São Caetano U20
 
1 0
2 4
Ferroviária U20
 
RB Brasil U20
 
0 2
2 5
Guarani U20
 
Corinthians U20
 
1 2
2 3
Juventus U20
 
Mirassol U20
 
1 0
1 1
Ituano U20
 
Santos U20
 
0 1
0 2
São Bento
 
Figueirense
 
0 0
0 0
Sevlievo
 
Neftohimik
 
   
1 1
Police
 
ASFB
 
   
1 3
Royal
 
KOZAF
 
   
1 1
RCK
 
USFA
 
   
2 2
Serbian White Eagles
 
SC Scarborough
 
   
2 2
Guadalupe
 
Cartaginés
 
0 0
1 0
Králův Dvůr
 
Rakovnik
 
1 0
3 1
Příbram II
 
Štěchovice
 
2 0
4 0
Hillerød
 
Vanløse
 
0 2
0 4
FC Helsingør
 
Holbæk B&I
 
3 0
5 0
Næsby
 
Dalum
 
0 1
1 3
Tarnby FF
 
KFUM Roskilde
 
0 0
0 1
Kolding B
 
Varde IF Elite
 
2 2
3 5
Silkeborg KFUM
 
Kjellerup
 
   
1 6
Hvidovre
 
Skive
 
1 1
4 2
Mole Valley SCR
 
Beaconsfield Town
 
   
1 3
Millwall U23
 
Sheffield Utd U23
 
0 0
1 0
Queens Park Rangers U23
 
Sheffield Wed U23
 
0 0
2 2
Walsall U18
 
Carlisle United U18
 
   
3 0
Doncaster Rovers U18
 
Bradford City U18
 
   
0 2
Cyprus
 
Kazakhstan
 
1 1
1 1
Estonia
 
Belarus
 
0 0
1 2
Austria
 
Latvia
 
2 0
6 0
Germany
 
Netherlands
 
1 0
2 4
San Marino
 
Belgium
 
0 1
0 4
Scotland
 
Russia
 
1 1
1 2
Slovakia
 
Croatia
 
0 1
0 4
Slovenia
 
Poland
 
1 0
2 0
Wales
 
Azerbaijan
 
1 0
2 1
Kazakhstan U21
 
Spain U21
 
0 1
0 1
Latvia U21
 
Poland U21
 
0 1
0 1
Ukraine U21
 
Finland U21
 
0 1
0 2
Czech Republic U21
 
Lithuania U21
 
1 0
2 0
Russia U21
 
Serbia U21
 
1 0
1 0
Wales U21
 
Belgium U21
 
1 0
1 0
Azerbaijan U21
 
Slovakia U21
 
1 0
2 1
Iceland U21
 
Luxembourg U21
 
0 0
3 0
Norway U21
 
Cyprus U21
 
1 0
2 1
Turkey U21
 
England U21
 
1 1
2 3
Montenegro U21
 
Faroe Islands U21
 
3 0
3 0
North. Ireland U21
 
Malta U21
 
0 0
0 0
Republic of Ireland U21
 
Armenia U21
 
1 0
1 0
Nadi
 
Suva
 
   
1 3
Atlantis
 
Espoo II
 
0 0
1 1
PuiU Helsinki
 
MPS/Atletico Malmi
 
0 3
1 4
HIK
 
Töölön Taisto
 
   
   
JanPa
 
TPV II
 
   
   
PS-44
 
NoPS
 
   
   
Wilpas
 
Inter Turku II
 
   
   
Futura
 
Viikingit II
 
   
   
Jyväskylä Blackbird
 
JPS
 
0 0
1 1
LehPa
 
Warkaus
 
   
   
RaiFu
 
PaiHa
 
   
   
ÅIFK
 
SoVo
 
   
   
CLE
 
HooGee
 
1 0
4 3
HerTo
 
JoKi
 
1 0
1 1
RiPS
 
HyPS
 
   
   
IPS Edustus
 
Kultsu
 
0 0
0 1
EsPa
 
Finnkurd
 
2 0
2 3
SexyPöxyt
 
NuPS
 
0 2
0 3
Valtti
 
Nastolan Nopsa
 
1 0
5 0
JäPS II
 
Kontu
 
1 0
5 3
Kuusysi
 
PKKU
 
   
   
Haka
 
MuSa
 
2 0
4 0
TPS
 
Kajaani
 
2 0
3 0
TPV
 
Oulu
 
1 0
2 0
Toulon
 
Pau
 
0 0
0 0
Béziers
 
Laval
 
2 1
2 2
Boulogne
 
Bastia-Borgo
 
2 1
2 1
Bourg-en-Bresse
 
Dunkerque
 
1 0
1 0
Cholet
 
Avranches
 
0 1
1 2
Gazélec Ajaccio
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
1 0
2 0
Lyon Duchère
 
