Soccer Match Results and Upcoming Football Match Fixtures

The football match kick-off date and time are based on your local timezone.

If the match has started, proceed to live score for the latest and fastest live soccer results.
For the full-time results of today matches, click here.

The best 1x2 odds are shown for each soccer match. Click on "Odds' to view the opening odds, fluctuation and archive of odds history.

Sort By: Kick-off TimeCompetition Name

Current/Past Match Results

The half-time and full-time results are updated upon the final whistle. The winning team is highlighted in bold.

Click on the button to view the respective match stats such as corner kicks, goal kicks, possessions etc. We will also tell you the teams starting line-up, substitutions, referees, goal scorers, yellow or red cards.

If the match is postponed, it is shown as P - P

Annaba
 
USM El Harrach
 
0 0
1 0
AS Khroub
 
Aïn M'lila
 
2 0
2 0
E Sour El-Ghozlane
 
Hamra Annaba
 
1 0
2 0
JSM Skikda
 
JS Bordj Ménaïel
 
0 2
0 2
Kouba
 
Mostaganem
 
0 0
0 1
MC El Eulma
 
Teleghma
 
0 1
1 1
RB Ouargla
 
MO Constantine
 
   
0 0
RC Relizane
 
JSM Tiaret
 
0 1
0 1
US Chaouia
 
US Souf
 
0 1
2 2
Quilmes
 
Almagro
 
1 1
1 1
Leandro Nicéforo Alem
 
Deportivo Español
 
0 0
1 0
Tigre Res.
 
Gimnasia Esgrima Res.
 
0 1
2 2
Arsenal Res.
 
Sarmiento Res.
 
2 0
2 0
Estudiantes La Plata Res
 
Atlético Tucumán Res.
 
3 2
5 2
Unión Santa Fe Res.
 
Racing Club Res.
 
0 0
0 2
Godoy Cruz
 
Boca Juniors
 
0 1
0 1
Huracán
 
Banfield
 
2 1
3 1
Hellenic Athletic
 
Casuarina
 
1 1
3 3
Mindil Aces
 
Darwin Hearts
 
2 1
2 1
Deutschkreutz
 
Klingenbach
 
   
3 2
Oberwart / Rotenturm
 
Ritzing
 
   
6 1
Parndorf
 
Leithaprodersdorf
 
0 0
3 0
Spittal
 
St. Andrä
 
   
3 2
Völkermarkt
 
Gmünd
 
   
1 1
Wolfsberg
 
Kraig
 
3 1
4 1
Klagenfurter AC 1909
 
St. Jakob Rosental
 
   
1 3
Langenrohr
 
Kilb
 
   
4 0
Mannersdorf
 
Schrems
 
   
0 3
St. Pölten II
 
Waidhofen/Thaya
 
   
4 0
USC Rohrbach
 
Kottingbrunn
 
   
0 1
Zwettl
 
Ortmann
 
0 0
0 1
Mondsee
 
Wels
 
2 1
5 2
Oedt
 
Ostermiething
 
   
2 0
SV Wallern
 
St. Martin i.M.
 