Concarneau
 
1 1
1 1
Quevilly Rouen
 
Créteil
 
0 1
0 3
Red Star
 
Villefranche
 
0 2
0 2
Nöttingen
 
Bissingen
 
1 0
2 2
Ammerthal
 
Cham
 
0 0
0 0
Eltersdorf
 
Vilzing
 
1 2
1 2
Ingolstadt II
 
Deisenhofen
 
1 0
3 0
Oberneuland
 
Bremer SV
 
1 1
3 1
Curslack-Neuengamme
 
Süderelbe
 
0 0
1 1
Barmbek-Uhlenhorst
 
TSV Sasel
 
1 0
2 2
Osdorf
 
Dassendorf
 
0 2
1 3
Türk Gücü Friedberg
 
Viktoria Griesheim
 
0 0
0 0
Rot Weiss Ahlen
 
Wiedenbrück
 
1 0
1 1
Schermbeck
 
Ennepetal
 
0 0
0 0
Friedenauer
 
CFC Hertha
 
   
1 2
Rain / Lech
 
Buchbach
 
0 0
0 0
Heimstetten
 
Garching
 
0 3
3 4
Ulm
 
Balingen
 
1 2
1 3
Borussia M'gladbach II
 
Schalke 04 II
 
2 1
4 1
Violette AC
 
Capoise
 
   
0 1
Thróttur Reykjavík W
 
FH W
 
2 0
2 0
ÍR W
 
Grindavík W
 
0 0
1 0
Haukar W
 
Fjölnir W
 
0 0
2 0
Augnablik W
 
IA Akranes W
 
1 0
2 0
KV
 
KH
 
2 0
6 0
Thróttur Reykjavík
 
Fram
 
0 1
1 2
HK / Víkingur
 
Breidablik W
 
0 1
0 1
Cilegon United
 
Persiraja Banda Aceh
 
2 0
2 0
Mitra Kukar
 
Persewar
 
0 0
1 0
Persatu Tuban
 
Martapura
 
2 1
3 2
Perserang
 
PSMS
 
2 1
2 1
Persik Kediri
 
Persis Solo
 
1 0
1 0
Persiba Balikpapan
 
Sulut United
 
1 0
1 0
Hapoel Mahane Yehuda
 
Bnei Jaffa Ortodoxim
 
0 0
0 0
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
 
Maccabi Ironi Amishav PT
 
   
1 1
Beitar Ir Ma'ale Adumim
 
Ironi Kuseife
 
0 1
0 6
Bnei Eilat
 
Beitar Yavne
 
   
3 0
Beitar Petah Tikva
 
Beitar Ramat Gan
 
1 1
1 1
Ironi Modi'in
 
Maccabi Ironi Netivot
 
0 0
1 1
Hapoel Gedera
 
MS Dimona
 
   
0 3
Ihud Bnei Mejdel Krum
 
Beitar Nahariya
 
0 0
0 0
Ahi Akko
 
Maccabi Ahva Yarka
 
   
6 0
MS Be'er Sheva
 
Maccabi Kiryat Malachi
 
0 0
0 0
Shikun HaMizrah
 
Beitar Ironi Kiryat Gat
 
2 0
3 0
Beitar Kfar Saba Shlomi
 
Hapoel Qalansawe
 
   
1 2
Hapoel Kfar Bara
 
Hapoel Hod Hasharon
 
0 1
0 2
Hapoel Kiryat Ono
 
Shimshon Tel Aviv
 
2 1
2 2
Hapoel Yeruham
 
Hapoel Lod
 
1 1
3 1
Ironi Beit Dagan
 
Tzeirey Taibe
 
   
1 4
Maccabi Neve Sha'anan
 
Hapoel Beit Shean
 
   
1 0
Shimshon Bnei Taibe
 
Otzma Holon
 
   
3 0
Tzeirei Sakhnin
 
Maccabi Ma'alot Tarshiha
 
   
1 0
Hapoel Bu'eine
 
Maccabi Bnei Nahaf
 
   
4 0
Hapoel Ramot Menashe
 
Hapoel Sandala Gilboa
 
0 0
0 0
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Maccabi Ahi Iksal
 
   
2 4
Ironi Nesher
 
Ihud Bnei Baka
 
1 0
6 1
Pardes Hanna-Karkur
 
Maccabi Bnei Raina
 
   
1 0
Agudat Sport Nordia
 
Hakoah Ramat Gan
 
   
4 2
Maccabi Shaarayim
 
Agudat Sport Ashdod
 
   
0 0
Maccabi Yavne
 
Hapoel Bikat Hayarden
 
   
1 1
MS Tira
 
Hapoel Herzliya
 
   
3 0