   
6 2
Wohnbau Dietach
 
Union Perg
 
   
1 2
Weißkirchen / Allhaming
 
Grün Weiß Micheldorf
 
   
3 2
Adnet
 
Hallwang
 
   
2 0
ASV Salzburg
 
SV Schwarzach
 
   
0 1
Altenmarkt
 
Straßwalchen
 
   
1 1
Neumarkt
 
Thalgau
 
   
0 2
Fehring
 
Lafnitz II
 
   
1 0
Gnas
 
Ilz
 
   
1 1
Koflach
 
Wildon
 
   
0 0
Lebring
 
Fürstenfeld
 
   
5 1
Mettersdorf
 
Voitsberg
 
   
1 1
TuS Heiligenkreuz
 
Union RB Weinland Gamlit
 
   
2 2
Mayrhofen
 
Völs
 
   
1 0
Gerasdorf Stammersdorf
 
Stadlau
 
0 0
0 1
Mannswörth
 
Slovan HAC
 
   
2 2
Allerheiligen
 
Treibach
 
0 0
0 1
Bad Gleichenberg
 
St. Anna
 
1 0
2 1
Gleisdorf 09
 
Union Vöcklamarkt
 
2 0
4 0
Hertha
 
Deutschlandsberger SC
 
0 0
1 1
Leoben
 
SAK Klagenfurt
 
2 0
3 0
Bruck/Leitha
 
Scheiblingkirchen
 
0 0
1 0
Mannsdorf
 
Wiener SC
 
1 0
1 1
Siegendorf
 
Neusiedl
 
0 2
0 2
TWL Elektra
 
Stripfing
 
0 0
1 0
Pinzgau Saalfelden
 
Salzburger AK
 
0 0
1 1
Seekirchen
 
UFC Hallein
 
2 1
3 1
TSV St. Johann
 
Grödig
 
0 0
2 0
Hall
 
Wattens II
 
1 0
2 4
Wörgl
 
Kufstein
 
2 1
3 2
Grodnensky
 
Fakel Novogrudok
 
   
3 0
Zorka-BDU W
 
Minsk FK W
 
   
0 2
Dessel Sport
 
Excelsior Virton
 
0 1
1 1
Fernelmont-Hemptinne
 
Flavion-Morialmé
 
   
2 2
Gent W
 
Sottegem W
 
   
8 1
Deportivo Cervecería
 
Alianza Beni
 
   
10 0
Radnik Bijeljina
 
Podrinje Janja
 
2 0
2 0
Futgol U20
 
Athletic Club U20
 
1 0
4 0
EC São Bernardo W
 
RB Bragantino W
 
1 3
1 4
Vila Nova
 
CRB
 
0 0
1 0
Náutico
 
Sampaio Corrêa
 
1 1
1 3
ASFA-Yennenga
 
ASEC Koudougou
 
1 1
1 2
Royal
 
Majestic
 
0 1
1 1
Dynamik
 
Kayanza United
 
0 0
0 0
York9
 
Valour
 
1 1
3 1
Magallanes
 
Cobreloa
 
0 0
0 0
Antofagasta
 
Unión Española
 
1 2
1 2
Qingdao Youth Island
 
Jiangxi Liansheng
 
0 1
2 2
Shanghai Jiading
 
Zhenjiang Huasa
 
1 3
1 6
Atlético
 
Deportes Quindío
 
0 0
1 1
Bogotá
 
Orsomarso
 
1 0
1 0
Cúcuta Deportivo
 
Real San Andres
 
0 0
0 0
AD Sarchí
 
ADR Jicaral
 
1 2
2 2
Juventud Escazuceña
 
Turrialba
 
3 0
6 0
GOSK Dubrovnik
 
Urania Baška Voda
 
   
3 1
Zmaj Makarska
 
Neretva Metković
 
   
4 2
Viktoria Otrokovice
 
Vítkovice
 
1 0
3 0
Hlučín
 
Hodonín-Šardice
 
0 0
1 1
Valašské Meziříčí
 
Havířov
 
0 0
1 0
Guayaquil
 
Independiente Juniors
 
0 0
0 0
FAS
 
Once Municipal
 
1 0
1 0
Atletico Marte
 
Once Municipal
 
   
   
CD Platense
 
Firpo
 
   
   
Chalatenango
 
Jocoro
 
   
   
Dragón
 
Águila
 
   
   
Isidro Metapán
 
FAS
 
   
   
Santa Tecla
 
Alianza
 
   
   