Maccabi Herzliya
 
Hapoel Marmorek
 
   
0 2
Maccabi Kabilio Jaffa
 
Hapoel Azor
 
   
1 0
Maccabi Kiryat Ata
 
Robi Shapira
 
   
1 0
Shimshon Kafr Qasim
 
Ironi Or Yehuda
 
   
0 3
Xaghra United
 
St. Venera
 
   
2 0
Victoria Hotspurs
 
Mdina
 
   
7 0
Cruz Azul W
 
Guadalajara W
 
0 2
3 3
Querétaro W
 
Pachuca W
 
0 2
0 3
Atlético Saltillo
 
Cimarrones de Sonora II
 
   
1 1
French Guyana
 
Belize
 
   
3 0
Nicaragua
 
St. Vincent and the Grenadines
 
   
1 1
Guatemala
 
Anguilla
 
   
10 0
Bonaire
 
British Virgin Islands
 
   
4 2
Martinique
 
Trinidad and Tobago
 
   
1 1
Aruba
 
Guyana
 
   
0 1
ADO Den Haag W
 
FC Twente W
 
0 1
0 1
Excelsior Barendrecht W
 
Alkmaar W
 
2 0
3 3
PSV W
 
PEC Zwolle W
 
0 0
4 0
2 de Mayo
 
Sportivo Trinidense
 
1 0
3 0
Chrobry Głogów
 
Radomiak Radom
 
0 1
0 2
Galway United
 
Shamrock Rovers
 
1 0
1 2
Dundalk
 
Cork City
 
0 0
1 0
Finn Harps
 
St Patrick's
 
1 0
1 2
CSM Bacău
 
Sporting Lieşti
 
   
1 0
Ozana Târgu Neamţ
 
Aerostar Bacău
 
   
1 2
FCSB II
 
Dacia Unirea Brăila
 
1 0
2 1
Înainte Modelu
 
Afumaţi
 
1 0
1 1
CS U Craiova II
 
Olimpic Cetate
 
   
1 3
CSM Slatina
 
Astra II
 
   
1 0
Flacăra Moreni
 
Tractorul Cetate
 
   
5 0
Voluntari II
 
Sporting Roşiori
 
2 1
5 1
Dumbrăviţa
 
Fortuna Becicherecu Mic
 
0 0
0 0
Filiaşi
 
U Craiova 1948
 
2 0
2 3
Soimii Lipova
 
Hunedoara
 
1 0
1 0
Ariesul Turda
 
Luceafărul Oradea
 
0 0
0 1
Avântul Reghin
 
Unirea Alba Iulia
 
1 0
1 0
CFR Cluj II
 
Odorheiu Secuiesc
 
1 0
1 1
Sânmartin
 
Sănătatea Cluj
 
0 0
3 0
Viitorul Şelimbăr
 
Unirea Dej
 
0 0
2 0
Mioveni
 
Metaloglobus
 
1 1
2 2
Sakhalin
 
Dinamo Barnaul
 
1 0
2 1
Chita
 
Zenit Irkutsk
 
0 0
1 0
Ararat Moskva
 
Khimki 2
 
0 1
2 2
Novosibirsk
 
Irtysh
 
0 1
0 1
Rodina Moskva
 
Zvezda Sint Petersburg
 
1 0
3 1
Kolomna
 
Zenit II
 
0 0
0 1
Rotor-2
 
Kvant
 
1 1
1 1
Znamya Truda
 
Murom
 
1 0
2 2
Kazanka
 
Dolgie Prudy
 
1 1
1 2
Leningradets
 
Torpedo Vladimir
 
0 1
2 4
Olimp Khimki
 
Veles
 
0 0
0 1
Pskov 747
 
Luki-Energiya
 
0 0
0 0
Zvezda Perm
 
Tyumen
 
0 0
0 0
Dinamo Bryansk
 
Metallurg Lipetsk
 
1 0
2 0
Sokol Saratov
 
Strogino
 
1 1
1 1
Zorkiy
 
Khimik Novomoskovsk
 
0 1
1 2
Salyut Belgorod
 
Ryazan
 
0 0
0 1
Saturn Ramenskoye
 
Kaluga
 
2 1
3 3
Ryazan VDV W
 
Chertanovo W
 
0 0
1 0
Waterford United
 
Hearts U21
 
1 0
3 1
Cumbernauld Colts
 
East Kilbride
 
   
2 2
Podbrezová
 
Petržalka akadémia
 
1 0
2 0
Racing Santander
 
Cádiz
 
0 1
1 2
Buzanada
 
Tenerife II
 
1 0
1 1
Panadería Pulido
 
Villa Santa Brígida
 
2 1
3 2
CD Coria
 
Aceuchal
 
0 1
0 2