Hebburn Town
 
Stockton Town
 
   
3 1
Chertsey Town
 
Basingstoke Town
 
   
0 3
Middlesbrough U21
 
Sunderland U21
 
1 0
2 0
Burnley U21
 
Arsenal U21
 
0 2
1 3
AFC Bournemouth U21
 
Derby County U21
 
0 1
2 1
Hull City U21
 
Birmingham City U21
 
1 0
3 1
Queens Park Rangers U21
 
Colchester United U21
 
0 0
2 0
Portugal U20
 
Italy U20
 
0 1
1 2
Germany U20
 
Poland U20
 
0 1
2 1
Estonia
 
Malta
 
1 0
2 1
Georgia
 
North Macedonia
 
1 0
2 0
Bosnia and Herzegovina
 
Montenegro
 
1 0
1 0
Bulgaria
 
Gibraltar
 
2 1
5 1
Finland
 
Romania
 
1 0
1 1
Germany
 
Hungary
 
0 1
0 1
Italy
 
England
 
0 0
1 0
Jyväskylä Blackbird
 
KeuPa
 
   
4 0
Riverball
 
SaPa Pieksämäki
 
   
1 0
Kings
 
Kuopion Elo
 
0 2
0 3
KTP
 
KPV
 
2 1
6 2
Paris W
 
Le Havre W
 
1 0
1 0
Montpellier W
 
Lyon W
 
0 1
1 3
Bastia-Borgo
 
Le Mans
 
1 1
2 2
Cholet
 
Concarneau
 
1 0
1 1
Gobelins
 
Avranches
 
0 1
0 1
Red Star
 
Martigues
 
1 1
2 2
Sedan
 
Le Puy F.43 Auvergne
 
0 0
0 0
Stade Briochin
 
Orléans
 
0 1
1 1
Versailles
 
Nancy
 
1 2
2 2
Villefranche
 
Bourg-en-Bresse
 
1 2
3 2
Bayer Leverkusen W
 
Köln W
 
0 0
1 0
ATSV Erlangen
 
Donaustauf
 
3 2
5 3
Gebenbach
 
Jahn Regensburg II
 
2 0
5 0
1860 Rosenheim
 
1860 München II
 
0 3
2 5
Erlbach
 
Gundelfingen
 
1 1
1 1
Ingolstadt II
 
Hallbergmoos-Goldach
 
1 1
4 1
Victoria Hamburg
 
HEBC
 
0 1
1 2
Wandsbeker TSV Concordia
 
Harksheide
 
1 0
2 2
Hamburger SV III
 
Türkiye
 
0 1
0 3
Eimsbutteler TV
 
Curslack-Neuengamme
 
3 0
7 1
Rot-Weiß Walldorf
 
Eddersheim
 
0 1
3 1
Pattensen
 
Germania Egestorf
 
2 1
2 1
Bövinghausen
 
Sprockhövel
 
2 0
3 0
Delbrücker SC
 
SC Paderborn 07 U23
 
0 1
1 3
Pipinsried
 
Schweinfurt
 
0 0
0 2
Drochtersen / Assel
 
Hannover 96 II
 
0 0
2 0
Balingen
 
Stuttgart II
 
0 1
1 1
Homburg
 
Astoria Walldorf
 
1 0
4 0
Accra Lions FC
 
Tamale City FC
 
1 0
1 0
Tindastól Hvöt Korm U19 W
 
Keflavík Reynir Víð U19 W
 
   
2 3
Persewar
 
Putra Delta Sidoarjo
 
2 0
4 1
Nusantara United
 
Persikab Bandung
 
0 0
0 0
PSCS Cilacap
 
Gresik United
 
0 0
0 0
PSIM Yogyakarta
 
Persekat
 
2 0
3 1
Persijap
 
Putra Sinar Giri
 
0 0
1 0
Hapoel Bnei Zalafa
 
Ironi Baka El Garbiya
 
0 3
0 6
Maccabi Ironi Tamra
 
Tzeirei Kafr Kanna
 
0 3
0 4
MS Tira
 
Ironi Nesher
 
2 0
3 1
Tzeirey Taibe
 
Hapoel Migdal Haemek
 
1 0
3 1
Maccabi Nujeidat Ahmed
 
Maccabi K. Ata Bialik
 
0 0
0 0
Hapoel Kfar Kana
 
Hapoel Kaukab
 
0 1
1 2
Hapoel Qalansawe
 
Ihud Bnei Shfaram
 
0 1
1 1
Hapoel Bikat Hayarden
 
MS Dimona
 
1 0
2 2
Beitar Tel Aviv Ramla
 
Maccabi Shaarayim
 
0 0
0 0
Ironi Kuseife
 
Hapoel Herzliya
 
0 0
0 1
Hapoel Marmorek
 
Shimshon Tel Aviv
 
0 0
1 0
Maccabi Ashdod
 
Ironi Modi'in
 
0 0
3 1
Holon Yermiyahu
 
Maccabi Yavne
 
1 0
2 1
Hapoel Ironi Arraba
 
Maccabi Ahva Sha'ab
 
   
4 1
Beitar Nahariya
 
Ironi Bnei Kabul
 
   
2 2
Shefa-Amr
 
Robi Shapira
 
   
4 1
Kiryat Yam SC
 
Maccabi Ironi Yafia
 
   
7 0
Hapoel Tirat HaCarmel
 
Maccabi Ahi Iksal
 
   
1 1
Ahva Reineh
 
MS Tirat HaCarmel
 
   
0 2
Maccabi Neve Sha'anan
 
Hapoel Beit Shean
 
   
1 1
Hapoel Bnei Musmus
 
Pardes Hanna-Karkur
 
   
2 1
Ihud Bnei Baka
 
Beitar Haifa Jacob
 
   
1 1
Ihud Bnei Kfar Kara
 
Tzeirei Umm al-Fahm
 
   
3 2
Beitar Ramat Gan
 
HaMakhtesh Givatayim
 
0 1
2 1
Hapoel Hod Hasharon
 
Hapoel Ramat Yisrael
 
1 0
1 0
Hapoel Kiryat Ono
 
Tzeirey Tira
 
   
0 0
Hapoel Mahane Yehuda
 
Hapoel Lod
 
0 1
0 1
Hapoel Azor
 
Maccabi Ironi Amishav PT
 
   
3 2
Hapoel Bnei Lod
 
Shikun HaMizrah
 
2 0
6 1
Maccabi Be'er Sheva
 
Hapoel Gedera
 
1 2
1 3
Sderot
 
Hapoel Ashkelon
 
   
6 0
Hapoel Yeruham
 
MS Jerusalem
 
   
1 2
Agudat Sport Nordia
 
Maccabi Ironi Netivot
 
   
0 0
Maccabi Ironi Sderot
 
Beitar Ironi Kiryat Gat
 
1 0
1 5
Maccabi Kiryat Malachi
 
Hapoel Bnei Ashdod
 
   
5 1
Maccabi Stars Ramla
 
Hapoel Segev Shalom
 
   
3 2
Maccabi Kishronot Hadera W
 
Ironi Ramat HaSharon W
 
1 1
1 4
Pinerolo
 
Fezzanese
 
1 2
2 2
Team Altamura
 
Gravina
 
0 0
1 1
Kochi United
 
TIAMO Hirakata
 
   
2 1
Yunogo Belle W
 
Fukuoka J. Anclas W
 
0 0
0 0
Changwon City
 
Gangneung City
 
1 0
2 0
Daejeon Korail
 
Cheonan City
 
0 0
0 0
Atlante
 
Venados
 
0 0
1 0
Tepatitlán de Morelos
 
Tapatío
 
1 2
3 2
Atlético San Luis W
 
América W
 
0 1
1 3
Pachuca W
 
Atlas W
 
1 0
4 0
Mazatlán W
 
Tijuana W
 
0 3
0 5
Monterrey W
 
Cruz Azul W
 
1 0
1 0
Pumas UNAM W
 
Guadalajara W
 
1 1
1 2
Leviatán
 
Real de Arteaga
 
   
0 2
Pachuca Premier
 
Deportiva Venados
 
   
1 2
Deportivo Zap
 
Coras de Nayarit
 
   
2 1
Mazorqueros
 
Alebrijes de Oaxaca II
 
   
1 2
Juárez U20
 
Atlético San Luis U20
 
1 0
3 0
FC Dordrecht
 
MVV Maastricht
 
1 1
1 2
Heracles Almelo
 
Helmond Sport
 
0 0
2 0
TOP Oss
 
Willem II
 
0 3
1 3
VVV-Venlo
 
Telstar
 
0 0
1 1
Excelsior Rotterdam W
 
ADO Den Haag W
 
0 4
0 6
FC Twente W
 
PEC Zwolle W
 
2 0
6 0
SC Heerenveen W
 
VV Alkmaar W
 
0 0
2 2
Wellington Olympic
 
Miramar
 
0 0
1 0
Ards
 
Dundela
 
1 0
1 0
Dergview
 
Knockbreda
 
   
2 3
H&W Welders
 
Ballinamallard United
 
0 0
0 1
Institute
 
Ballyclare Comrades
 
1 0
2 0
Loughgall
 
Newington Youth
 
1 1
2 1
Warrenpoint Town
 
Annagh United
 
0 0
1 0
Carrick Rangers
 
Larne
 
0 0
0 1
Coleraine
 
Newry City AFC
 
0 0
2 0
Crusaders
 
Ballymena United
 
2 0
3 0
Dungannon Swifts
 
Portadown
 
1 0
2 0
Al-Bireh
 
Taraji Wadi Al-Nes
 
1 0
1 1
Jabal Al Mukaber
 
Thagafi Tulkarm
 
0 0
3 1
Markez Balata
 
Shabab Al-Dhahiriya
 
0 1
2 2
Champions Academy
 
Alianza II
 
0 0
1 1
Panamá Oeste
 
Unión Coclé
 
0 1
0 3
UDELAS
 
Veraguas II
 
1 1
2 1
Tauro II
 
Árabe Unido II
 
1 0
2 0
Sportivo Ameliano
 
Guaireña
 
0 0
2 0
General Caballero JLM